رفتن به مطلب

کمک برای انتخاب بین دو پاور : cooler master v650s و GREEN GP650B-OCPT Overclocking Evo

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان تجربه استفاده خودتون، از پاورهای نسل جدید گرین رو در همین تاپیک بزارید (با اجازه استارتر عزیز)، هم مسئولین گرین نظارت دارن و جوابگو هستن، و هم ما چیزی یاد میگیریم . 

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

مسئولین گرین، گفتن، چند وقتی است که در حال مذاکره با وب سایت های معتبر نظیر Techpowerup، Tomshardware و jonnyguru برای ارسال نمونه جهت تست و بررسی در سطح جهانی هستین، 

اگر در ایران و لابراتورهای تخصصی ایرانی، همین تست ها انجام بشه، دوستان سخت گیر (ای کاش سخت گیر و منطقی) به این تست ها هم اعتماد نمیکنن و منکرش میشن . 

دوستان، چرا فکر میکنید مرغ همسایه، غازه ......

من برای سیستم جدیدم اول پاور گرین 750 ocpt خریدم، بعدش پاور رو به یکی از همکارهام فروختم و بعد یک پاور فول ماژولار کولر مستر v850 خریدم، فقط برای اینکه سیستمم ست کولر مستر بشه . 

خودم از پاور کولر مستر راضی هستم، بی صدا و با کیفیت و سنگین و همکارم، از پاور گرین کاملا راضیه، و اسمبل سیستمش هم خیلی قشنگ دراومد به واسطه ماژولار بودن پاور، کابل های با کیفیت و بلند و بی صدا بودن پاور، از تجربیات همکار بنده است . 

من خودم، الان حس میکنم، فقط پول اضافی به اسم و برند دادم، در صورتی که اگر گرین میخریدم، حداقل یک پاور با تکنولوژی جدیدتر نسبت به پاور کولر مستر داشتم . 

شما فکر میکنید Techpowerup، Tomshardware و jonnyguru  خودشون پاور ها رو میخرند یا براشون دستچین میشه؟؟؟؟؟؟

من نمیخوام تایپیک را به بیراهه بکشونم ولی اینجا ایرانه محل کار من تو توپ خونه و لاله زاره من انواع کار کثیفشون رو دیدم که چطوری طرح رو به جای اصلی میفروشند خیلی  باید احتیاط کرد

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mrp7 گفته است :

شما فکر میکنید Techpowerup، Tomshardware و jonnyguru  خودشون پاور ها رو میخرند یا براشون دستچین میشه؟؟؟؟؟؟

من نمیخوام تایپیک را به بیراهه بکشونم ولی اینجا ایرانه محل کار من تو توپ خونه و لاله زاره من انواع کار کثیفشون رو دیدم که چطوری طرح رو به جای اصلی میفروشند خیلی  باید احتیاط کرد

من حقیقتش فکر نمی کنم. مطمئن هستم که همه جای دنیا رسم بر اینه که وقتی یه سایت معتبر در سطح جهانی یک محصول رو رویو می کنه اون قطعه نمونه به صورت رسمی از طرف برند مورد نظر برای اون وب سایت ارسال میشه.

شما که این قدر رویوهای techpowerup رو می خونی خیلی عجیبه به دقیقا خط اول رویوهای پاور توجه نکردی؟!

نقل قول
نقل قول
نقل قول

از اون گذشته خیلی وقت ها شده که محصولی که تو سایت های معتبر رویو میشه دقیقا روز ریلیز جهانی رویوشون منتشر میشه. مثلا رویو همین Corsair AX1600i دقیقا همون روزی تو TPU و Toms منتشر که تازه همون روز Corsair تو CES2018 اون رو معرفی کرد. اون وقت چطوری میشه پاوری که هنوز ریلیز نشده رو اینا برن بخرن بدون اجازه اون برند رویوش کنن؟ از این مثال ها زیاده. این یه نمونش بود فقط.

از اون گذشته خوبی رویوهای سایت هایی مثل TPU و Toms اینه که تک تک قطعات رو از روی برد باز میکنن مدل همه آی سی ها و خازن ها و ...... تو یه جدول نوشته میشه. اون وقت  اگر نمونه ای که واسه رویو ارسال شده باشه با مدلی که توی بازار عرضه میشه فرق بکنه خیلی زود مشخص میشه. شما شک نکن چه تو ایران چه تو خارج کشور رقبا حتما این کار رو می کنن و اگر ببینن قطعه ای فرق میکنه از تمام توانشون استفاده می کنن تا  اون رو همه جا منتشر کنن.

خیلی رک میگم. شما با هر دلیلی بدون دلیل و مدرک و فقط از روی تصورات ذهنی الان چند ماهه داری از هر تاپیکی استفاده می کنی برای تخریب گرین و طرفدارای این برند که یکیشون هم من هستم. تو این چند وقته پست هاتون رو دیدم. همیشه هم فقط حرف زدید و برای ادعاهاتون هیچ مدرکی ارائه نکردید. مثالش همین تاپیک:

جایی که همه با تجربه ها و قدیمی های فروم میگفتن از کارایی این خمیر راضی هستن ولی شما همش سر حرف خودت بودی و منم به دو کاربره بودن متهم کردی.

جالبه که چند روز پیش دیدم سایت سخت افزار رویو این خمیر رو منتشر کرده. اینم نتیجه کاراییش:

green-gt-4-premium-temperature.jpg

میبینی که کاراییش از همه خمیرهای deepcool و CF III بهتره.

نقل قول

مسئولین گرین، گفتن، چند وقتی است که در حال مذاکره با وب سایت های معتبر نظیر Techpowerup، Tomshardware و jonnyguru برای ارسال نمونه جهت تست و بررسی در سطح جهانی هستین، 

اگر از مسئولین گرین کسی پست من رو میبینه باید بگم که بیخود و بی جهت وقت خودتون رو تلف نکنید. یه سری که به هر دلیلی فقط قصدشون تخریبه هر کاری بکنید یه بامبولی توش در میارن. مثل همین دوست عزیزمون که هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده داره میگه قراره پاور دستچین شده فرستاده بشه !!!!

نقل قول

پس من نمیدونم کولر مستر چرا اینقدر اسم درکرده و هر جایی توی پاساژ های فروش سخت افزار میری بهت میگن کولر مستر بگیر! یکیشون بود میگفت به هیچ عنوان گرین نگیری که اصلا به درد نمیخوره!نمیدونم چرا اینقدر مخالف گرینن؟!!

من چندین ساله کارم تعمیر سخت افزاره و تا دلتون بخواد رفیق دارم کف بازار. اکثر فروشندگان تو بازار رضا و ایران و دلیلشون واسه تبلیغ پاورهای خارجی اینه که سود اون پاورها براشون حداقل 4 برابر پاور گرینه. شما اگه بری پرس و جو کنی بعضی مواقع اینقدر دست زیاد میشه تو فروش پاور گرین که سود فروشنده تو یه پاور 900 هزار تومنی گرین به 5 هزار تومن میرسه!!

خب منم جای اون فروشنده باشم و ماهی خداااا تومن کرایه مغازه بدم همین کار رو می کنم. پاور خارجی می فروختم که سودش تو این رنج قیمت حداقل 100 هزار تومنه. خود شما هم باشی تو این موقعیت هر چی از دستت بر میاد انجام میدی تا کالای ایرانی رو تخریب کنی.

لینک به دیدگاه

من دیدم که پاور گرین داخل کیس کابل هاش آتیش گرفته بود.

به هیچ وجه توی واتر کولینگ و پاور به گرین اعتماد نمی کنم

البته کیس هاش عالی اند

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، reza3656 گفته است :

من قصد تخریب هیچ برندی را ندارم .فقط میخواهم مطمعن بشم 

اون تایپیکی هم شما گفتید هنوز کسی تست دقیقی نکرده(چند تا شات گذاشتندکه بررسی کامل نیست) گریس شما رو فقط مقدار و نحوه نمایشش گفته شده آقای طرفدار گرین.

ممنون که بعد از حدود 2 سال نحوه زدن گریس خیلی خیلی سفتتون را اموزش دادید

ممنون که بعد از حدود 2 سال گریستون را یه سایت ایرانی بررسی کرده

من فقط به دوستمون گفتم پاوری نخره که ریویوهاش تو اینترنت نیست .

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، omid.gh گفته است :

سلام به همه...

دوستان بین این دو پاور : cooler master v650s      و    GREEN GP650B-OCPT Overclocking Evo    کدام یک رو انتخاب کنم ؟ 

ماژولار بودن برام مهم نیست ... صدای پاور و از اون مهمتر ریپل خروجی خیلی برام مهمه...

*amd 1700x و geforce 1080  برای این قطعات میخوام انتخاب کنم*

ممنون.

استارتر گرامی با این وضع گرانی شدید پاور شما اگه از امازون سفارش بدهید به صرفه تره تا با این قیمت ها بخرید 

فقط متاسفانه برند نام آشنا گرین تو لیست نیست که طبق گفته های نماینده گرین پاورهاش در رتبه های 1 الی 3 قرار میگیرند 

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

دوستان تجربه استفاده خودتون، از پاورهای نسل جدید گرین رو در همین تاپیک بزارید (با اجازه استارتر عزیز)، هم مسئولین گرین نظارت دارن و جوابگو هستن، و هم ما چیزی یاد میگیریم . 

بله موافقم به شدت^_^

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...