رفتن به مطلب

کمک در خرید pci Express usb 3.0

Recommended Posts

سلام

من میخواستم یه pci Express usb 3.0 بگیرم چون مادربوردم (asus p8h61) پورت usb 3.0 نداره. تو این سایت یه دونشو دیدم حالا نمیدونم خوبه یا نه؟ کدوم مدلش؟

http://digik.ir/کارت-PCI-Express-USB-3-0

البته اینم دیدم که البنه فکر نکنم به مال من بخوره.  ولی بازم نمیدونم کدوم! برا همین خواستم کمکم کنید.

http://digik.ir/پنل-USB-3.0-پشت-کیس

راستی مادربوردم دوتا pcie x1 داره که یکیش بخاطر کارت گرافیک پوشیده شده یکیشم لب مرزه. کلا هم سه تا pci مونده برام. نمیدونم چیکار کنم. اگه پیشنهاد دیگه هم دارید لطف کنید به اشتراک بزارید.

20180112_120845.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز usb3 دیگه داره عمرش تموم میشه پیشنهاد میکنم یه کارت تاندربولت تهیه کنید که سرعتش به مراتب بالاتر از usb3 هست و داره جایگزین usb3 میشه و با این اسمی هم شناخته مشه

usb 3.1

type c

thunderbolt

بنده یکی از برند های خوبشو برای فروش گذاشتم که یک هفته بعد خرید سیستمم فروخته شد نتونستم ازش استفاده کنم،و یکسال هم گارانتی داره

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، behnamfrozen گفته است :

سلام دوست عزیز usb3 دیگه داره عمرش تموم میشه پیشنهاد میکنم یه کارت تاندربولت تهیه کنید که سرعتش به مراتب بالاتر از usb3 هست و داره جایگزین usb3 میشه و با این اسمی هم شناخته مشه

usb 3.1

type c

thunderbolt

بنده یکی از برند های خوبشو برای فروش گذاشتم که یک هفته بعد خرید سیستمم فروخته شد نتونستم ازش استفاده کنم،و یکسال هم گارانتی داره

میشه لینک بدید که منم یه نگاهی بندازم.

لینک به دیدگاه

سلام علیک مورد استفاده چی  هست ؟

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، erfan82 گفته است :

میشه لینک بدید که منم یه نگاهی بندازم.

http://www.orico.cc/goods.php?id=6165

لینک به دیدگاه

اولی جنس خوب یا متوسط بگیرید قیمتش واسه من زیاده ، دومی هم باید لینک مشخصات مادربوردتون رو بفرستید ببینید usb3 پین جلو داره یا نه  به صرفه تر هست ؟

من بودن مادربورد رو عوض می کردم مدل usb3 می گرفتم حدو همین ۱۲۰ تومن هست .بسته به کاربوردتون داره

اون مدل اول کلن بهتره حالا مشخصات جنس هاش رو یه نگاه بندازید

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام علیک مورد استفاده چی  هست ؟

برای هارد اکسترنال wd که usb 3.0 هس یا فلش های usb 3.0 که خب برای سرعت بیشتر میخوام.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

اولی جنس خوب یا متوسط بگیرید قیمتش واسه من زیاده ، دومی هم باید لینک مشخصات مادربوردتون رو بفرستید ببینید usb3 پین جلو داره یا نه  به صرفه تر هست ؟

من بودن مادربورد رو عوض می کردم مدل usb3 می گرفتم حدو همین ۱۲۰ تومن هست .بسته به کاربوردتون داره

یه عکس فرستاده بودم

اینم لینک مادر بورد

https://www.asus.com/Motherboards/P8H61/

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

مشکل قیمت نیس

نمیدونم کدوم مدلو بگگیرم یا اینکه اصا جا میشه با وجود کارت گرافیک.

درضمن با مادر بورد مشکلی ندارم و فقط بخاطر usb 3 عوضش کنم یجوریه.

ویرایش شده توسط erfan82
لینک به دیدگاه

همون اولی رو تو‌توضیحاتش نگاه کن می تونی  نوشته روی اون دسه تا pci آبی مادربوردت استفاده کنی

نوشته روی x1 و x4 x8 x16 می شه استفاده کرد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من یه موردی خریدم که مثل لینک اولتون رو pci سوار میشه و چهار تا هم خروجی usb3 داره. بسیار راحته. یه برق مجزا هم البته از پاور میخوره (مولکس). رو هارد به راحتی 80-90 سرعت میده. من خودم پنجاه خریدم.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

دوست عزیز من یه موردی خریدم که مثل لینک اولتون رو pci سوار میشه و چهار تا هم خروجی usb3 داره. بسیار راحته. یه برق مجزا هم البته از پاور میخوره (مولکس). رو هارد به راحتی 80-90 سرعت میده. من خودم پنجاه خریدم.

اگه اینترنتی گرفتی لینک میدی.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

Nec ژاپنی بود یا چینی؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، behnamfrozen گفته است :

usb 3.1

type c

thunderbolt

دوست عزیز تاندربولت ربطی به usb 3 نداره و قرارنیست جایگزینش بشه

تایپ c هم همون 3.1 هست منتها برا دیوایس ها و گجت های کوچیکتر مث همین موبایل ها

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

دوست عزیز تاندربولت ربطی به usb 3 نداره و قرارنیست جایگزینش بشه

تایپ c هم همون 3.1 هست منتها برا دیوایس ها و گجت های کوچیکتر مث همین موبایل ها

دوست عزیز اولا usb3 هیچ وقت نمیتونه اندازه تاندربولت سرعت داشته باشه و دقیقا چون یه طرف usb و طرف دیگه type c هست میتونه جایگزینش بشه و این اتفاق هم داره میفته،روی اکثر مادربردها و لپ تاپ های جدید این فناوری دیده میشه و همچنین باکس های اکسترنال گرافیک هم که جدا با یو اس بی وصل میشن باز از پورت تاندربولت استفاده میکنن و همین طور مک بوک های جدید و....

هنوزم تاندربولت فقط روی گوشی ها و دستگاه های کوچیکه یا بازم بگم؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، behnamfrozen گفته است :

usb 3.1

type c

thunderbolt

پورت تاندربولت اصلا قابل قیاس با usb 3.1نیست و نخواهد بود. پورت تاندربولت خیلی سرعت زیادی داره و میتونه تا نزدیکای چهل گیگ بر ثانیه انتقال بده . کنترلرش اصلا نیست که بخواد روجایی سوار بشه .تكنولوزی اش اول در انحصار اینتل بود که اپل گسترشش داد و اگر نگاه کنید روی مک بوک یه پورتی هست علامت رعد داره اون همون تاندربولته .  این پورت هم میتونه اطلاعات انتقال بده هم تصویر که مانیتورش متاسفانه نیست و هنوز برای تصویر زیاد گسترش داده نشده.خیلی شباهت زیادی به مینی دیسپلی پورت داره

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، erfan82 گفته است :

اگه اینترنتی گرفتی لینک میدی.

نه از همکار خریدم. فردا عکسشو برات میفرستم همینجا.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، behnamfrozen گفته است :

دوست عزیز اولا usb3 هیچ وقت نمیتونه اندازه تاندربولت سرعت داشته باشه و دقیقا چون یه طرف usb و طرف دیگه type c هست میتونه جایگزینش بشه و این اتفاق هم داره میفته،روی اکثر مادربردها و لپ تاپ های جدید این فناوری دیده میشه و همچنین باکس های اکسترنال گرافیک هم که جدا با یو اس بی وصل میشن باز از پورت تاندربولت استفاده میکنن و همین طور مک بوک های جدید و....

هنوزم تاندربولت فقط روی گوشی ها و دستگاه های کوچیکه یا بازم بگم؟

هرچی میگی از یه جایی سند داشته باش

نه بر حسب برداشت خودت

کدوم موبایل تاندر داره الان؟ و به چه دردش میخوره؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :

هرچی میگی از یه جایی سند داشته باش

نه بر حسب برداشت خودت

کدوم موبایل تاندر داره الان؟ و به چه دردش میخوره؟

مقاله علمی نیست که سند بیارم،ادعا هم نمیکنم ولی شما یه نگاه به بررسی مادربردها بندازی میفهمی که تو همه مادربزدهای جدید تاندربولت گذاشتن و این یعنی بدرد میخوره،اتفاقا اکثر گوشی ها تاندربولت دارن الان،فقط شما مدل هاشو ندیدی،باکس های حرفه ای هارد تاندربولت میخورن.اگه اینجوری که شما میگی بدرد نمیخورد پس usb3 هم بدرد نمی خورد چه برسه به تاندربولت که سرعتش چند برابره usb3 هست.الان شما چرا بجای گوشی اندروید نوکیا ۱۱۰۰ نمیخری؟یا بجای تلگرام چرا از پیامک استفاده نمیکنی؟پس اینجا شما بخاطر سرعت و راحتی خودت از تکنولوژی استفاده کردی،تاندربولت هم همون کار usb3 رو میکنه ولی با سرعت بیشتر،حالا شما نیاز نداری دلیل نمیشه دیگران هم نیاز نداشته باشن!!!

استفاده ش هم تو هر جایی که شما با usb3 ازش استفاده میکنی به کار میاد

ولی با سرعت خیلی بیشتر!!!

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

نه از همکار خریدم. فردا عکسشو برات میفرستم همینجا.

هنو منتظرم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، erfan82 گفته است :

هنو منتظرم.

همین الان یه عکس می اندازم شرمنده.

لینک به دیدگاه

کارت خودش رو سیستمه و شرایطم طوری نیست که بازش کنم و عکس بندازم بفرستم. اما از کارتنش عکس اننداختم و اون موردی که توش بود رو علامت زدم. اشتباها گفته بودم رو اسلات pci نصب میشه که الان دیدم رو pci express نصب میشه.
هر کاری کردم عکس لود نشد مجبور شدم یه جا دیگه آپلود کنم:
http://s9.picofile.com/file/8316624342/1.PNG

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

کارت خودش رو سیستمه و شرایطم طوری نیست که بازش کنم و عکس بندازم بفرستم. اما از کارتنش عکس اننداختم و اون موردی که توش بود رو علامت زدم. اشتباها گفته بودم رو اسلات pci نصب میشه که الان دیدم رو pci express نصب میشه.
هر کاری کردم عکس لود نشد مجبور شدم یه جا دیگه آپلود کنم:
http://s9.picofile.com/file/8316624342/1.PNG

پس با توجه به اینکه به pci نمیخوره پس کجا جاش بدم?

pcie x1 لب به لب با کارت گرافیکه.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، erfan82 گفته است :

پس با توجه به اینکه به pci نمیخوره پس کجا جاش بدم

pcie x1 لب به لب با کارت گرافیکه.

اره متاسفانه جا نمیشه. اگر هم بشه جلوی فن گرافیک رو کیپ میبنده.

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

اره متاسفانه جا نمیشه. اگر هم بشه جلوی فن گرافیک رو کیپ میبنده.

یعنی از خرید منصرف شم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...