رفتن به مطلب

لوگوی تیم اورکلاک

Recommended Posts

سلام .

دوستان می دونم خیلی بد سلیغم و شلوغ کاری کردم ولی این رو طراحی کردم . می شه زیاد و کمش کرد . هرجاش باید اصلاح بشه بگید . اگر هم که بد ، که هیچ ، می دونم خودم هم خوشم نیومده ، فکر کنم شلوغ کاری شده .

در هر حال بایستی ذکر کنم که آقا سالار دستی بر آتش داره و طراحی بلده ، ولی رو نمی کنه . اگر این اوکی نبود ، دستت رو می بوسه سالار جان .

79305905602581937220.jpg

49739669087499367029.jpg

لینک به دیدگاه

درود

لوگویی که پوریا جان طراحی شده من خوشم میاد ولی L زیاد جالب نیستش اگر میشد اون هم یکی از قطعات اوکلاکینگ باشه عالی میشه .

لینک به دیدگاه

سالار جان هم بایستی از این به بعد لوگومون باشه و توی سایز بزرگ برای روی تی شرت هاتون می خوام . :-?

فایل های فوتو شاپی این طرح هم فردا بهت می دم . [-O<

لینک به دیدگاه

دوستان از اونجایی که من خودم ادم دراماتیکی هستم یک نمونه براتون میزارم :-? این فقط یک نمونست) . لوگوری پویاجان خوبه ولی در کل استفاده چند element مختلف در یک لوگو که روی پیراهن هم استفاده میشه بیشتر حواس پرت میکنه تا جذب کنه ^^

من متیونم عین عبارت Lion استفاده کنم و برای نوشته زیرش هم عبارت Lion OC Champions رو بزارم . نظرتوت چی هست ؟؟ اگر که موافقید و یا جمله بهتری برای عبارت زیر Lion مد نظر دارید بگید دوستان.

final.jpg

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

اوکی...

آیا ترجیح میدید که لوگو طراحی یخی داشته باشه مثل همون که تو امضام هست با پس زمینه سفید یا دوستان اون طراحی اتشین رو ترجیح میدهند ؟ راجع به استفاده از ابزار هم یک کاریش میکنم .

----------------------------------------------

البته ایده های دیگر هم هست و فقط میخوام نظر دوستان رو بدونم که عموما چه مدلی رو بیشتر میپسندند.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

پیشنهاد من اینه که یه فلاکس LN2 که سردی رو نشون بده تو لوگو که کلماتش از اتیش درست شده خیلی قشنگ میشه نظرتون چیه ؟

لینک به دیدگاه

به نظر من LION رو از یخ بساز سالار جان . بعد زیرش با فونت کوچیک تر OC Team بزن ، جوری که O در کلمه OC به صورت یک توپ آتشین باشه .

هم حس گرما داره هم حس سرما .

حتی O آتشین رو می تونی زیر L در کلمه Lion بگذاری یا زیر i که کمی از یخ Lion رو هم آب بکنه و مثلاً زیر حرف L یا i چیز دیگه ای باشه که مقداریش (یعنی زیرش) معلوم بشه ولی بالای اون حرف هنوز یخ زده باشه . :-?

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

اوکی یه چیزی به ذهنم رسید. ممنون از ایده هایی که دادید ^^. چند روز طول میکشه چون 3 روز کلا  صبح تا شب بیرون از خونه هستم ولی به محض اینکه تمومش کردم میزارم دوستان نظرشونو بگن.<br>

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

خوب دوستان امروز کار لوگوری تیم تموم شد.

کار سایز بزرگ هست به صورت 25.30 سانت و دقت 300DPI گه برای چاپ رو پیراهن با کیفیت بالا مناسب هست. دوستان اول فایل رو دسکتاپ سو کنید بعد تو دسکتاپ خودتون ببنید .سایز زیادی بزرگه و تو بروسر درست نمیشه دید straight%20face.gif

خوب نظر دوستان چیه ؟

http://lioncomputer....33734630091.jpg

82294183133734630091.jpg

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

سالار جان از نظر من عالی ، واقعاً خوب کار کردی و خیلی زیبا این حس سرد و گرم رو کنار هم آوردی .

توی حرف O در کلمه lion یک پرنده هم هست .

در کل من واقعاً خوشم اومد از طرحت . :-j :( :-?

فقط مسئله ای که هست چاپ کار هستش که بایستی آقای حسینی با آقای منزوی صحبت های لازم رو بکنند .

لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...