رفتن به مطلب

درخواست قیمت روز انواع مدل های gtx 590

Recommended Posts

دوستان اگه کسی اطلاعی از قیمت روز انواع مدل های gtx 590 تو تهران رو داره لطفا بگه.یه نفر آشنا میخواد.خودم هم میخوام.آدرس فروشگاه رو هم بدید ممنون میشم

ویرایش شده توسط Teeles
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز در حال حاضر فقط MSI موجود هست. قیمتش هم 1030000 تومان هست.

لینک به دیدگاه

دوستان اگه کسی اطلاعی از قیمت روز انواع مدل های gtx 590 تو تهران رو داره لطفا بگه.یه نفر آشنا میخواد.آدرس فروشگاه رو هم بدید ممنون میشم

تو همین سایت برند سافایر داره اگه به فروش نرفته باشه 920تومن هست.تا اونجا که من اطلاع دارم amd6990 از gtx590 بهتره

لینک به دیدگاه

تو همین سایت برند سافایر داره اگه به فروش نرفته باشه 920تومن هست.تا اونجا که من اطلاع دارم amd6990 از gtx590 بهتره

آره اگه بازی هایی که طراحی شده برای شرکت خاص رو کنار بزاریم قویتره ولی.......مصرف زیاد،صدای زیاد داره و در directx 11 فوق العاده مخصوصا در مبحث tessellation ضعیفتره و به پای gtx 580 هم نمیرسه

لینک به دیدگاه

ولی اگه پای بازی های خاص وسط بیاد دیگه directx 11 مانع نیست مثل bc2 و dirt 3 بطوری که 6870 هم براحتی اجراشون میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان 590 نخرید بهتره چون با توجه به ضعف مدار تغذیه این کارت GTX 595 در راهه :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منبع خبرش هم دارید بهمن جان؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منبع خبرش هم دارید بهمن جان؟

GURU3D

Techpowerup

خبر قدیمی techpowerup

خبر اصلی از GamesCom

لینک به دیدگاه

میشه بگید این مشکل چه جور مشکلیه؟همون ماجرای منفجر شدنه که حل شد؟

قیمت gtx 595 بالاتر از gtx 590 میشه یا فقط در جهت رفع مشکل میسازن؟ آخه asus هم از این کارا کرد و خودش دوتا 5870 رو باهم سوار کرد ولی تولید انبوه نکرد.نکنه این رو هم evga برای خودش درست کنه؟

ویرایش شده توسط Teeles
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت gtx 595 بالاتر از gtx 590 میشه یا فقط در جهت رفع مشکل میسازن؟ آخه asus هم از این کارا کرد و خودش دوتا 5870 رو باهم سوار کرد ولی تولید انبوه نکرد.نکنه این رو هم evga برای خودش درست کنه؟

این مشکل خیلی اساسی بود و خیلی از کاربرا ناراضی بودند و مشکل اینجا بود که وقتی حتی کارت روی idle تایم بود بازم داغ بود و قبل از اینکه به قسمت اورکلاک وارد میشدید مشکل آمپر ورودی اگه اشتباه نکرده باشم که فکر کنم سالار جان بیشتر در مورد این قضیه بدونند یه قسمتی از کارت دچار انفجار میشد!

لینک به دیدگاه

این ایراد مربوط به مدار رگولاتور این کارت میشه که بسیار ضعیف و بی کیفیت طراحی شده که احتمالا دلیل این کار این بوده که انویدیا میخواسته قیمت تمام شده ی کارت رو تا حد امکان پایین بیاره تا با 6990 قابل رقابت باشه ! این قضیه باعث شده تا حتی با کمی افزایش ولتاژ مدار تغذیه کارت بسوزه ! تو حالات غیر اور هم این قضیه دیده شده ولی کمتر !

البته این مشکل یه مقدار هم بخواطر استفاده از درایورهای قدیمی تر بخصوص درایور 267/52 بود که در این درایورها قابلیت OCP یا Over Current Protection بدرستی عمل نمی کرد و ممکن بود باعث سوختن مدار رگولاتور بشه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احتمال داره که قیمتش یک مقدار بالاتر باشه. نه این رو خود NVIDIA میسازه و ربطی به کارتهای تولید محدود ASUS و ... نداره. ASUS در حال حاضر MARS II رو تولید کرده که 2 تا 580 هست و فوق الاده با کیفیت و حرفه ای هست و فقط 999 عدد تولید خواهد شد. و قیمتش هم 1500 دلار !! هستش که مطمئنا GTX 595 خیلی ارزونتر خواهد بود.

لینک به دیدگاه

این ایراد مربوط به مدار رگولاتور این کارت میشه که بسیار ضعیف و بی کیفیت طراحی شده که احتمالا دلیل این کار این بوده که انویدیا میخواسته قیمت تمام شده ی کارت رو تا حد امکان پایین بیاره تا با 6990 قابل رقابت باشه ! این قضیه باعث شده تا حتی با کمی افزایش ولتاژ مدار تغذیه کارت بسوزه ! تو حالات غیر اور هم این قضیه دیده شده ولی کمتر !

البته این مشکل یه مقدار هم بخواطر استفاده از درایورهای قدیمی تر بخصوص درایور 267/52 بود که در این درایورها قابلیت OCP یا Over Current Protection بدرستی عمل نمی کرد و ممکن بود باعث سوختن مدار رگولاتور بشه !

پس با آپدیت درایور مشکل حل میشه دیگه.چون من نمیخوام اور کنم.راستی میشه با پاور 685 وات جمعش کرد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس با آپدیت درایور مشکل حل میشه دیگه.چون من نمیخوام اور کنم.راستی میشه با پاور 685 وات جمعش کرد؟

این کارت گرافیک حداقل به پاور 700 وات نیاز داره.

لینک به دیدگاه

این کارت گرافیک حداقل به پاور 700 وات نیاز داره.

یعنی 15 وات پایینتر براش مشکل ایجاد میکنه.برا من 685 واته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی 15 وات پایینتر براش مشکل ایجاد میکنه.برا من 685 واته

بله قطعا براش مشکل ایجاد میشه. برای این کارت پاور 750 واتی که ریل 12 ولتش حداقل 50 آمپر باشه پیشنهاد میشه.

لینک به دیدگاه

بله قطعا براش مشکل ایجاد میشه. برای این کارت پاور 750 واتی که ریل 12 ولتش حداقل 50 آمپر باشه پیشنهاد میشه.

مال من اینه. ریل 12 ولتش هم 53 آمپره.GREEN/GP685B/ 685W REAL/ EPS12V-ATX 12V / DUAL +12V RAILS WITH 53A/83-87% EFFICIENCY

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مال من اینه. ریل 12 ولتش هم 53 آمپره.GREEN/GP685B/ 685W REAL/ EPS12V-ATX 12V / DUAL +12V RAILS WITH 53A/83-87% EFFICIENCY

دوست عزیز ریسک اینکار خیلی بالا هست!چون بالاخره شما مانیتور دارین دیویدی رام دارید هارد دارین داخل کیستون فن هست حالا چیزای دیگه به کنار همیشه باید 60 وات تا 100 وات بیشتر بردارین چون بعد از یه سال یا شایدم کمتر ممکنه اون افت 50 واتی رخ بده همینطور که شما وات پایین دارید که هیچ اینم روش اصلا اینکارو نکنین فوقوالعاده ضرر میکنید!

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

دوست عزیز ریسک اینکار خیلی بالا هست!چون بالاخره شما مانیتور دارین دیویدی رام دارید هارد دارین داخل کیستون فن هست حالا چیزای دیگه به کنار همیشه باید 60 وات تا 100 وات بیشتر بردارین چون بعد از یه سال یا شایدم کمتر ممکنه اون افت 50 واتی رخ بده همینطور که شما وات پایین دارید که هیچ اینم روش اصلا اینکارو نکنین فوقوالعاده ضرر میکنید!

آخه یه چیزی هست اینه که حداکثر توان 590 میشه 365 وات بقیه قطعات رو حساب کنیم 650 براش کافیه.حالا نکته ای هست من خبرندارم رو بی زحمت بگین چون من از پاور و تغذیه و اینا زیاد سر در نمیارم

لینک به دیدگاه

شما برو تو این سایت و با مشخص کردن تمام قطعات سیستم ، پاور مورد نیاز رو مشخص کن . فقط دقت کن اشتباه نکنی . اگر فکر میکنی نمیتونی مشخصات کامل سیستمت رو برام بفرست تا من برات حساب کنم . حتی تعداد فن هایی که رو سیستمت داری و اندازه و نوعشون .

http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

لینک به دیدگاه

شما برو تو این سایت و با مشخص کردن تمام قطعات سیستم ، پاور مورد نیاز رو مشخص کن . فقط دقت کن اشتباه نکنی . اگر فکر میکنی نمیتونی مشخصات کامل سیستمت رو برام بفرست تا من برات حساب کنم . حتی تعداد فن هایی که رو سیستمت داری و اندازه و نوعشون .

http://extreme.outer...culatorlite.jsp

این سایت cpu های 6 هسته ای amd رو نداره.یه کم قدیمیه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یه کمی بهتر بگردید . پس اون همه X6 که داره چی هستن ؟ فکر کنم منظور شما سری بولدوزر هست که 8 هسته ای هستن نه 6 هسته ای . اونها چون هنوز تو بازار نیومدن تو لیست قرار ندارن .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...