رفتن به مطلب

قيمت هاي فاجعه ي گرافيك هاي بالا رده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ميشه يكي بگه علت افزايش هولناك قيمت كارت گرافيك هاي 1070 , 1080, 1080ti , 1070ti چيه؟ واقعا اين چه وضعشه؟ الآن براي مثال 1080ti gaming x و posiedon هر كدام ٢ مليون تومان گرون شدن. 

لینک به دیدگاه

نه فقط  کارت های رده بالا بلکه همه ی کارتا گرون شد  نمونه اش این 1050 ti 

http://meghdadit.com/product/48964/asus-rog-strix-gtx1050ti-4g-gaming-graphics-card/کارت-گرافیک-ایسوس-مدل-راگ-استریکس-جی-تی-ایکس-1050-تی-گیمینگ-با-ظرفیت-4-گیگابایت/

نمودار قیمتشو نگاه کن .....

البته گرونیه کارتا فک کنم من باشم چون میخواستم کارت گرافیکمو ارتقا بدم :(:(:41_pensive::41_pensive:

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Hossein gamer گفته است :

سلام ميشه يكي بگه علت افزايش هولناك قيمت كارت گرافيك هاي 1070 , 1080, 1080ti , 1070ti چيه؟ واقعا اين چه وضعشه؟ الآن براي مثال 1080ti gaming x و posiedon هر كدام ٢ مليون تومان گرون شدن. 

دوست گرامی نخرید ارزون میشه.ماینرها وکریسمس  و افزایش قیمت جهانی و افزایش قیمت ارز وسودجوها واحتکارکننده ها همگی دست در دست هم دادن اینجور شده  حداقل یک ماه صبر کنید قطعا قیمتای جهانی ارزون میشن وقیمتای داخلی هم بهتر میشن.

ویرایش شده توسط alimogharehabed
لینک به دیدگاه

من یه msi gaming 1080 ti دارم

اینجا بزارم چهار تومن به نظرتون فروش میره؟:ph34r:

الان دیدم نوش4800

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان قیمت جهانی گرون شده

اونم به صورت وحشتناک و بی سابقه

من تا حالا چنین چیزی ندیدم کارت 400 دلاری شده حدود 900 دلار

دو سه ماه صبر کنید چیزی از دست نمیدین

این دو سه ماه بشینید با فیلم و سریال و یا کتاب سرخودتون رو گرم کنید تا این بحران بگذره

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

الان دیدم نوش4800

با دوستان تصمیم گرفتیم نخریم.:Dالبته اگه بشه ادامه داد .

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

با دوستان تصمیم گرفتیم نخریم.:Dالبته اگه بشه ادامه داد .

:4_joy::4_joy::4_joy:

کسی چهار میخواد بگه بدم بهش

برم کنسول بخرم

ضمانتشم گرینه!سه چهار ماهم بیشتر از گارانتیش نگذشته

در حد نو

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

از عجایب ایران!!

Screenshot_۲۰۱۸۰۱۱۱-۲۰۵۲۲۵.png

دوست عزیز عجیب نیست

یک سری به سایت نیو ایگ و امازون بزنید متوجه قیمت میشید

این گرونی فقط مربوط به کشور ما نیست

کلا جهانی هست

لینک به دیدگاه

بیاید همینو چهار با گارانتی بردارید

هفته دیگه شیش هم گیرتون نمیادا

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

الان دیدم نوش4800

https://....ir/internal-hardwares/graphic-card/vga-msi-gtx-1080-ti-oc-gaming-x-tf-vi-11gb

داداش 4 خریدارم نوش شده 5500

ویرایش شده توسط nimajafarpour
لینک به دیدگاه

علت واضحه چیه ! ماهی از آب گل البود گرفتن! صحیح قیمت جهانی هم  زیاد شده ، ماینرا عین ملخ حجوم اوردن به بازار ، 

ولی جنسی ک ماه هاست توی انبار وارد کننده داره خاک میخوره چرا باید قیمتش از 1.1 بشه 3 تومن؟؟؟؟؟

مشکل ما ایرانیا اینه هرچیزی رو ببینم دارن گرون میکنن و بهمون میندازن میگیم دمت گرم سریع تر برم بخرم ! حال میکنیم با گرونی ! ازش استقبال میکنیم ! بنده هیچ درک و فهم و عقلی در انسانی که کالای 1 میلیونی رو 2 3 میلیون میخره نمیبینم ! از ماست که بر ماست! والله مشکل نداشتن وحدت مردمه !

ملت ، غیرت به خرج بدین نزارین ازتون دزدی کنن ! و بد تر ، نزارین عادت به دزدی کنن !

به شخصه از این تاریخ هیچ سخت افزاری که در حباب باشه نمیخرم ، نون شبم که نیست !

نمیدونم حضور ذهن دارین یا نه ، پارسال هم یک کمپین نه به سخت افزار گرون راه افتاد و امضا ها به گیف not fair تغییر پیدا کرد، امسال که وضعیت چندین برابر بد تره نمیدونم چرا خبری نیست .

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

روزی 200 تومان می کشن رو قیمت کارت!

لینک به دیدگاه

بحث نخریدن تا ارزون شدن به نظرم اشتباهه به علل زیر:

1- افزایش قیمت جهانی بوده وکاری به ایران نداره که شما نخرین ارزونش کنن

2-اون مغازه دار یا  اون فردی هم که کارت گرافیک خریده یا داشته وقتی می فروشه باید جاش کارت گرافیک بخره و قصد نداره ضرر بده    جنس را به قیمت روز می فروشن و می خرن  پول کشورمونه که روز به روز بی ارزش میشه

3- افرادی که توی کار ماین هستن این ها کارت ها را می خرن چه شما بخرید و چه نخرید پس مشتری برای کارت گرافیک همیشه هست همین امروز یه فروشگاه رفتم طرف پاور گرین را به 2 برابر قیمت خرید هرچی بهش گفتم نخر صبر کن 10 روز دیگه قیمتش( طبق گفته شرکت گرین ) برمی گرده به سابق گوش نکرد و گفت ضرر این که ریگ ماینینگم بخوابه تو این 10 روز بیشتره

4- فعلا هم از سری های جدید کارت گرافیک خبری نیست و چیزی تولید نشده حتی اینقدر کارت گرافیک توی دنیا کمه که 1060 نسخه 5 گیگ هم زدن اما از مدل جدید خبری نیست

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

بحث نخریدن تا ارزون شدن به نظرم اشتباهه به علل زیر:

1- افزایش قیمت جهانی بوده وکاری به ایران نداره که شما نخرین ارزونش کنن

2-اون مغازه دار یا  اون فردی هم که کارت گرافیک خریده یا داشته وقتی می فروشه باید جاش کارت گرافیک بخره و قصد نداره ضرر بده    جنس را به قیمت روز می فروشن و می خرن  پول کشورمونه که روز به روز بی ارزش میشه

3- افرادی که توی کار ماین هستن این ها کارت ها را می خرن چه شما بخرید و چه نخرید پس مشتری برای کارت گرافیک همیشه هست همین امروز یه فروشگاه رفتم طرف پاور گرین را به 2 برابر قیمت خرید هرچی بهش گفتم نخر صبر کن 10 روز دیگه قیمتش( طبق گفته شرکت گرین ) برمی گرده به سابق گوش نکرد و گفت ضرر این که ریگ ماینینگم بخوابه تو این 10 روز بیشتره

4- فعلا هم از سری های جدید کارت گرافیک خبری نیست و چیزی تولید نشده حتی اینقدر کارت گرافیک توی دنیا کمه که 1060 نسخه 5 گیگ هم زدن اما از مدل جدید خبری نیست

دوست عزیز

مصرف کننده های معمولی اصلا نباید توی این شرایط خرید کنن

اینجوری خیلی قشنگ نشوئن میدن که از قیمت حال حاضر راضی هستن! طرز فکر شما ازینجا میاد که انگاری خودتون مغازه دار هستید

برای مصرف کننده الان بدترین وقت خرید کارت هست

توی خارج اگه یه جنس رو 1 دلار گرون کنن کسی نمیخره اونوقت شما چجوری این حرف رو میزنید؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، WINNER گفته است :

دو سه ماه صبر کنید چیزی از دست نمیدین

این دو سه ماه بشینید با فیلم و سریال و یا کتاب سرخودتون رو گرم کنید تا این بحران بگذره

تایید میشه

دوستان که ماینینگ نمیکنن زیاد خوشون رو فعلاً درگیر نکنند و بهترین راه صبر کردن هست
دیگه بدتر از این فکر نکنم بشه
همین الان هم قدرت خرید وجود نداره ، پس فرقی نمیکنه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دوست عزیز

مصرف کننده های معمولی اصلا نباید توی این شرایط خرید کنن

اینجوری خیلی قشنگ نشوئن میدن که از قیمت حال حاضر راضی هستن! طرز فکر شما ازینجا میاد که انگاری خودتون مغازه دار هستید

برای مصرف کننده الان بدترین وقت خرید کارت هست

توی خارج اگه یه جنس رو 1 دلار گرون کنن کسی نمیخره اونوقت شما چجوری این حرف رو میزنید؟

اتفاقا من مغازه دار نیستم خودمم دنبال 1080 ti هستم قیمت مناسب

اما قیمت ها جهانی بالا رفته موجودی کلا تو دنیا کمه

یه سر به سایت آمازون و ...  بزنید متوجه میشید عموما کارت های 1060 را زده ناموجود هست بقیه کارت های 1060 هم روی قیمت 500 دلار به بالا هست قیمت دلار4300 تومان وقیمت دلار مبادله 4500 تومان ببینید چه قیمتی میشه

اگر فقط اینجا گرون شده بود با نخریدن شاید قیمت ها کم می شدخود من کارت گرافیکی را که 1500 خریده بودم 1 ماه پیش برای سیستم منزل دیشب وقتی می خواستم برای دوستم بخرم برق 3 فاز از سرم پرید 2800 شده بود

ولی فکر نمی کنم با صبر کردن هم کسی چیزی از دست بده دیگه گرون تر از این که نمیشه حداقل تا عید را میشه صبر کرد

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

اتفاقا من مغازه دار نیستم خودمم دنبال 1080 ti هستم قیمت مناسب

اما قیمت ها جهانی بالا رفته موجودی کلا تو دنیا کمه

یه سر به سایت آمازون و ...  بزنید متوجه میشید عموما کارت های 1060 را زده ناموجود هست بقیه کارت های 1060 هم روی قیمت 500 دلار به بالا هست قیمت دلار4300 تومان وقیمت دلار مبادله 4500 تومان ببینید چه قیمتی میشه

اگر فقط اینجا گرون شده بود با نخریدن شاید قیمت ها کم می شدخود من کارت گرافیکی را که 1500 خریده بودم 1 ماه پیش برای سیستم منزل دیشب وقتی می خواستم برای دوستم بخرم برق 3 فاز از سرم پرید 2800 شده بود

خب قیمت جهانی بخاطر کریسمسه ویسری فاکتور ریزدیگه  وموقته وقطعا میاد پایین ولی  افزایش قیمت چیزایی مثل پاور که دیگه جهانی نیست.باخریدمون عملن این قیمتاروبه رسمیت میشناسیم وتایید میکنیم و سری بعد گرونتر وگرونتر.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

خب قیمت جهانی بخاطر کریسمسه ویسری فاکتور ریزدیگه  وموقته وقطعا میاد پایین ولی  افزایش قیمت چیزایی مثل پاور که دیگه جهانی نیست.باخریدمون عملن این قیمتاروبه رسمیت میشناسیم وتایید میکنیم و سری بعد گرونتر وگرونتر.

بله قبول دارم مخصوصا پاور که قیمتش نه جهانی نه داخلی نباید تغییرمی کرد و مخصوصا پاور های گرین

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

دیگه گرون تر از این که نمیشه

قطعا گرون تر از این هم میشه. چیزی که توی ایران گرون شد دیگه ارزون نمیشه.

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

قطعا گرون تر از این هم میشه. چیزی که توی ایران گرون شد دیگه ارزون نمیشه.

اره.تو بازار ایران ارزونی معنا نداره.کی دید یه چیزی گرون بشه و بعدش به قیمت اولیش برگرده؟

لینک به دیدگاه

یعنی بدبخت ترازماایرانی ها جایه دیگه ای پیدامیشه ایا؟:35_thinking:

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Yasin.s گفته است :

اره.تو بازار ایران ارزونی معنا نداره.کی دید یه چیزی گرون بشه و بعدش به قیمت اولیش برگرده؟

اینطوری هم نیست شما جشنواره عید لیون رویادتون رفته 1080 3تومنی رو 2300میداد.؟؟1070 رو هم 1800 میداد.مسلمن یسری قطعات میاد پایین.الآن کیسای کورسیر رو ببین سری CARBIDE 600C بوده 860تومن  تخفیف  خورده780تومن دیدم دیجی کالا هم الآن زده 699 تومن.خب چون مشتری نیست پس ارزون میکنن.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...