رفتن به مطلب

تبدیل تکی 6 به 8 پین PCI

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

بنده چند روز دنبال این قطعه یعنی تبدیل تک 6 پین به تک 8 پین می گردم اما تنها چیزی که پیدا کردم تبدیل 2 تا 6 پین به یک 8 پین بوداگر کسی از دوستان می دونن از کجا می تونم تهیه کنم خیلی ممنون میشم.

7125APVp9sL._SL1500_.jpg

نمونه در آمازون

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز:

اگر بتونید ترتیب پینها رو پیدا کنید میتونی خودت پچ کنی شاید :|

منم ندیدم تا حالا

لینک به دیدگاه

سلام.من یه نمونه دارم فکر کنم همین باشه.پخ بهم پیام بدین تا عکساشو براتون بفرستم.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

سلام دوست عزیز:

اگر بتونید ترتیب پینها رو پیدا کنید میتونی خودت پچ کنی شاید :|

منم ندیدم تا حالا

سلام عزیز

آره اینو گذاشته بودم به عنوان آپشن آخرم بدم پاساژ امجدی چیزی برام بسازن ایده ای نداری چجوری اینکارو کنم یعنی ترتیبشون رو پیدا کنم؟چون مطمئنا خود اونا در مورد وسایل کامپیوتری خیلی چیزی نمی دونن ولی بهشون بگی این ترتیبشه واست اتجام میدن.

لینک به دیدگاه

جناب کابلی که شما تصویرش رو گذاشتید پیشنهاد نمی دم استفاده کنید (اونم برای گرافیک)  به این دلیل که کابل برق 6 پین PCI، برقی معادل 75 وات رو تامین می کنه ولی کابل برق 8 پین PCI برقی معادل 150 وات رو تامین می کنه. برای همین تبدیل باید 2 تا 6 پین به یک 8 پین باشه. اگه یه گرافیک درگاه 8 پین داره اگه کمتر از اون مقدار بهش برق برسه احتمال کار نکردنش یا سوختنش هست.

31GiaFEPw3L.jpg.79db0c27cf1f1c592bd0f7a6caebc11c.jpg

لینک به دیدگاه

کلا استفاده از تبدیل رو پیشنهاد نمیکنم ( مخصوصا اگر پاور وات پایین باشه ) مشخصات سیستم رو هم کامل بفرمایید .

اگر پاور وات کافی داره ولی پورت نداره فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد ( شاید هم اومد :D )

در هر صورت میتونید همون 2 تا 6 پین به 8 پین رو بخرید و فقط یه 6 پین رو به پاور وصل کنید . دقیقا همون 6 پین به 8 پین ( که عکسشو گذاشتید ) میشه .

دست ساز هم کلا فراموش کنید . کار شما به اندازه خطرناک هست . لحیم و ... 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، HK888 گفته است :

جناب کابلی که شما تصویرش رو گذاشتید پیشنهاد نمی دم استفاده کنید (اونم برای گرافیک)  به این دلیل که کابل برق 6 پین PCI، برقی معادل 75 وات رو تامین می کنه ولی کابل برق 8 پین PCI برقی معادل 150 وات رو تامین می کنه. برای همین تبدیل باید 2 تا 6 پین به یک 8 پین باشه. اگه یه گرافیک درگاه 8 پین داره اگه کمتر از اون مقدار بهش برق برسه احتمال کار نکردنش یا سوختنش هست.

31GiaFEPw3L.jpg.79db0c27cf1f1c592bd0f7a6caebc11c.jpg

ممنون از پاسختون خود این تبدیل زده 120w که نیاز من رو برآورده می کنه چندجا هم خوندم ملت واسه کارت های های اند استفاده کردن راضی ان حالا باز یه تحقیقی می کنم ببینم.

در 4 دقیقه قبل، MamadMedusa گفته است :

کلا استفاده از تبدیل رو پیشنهاد نمیکنم ( مخصوصا اگر پاور وات پایین باشه ) مشخصات سیستم رو هم کامل بفرمایید .

اگر پاور وات کافی داره ولی پورت نداره فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد ( شاید هم اومد :D )

در هر صورت میتونید همون 2 تا 6 پین به 8 پین رو بخرید و فقط یه 6 پین رو به پاور وصل کنید . دقیقا همون 6 پین به 8 پین ( که عکسشو گذاشتید ) میشه .

دست ساز هم کلا فراموش کنید . کار شما به اندازه خطرناک هست . لحیم و ... 

پاور وات بالا هست از برند معتبر 850w superflower منتها کابل های 8 پینش رو گم کردم این قضیه یکیش رو وصل کردن واقعا جواب میده؟ نترکه سیستم :4_joy:

لینک به دیدگاه

سلام سایت دیجیک یه نگاه بنداز احتمالا باشه

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام سایت دیجیک یه نگاه بنداز احتمالا باشه

سلام عزیز گشتم متاسفانه نبود بازم ممنون

لینک به دیدگاه

اونکه ابدا پیدا نمی شه یه چیز خیلی خاصیه کابلش

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، veteranomid گفته است :

اونکه ابدا پیدا نمی شه یه چیز خیلی خاصیه کابلش

بده از چین برات 10 تا وارد کنن. با DHL زودم میرسه. من دو تا دارم ازش فقط داخل باکس گرافیک بود و نخریدم از جایی.

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

بده از چین برات 10 تا وارد کنن. با DHL زودم میرسه. من دو تا دارم ازش فقط داخل باکس گرافیک بود و نخریدم از جایی.

فوری نیاز دارم برادر... کسی از دوستان اگه دارن و تمایل به فروشش دارن لطفا pm بدن.

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

عزیز از میدون ولیعصر پاساژ ایرانیان بکیر یا همین پاساژی که لیون توشه  اونجا هم داره.از دیجیکالا یا سایتای دیگه هم میتونین تهیه کنین.

عبارت  زیر رو توی گوگل سرج کنید میاد

کابل تبدیل برق 6 پین به 8 پین گرافیک

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...