رفتن به مطلب

شکستن یکی از پره های فن gtx 960

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دیروز حین تمیز کردن سیستم انگشتم رفت لای فن و یکی از پره هاش شکست ،_،

میخواستم ببینم مشکلی  ایجاد میشه اگه همینجوری بمونه یا باید حتما درستش کنم؟

ویرایش شده توسط Amir Kazimi
لینک به دیدگاه

اون پره رو حتما با چسب بچسبون، صداش اعصاب خورد کن میشه، ی تاثیر ناچیزی هم تو کارایی میذاره. ولی از من میشنوی حتما با دقت چسبش بزن اگه هم بتونی فن سالم گیر بیاری حتما عوضش کن

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام ،برنامه hardware monitor رو بگیر اجرا کن ببین دما کارت چقده،کارت خودم تو حالت عادیش بین ۴۰ تا ۵۰ هست،البته بعید میدونم تغییری تو دما هم ایجاد کنه(خودم MSI gtx 960 دارم)

لینک به دیدگاه

درود فنشو تعویض کن تو کارایی شک نکن تاثیر میذاره

لینک به دیدگاه

اگر امکان تعویض دارید حتما تعویض کنید وگرنه با چسب 1.2.3  بچسبونید  برای من فن 23 سانتی شکست یک پره ،کل کیس ایکس 9 رو میلرزوند بعد با چسب 123 چسبوندم درست شد

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

اگه امکان دارید تعویض کنید و اگه ندارید هیچ چی نمیشه نگران نباشید البته اگه فن کوچیک باشه چون اگه فن هر چقدر  بزرگتر باشه لرزش ایجاد میکنه

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

سلام ، اگه فن اصلی و فابریک خودش رو پیدا کردید تعویض کنید ، در غیر اینصورت اصلا تعویض نکنید ، اصلا ، به جاش با چسب جای دقیقش بچسبونیدش ، در کارایی هم اگه کیستون کولینگ خوبی داشته باشه  تأثیری نداره اما اگه نه دو تا پنج شش درجه ممکنه دماش بره بالا.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AlirezaGT86 گفته است :

سلام ، اگه فن اصلی و فابریک خودش رو پیدا کردید تعویض کنید ، در غیر اینصورت اصلا تعویض نکنید ، اصلا ، به جاش با چسب جای دقیقش بچسبونیدش ، در کارایی هم اگه کیستون کولینگ خوبی داشته باشه  تأثیری نداره اما اگه نه دو تا پنج شش درجه ممکنه دماش بره بالا.

عزیز تاپیک مال 21 دی ماه هست

لینک به دیدگاه

من یکی دو صفحه اومدم عقب این تاپیک اومد! دیگه به تاریخ دقت نکردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...