رفتن به مطلب

درخواست مساعدت شرکت گرین برای بهبود مشکل آشفته بازار پاور

farhadii
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 22 دقیقه قبل، Hamed2G گفته است :

سلام

با اطمینان خاطر میگم چیزی به عنوان کمبود موجودی توی بازار معنی نداره !

همین پری روز توی انبار یکی از شرکت های کامپیوتری بودیم انبار پر از کارت های GTX 1060 1070 1080 بود ولی ویترین فروشگاه دو عدد گرافیک رده بالا ان هم با نوشته (( تعداد محدود فلان کارت موجوده ))

فروش قطره چکانی قطعه چه معنی میتونه داشته باشه ؟!

هر چند خودمون فروشگاه داریم ولی آقایون مدتی میشه خرید نکرد 

متشکر ازشما بابت روشنگری

لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

در 11 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

من نمیدونم درخواست این دوستمون چه ربطی به تعریف از کیفیت پاور های گرین داره ؟!؟!

خب دوستان اگه راضی نیستین نخرید یا یه تاپیک دیگه درست کنید و درمورد پاورهای گرین بحث کنید چرا تاپیک این بنده خدارو خراب میکنید

@Hamed

@ARMIN

بله
ایشون معرف حضور همه هستند....

شما مسئول نظارت بر بحث مردمی؟ 

بله خب حق دارید، یکی علیه گرین حرف زد فور مدیرا رو پیج کن جلوشو بگیرن.

در این تاپیک شخصا در مورد کیفیت گرین بحث نکردم و صرفاً در مورد موجودی و قیمت بوده.

قطعا واکنش مدیران فروم برای بنده و سایر کاربران جالب خواهد بود- مشخص میشه بحث و گفتگو آزاده یا نه سانسور هم داریم...

ویرایش شده توسط ناجی جادوگران
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، farhadii گفته است :

سلام دوستان گل لیونی

از شرکت گرین که تولید کننده پاور و از بازیگران اصلی بازار پاور هست  برای بهبود مشکل آشفته بازار پاور درخواست  مساعدت دارم

گرین میتونه قسمتی پاورهاش  را به قیمت درب کارخونه  و با تخفیف ویژه با ایجاد یک تاپیک در همین  انجمن عرضه کنه  و مستقیم  جنس را بدست مردم برسونه

سلام دوست من.

گرین یکی از بدترین شرکت ها تو زمینه ای تی هست ولی متاسفانه مثل خیلی چیزای دیگه که تو ایران انحصاریه گرین هم کلا یه شرکت تولید کننده تو زمینه ای تی داخل ایران هست (بماند که تولید نمیکنن)، و به همین دلیل حمایت کاملی از طرف دولت و ... ازش میشه که باعث میشه دم کلفت تر شه. شما یه قرار داد با شرکت های دولتی ببندی و فقط پاورهاشون رو تامین کنی کلا دیگه هیچ مشکلی برات پیش نخاهد اومد.

همه ما میدونیم که بازار انحصاری هیچ حساب و کتابی هم نداره. جنس های بی اصالت که هیچ کس نمیدونه از کجا میان. قیمت اصلی جنس رو هیچ کس نمیدونه. کیفیت محصولات رو هیچ کس نمیدونه. ضررهایی که ایجاد کرده رو کسی نمیدونه. قیمت تمام شده بر چه مبنایی گذاشته میشه؟ کی به عرضه و تقاضای اجناس نظارت میکنه؟ همه اینا از فواید بازار انحصاریه که الان جز چند کشور افریقایی و ایران تو جای دیگه ای دیده نشده.

اینکه ازش بخای الان که بهترین موقعیت برای سود هرچه بیشتره و داره سود هم میکنه بیاد و از این سود بگذره و به قیمت درب کارخونه جنس رو به مشتری بده یه همچین چیزیه
photo_2018-01-07_11-15-20.jpg.1d1846e0c2b408a2c9e9f21660ada08c.jpg

از آن روز این خانه ویرانه شد، که نان آورش مرد بیگانه شد ... چو ناکس به ده کدخدایی کند، کشاورز باید گدایی کند

ویرایش شده توسط Ali Subi
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ناجی جادوگران گفته است :

بله
ایشون معرف حضور همه هستند....

شما مسئول نظارت بر بحث مردمی؟ 

بله خب حق دارید، یکی علیه گرین حرف زد فور مدیرا رو پیج کن جلوشو بگیرن.

دوست عزیز بنده گفتم این تاپیک رفیقمون جای این بحث نیس!

گفتمم یه تاپیک جدا شما خودت بزن هرچی اعتراض داری اونجا بذار!شما کلا مشکل داری دادا.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali.king گفته است :

دوست عزیز بنده گفتم این تاپیک رفیقمون جای این بحث نیس!

گفتمم یه تاپیک جدا شما خودت بزن هرچی اعتراض داری اونجا بذار!شما کلا مشکل داری دادا.

عزیز من به شما چه آخه!

مگه شما مسئول اینی که تعیین کنی کدوم بحث مربوطه و کدوم نامربوط. بعد جالب اینکه که فقط در مورد تاپیکای مربوط به برند مطبوعتون حساسیت دارید!

به خودتون بیاید، مردم رفتار شما رو میبینن.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ناجی جادوگران گفته است :

عزیز من به شما چه آخه!

مگه شما مسئول اینی که تعیین کنی کدوم بحث مربوطه و کدوم نامربوط. بعد جالب اینکه که فقط در مورد تاپیکای مربوط به برند مطبوعتون حساسیت دارید!

والا فقط میتونم برات متاسف باشم.کار دیگه ای ازم برات بر نمیاد

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ناجی جادوگران گفته است :

دوست من بحث فقط خرابی نیست

تو کل دنیا مرسومه کالای متفرقه رو با قیمت بسیار نازل می فروشند، هیچ وقت یه برند چینی نمیاد با قیمت محصولای اپل گوشی بده بازار، مگر اونجا گوشی دیگه ای پیدا نشه یا اپل ممنوع باشه یا به هرکسی گوشی اپل نفروشن!

اینجا هم دقیقاً چنینه، چون بقیه گران هستند، این برند داره پاورهای بسیار ارزان رو با قیمت چند برابر قیمت معقول میفروشه.

یعنی هنوز از برندهای معتبر ارزون تره، اما چقدر؟ شما ترجیح میدی به خاطر 100 تومن کمتر یه گوشی متفرقه چینی بخری یا گلکسی اس 8؟

دوست عزیز من حرف ارزونی آوردم؟؟؟ ببخشید ولی قشنگ واضحه بدون پاسخ درست یعنی دارید حرف منو رد میکنید. شما 100سیستم ببند بعد ببین همون 100تومن چقدر شده ! به سایت هاهم اعتمادی نیست !

یه دوستمون تست پاور ocptرو با سری V کولر مستر قرار داده بودن ریپل و ... کولر مستر بدتر بود . 

گرین چون ایرانیه قیمتش مناسبه مثل کورسیر و evga که تو آمریکا قیمتشون مناسبه ! لطفا پاسخی مناسب با مطلب من بدید .

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

والا فقط میتونم برات متاسف باشم.کار دیگه ای ازم برات بر نمیاد

دلسوزانه میگم به خودت بیا، کارت شده تعریف و تمجید از این برند، از فروم تا سایت ها و اینستاگرام!

صفحه شخصی اینستاگرامت رو ببین، کامنت ها رو، یه ریز داری از برند مطبوعت تعریف میکنی و کسی نظر متفاوتی داشته باشه یا حمله میکنی یا مدیرها رو پیج میکنی.

من بودم قطعاً بابت این رفتارهام خجالت میکشیدم.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

دوست عزیز من حرف ارزونی آوردم؟؟؟ ببخشید ولی قشنگ واضحه بدون پاسخ درست یعنی دارید حرف منو رد میکنید. شما 100سیستم ببند بعد ببین همون 100تومن چقدر شده ! به سایت هاهم اعتمادی نیست !

یه دوستمون تست پاور ocptرو با سری V کولر مستر قرار داده بودن ریپل و ... کولر مستر بدتر بود . 

گرین چون ایرانیه قیمتش مناسبه مثل کورسیر و evga که تو آمریکا قیمتشون مناسبه ! لطفا پاسخی مناسب با مطلب من بدید .

دوست عزیز شوخیش هم قشنگ نیست

تست معتبر tpu رو میگی یا تستی که کارکنای گرین جلوی کسایی انجام دادن که اصلا نمیدونستن اون تستا چیه یا اصا اون دستگاه ها چطور کار میکنن؟
فراموش کردین بعدا مشخص شد دستگاه اسکوپ برای پاور گرین دستکاری شده بود؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ناجی جادوگران گفته است :

دلسوزانه میگم به خودت بیا، کارت شده تعریف و تمجید از این برنده، از فروم تا سایت ها و اینستاگرام!

صفحه شخصی اینستاگرامت رو ببین، کامنت ها رو، یه ریز داری از برند مطبوعت تعریف میکنی و کسی نظر متفاوتی داشته باشه یا حمله میکنی یا مدیرها رو پیج میکنی.

من بودم قطعاً بابت این رفتارهام خجالت میکشیدم.

سند حرفت دادا ؟!؟تو اصلا پیج اینستای منو داری ؟؟!؟لینک صفحه یا تعریفایی ک کردمو بیزحمت بذار همینجا

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

سند حرفت دادا ؟!؟تو اصلا پیج اینستای منو داری ؟؟!؟لینک صفحه یا تعریفایی ک کردمو بیزحمت بذار همینجا

Capture.thumb.PNG.c3619c2bb195d9377163fe96b5b63816.PNG

در 3 دقیقه قبل، AminC گفته است :

به نظر بنده بهتر یک تاپیک جدا زده بشه هرکس پاورش خراب یا سوخته یا مشکل خاص داره  اعلام کنه اون موقع مشخص میشه. صرفا بعضی دوستان فقط با سیستم فقط وبگردی میکنند و می‌گویند پاور بنده 6 سال بدون مشکل کار میکنه! :P

چون این فروم متعلق به یک فروشگاه و یکی از نماینده های گرین هست، قطعا نمیشه انتظار بی طرفی داشت. و الی خیلی چیزای فنی و مستند برای گفتن هست.....

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ناجی جادوگران گفته است :

Capture.thumb.PNG.c3619c2bb195d9377163fe96b5b63816.PNG

چون این فروم متعلق به یک فروشگاه و یکی از نماینده های گرین هست، قطعا نمیشه انتظار بی طرفی داشت. و الی خیلی چیزای فنی و مستند برای گفتن هست.....

اونوقت تعریف و تمجید کجاس؟!؟

من تو حرمم عکس دارم یعنی دارم از حرم تعریف میکنم؟!؟خخ میگم کلا مشکل داری اخوی

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ناجی جادوگران گفته است :

عزیز من به شما چه آخه!

این جمله آخرتون اقتباس قشنگی بود:D

بنده خودم پاور گرین داشتم واستفاده کردم مشکلی هم نداشتم هرکدوم دوستامم که استفاده کردن مشکلی براشون پیش نیومده اما یک مورد کامپیوتر شرکت یکی از دوستان  که البته تو شرایط خوبی از کامپیوتر استفاده نیمشد  پاور سوخت وبقیه قطعات روهم به شهادت رسوند اما خب 6سال بود کار میکرد.درکل انتخاب به صرفه ای بود گرین برای مدت های زیادی وبرای کاربران نیمه حرفه ای اما چند وقتیه اینطور نیست.بنده خودم اگه خدابخاد میخام سری RMI کورسیر بگیرم(اگه گیرم بیاد)چون قطعا نمیام برا 200یا 300 تومن اختلاف سیستم چندمیلیونی که میخام ببندم رو بسپارم به گرین وحرف دوستمون دراین خصوص درسته اما زیادی هم نباید جو داد بالاخره راه غلطی درپیش گرفته شده وما مثل مثلن ترکیه نشدیم اکثرش هم به سیاست خارجیمون برمیگرده وگرنه همین گرین الآن ممکن بود نیاز خاورمیانه کورسیر رو تامین بکنه با مونتاژ ویا...)درکل توی این راه این چنین سیاست های حمایتی وبازار انحصاری لازمه تا هزینه های سرسام آور تولید بتونه جبران بشه و سود دهی داشته باشه(البته بعضی مواقع سود دهی ازحد میگذره)

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ناجی جادوگران گفته است :

دوست عزیز شوخیش هم قشنگ نیست

تست معتبر tpu رو میگی یا تستی که کارکنای گرین جلوی کسایی انجام دادن که اصلا نمیدونستن اون تستا چیه یا اصا اون دستگاه ها چطور کار میکنن؟
فراموش کردین بعدا مشخص شد دستگاه اسکوپ برای پاور گرین دستکاری شده بود؟

من ندیده بودم شرمنده اون پست رو ولی بر این باورم که چیزی که تو سایته با واقعیت از زمین تا آسمون فرق داره شما که راست میگی برو این پستی که لینک کردم را جواب بده که جواب درست و درمون ندادی . شخصی که داره بدون اطلاعات صحبت میکنه وقتی یه حرف حق بیاد جلوش لگ میزنه !https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/83785-درخواست-مساعدت-شرکت-گرین-برای-بهبود-مشکل-آشفته-بازار-پاور/&do=findComment&comment=987065

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، maximal10 گفته است :

دوستمون درخواست خوبی رومطرح کردن. از مدیران گرین خواستن تا عرضه بیشتر و حتی مستقیم پاور قیمت کاذب این پاور رو از بین ببرن. حالا این درخواست از طرف مدیران گرین چه پاسخی خواهد داشت بسته به مدیران و تصمیم گیرنده های این شرکت داره و همکاری مساعد و یا عدم توجه مدیران این شرکت ایرادی رو به درخواست ایشون وارد نمیکنه. حداقل برای کسانی که از محصولات گرین استفاده میکنن این تاپیک میتونه مفید باشه. ایردات فنی عجیب و غریب و قیمت های دلاری من در اوردی و مطرح کرد بحث های سیاسی و تمسخر کردن و یحث خمیر حرارتی و گلابی و کاج و ... تو این تاپیک جاش نیست.

ما میگم گرین و دوستان دستشون تو یه کاسه ــست تو میگی ...

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، ناجی جادوگران گفته است :

دوست من بحث فقط خرابی نیست

تو کل دنیا مرسومه کالای متفرقه رو با قیمت بسیار نازل می فروشند، هیچ وقت یه برند چینی نمیاد با قیمت محصولای اپل گوشی بده بازار، مگر اونجا گوشی دیگه ای پیدا نشه یا اپل ممنوع باشه یا به هرکسی گوشی اپل نفروشن!

اینجا هم دقیقاً چنینه، چون بقیه گران هستند، این برند داره پاورهای بسیار ارزان رو با قیمت چند برابر قیمت معقول میفروشه.

یعنی هنوز از برندهای معتبر ارزون تره، اما چقدر؟ شما ترجیح میدی به خاطر 100 تومن کمتر یه گوشی متفرقه چینی بخری یا گلکسی اس 8؟

صاحابش بیا ببند این تاپیکو این اقاهه داره چشمای منو رو به حقیقت باز میکنه :4_joy:

بیا ببند بزار توی خوشهالیم بمونم :4_joy:

گذشته از این حرفا دقیقا حق با شماست و دلیلی نداره برند متفرقه با قیمت کالای اصلی فروخته بشه:91_thumbsup:

لینک به دیدگاه

دوستان کمی بحث به جاهایی کشیده شده که نباید کشیده می شد. لطفا برای بعضی از حرفها از پیام خصوصی استفاده کنید تا تاپیک از موضوع اصلیش منحرف نشه. 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، adreno420 گفته است :

مگه گرین به شما پول می‌ده که اینقدر بهتون برخورد ، بحث در مورد کیفیت و مقایسه پاور گرین و برند های دیگه مگه خلاف قوانین هست؟

سلام

دوست عزیز 

من تو پست هایی که گذاشتم نه از گرین تعریف کردم نه بد گفتم. بحثم اینه که چرا تاپیک رو منحرف میکنید. دوستان به اندازه کافی درباره کیفیت بد پاورهای گرین صحبت کردن. شما اگر مشکل دارین خوب نخرین. میاید تاپیک رو منحرف میکنید در جواب انتقادی هم که ازتون میشه شما میگین که گرین به من پول میده و دوست محترم ناجی جادوگر هم میگه که برای چاپلوسی اومدم:o

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، maximal10 گفته است :

سلام

دوست عزیز 

من تو پست هایی که گذاشتم نه از گرین تعریف کردم نه بد گفتم. بحثم اینه که چرا تاپیک رو منحرف میکنید. دوستان به اندازه کافی درباره کیفیت بد پاورهای گرین صحبت کردن. شما اگر مشکل دارین خوب نخرین. میاید تاپیک رو منحرف میکنید در جواب انتقادی هم که ازتون میشه شما میگین که گرین به من پول میده و دوست محترم ناجی جادوگر هم میگه که برای چاپلوسی اومدم:o

دوست من شما در مورد بنده بحث کردین و الی بنده بحثی با شما ندارم

اما:

"به اندازه کافی درباره کیفیت بد پاورهای گرین صحبت کردن"

همین گذاره کامل نشون میده که از نظر شما زیادی و بیش از اندازه در مورد پاورهای گرین گفته شده و هرچی بیشتر از این نظر بحث شده از نظر شما اضافه است.

ما چی و کی هستیم که برای دیگران تعیین کنیم چی کافیه ونباید ادامه داد؟
لطفاً قبل اینکه هیجانی برخورد کنید، کمی هم فکر کنید. نه یک بلکه چند نفر در یک زمینه بحث کردن، ما چرا باید به خودمون اجازه بدیم بریم بگیم دیگه ادامه نده چون کافیه!

این واقعا بی احترامیه اما در فرهنگ ما نه چون احترام به دیگران جا نیوفتاده در عوض نوکرتم و آقایی و چاکرتم و .... به عنوان احترام شناخته میشه، در حالی که به کسی بگی دیگه حرف نزن بدترین بی احترامیه.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ناجی جادوگران گفته است :

دوست من شما در مورد بنده بحث کردین و الی بنده بحثی با شما ندارم

اما:

"به اندازه کافی درباره کیفیت بد پاورهای گرین صحبت کردن"

همین گذاره کامل نشون میده که از نظر شما زیادی و بیش از اندازه در مورد پاورهای گرین گفته شده و هرچی بیشتر از این نظر بحث شده از نظر شما اضافه است.

ما چی و کی هستیم که برای دیگران تعیین کنیم چی کافیه ونباید ادامه داد؟
لطفاً قبل اینکه هیجانی برخورد کنید، کمی هم فکر کنید. نه یک بلکه چند نفر در یک زمینه بحث کردن، ما چرا باید به خودمون اجازه بدیم بریم بگیم دیگه ادامه نده چون کافیه!

این واقعا بی احترامیه اما در فرهنگ ما نه چون احترام به دیگران جا نیوفتاده در عوض نوکرتم و آقایی و چاکرتم و .... به عنوان احترام شناخته میشه، در حالی که به کسی بگی دیگه حرف نزن بدترین بی احترامیه.

با این که مطالب این پستتون رو  قبول ندارم ولی :x

لینک به دیدگاه

پروین اعتصامی شعر های قشنگی داره چندتا از شعرهاش به بحث فعلی مربوط میشه ( جدا از بحث گرین )

به عنوان مثال :

.

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من نمیخواستم اینجا پستی بذارم . این تاپیک رو استارتر ایجاد کردن برای یک درخواست از شرکت گرین . اما چند تا از دوستان روی موج سوار شدن و دارن مطالب غیر مرتبط میگن . یکی از دوستان هم که مرتبا داره توهین میکنه و با گفتن اینکه حرفهای ما سانسور میشه ، سعی میکنن که راه خودشون رو برن و بقیه کاربران رو تحریک کنن . ایشون بعد از ارسال این پست بنده از فروم اخراج میشن . چون وقتی کسی به جایی اعتماد نداره ، دلیلی هم نداره که اونجا باشه . ایشون هم به لیون اعتماد ندارن . پس تشریف میبرن به فروم های دیگه .

خب میرسیم به بحث شما .

این تاپیک برای بررسی کیفیت زده نشده . برای بررسی بازار هست و درخواست موجود کردن پاور گرین . من شخصا با یکی از دوستانم تو شرکت گرین صحبت کردم . ایشون گفتن که بار پاورهای وات بالای گرین تا حداکثر یک ماه دیگه قراره وارد بازار بشه . اگر مشکلی پیش نیاد . شاید زودتر هم بشه این اتفاق . میگفتن که گرین اصلا قیمتها رو تغییر نداده . حتی من قیمت چند پاور رو که تو بازار گرفته بودم گفتم ، خیلی تعجب کرد . موجودی پاورهای وات بالای خود گرین صفره . اکثر نماینده ها هم ندارن . هرچی هست تو بازار دست مغازه دارهاست و اونها قیمت رو بالا میبرن . چرا؟ چون مشتری میخواد این قیمت . پاور 1050 گرین رو که حدود 650 قیمت داشت ، خودم دیدم که 1600 خریدن از مغازه دار.  اون آقا از گرین نخریده این قیمت . همون  قیمت لیست خریده . ولی چون مشتری حاضره این مقدار پول بده ، ایشون هم میگیره . خب شمای مشتری چرا حاضری اینقدر پول بابت چیزی بدی که میدونی قیمت خیلی کمتره  ؟فقط پاورهای گرین نیست که قیمتشون اینطوری شده . تمام برندهای موجود که پاور بالای 600 وات دارن ، قیمتهاشون فضاییه . حتی قیمت دست دومشون . همین جا دوستان پاور 1000 وات کولر مستر کارکرده رو گذاشتن 1700 . گرین 850 وات 2 سال کارکرده رو فروختن 900 . خب کی میخره ؟ مصرف کننده این قیمت میخره دیگه . پس اگر نخرید ، اینها هم این قیمت نمیدن . موقعی که جنس تو بازار کم میشه ، وقت خرید نیست . مشکل ما ایرانی ها همینه . تا میبینیم یه چیزی داره گرون میشه ، هجوم میبریم . قبول دارن بحث ماینینگ تاثیر زیادی گذاشته روی قیمتها . ولی اونها هم یه جور مصرف کننده هستن . تو تمام دنیا اینطوریه . فقط ایران نیست . متاسفانه یک عده بدون آشنایی با این موضوع و به طمع سود کلان میان تو کار ماین ، حاضرن به هر قیمتی قطعه بخرن ، خب فروشنده هم بدش نمیاد سود بیشتری بکنه . بعد از مدتی هم همون قطعات کارکرده برمیگرده تو بازار . همین الان هم تو فروم پره کارتهای کارکرده که اکثرا ماین شدن .

دوستان شرکت گرین قیمتهای خودش رو تغییری نداره ، شاید در حد چند درصد ، اون هم به خاطر نرخ ارز ، پس منتظر بمونید تا بارشون برسه . میگفتن که سفارش پاورهاشون رو نسبت به 3 ماه قبل 4 برابر کردن . پس اونها هم بازار رو سعی میکنن کنترل کنن . برای اونها هم خوب نیست که قیمتها اینطوری باشه . تب ماین دوره داره ، تموم میشه . ولی فروش قطعات همیشه هست .

این تاپیک قفل میشه . اون کاربری هم که گفتم اخراج میشن . موفق باشید .

• لایک 3
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...