رفتن به مطلب

فروش ati 5670 برند MSI

edrik
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

يكعدد كارت گرافيك آك دارم با اين مشخصات قيمت بازار نزديك 150 هست

من ميزنم قيمت پايه 110 هزار تومن

R5670 PMD1G

GPU HD5600

Display Resolution 3x 2560x1600

Code Name RedwoodXT

Chain Processors 400 UNIT

Core Clock 775

Memory Clock 4040/3800

Memory Size 1 GDDR5

Bus 128 BIT

I/O Ports Dual Dual-Link

2 سال هم گارانتي matrix داره

DUAL DVI-I

DVI-I(W/HDMI Support)

HDCP

HDMI I/O

TDP 71W

Form Factor

DirectX Version Support 11

OpenGL Version Support 3.2

Multi GPU N/A

Eyefinity Y

Other Features Card BUS PCI-E2

لينك عكس و مشخصات

http://www.matris.co...t.php?model=193

ویرایش شده توسط edrik
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام دوست عزيز اگه قصد فروش داري من قسطي خريدارم!!! چون ماهي 25 بيشتر نميتونم بدم عوضش گرونتر بفروش به من.

لینک به دیدگاه

قیمت نو این قطعه 119000 تومان توی همین سایت

اینی که شما میگی سافایره اما کارت ایشون msi هستش

موفق باشید @};-

ویرایش شده توسط Hossein0098
لینک به دیدگاه

خوب فرقشون در چیست؟

فرق چندانی ندارن فقط بعضی از برندها چون فن بزرگتری دارن خنک ترن و کولینگ بهتری دارن یا بعضی برندها اور شده هستند

اما هیچ کدومشون حق ندارن تو برد کارت دست ببرن چون این اجازه رو ندارن

موفق باشید;)

لینک به دیدگاه

اتفاقا میتونن تو برد کارت دست ببرن . میتونن اون رو تقویت کنن . میتونن از مواد بهتری استفاده کنن . میتونن فرکانس رم و کلاک هسته رو بالا ببرن . میتونن از مدار تغزیه بهتری استفاده کنن . همه این کارها رو میتونن بکنن . همین ها به اضافه خنک کننده کارت و البته نام و برند تولید کننده و شرکت گارانتی کننده اون ، تو قیمت کارت تاثیر دارن .

لینک به دیدگاه

اتفاقا میتونن تو برد کارت دست ببرن . میتونن اون رو تقویت کنن . میتونن از مواد بهتری استفاده کنن . میتونن فرکانس رم و کلاک هسته رو بالا ببرن . میتونن از مدار تغزیه بهتری استفاده کنن . همه این کارها رو میتونن بکنن . همین ها به اضافه خنک کننده کارت و البته نام و برند تولید کننده و شرکت گارانتی کننده اون ، تو قیمت کارت تاثیر دارن .

آقا حامد خیلی ممنون از توضیحاتتون@};-

راستش من این چیزی رو که مطرح کردم تو یکی از فروم ها مطالعه کرده بودم و نمی دونستم که اینقدر می تونن تو کارت تغییرات ایجاد کنن

ولی به نظر شما ارزش داره کارتی رو که از برند gainward قیمتش 140 یا 150 تومنه رو از برند asus یا GA به قیمت 200 تومن خرید؟;)

موفق باشید@};-

لینک به دیدگاه

بعضی اوقات آره و بعضی اوقات نه . مثلا تو کارتهای ارزون قیمت که با برد رفرنس ارائه شدن و دمای بالایی ندارن که احتیاج به خنک کننده بهتر داشته باشن ، لازم نیست از برندهایی مثل ایسوس یا MSI باشه . برندهای ارزونتر مثل گینوارد و پاورکولر هم مناسب هستن . ولی تو کارتهای گرون که بردشون به قول شما دستکاری شده و به دلیل تولید دمای بالا نیاز به خنک ککنده خوب دارن بهتره که از برند معتبر تر خرید بشه . مثلا کارت 570 انویدیا اگر برد رفرنسش رو بخری ممکنه به مشکل بر بخوری . چون مدار تغزیه اون کمی ضعیفه . ولی برد ارتقا داده شده اون توسط ایسوس و MSI مشکلی ندارن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعضی اوقات آره و بعضی اوقات نه . مثلا تو کارتهای ارزون قیمت که با برد رفرنس ارائه شدن و دمای بالایی ندارن که احتیاج به خنک کننده بهتر داشته باشن ، لازم نیست از برندهایی مثل ایسوس یا MSI باشه . برندهای ارزونتر مثل گینوارد و پاورکولر هم مناسب هستن . ولی تو کارتهای گرون که بردشون به قول شما دستکاری شده و به دلیل تولید دمای بالا نیاز به خنک ککنده خوب دارن بهتره که از برند معتبر تر خرید بشه . مثلا کارت 570 انویدیا اگر برد رفرنسش رو بخری ممکنه به مشکل بر بخوری . چون مدار تغزیه اون کمی ضعیفه . ولی برد ارتقا داده شده اون توسط ایسوس و MSI مشکلی ندارن .

شما مطمئنید دوست گرامی آخه من هم میخواستم 570 بگیرم معمولی رو

خوب شد نگرفتما

لینک به دیدگاه

بردهای رفرنس 570 مشکل سوختن مدار تغذیه بر اثر استفاده طولانی و فشار زیاد رو داشتن . البته نه اینکه همیشه پیش بیاد . ولی احتمالش بالا بود . تو همین فروم هم راجب بهش صحبت شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...