رفتن به مطلب

مشکل نصب نشدن آپدیت های جدید کارت گرافیک برای ۱۰۶۰ در جدید ترین بیلد ویندوز ۱۰

Majiz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من درایور فعلیم  نسخه ی 388.11 هست ، تو بیلد های قبلی ویندوز ۱۰ آپدیت کارت گرافیکمو که دانلود میکردم براحتی نصب میشد ، ولی وقتی بیلد جدید آپدیت ویندوز ۱۰ نصب شد دیگه همیشه موقع نصب آپدیت درایور صفحه دوبار چشمک میزنه و لغو میشه نصب آپدیت در صورتی که تو بیلد های قبلی  همچین اتفاقی نمیفتاد !!

راهی برای بازگشت به بیلد های قبلی ویندوز میشناسید ؟

لینک به دیدگاه

شاید دیر سر بزنم به سایت ، دوسته عزیز حتما از سایت nvidia بگیر و اگه این کارو میکنی خودت و مشکل داری  احتمالا  DDu  بکنی درست میشه ... 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، narimanjason گفته است :

از چه سایتی میگیری ؟؟

از خود انویدیا گرفتم ، ولی عجیب اینجاست که روی بیلد های قبلی نصب میشه و رو این بیلد نصب نمیشه !!!

الان برگشتم به بیلد اولم ، ولی الان Nvidia-display از تو device manager پاک شده ، برای نصب درایور انویدیا لازمه اون باشه که مجبورم برای نصب شدنش ویندوزم رو آپدیت کنم ، البته فعلا دنبال یه راهم که فقط اون دانلود بشه 

لینک به دیدگاه

داداش لازم نیس. شما با نرم افزار ddu درایورتو پاک کن (ترجیحا تو safe mode) بعد درایورو نصب کن موقع نصب درایور به اینترنت وصل باش ایشالا مشکلت حل بشه

لینک به دیدگاه

رفتم تو تنظیمات ویندوز زدم Go back to earlier build برگشتم به نسخه های اولیه ی ویندوز ۱۰ بعد از سایت پی دانلودآپدیت ویندوز ۱۰ با بیلد قدیمی تر از اونی  که داشتم  رو دانلود و نصب کردم و خیلی راحت درایور ۳۹۰.۶۵ که جدیدترینه نصب شد :1_grinning:

ولی میترسم ویروس meltdown کار دستم بده چون بیلد ویندوزم خیلی جدید نیست ۱۷۰۹ نوامبره :(

اسپکتر به نظر نمیاد بتونه کاری کنه چون کارت گرافیکم آپدیته :)

ویرایش شده توسط Nvidia Soldier
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Nvidia Soldier گفته است :

از خود انویدیا گرفتم ، ولی عجیب اینجاست که روی بیلد های قبلی نصب میشه و رو این بیلد نصب نمیشه !!!

الان برگشتم به بیلد اولم ، ولی الان Nvidia-display از تو device manager پاک شده ، برای نصب درایور انویدیا لازمه اون باشه که مجبورم برای نصب شدنش ویندوزم رو آپدیت کنم ، البته فعلا دنبال یه راهم که فقط اون دانلود بشه 

همیشه موقع نصب درایور جدید کارت گرافیک قبلش با Display Driver Uninstaller  پاک کن بعد اقدام ب نصب کن..این مشکلاتی هم ک میگی واست پیش نمیاد از لینک زیر دانلود کن

https://soft98.ir/software/17418-Display-Driver-Uninstaller.html

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Vikings گفته است :

همیشه موقع نصب درایور جدید کارت گرافیک قبلش با Display Driver Uninstaller  پاک کن بعد اقدام ب نصب کن..این مشکلاتی هم ک میگی واست پیش نمیاد از لینک زیر دانلود کن

https://soft98.ir/software/17418-Display-Driver-Uninstaller.html

دوسته خوبم یه پیشنهاد ،،، سعی کن از این سایتی که دادی اپلیکیشن های زیا د مهم رو نگیری .... www.guru3d.com  

هم با سرعت دو برابر dl کن . هم بهترین کیفیت . بدون هیچ crack یا ... 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

دستتون درد نکنه با برنامه ddu  مشکلم حل شد

دو هفته س آواره بودم به خاطر این مشکل

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...