رفتن به مطلب

چرا Call of Duty WWII در گرافیک ضعیف عمل کرده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

از چه نرم افزاری برای مانیتورینگ استفاده میکنین؟ من فرپس رو امتحان کردم برام جواب نداد. فک کنم با بازیای دایرکت ۱۲ جواب نمیده فرپس

من ولفنشتاین دو رو با 1300x و 1050ti شصت‌میگیرم  رو 1920*1080 و تنظیمات High

msi afterburnerبهترین وکامل ترینه

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 23 ساعت قبل، koorosh kabir گفته است :

چرا گرافیک بازی پایینه  تغییر تنظیمات  هم  کیفیت محسوسی ایجاد نمیکنه افتضاحه در مقابل بتلفیلد 1  کالاف 4 ریمستر از این بهتر بود:(

brpe_cod_sp_2018-01-10_00-03-02-59.bmp

mfyl_cod_sp_2018-01-10_00-02-29-03.bmp

ixmq_cod_sp_2018-01-10_00-01-29-76.bmp

سلام دوستم 

نه تنها ضعیف عمل نکرده بلکه گرافیکش  شاهکاره

ایراد یا از سیستم شماست یا نسخه بازی

هیچ دلیلی  هم نداره چون بتل وان   با گرافیک خوب  اجرا میشه اینم اجرا شه

تو تنظیمات های 7 گیگ وی رم پر میکنه خیلی بازی سنگینیه به نظرم احتمال زیاد مشکل از  سیستم شماست

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

از چه نرم افزاری برای مانیتورینگ استفاده میکنین؟ من فرپس رو امتحان کردم برام جواب نداد. فک کنم با بازیای دایرکت ۱۲ جواب نمیده فرپس

من ولفنشتاین دو رو با 1300x و 1050ti شصت‌میگیرم  رو 1920*1080 و تنظیمات High

msi after burner

آره قبلا Fraps و after burner روی بازی های dx12 جواب نمیداد ولی الان مدتیه که توی نسخه جدیدشون این مشکل برطرف شده.

لینک به دیدگاه

فکر کنم مشکل از نسخه بازی باشه که فعلا دسترسی ندارم پیدا نکردم کاملشو

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

من حقییت باتلفیلد ۱ رو ندیدم ولی  از گرافیک این بازی واقعا خوشم اومد حرف نداره 

لینک به دیدگاه

گرافیک این بازی فوق العاده هست . اتفاقا هم گیم پلی هم گرافیک هم داستان جالبی داره . بتلفید 2 گرافیکش در مقابل با این بازی مثل جلبک هستش?

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در در 1396/10/20, 17:10:53، koorosh kabir گفته است :

چرا گرافیک بازی پایینه  تغییر تنظیمات  هم  کیفیت محسوسی ایجاد نمیکنه افتضاحه در مقابل بتلفیلد 1  کالاف 4 ریمستر از این بهتر بود:(

brpe_cod_sp_2018-01-10_00-03-02-59.bmp

mfyl_cod_sp_2018-01-10_00-02-29-03.bmp

ixmq_cod_sp_2018-01-10_00-01-29-76.bmp

درود

میدونم پست قدیمیه ولی گفتم شاید کسیس هم همچین موردی داشته باشه..این بازی گرافیک عالی داره..ولی اگه ویرم گرافیک کم باشه و مخصوصا سرعت وی رم هم پایینتر باشه تکسچرها خوب لود نمیشن یا اصلا لود نمیشن و فقط یه پیش زمینه میاد که ببینی علف یا سنگه یا یه جسمه...تو بازیایی که ویرم زیادی بخاد...تو این بازی اگه یادم مونده باشه برای اینکه تکسچرا لود شه باید شیدر کش و دو سه تا گذینه رو کم کنیم تا درست شه..نه تنها این بازی بلکه همه بازیا که تکسچرا خوب لود نمیشن میشه تنظیماتی انجام داد و درستش کرد.

( i love cod ww)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان اول یک نکته ک در مورد بازی فشرده مخصوصا فیتگرل هست ک میگن اوریجینال تهیه کنید!؟ این نسخه هیچ چیزی از گیم و گیم پلی به هیچ وجه کم نمیکنه.  وحتی اگه بخشی مثل زبان ها دیگر یا فیلمهارو اگرم تو بعضی بازی ها کم کنه همونارو قابل دسترس برای دانلود باز میزاره و تاکیدی نداره .. و بهترین هست برای دانلود از لحاظ دیتا،وهمیشه سعی کرده بازی بیاد و کاملترین و فیکس ترین کرک رو بزاره ،پس این موضوع ک نسخه فیتگرل باعث کیفیت بد میشه کاملا و یقینا اشتباس،البته مثلا نسخه فورکی بعضی بازی هارو به صورت اپشن میزاره برای دانلو د ک اونم برای استفاده بالاتر از فول اچدی هست نه اینکه دیگه مثلا یک نسخه داغون بد کیفیت بده برای استاندارد بازی کردن مجبور باشی محتوای رزولیشن خاصیو دانلود کنی! این از این ،دوم این بازی یکی از بهترین بازی هاس ،فقط یک نکته ک تو گیم پلی همه اکثرا این سبکها هست افکتهای خون و مردن و بدن دشمنان هست ،مثلا بعد از مدتی جنازه غیب میشه ویا اعضای بدن و یا صورت جدا نمیشن در برابر انفجار! تنها ضعفشون هست. از نظر داستان هردو بازی بتل و کاد تقریبا خوب هستن ،و اما در مورد گرافیک شما دو گیگ کافی نیست ،نه اینکه بازی فضایی باشه نه ولی یجوری درست کردنش ک اشغال کنه حافظرو مثل بازی گوست رکون وایلد لند ،میشه با ده هشتاد هم یکاری کنی لگ بزنه ولی کیفیت در حد بتلفیلد ! بنده این بازی هارو با 1060 6 گیگ ام اس ای بازی کردم ،و باید حتما vsync رو روشن بزارم ک فریم از شصت بالاتر نره ! نه اینکه به زور بشه شصت ! چون بعضی صحنه ها حداقل از فریم معمول بازی ده تا پانزده فریم اضافه تر میگیره رو بالاترین تنظیمات ،اونجا هست ک فرق کارت مثلا 100 فریم با 65 فریم مشخص میشه ،در ضمن شما باید توی قسمت تنظیمات انویدیا یا رادعون قسمتی هست برای شخصی تنظیمات یک برنامه یا بازی ک باید تکسچر اون رو اگه پیشفرض چیز دیگه ای هست روی high تنظیم کنی ....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...