رفتن به مطلب

فروش کارت 5870 vapor-x

Teeles
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

200.000 هستم.

بیا . همینو میخواستی . هی نفروختی نفروختی . این شد . وقتی 5870 lightning آکبند ( که بهترین در این رده هست ) بیاد زیر 300 تومن ، توقع داری اینو چند بخرن .

ولی خودمنیم تاپیکت محبوب شده . یه 20-30 صفحه ای اومده . یه رکورد محسوب میشه .

لینک به دیدگاه

• ارسال 181
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان یه لحظه قیمت 290 و 275 رو هم ببینن. من هم میتونم واسه gtx 590 قیمت 100 تومن پیشنهاد بدم و بعد بگم دیدی نفروختی چی شد

لینک به دیدگاه

درود

من خیلی وقته این تاپیک رو دنبال میکنم .

دوست گلم شما خلاف قوانین کاری نکردید و بنده فقط دامر به عنوان یک دوست مطلبم رو مینوسیم .

منو ببخشید که اینون میگم

فکر کنم این تاپیک تا جایی ادامه پیدا کنه که تمام انسانها زمین رو ترک کنن و به کره مریخ کوچ کنن و همه ماها با سفینه و بشقاب پرنده برای تفریه بیایم زمین بریم کنار دریای خزر یه ابی به تن بزنیم و مشهد یه زیارتی بکنیم و تخت جمشید و قربونش برم یه سری بزنیم و البته سعی میکنیم کورش کبیر یادمون نره و کیش و ... غیره بعد شاید یه فکری برای خرید کارتتون بکنیم و به عنوان اثار تاریخی به کره مریخ ببریم و برای نسل اینده مون بگیم که این زمانی کارت گرافیک بود و همه با تعجب میگفتن وای چقدر گندست مثل کشتی تایتانیک میمونه و چند عکس با دوربینهای اون نسل میگیرن و توی اینترنت مریخی میگذارن و توی کتابها مینوسین و ..الان اخر :D

واقعا منو ببخشید عزیز بسیار دوستانه خواستم مطلبی بنویسم تا اب و هوای این تاپیک خاک خورده عوض بشه ;)

لینک به دیدگاه

برای بعضی دوستان متاسفم که هر وقت قیمت بالاتر از بقیه پیشنهاد میشه به زور میخوان باور کنن که دروغه. این کار برای ایرانی ها که این همه به فرهنگ و تمدن و گفتار خودشون مینازن عیبه.

لینک به دیدگاه

از دوستی هم که مطلب بالا رو نوشتن ممنونیم.البته با توجه به مطلب فوقا دوستان دقت کنن که کارت هرچه قدیمی تر باشه ارزشش بیشتر هست!!

لینک به دیدگاه

راستی یه سوال. یه دوربین قرار شد بخری عکس از کارت بزاری؟ خوب چی شد حالا؟ تو گمرک هست.

لینک به دیدگاه

از دوستی هم که مطلب بالا رو نوشتن ممنونیم.البته با توجه به مطلب فوقا دوستان دقت کنن که کارت هرچه قدیمی تر باشه ارزشش بیشتر هست!!

درود.

دوست عزیز یک زمانی توی پاساژهای کامپیوتری قدم می زدم و کارت های 8800 انویدیا که تازه اومده بود رو پشت ویترین ها با حسرت نگاه می کردم . قیمت ها حول و هوش 600000 تومان می چرخید.

الان یکی دو تا 8800 خریدم . می خوای بدونی چند ؟ یکی رو 70000 تومان یکی رو هم 90000 تومان. از لحاظ تعداد تولید نسبت به کار شما خیلی کلکسیونی تر هستش .

اگر نظر من رو می خواهی از مدیریت بخواهید تا تاپیک رو ببندند ، کارتت رو بردار برو یکی از همین پاساژ ها ، اول یک قیمت از اون بز خر ها بگیر ، بعد برو به دوستی ، همسایه ای ، فامیلی و... با کمی بالاتر بفروش.

لینک به دیدگاه

مگه سیر ترشیه rolling%20on%20the%20floor.gif

اینطور باشه کارتهای 5-6 سال پیش الان باید دو سه میلیون باشن و مارس 2 هم 50 هزار تومن چون جدیده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقایون من از همتون عذر میخوام ولی من احساس میکنم سرکاریم هممون

نه عکسی نه میل به فروشی، فقط پست های بیهوده میدیم

بازم عذر میخوام از همتون

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

کارتش که هنوز کلکسیونی نشده ، ولی تاپیک به گمونم به جرگه تاپیکهای کلکسیونی پیوست ، تاپیک فروش با 14 صفحه و 137 پست در نوع خودش بی نظیره ، اونم برای کالایی که وجودش هنوز در هاله ای از ابهام هست .

لینک به دیدگاه

منم یه کارت رادئون 9550 و یه کارت قدیمی ترم هست که مدلش دیگه معلوم نیست، قیمت پایه 1.500.000 تومن برای هر کدوم، ( البته با توجه به فرمایشات این دوست عزیز )

حالا گذشته از شوخی من میخوام یه گرافیک بخرم، شما آخرین قیمتی که برات راه داره رو برام پ خ کن، خدا رو چه دیدی، یهو دیدی معاملون شد و این تاپیک بسته شد و عجایب دنیا 8 تا شد ... :wub:

لینک به دیدگاه

دوستان قصد من از آن جمله فقط شوخی بود. دوستانی که میگن سرکاریم: آیا ما شما رو بزور وادار به پست دادن میکنیم؟ چرا دوستان فقط و فقط قصد توهین و مسخره کردن و پرداخت به مسائل حاشیه ای رو دارن؟ پیشنهادات و پست های خوب هم داریم ولی تعدادشان کمتره. به نظر شما این تقصیر منه که تعداد صفحات زیاد شده یا کسایی که پست های تکراری و بی ربط میدن؟ خواهش میکنم کمی تو این مسئله فکر کنید.

لینک به دیدگاه

دوستان قصد من از آن جمله فقط شوخی بود. دوستانی که میگن سرکاریم: آیا ما شما رو بزور وادار به پست دادن میکنیم؟ چرا دوستان فقط و فقط قصد توهین و مسخره کردن و پرداخت به مسائل حاشیه ای رو دارن؟ پیشنهادات و پست های خوب هم داریم ولی تعدادشان کمتره. به نظر شما این تقصیر منه که تعداد صفحات زیاد شده یا کسایی که پست های تکراری و بی ربط میدن؟ خواهش میکنم کمی تو این مسئله فکر کنید.

دوست عزیز پس جواب ما چی شد ؟

لینک به دیدگاه

این مطالب فقط برای انبساط خاطر دوستان میباشد

این افراد هم 20 سال پیش دنبال این کارت بودن اما قسمتشون نشده

37.jpg

4ktqyp4pu49hvh936px9.jpg

v8qkyb32e2mmoc4csbw9.jpg

2t7drk3za17ht4scvku.jpg

zwgfhdh6cym755gd8qvj.jpg

حتی عادل فردوسی پور هم دنبال این کارت بوده http://20ist.com/spo...B3%D8%A7%D8%A8/

با تشکر از آقای حسینی عزیز بخاطر پست 131 که کلی باعث شادی دوستان شدن

لینک به دیدگاه

هیچ کس از شادی و شوخی های بجا دش نمیاد و من هم همینطور.ممنون از دوستان

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز درسته این دوستمون هم قیمت قطعش بالاست هم شاید اصلا فروشنده نباشه اما خداییش این همه تهمت و تیکه پروندن هم درست نیست .

اصلا این کارتو دوستمون گذاشته 500 تومن مالشه اختیارشو داره اصلا شاید نخواد بفروشه دوستان چرا هی پست اضافه زدن؟ اگه 2روز کسی پست نمیزد تایپیک خاک می خورد و هر چی هم این دوسستمون بالا میداد کسی ج نمیداد الان حداقل این همه تهمت به این بنده خدا نمیزدیم .

درسته قول داده عکس بزاره و به قولش عمل نکرده و خیلی هم این دوستمون حاضر جوابه و خیلی قده و درسته به حرف هیچ یک از اساتید گوش نمیده و اصلا کوتاه نمیاد اما شاید بنده خدا واقعا دوربین نداره ازش عکس بگیره ؟

در هر صورت امیدوارم دوستان یه خورده بیشتر مراعات کنند و حداقل از تهمت زدن به هم پرهیز کنن.

بازم ببخشید به عنوان یه کوچکتر نظر دادم.

لینک به دیدگاه

دوستان دوربینم رو فرستاده بودم تعمیر. رفت و برنگشت. هروقت تونستم حتما عکسش رو میزارم.از دوستان عذرخواهی میکنم

لینک به دیدگاه

دوستان دوربینم رو فرستاده بودم تعمیر. رفت و برنگشت. هروقت تونستم حتما عکسش رو میزارم.از دوستان عذرخواهی میکنم

مگه میخواهی عکس کارتت رو بفرستی مسابقه بین‌المللی ورلدپرس و اون ها هم عکس این کارت رو روی جلد مجله تایمز چاپ کنن که دوربین آنچنانی بخواد

با دوربین موبایل هم میشه عکس گرفت

یعنی از 24 مرداد تا الان 24 آبان ؟؟؟؟!!!!!! :-? :wacko:

:huh:

:blink:

عجیبا قریبا

لینک به دیدگاه

من از پست شماره 1 تا 146 رو خوندم

برام عجیبه که برای فروش یه کارت گرافیک 146 پست و 15 صفحه اختصاص داده بشه تازه یکی از مدیران سایت توی پستهای قبلی گفتن که چنتا از پستها رو حذف کردن با این وجود حالا شده این اگه حذف نمیشد لابد الان 30 صفحه برای این کارت ایجاد میشد

عجب صبر ایوبی دارن این مدیران سایت

فقط مطالب دو تا از کاربرا اونم برای طنز عالی بوده یکی کاربری به نام سعید حسینی و کاربری به نام panasonic

لینک به دیدگاه

موبایلم دوربین نداره اینم از این:http://www.techpowerup.com/gpuz/7wqwz/ و http://gpuz.techpowerup.com/11/11/15/cq7.png .این کافی هست؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این شات GPU-Z که فرستادید برای خودتونه که تو سایت techpowerup آپلود کردید ؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...