رفتن به مطلب

چرا Call of Duty WWII در گرافیک ضعیف عمل کرده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

,واقعا توی گرافیک درحد بتلفیلد 1 نیست اما انصافا از بدکمپانی2 خیلی بهتره.کلن سری بتلفیلد یه جورایی انگار تخصصی تره مولتی فوق العاده جامع تر وبهتری داره  مثل فرق مثلن تویوتا وبنز هردو خوب وعالین اما بنز یه یچز دیگست(حالا شاید قیاس خوبی نباشه منظورم اینه افزاد خاص وگیمراهای حرفه ای تری سمتش میرن ولذت میبرن از بتل نسبت به کالاف وکالاف عام پسندتره به خاطر بیشینه خوبش تو سری mw1 ,ww)

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من که کاری به گرافیکش ندارم

اما کلا کود یه فرانچایز مردس دقیقا بعد از COd 7 این بلا سرش اومد

دیگه گیمپلی تکراری فقط میان اسکین اسلحه هارو عوض میکنن و میشه کود جدید!

اکتیویژن واقعا گند زده درست عین Ea

یادش بخیر زمانیکه این شرکت ها غول دنیای بازی بودن هیچوقت خاطرات خوب و لحظات ماندگار cod 4 , cod 6 رو با هیچ چیز عوض نمیکنم! و صد البته اون Bmw M3 Gtr توی Nfs Mw 2005

گیمرای نسل الان فقط گیرشون یا به گرافیک بازی هست و یا به بخش آنلاین و اینطوری بیشترین ضربه رو به بازی های داستان محور زدن عین بلایی که سر MGSV اومد

لینک به دیدگاه

به نظرم گرافیکش از بتلفیلد بهتره

لینک به دیدگاه

همون کالاف 1 و 2 رو ریم.ستر کنن بهتره

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

هیچوقت خاطرات خوب و لحظات ماندگار cod 4 , cod 6 رو با هیچ چیز عوض نمیکنم! و صد البته اون Bmw M3 Gtr توی Nfs Mw 2005

وای که چه روزایی بودن ...

خاطرات خوب کالاف های مدرن وارفر و کاپیتان پرایس و تیمش ...

آخرین عنوان از فرنچایز کالاف که از داستانش لذت بردم ghost بود

الان دیگه فقط باید اسلحه برداری و دشمنا رو بکشی

منم دیدم اینجوریه رو اوردم به رینبو |:

حداقل یه شوتر تکنیکاله. کالاف و بتل خط داستانی که ندارن حداقل بریم رو مهارتای شوترمون کار کنیم یه کم |:

از سری nfs هم که اگه بگیم هیچی باقی نمونده خیلی لطف کردیم

نه از داستان پیبک لذت بردم نه از گیم پلیش

هر وقتم که دلم برای یه ریسینگ داستانی تنگ میشه میرم mw 2005 رو یه بار از اول تا آخر بازی میکنم

واس مهارتای ریسینگ هم اینهمه شبیه ساز. از استو کورسا تا فورزا و پروجکت کارز

خلاصه اینکه یادش بخیر. روزای خوب و طلایی صنعت گیم بودن ...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، unhappy گفته است :

ryzen 1300x 

1050ti

2400 4*2 

ultra 1080p

5a562a32859ab_2018-01-10(10).thumb.png.4c370a607f4fa7c4137f18a913082e7b.png

5a56295b97ad5_2018-01-10(11).thumb.png.971631efb5194b514a780ccf57b8c0d9.png5a5629d3baecf_2018-01-10(8).thumb.png.6a87fc72baf1677b02c473bd8969db78.png                                                                                                                                                          

درود دوست گرامی اگه میتونید اون عکسهایی که از اول مرحله 2 رو گذاشتم قرار بدید ممنون

لینک به دیدگاه

بله کاد انجین یک قرن پیش با تکسچر مالی گرافیک پوسته ای متوسطی داره و محیط های 3در4 مناسب کارت ملی خوبی ارائه میده

صداگزاری بوق تخریف بوق گیم پلی و گان پلی بوق..........

اون طرف بتلفیلد همه ی این موارد رو به بهترین شکل از پسش بر اومده

پیشنهاد میکنم بتلفیلد اوریجینال تهیه کنین واز انلاین اون 1000 ها ساعت میتونین لذت ببرین کاد رو بی خیال لول

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

یادش بخیر زمانیکه این شرکت ها غول دنیای بازی بودن هیچوقت خاطرات خوب و لحظات ماندگار cod 4 , cod 6 رو با هیچ چیز عوض نمیکنم! 

هنوز mw3 رو تو گیم نت لن بازی میکنیم به شدت حال میده .

ولی در کل یه چند سالی هست گیم افت کلی داشته . گیم شده انلاین . اول انلاین میسازن بعد یه داستانی هم میزارن تهش . ( تقصیر خود ما گیمر ها هستیم که برای انلاین هم پول خرج میکنیم . اگر انلاین  درامد زایی بالایی نداشت این بلا به سر صنعت گیم  نازل نمیشد )

حتی بهترین بازی ها هم انلاین تبدیل به موضوع اصلی شده . ow bf cod rb6

همین گیم فعلی مدیون چند تا کمپانی یا استدیو هستیم . sony  cdpr rockstar و ... . 

ای کاش کاپتان پرایس برمیگشت ...

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

مطمئنی به پای بد کمپانی ۲ نمی رسه؟ شما از روی خاطراتی که اون زمان داشتی نتیجه گیری نکن. الان دوباره نصبش کن ببین چه گرافیک کدویی داره. 

من دارم در مورد موتوری که گرافیک روش کار میشه حرف میزنم!!!

موتور گرافیکیش به شدت ضعف داره و تو این چند سال هرکاری کردن یه چیزی بشه مثل Frostbite نتونستن!!! صبر کن امسال اکتیر سری جدید بتلفیلد میاد بعد ببین گرافیک یعنی چی!!! مدیر ea گفته گرافیک تکان دهنده خواهد بود و اکتیویژن باز عقب تر خواهد افتاد!!!

سوئدی ها موتور گرافیکی که توسعه دادن شاهکاره و کسی نمی تونه این موضوع رو انکار کنه.

من بازیش کردم قشنگ بود ولی از نظر گرافیکی واقعا بیشتر میخوره به یه گیم از2009 ......

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

وای که چه روزایی بودن ...

خاطرات خوب کالاف های مدرن وارفر و کاپیتان پرایس و تیمش ...

آخرین عنوان از فرنچایز کالاف که از داستانش لذت بردم ghost بود

الان دیگه فقط باید اسلحه برداری و دشمنا رو بکشی

منم دیدم اینجوریه رو اوردم به رینبو |:

حداقل یه شوتر تکنیکاله. کالاف و بتل خط داستانی که ندارن حداقل بریم رو مهارتای شوترمون کار کنیم یه کم |:

از سری nfs هم که اگه بگیم هیچی باقی نمونده خیلی لطف کردیم

نه از داستان پیبک لذت بردم نه از گیم پلیش

هر وقتم که دلم برای یه ریسینگ داستانی تنگ میشه میرم mw 2005 رو یه بار از اول تا آخر بازی میکنم

واس مهارتای ریسینگ هم اینهمه شبیه ساز. از استو کورسا تا فورزا و پروجکت کارز

خلاصه اینکه یادش بخیر. روزای خوب و طلایی صنعت گیم بودن ...

سلام من که اخر نفهمیدم جریان رینبو  چه الان من یه cd key startet بگیرم سرورهی اون با Complete Edition یکی هست یا نه و پلیر ایرانی مثل csgo داخلش زیاده؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، VansForeveeeee گفته است :

من دارم در مورد موتوری که گرافیک روش کار میشه حرف میزنم!!!

موتور گرافیکیش به شدت ضعف داره و تو این چند سال هرکاری کردن یه چیزی بشه مثل Frostbite نتونستن!!! صبر کن امسال اکتیر سری جدید بتلفیلد میاد بعد ببین گرافیک یعنی چی!!! مدیر ea گفته گرافیک تکان دهنده خواهد بود و اکتیویژن باز عقب تر خواهد افتاد!!!

سوئدی ها موتور گرافیکی که توسعه دادن شاهکاره و کسی نمی تونه این موضوع رو انکار کنه.

من بازیش کردم قشنگ بود ولی از نظر گرافیکی واقعا بیشتر میخوره به یه گیم از2009 ......

بله درسته موتور فراست بایت از همون اول که اومد از هر لحاظی سر بود. بازی ای که اون زمان اومده بود با بازیهای همزمان خودش قابل مقایسه نبود و من خودم هم اون زمان میگفتم که بد کمپانی ۲ اون زمان خیلی سرتر از کال آف دیوتی بود. اما اینکه شما بیایید بگید بد کمپانی ۲ گرافیک بیشتری از ww2 داره واقعا دور از واقعیته. اصلا نمیتونیم این دو تا رو با هم مقایسه کنیم. مثل اینه که من بیام بگم پی اس ۲۰۰۹ خیلی بهتر از فیفا ۱۸ هست!!

همین الان هم دوباره میگم بتلفیلد ۱ یکسال پیش اومده بود و از لحاظ گرافیک عقبتر از کال آف دیوتی امساله. اما در مورد گرافیک بازی سال بعد مجاهله نمی کنم و حرفی نزده بودم و نمی زنم؛ چون واقعا خودمو میگم که نمیتونم پیشگویی کنم و آینده رو نمیتونم ببینم. انشالا سال بعد یه تاپیک میزنیم و گرافیک دو بازی رو مقایسه میکنیم. 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MamadMedusa گفته است :

هنوز mw3 رو تو گیم نت لن بازی میکنیم به شدت حال میده .

ولی در کل یه چند سالی هست گیم افت کلی داشته . گیم شده انلاین . اول انلاین میسازن بعد یه داستانی هم میزارن تهش . ( تقصیر خود ما گیمر ها هستیم که برای انلاین هم پول خرج میکنیم . اگر انلاین  درامد زایی بالایی نداشت این بلا به سر صنعت گیم  نازل نمیشد )

حتی بهترین بازی ها هم انلاین تبدیل به موضوع اصلی شده . ow bf cod rb6

همین گیم فعلی مدیون چند تا کمپانی یا استدیو هستیم . sony  cdpr rockstar و ... . 

ای کاش کاپتان پرایس برمیگشت ...

مخصوصا وقتی مود QS میزاشتن روی سرور انقدر کیف میداد که آدم نمیخواست تموم بشه!

اما الان دیگه واقعا از هر 10تا گیم 9تاش آشغالن!

همین یکی دوماه پیش اویل ویتین 2 رو بازی کردم انگار داشتم رزیدنت اویل 4 رو بازی میکردم!!!

یعنی هیچ نو آوری توی صنعت بازی نیست با این اوضاع نبایدم باشه تا موقعی که کود این چنین میفروشه به نو آوری نیاز نداره!

اتفاقا بنظر من بهتره هیچوقت سیکوئل یا پریکوئلی برای Cod MW نیاد! خدا عالمه این بار چه بلای سر کرکتر ها میارن!

مک تاویش رو توی مدرن وارفیر 2 باهاش خاطره داشتیم اما زدن به طرز خیلی غم انگیزی به باد دادن شخصیتشو!

توی صنعت گیم خدایی دوبار خیلی اعصابم خورد شد! یکی سر MGSV یکی سر موقعی که Ghost Recon Future Soldier اثر یوبی باگ اومد و از اون طرف Spec Ops The Line و ملت چون دیدن اون گوست ریکون بخض آنلاین و سروراش کمی بهتره رفتن سراغ اون و Spec Ops این وسط حیف شد واقعا بازی تکی بود و هنوزم هست اون تم زیباش و اون لول دیزاین فوق العادش

تنها کمپانی که هنوز به این فساد کمپانی های مطرح دچار نشده فقط CDPR هست و بس خیلی منتظرم ببینم 2019 و بازی جدیدشون چطور از آب در میاد

(اگه با اکتی یا EA بود الان داشتیم ویچر 12 رو بازی میکردیم فکرشو بکن!)

لینک به دیدگاه

درود

دوستان گرافیک فنیش در حد بتل 1 نیست اما ویژگی جالب جنبه گرافیکش حرکات صورت کاراکترهاش هست! خیلی دقیق درستش کردن!

من عادت دارم در حین انجام بازی ازش اسکرین شات می گیرم ، این ها رو طی انجام بازی گرفتم :

CoD_SP_2017_11_09_11_27_42_848.thumb.jpg.e0baf2b85651f31f8e351769700b63a8.jpgCoD_SP_2017_11_09_12_03_05_446.thumb.jpg.52665a358911d74cc92eb3e4a0d69202.jpgCoD_SP_2017_11_09_22_02_48_739.thumb.jpg.bbea732bb72956c57e989cf08d8b71ad.jpgCoD_SP_2017_11_09_23_22_00_709.thumb.jpg.706866fa6c0a05d186cfe22df08d2bbe.jpgCoD_SP_2017_11_09_23_24_18_844.thumb.jpg.fec7e564f508c835e922780579e31e51.jpg

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

توی صنعت گیم خدایی دوبار خیلی اعصابم خورد شد! یکی سر MGSV یکی سر موقعی که Ghost Recon Future Soldier اثر یوبی باگ اومد و از اون طرف Spec Ops The Line و ملت چون دیدن اون گوست ریکون بخض آنلاین و سروراش کمی بهتره رفتن سراغ اون و Spec Ops این وسط حیف شد واقعا بازی تکی بود و هنوزم هست اون تم زیباش و اون لول دیزاین فوق العادش

یکی از بهترین سیستم های کاور گیری که توی تمام بازی ها دیدم future solider بود که در wildland گند زده شد بهش .

the line هم از اون اثر های فوق العاده بود که تا مدت ها توی ذهن میمونه . ( مخصوصا پایان بندیش و اون مرحله که با فسفر همه رو میسوزونید )

در اصل بازی line از روی یه رمان اقتباس شده . اگر علاقه دارید میتونید بخونید .

در 15 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

تنها کمپانی که هنوز به این فساد کمپانی های مطرح دچار نشده فقط CDPR هست و بس خیلی منتظرم ببینم 2019 و بازی جدیدشون چطور از آب در میاد

به علاوه sony عناوین خطی و داستانی بیش از همه به این کمپانی مدیون هستند . تمام استدیو های سونی داستان های عالی دارند

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

من هر دو بازی کردم.بالاترین کیفیت.سی پی یو Ryzen1600X@3950Mhz   و گرافیک XFX RX480 GTR

حالا از نظر گرافیک به صورت کلی نه فقط جزیی مطمئنا بازی Battlefield one بالاتر هست.اما از نظر داستان CoW.از نظر حداکثر استفاده از قدرت گرافیک و سی پی یو ، بازی بتنفیلد بسیار بهتر عمل میکند.

لینک به دیدگاه

داداش همینکه شما میگی بافتا دیر لود میشه مشخصه vram کم میاره سیستم برای اجرا. رو پلی ۴ من رفتمش  ازین خیلی بهتر گرافیک داشت و مسلما بهینه سازیش عالی بود.

شما vram گرافیکت خیلی کمه یکم انتظارتو بیاری پایین مشکل حل میشه البته جسارت نباشه. 

نسخه های فشرده به خودی خود کلی ایراد دارن بهتره نسخه ی معمولی تهیه کنین

لینک به دیدگاه

درسته که 2 گیگ واسه بازی های جدید کم هست ولی هنوزم جوابگو هست چون وقتی vram پر میشه از رم میگیره که اگه رم کافی داشته باشید مشکلی پیش نمیاد.

new colossus با تنظیمات high حدود 4گیگ vram نیاز داره که برای من 2گیگ از رم استفاده میکنه که با 50/60 فریم بدون هیچ مشکل و لگی بازیش کردم.

32xb_newcolossus_x64vk_2018_01_10_20_20_

7pf0_4.jpg

لینک به دیدگاه

من کاری به گرافیکش ندارم ولی واقعا دیگه بعد از نیم ساعت داشتم تقریبا به زور بازی میکردم. به اون مرحله تانکی که رسیدم alt+f4 کردم اومدم بیرون. کنترل تانک با موس و کیبورد افتضاح بود. واقعا نمیدونم آیا با میلیاردها میلیارد دلار پولی که به جیب میزنن قبل از انتشار بازی نمیشینن پای pc حداقل یک بار بازی رو برن تا آخر ببینن مشکل خاصی داره یا نه؟

از دوستان کس دیگه ای توی مرحله تانک مشکل کنترل نداشت؟

لینک به دیدگاه

گرافیکش خوبه به نظر من . البته که به بتل 1 نمیرسه . بتل خیلی بهینه تر از ww2  هست  و  با گرافیک بهتر  فریم  بالاتری هم  میده . بد کمپانی 2  هم  در  زمان  خودش گرافیکش فوق  العاده  بود  و  بخصوص  افکت اتش  سر  اسلحه و  صدای شلیک  که  در  دوردست  اکو  میشد عالی  بود .  نمیدونم چرا  تو  بتلفیلد 3  اومدن یه دفعه این  افکت شلیک  عالی  رو  عوضش کردن و  کارتونی و  افتضاح  درستش کردن .  کال اف دیوتی  رو  باید  یه تغییر اساسی  بهش بدن  من  اینفینیت وارفیر  رو  هر کار کردم  نتونستم  ادامه بدم  بازی نیمه کاره ول شده رو  لپ تاپم  .   اصلا  با  گان  پلی ش  نتونستم  ارتباط بگیرم   که  به نظرم  مهمترین  قسمت یک  بازی  شوتر  هست .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، indianboy گفته است :

من کاری به گرافیکش ندارم ولی واقعا دیگه بعد از نیم ساعت داشتم تقریبا به زور بازی میکردم. به اون مرحله تانکی که رسیدم alt+f4 کردم اومدم بیرون. کنترل تانک با موس و کیبورد افتضاح بود. واقعا نمیدونم آیا با میلیاردها میلیارد دلار پولی که به جیب میزنن قبل از انتشار بازی نمیشینن پای pc حداقل یک بار بازی رو برن تا آخر ببینن مشکل خاصی داره یا نه؟

از دوستان کس دیگه ای توی مرحله تانک مشکل کنترل نداشت؟

واقعا افتضاح بود منم خارج شدم بعد از چند روز دیدم برادرم این مرحله رد کرده bf1 واقعا عالیه (کنترل تانک فقط cod ghost از جت سریع تر حرکت میکردند:8_laughing:)

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hassanshaikhi گفته است :

درسته که 2 گیگ واسه بازی های جدید کم هست ولی هنوزم جوابگو هست چون وقتی vram پر میشه از رم میگیره که اگه رم کافی داشته باشید مشکلی پیش نمیاد.

new colossus با تنظیمات high حدود 4گیگ vram نیاز داره که برای من 2گیگ از رم استفاده میکنه که با 50/60 فریم بدون هیچ مشکل و لگی بازیش کردم.

درسته از رم شیر میکنه ولی پهنای باند حافظه ی گرافیک کجا و رم کجا. زمین تا اسمون فررق دارن و رم نمیتونه به خوبی از پسش بیاد و بازهم قشنگ افت کارایی احساس میشه.

وگرنه دلیلی نداشت شرکتا کارتایی با vram بالا بزنن. میگفتن از رم استفاده کنین.

لینک به دیدگاه

اینکه سرعت تفاوت داره شکی توش نیست ولی سوال اینجاست تا چقدر مورد نیاز هست و  واسه این gpu چقدر تاثیر میذاره؟ مثلا سرعتش رو به نصف کاهش بدیم چقدر افت فریم داره یا مثلا سرعتش دو برابر کنیم چقدر تاثیر میذاره؟960 پهنای باند حافظش توی عمل حدود 88gb/s  هست و پهنای باند رم من 20gb/s برای من که افت کارایی محسوسی نداشت.فقط باید مقدار رم کافی داشته باشید وگرنه توی هارد پیج میشه و باعث لگ زیاد میشه.

اینم مثل رابطه رم با پیج هست  هیچوقت نمیتونه جایگزین vram بشه فقط باعث میشه بتونید بازی هایی که به vram بیشتری نیاز دارند بازی کنید حالا با یه افت کارایی کمتری.

3d2j_6.jpg

اینم با 3گیگ از رم که هیچگونه لگی مشاهده نشد.

lgth_5.jpg

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، hassanshaikhi گفته است :

از چه نرم افزاری برای مانیتورینگ استفاده میکنین؟ من فرپس رو امتحان کردم برام جواب نداد. فک کنم با بازیای دایرکت ۱۲ جواب نمیده فرپس

من ولفنشتاین دو رو با 1300x و 1050ti شصت‌میگیرم  رو 1920*1080 و تنظیمات High

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...