رفتن به مطلب

درخواست مساعدت شرکت گرین برای بهبود مشکل آشفته بازار پاور

farhadii
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، ناجی جادوگران گفته است :

اون برندهای  معتبر خارجی تو ایران دارن با قیمت فضایی فروخته میشن، منم قبول دارم! اما دلیل نمیشه بیام گرین بخرم، چطور؟

اگه فرضا پاور 100 دلاری یه برند معتبر رو دارن 650 تومن میفروشن  که هر دلار 6.5 میوفته، ، پاور 600 تومنی گرین در اصل 30 40 دلاره!!! یعنی هر دلار 15 تومن میوفته!
بصیرت که نباشه میگن نه چون گرین 50 تومن ارزون تره پس گرین گرون فروش نیست.

یه عزیزی میگفت اگه گرین هر پاور رو 3 بار با نو تعویض کنه باز کم کم 100 درصد سود کرده!! چون پاور 30 دلاری رو 280 تومن میفروشه اما پاور 300 تومنی برندای دیگه در اصل 60 70 دلاریه.

به غیر از قیمت در مورد پاور مسئله مهم تر معتبر بودن برند و وجود بررسی های پاور در سایت ها معتبر هست که نری پاور گرین بخری 700 تومن وصل کنی به سیستم 10 میلیونی بعد 7 ماه بزنه نصف قطعات بسوزه. هر وقت بررسی پاور های گرین به صورت کامل در سایت هایی مثل http://www.jonnyguru.com/ یا https://www.techpowerup.com پیدا شد اون موقع میشه به خریدشون فکر کرد.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

والا من دیشب با آقای موسوی که نماینده گرین هستن صحبت کردم گفتن انبار های خودشون خالی شده و به زودی تا 2 هفته دیگه قیمت ها به وضع سابق برمی گرده انشالله

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

والا من دیشب با آقای موسوی که نماینده گرین هستن صحبت کردم گفتن انبار های خودشون خالی شده و به زودی تا 2 هفته دیگه قیمت ها به وضع سابق برمی گرده انشالله

نمیاد که بگه احتکار کردیم!
تو خواب هم فکرشو نمیکردن بتونن پاور 60 دلاری رو 2 تومن بفروشن.

ویرایش شده توسط ناجی جادوگران
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام

دوستانی که که در موردبدرد نخور بودن  پاور گرین اظهار نظر می کنن قبلش عنوان تاپیک رو نگاه کنن. به اندازه کافی در مورد خوب یا بد بودن پاورهای گرین قبلا و تو تاپیک های مجزا بحث شده است. اگر پااورهای گرین مورد پسند دوستان نیست میتونن تو تاپیک های قبلی مرتبط نظر بدنو یا تاپیک جداگانه ایجاد کنن و بحث این تاپیک رو به حاشیه نکشونن

:35_thinking:

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، maximal10 گفته است :

سلام

دوستانی که که در موردبدرد نخور بودن  پاور گرین اظهار نظر می کنن قبلش عنوان تاپیک رو نگاه کنن. به اندازه کافی در مورد خوب یا بد بودن پاورهای گرین قبلا و تو تاپیک های مجزا بحث شده است. اگر پااورهای گرین مورد پسند دوستان نیست میتونن تو تاپیک های قبلی مرتبط نظر بدنو یا تاپیک جداگانه ایجاد کنن و بحث این تاپیک رو به حاشیه نکشونن

:35_thinking:

استارتر اومده از گرین تقاضا میکنه پاور 60 دلاری رو 2 میلیون تومن نفروش- بنده و امثال بنده هم برای ایشون توضیح دادیم که درخواست شما به این دلایل روا نیست!

اگر با نگاه کردن به شکوفه های درخت گلابی بتوانی طعم گلابی رسیده شیرین آبدار را در ذهن مجسم کنی خوش بین هستی، اما اگر تصور می کنی با نشستن زیر درخت کاج، قرار است گلابی روی سرت بیفتد خیال باف و خودفریب هستی!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ناجی جادوگران گفته است :

استارتر اومده از گرین تقاضا میکنه پاور 60 دلاری رو 2 میلیون تومن نفروش- بنده و امثال بنده هم برای ایشون توضیح دادیم که درخواست شما به این دلایل روا نیست!

اگر با نگاه کردن به شکوفه های درخت گلابی بتوانی طعم گلابی رسیده شیرین آبدار را در ذهن مجسم کنی خوش بین هستی، اما اگر تصور می کنی با نشستن زیر درخت کاج، قرار است گلابی روی سرت بیفتد خیال باف و خودفریب هستی!

دوستمون درخواست خوبی رومطرح کردن. از مدیران گرین خواستن تا عرضه بیشتر و حتی مستقیم پاور قیمت کاذب این پاور رو از بین ببرن. حالا این درخواست از طرف مدیران گرین چه پاسخی خواهد داشت بسته به مدیران و تصمیم گیرنده های این شرکت داره و همکاری مساعد و یا عدم توجه مدیران این شرکت ایرادی رو به درخواست ایشون وارد نمیکنه. حداقل برای کسانی که از محصولات گرین استفاده میکنن این تاپیک میتونه مفید باشه. ایردات فنی عجیب و غریب و قیمت های دلاری من در اوردی و مطرح کرد بحث های سیاسی و تمسخر کردن و یحث خمیر حرارتی و گلابی و کاج و ... تو این تاپیک جاش نیست.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

پردازنده هم گرون شده. 7100 شده 520 ، 7400 هم 800 تومن

این سی پی یو ها تو ماینینگ که استفاده نمیشن ، میشن؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، maximal10 گفته است :

دوستمون درخواست خوبی رومطرح کردن. از مدیران گرین خواستن تا عرضه بیشتر و حتی مستقیم پاور قیمت کاذب این پاور رو از بین ببرن. حالا این درخواست از طرف مدیران گرین چه پاسخی خواهد داشت بسته به مدیران و تصمیم گیرنده های این شرکت داره و همکاری مساعد و یا عدم توجه مدیران این شرکت ایرادی رو به درخواست ایشون وارد نمیکنه. حداقل برای کسانی که از محصولات گرین استفاده میکنن این تاپیک میتونه مفید باشه. ایردات فنی عجیب و غریب و قیمت های دلاری من در اوردی و مطرح کرد بحث های سیاسی و تمسخر کردن و یحث خمیر حرارتی و گلابی و کاج و ... تو این تاپیک جاش نیست.

بله این بحثا از نظر شما جاش تو این تاپیک نیست اما چاپلوسی برای گرین چرا!
فکر میکنید تصمیم گیرندگان گرین شما رو اصلا میبینن؟!

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Taghi گفته است :

سفره ای است که پهن شده همه میخورن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AminC گفته است :

بهترین کار  گزارش درباره ارز‌های دیجیتال و ماینینگ به دفاتر مراجع هستش تا این مسائل ماینینگ و ارزهای دیجیتال حرام اعلام بشه  :P:P  و سایت‌های مرتبط فیلتر بشن

نه بابا. خیلیا بیکار میشن تازه شغل دار شدن. یه چیز خوب هم که هست خودمون میزنیم نابودش میکنیم بعد میگیم کار نیست :D

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Taghi گفته است :

بله . بنده از ماین متنفرم ولی شنیدم بعضی ارز ها از طریقcpuماین میشه . اینcpuها هم برای ماینر های خیر ندیدمون تو رنج خوبیه. انگار این دوستمون      @ناجی جادوگران هم سفره ی روضه ی بد گفتن از پاور های گرین اش را پهن کرده!

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، maximal10 گفته است :

مگه گرین به شما پول می‌ده که اینقدر بهتون برخورد ، بحث در مورد کیفیت و مقایسه پاور گرین و برند های دیگه مگه خلاف قوانین هست؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

بله . بنده از ماین متنفرم ولی شنیدم بعضی ارز ها از طریقcpuماین میشه . اینcpuها هم برای ماینر های خیر ندیدمون تو رنج خوبیه. انگار این دوستمون (ناجی جادوگران )هم سفره ی روضه ی بد گفتن از پاور های گرین اش را پهن کرده!

هیچ دور از انتظار نبود با واکنش منفی عده ای معلوم الحال روبرو بشم

حتی یهو دیدی اومدن گفتن این پول بگیر کمپانی کورسیری کولرمستری چیزیه و حسابم رو بستن.

هیچ چیز بی هزینه نیست دوست من، باید یاد گرفت برای چیزی که ارزش داره هزینه کرد....

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

مگه گرین به شما پول می‌ده که اینقدر بهتون برخورد ، بحث در مورد کیفیت و مقایسه پاور گرین و برند های دیگه مگه خلاف قوانین هست؟

خیر دوست من، قرار نیست همه پول گرفته باشند، عده ای اطلاعات غلط گرفتن

گواهی 80 پلاس ساختگی و مقایسه با بهترین پاورای دنیا و نمودارهای ساختگی و هذیان های کیفیت و فن های استثنایی و ..... همه درسته و این عزیزان خیلی شیک بدون هیچ سند و مدرک و شاهد و اثباتی قبول میکنن

اما کسی بیاد بگه دارن پاور 40 دلاری رو 600 تومن به مردم میندازن میشه من در آوردی!

لینک به دیدگاه

سلام

با اطمینان خاطر میگم چیزی به عنوان کمبود موجودی توی بازار معنی نداره !

همین پری روز توی انبار یکی از شرکت های کامپیوتری بودیم انبار پر از کارت های GTX 1060 1070 1080 بود ولی ویترین فروشگاه دو عدد گرافیک رده بالا ان هم با نوشته (( تعداد محدود فلان کارت موجوده ))

فروش قطره چکانی قطعه چه معنی میتونه داشته باشه ؟!

هر چند خودمون فروشگاه داریم ولی آقایون مدتی میشه خرید نکرد 

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

آخه پاور گرین به چه درد میخوره. پاور های برند های معتبر مثل کولر مستر  و کرسیر مهمه که موجود نیست یا قیمتش فضاییه.

هیچ کجای دنیا هم همچین مشکلی وجود نداره و قیمت پاور ها عالی هستند، گرین داره پاور های آشغال چینی رو با قیمت چنین محصولاتی میفروشه:

https://www.amazon.com/EVGA-SuperNOVA-Modular-Warranty-220-G3-0650-Y1/dp/B01LYGFRL6

https://www.amazon.com/Corsair-Bronze-Certified-Modular-CP-9020103-NA/dp/B01B72W1VA

https://www.amazon.com/Corsair-RM650x-Modular-Supply-Certified/dp/B015YEIBJ8

کسی که از ذره ای عقل برخوردار باشه نمیاد پاور گرین رو به قطعات چند میلیونی سیستم های اند اش وصل کنه. حتی اگه گرین پاور های "پلاتینوم" اش را بده 50 هزار تومن.

خودتون از چه پاوری استفاده میکنید؟

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، ناجی جادوگران گفته است :

بله این بحثا از نظر شما جاش تو این تاپیک نیست اما چاپلوسی برای گرین چرا!
فکر میکنید تصمیم گیرندگان گرین شما رو اصلا میبینن؟!

ما که کلاً گیج شدیم چه پاوری باید بخریم؟! o.O

میشه بپرسم پاور خودتون چیه؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hamed2G گفته است :

سلام

با اطمینان خاطر میگم چیزی به عنوان کمبود موجودی توی بازار معنی نداره !

همین پری روز توی انبار یکی از شرکت های کامپیوتری بودیم انبار پر از کارت های GTX 1060 1070 1080 بود ولی ویترین فروشگاه دو عدد گرافیک رده بالا ان هم با نوشته (( تعداد محدود فلان کارت موجوده ))

فروش قطره چکانی قطعه چه معنی میتونه داشته باشه ؟!

هر چند خودمون فروشگاه داریم ولی آقایون مدتی میشه خرید نکرد 

در تایید حرف دوستمون بنده 9 دی تو تاپیک زیر گفتم منم از انبار یکی از شرکتا اطلاع موثق دارم احتکار کرده اند:

نقل قول

ماجرا فراتر از "کمبود موجودی" است.
شرکت ها برنامه هایی برای سودآوری بیشتر اتخاذ کرده اند- یعنی صرفا  کمبود موجودی ناشی از افزایش تقاضا نیست.

آخر سال میلادی و شرایط دیگه دست در دست هم داده اند تا سودآوری بیشتر بشه. الان انبارهاشون پر نباشه خالی هم نیست. دست کم یک شرکت بزرگ رو اطلاع دارم که چنین است تو بازار گیر نمیاد اما انبار پره.

وضعیت بازار جوری شده که شرایط این چنینی حتی اگر کوتاه هم باشه، سود آوری اش از فروش پیوسته بیشتره.  یعنی شرایط این چنینی رو به فروش پیوسته ترجیح میدن.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ناجی جادوگران گفته است :

هیچ دور از انتظار نبود با واکنش منفی عده ای معلوم الحال روبرو بشم

حتی یهو دیدی اومدن گفتن این پول بگیر کمپانی کورسیری کولرمستری چیزیه و حسابم رو بستن.

هیچ چیز بی هزینه نیست دوست من، باید یاد گرفت برای چیزی که ارزش داره هزینه کرد....

دوست عزیز من هم مثل شما فکر میکردم . وقتی سیستم میخواستم ببندم دنبال پاور کورسیر و کولر مستر میگشتم که دوستم که پاور گرین داشت OC 1200 سه چهار سال رو سیستمش بود باهاش مشکل بهم نزده بود . 

بهم پاور OCPT 850را پیشنهاد داد . یکم توش تردید داشتم ولی استفاده کردم . دو روز بعد خراب شد به خاطر اتصالی تو خونمون ولی برق میرسوند و سیستم رو بوت میکرد . فرستادمش گارانتی و برگشت و الان بدون مشکل هم کار میکنه . (چهار ماه) . 

و بعد دوست عزیز شما بهتره یکم فکر کنید . تعداد پاور های گرین در ایران با برند های معتبر...

اینجا اگر خراب بشه خب ممکنه تعداد خرابی بیشتری به دست مردم برسه چون استفاده کنندش بیشتر هست  و خوب بیشتر اوقات کمه پیاز داغش رو زیاد میکنن. 

حالا کورسیر با اون گارانتی بدرد نخورش . چون تعداد استفاده کننده کمه   برند جهانی هم هست اگر هم خراب بشه مشکلشون را در هزار ضرب نمیکنن بذارن. 

شما اگر کمی نگاه کنید ما کشور جهان سومی وقتی گرین آمد یه سر و سامونی به تکنولوژی اداری داد و گرنه هم برند های خارجی برای استفاده ی دولتی کم بود و هم مدیران محترم خسیسن. اگر الان گرین نبود سر خونه ی اول بودیم ...

• لایک 1
لینک به دیدگاه

من که نظرم به سمت پاورهای گرین جلب شده بود الخصوص سری HP وOC

لطفا کسانی که توی این تاپیک از گرین انتقاد میکنن بگن پاور خودشون چیه -_-

ویرایش شده توسط Hossein.9
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hossein.9 گفته است :

ما که کلاً گیج شدیم چه پاوری باید بخریم؟! o.O

میشه بپرسم پاور خودتون چیه؟

بنده پاور EVGA 650GQ دارم به قیمت 320 تومن خریدم

این پاور یکی از پاورهای به شدت تایید شده از جانب وب سایت مشهور jonnyguru با امتیاز 9.4 از 10 است!

ادعای پوچ بی ارزشه، اینم خدمت شما:
Capture.PNG.1f67e277ea795f34be320039afcc2c03.PNG

اما میدونی چی دردناکه؟ موقعی که من این پاور رو خریدم فقط فقط فقط فقط 40 تومن از پاور GREEN 650-UK گرون تر بود!!! یعنی با فقط 40 تومن بیشتر یکی از بهترین پاورای دنیا رو خریدم!

بنده هیچ توصیه ای به کسی ندارم که چی بخره چی نخره. 

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story6&reid=454

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Hossein.9 گفته است :

خودتون از چه پاوری استفاده میکنید؟

من خودم از چندین برند استفاده کردم مثل CM و Corsair و ...

الان هم میخوام EVGA SuperNOVA 650 G3 بخرم.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Hossein.9 گفته است :

من که نظرم به سمت پاورهای گرین جلب شده بود الخصوص سری HP و OCP

لطفا ثکسانی که توی این تاپیک از گرین انتقاد میکنن بگن پاور خودشون چیه -_-

مشخصا پاورهای بدی نیستند، اما با اون قیمتا خریدشون فکر خوبی نیست، در واقع این پاور حداقل باید با یک سوم قیمتای قبل گرونی فروخته میشد.

یعنی دارند پاوری که در اصل باید یک سوم یک پاور معتبر قیمت داشته باشه رو با قیمت نزدیک به بهترین پاور دنیا میفروشند. مشکل اینجاست.

مثل این میمونه بری گوشی یه برند متفرقه چینی رو با قیمت 900 تومن بخری بعد فکر کنی خیلی زرنگی چون 100 تومن از گلکسی اس 8 ارزون تر بوده!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

من نمیدونم درخواست این دوستمون چه ربطی به تعریف از کیفیت پاور های گرین داره ؟!؟!

خب دوستان اگه راضی نیستین نخرید یا یه تاپیک دیگه درست کنید و درمورد پاورهای گرین بحث کنید چرا تاپیک این بنده خدارو خراب میکنید

@Hamed

@ARMIN

ویرایش شده توسط ali.king
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

دوست عزیز من هم مثل شما فکر میکردم . وقتی سیستم میخواستم ببندم دنبال پاور کورسیر و کولر مستر میگشتم که دوستم که پاور گرین داشت OC 1200 سه چهار سال رو سیستمش بود باهاش مشکل بهم نزده بود . 

بهم پاور OCPT 850را پیشنهاد داد . یکم توش تردید داشتم ولی استفاده کردم . دو روز بعد خراب شد به خاطر اتصالی تو خونمون ولی برق میرسوند و سیستم رو بوت میکرد . فرستادمش گارانتی و برگشت و الان بدون مشکل هم کار میکنه . (چهار ماه) . 

و بعد دوست عزیز شما بهتره یکم فکر کنید . تعداد پاور های گرین در ایران با برند های معتبر...

اینجا اگر خراب بشه خب ممکنه تعداد خرابی بیشتری به دست مردم برسه چون استفاده کنندش بیشتر هست  و خوب بیشتر اوقات کمه پیاز داغش رو زیاد میکنن. 

حالا کورسیر با اون گارانتی بدرد نخورش . چون تعداد استفاده کننده کمه   برند جهانی هم هست اگر هم خراب بشه مشکلشون را در هزار ضرب نمیکنن بذارن. 

شما اگر کمی نگاه کنید ما کشور جهان سومی وقتی گرین آمد یه سر و سامونی به تکنولوژی اداری داد و گرنه هم برند های خارجی برای استفاده ی دولتی کم بود و هم مدیران محترم خسیسن. اگر الان گرین نبود سر خونه ی اول بودیم ...

دوست من بحث فقط خرابی نیست

تو کل دنیا مرسومه کالای متفرقه رو با قیمت بسیار نازل می فروشند، هیچ وقت یه برند چینی نمیاد با قیمت محصولای اپل گوشی بده بازار، مگر اونجا گوشی دیگه ای پیدا نشه یا اپل ممنوع باشه یا به هرکسی گوشی اپل نفروشن!

اینجا هم دقیقاً چنینه، چون بقیه گران هستند، این برند داره پاورهای بسیار ارزان رو با قیمت چند برابر قیمت معقول میفروشه.

یعنی هنوز از برندهای معتبر ارزون تره، اما چقدر؟ شما ترجیح میدی به خاطر 100 تومن کمتر یه گوشی متفرقه چینی بخری یا گلکسی اس 8؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...