رفتن به مطلب

مشکل با تنظیم مودم تی پی لینک

Hassan.SK
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام ، یه مودم جدید گرفتم tp link td-w8961n

مشکل اینجاست که وقتی مودمو تنظیم میکنم چراغ اینترنت روشن نمیشه و کانکت نمیشه ، یه مودم قدیمی تی پی لینک هم دارم که وقتی تنظیمش کردم اونم اینجوری شد ، یه مودم هواوی اکو لایف دارم که با اون میام ، گفتیم مودم نو کنیم بلکه کیفیت اینترنت بهتر بشه ، اما ... ، مسئله جالب اینه که snr مودم قدمی بهتر از جدید هستش و snr هواوی بهتر از هر دوی تی پی لینک !

دوستان راهنمایی کنید

2018-01-13_14-12-26.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

منم مودم tp-link دارم و تازگیا یه بار دیگه تنظیمش کردم 

اول یه ریستارت کارخونه از طریق خود تنظیمات بزن بعد فقط از قسمت quick start تنظیمش کن

snr فک نکنم به مودم ربطی داشته باشه مال شرکت

اگه باز چراغ اینترنت روشن نشد حتما مشکل از isp

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

سلام

منم مودم tp-link دارم و تازگیا یه بار دیگه تنظیمش کردم 

اول یه ریستارت کارخونه از طریق خود تنظیمات بزن بعد فقط از قسمت quick start تنظیمش کن

snr فک نکنم به مودم ربطی داشته باشه مال شرکت

اگه باز چراغ اینترنت روشن نشد حتما مشکل از isp

مشکل اینجاست که با مودم هواوی کانکت میشه اما تی پی لینک نمیشه

2018-01-13_14-25-30.thumb.jpg.68eb4c1438fba859159b305ce87342ad.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

مشکل اینجاست که با مودم هواوی کانکت میشه اما تی پی لینک نمیشه

مطمئنی درست تنظیمش میکنی؟؟؟

شاید مشکلی داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

مطمئنی درست تنظیمش میکنی؟؟؟

شاید مشکلی داره

والا مودم قدیمی تر تی پی لینک هم اینجوری بود تا زمانی که از اسیاتک نت داشتم مشکلی نداشت اما بعد ورود به دیده بان دیگه کانکت نمیشد ، یکبار دیگه تنظیماتو چک میکنم

لینک به دیدگاه

قبلا از یکی شنیدم می گفت ممکن بعضی مودما به شرکت isp کانکت نشن و کلا شرکت اون مودموساپورت نکنه 

یه زنگ هم بزن راهنماییت میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تنظیماتو دوباره چک کردم و وضعیت این شد نمیدونم چرا کانکت down هستش !

2018-01-13_15-41-11.thumb.jpg.6aceb1b8d1398bc3e6ea6e462aa53ef2.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

تنظیماتو دوباره چک کردم و وضعیت این شد نمیدونم چرا کانکت down هستش !

2018-01-13_15-41-11.thumb.jpg.6aceb1b8d1398bc3e6ea6e462aa53ef2.jpg

مشکل از isp احتمالا چون مودم تنظیماتش سادس و چیز دیگه ای نداره 

شایدم مودم خراب باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

مشکل از isp احتمالا چون مودم تنظیماتش سادس و چیز دیگه ای نداره 

شایدم مودم خراب باشه

احتمال اینکه مودم خراب باشه خیلی کمه ، چون با مودم قدیمیتر تی پی لینک همین مشکلو دارم اون موقع فکر کردم احتمالا چون قدیمی هستش پارامترهاش نمیخونه ، وصل نمیشه فردا زنگ میزنم به isp اما امیدی ندارم که بتونن کار بکنن

با نرم افزار خود تی پی لینک هم این پیغامو داد

10.thumb.jpg.510ad33f371d0b91b507fc531b66d395.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سایر دوستان نظری پیشنهادی ندارن اونایی تخصص اینترنت و شبکه دارن ؟

لینک به دیدگاه

والا تا اونجایی که من فهمیدم isp مک ادرس مودم رو تو سیستمشون ذخیره میکنن و با تغییر مودم دیگه مودم جدید وصل نمیشه. اگه چراغ adsl ثابته ازvpi vci مطمئن هستید به پشتیبانی زنگ بزنید و بگید مودم عوض کردم و تنظیمات درست انجام دادم مک ادرسمو تو سیستمتون عوض کنین

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، hamed_crazy گفته است :

والا تا اونجایی که من فهمیدم isp مک ادرس مودم رو تو سیستمشون ذخیره میکنن و با تغییر مودم دیگه مودم جدید وصل نمیشه. اگه چراغ adsl ثابته ازvpi vci مطمئن هستید به پشتیبانی زنگ بزنید و بگید مودم عوض کردم و تنظیمات درست انجام دادم مک ادرسمو تو سیستمتون عوض کنین

تشکر  ، فردا حتما اینکار و میکنم البته اگه سوادشون بکشه مطلبو بگیرن

فکر کنم این عکس مطلب شما رو تصدیق میکنه وقتی رو قسمت قرمز میرم پیغام میده شما نمیتونید با این مکس ادرس لاگین بشید

11.thumb.jpg.50bd7f5378ab6d897be5c301793d35aa.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hamed_crazy گفته است :

سلام

والا من اشتراک آسیاتک دارم و همین یه ماه پیش اومدم مودم قدیمی خودم رو که  Dlink بود و باهاش سه سال بود با آسیاتک وصل بودم ، با یه مدم جدید مارک tplink عوض کردم و هیچ مشکلی هم بوجود نیومد و نیازی هم به تغییر آدرس مک و ... که این دوستمون گفتن ، از جانب  isp  نبود.

میگم نکنه رمز اتصال کانکشن خودتون رو به مودم جدید درست ندادید ... دقت کنید موقع دادن نام کاربری و رمز عبور ، زبان کیبوردتون انگلیسی باشه نه فارسی ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، saeedx گفته است :

سلام

والا من اشتراک آسیاتک دارم و همین یه ماه پیش اومدم مودم قدیمی خودم رو که  Dlink بود و باهاش سه سال بود با آسیاتک وصل بودم ، با یه مدم جدید مارک tplink عوض کردم و هیچ مشکلی هم بوجود نیومد و نیازی هم به تغییر آدرس مک و ... که این دوستمون گفتن ، از جانب  isp  نبود.

میگم نکنه رمز اتصال کانکشن خودتون رو به مودم جدید درست ندادید ... دقت کنید موقع دادن نام کاربری و رمز عبور ، زبان کیبوردتون انگلیسی باشه نه فارسی ....

اسیاتک واسه منم مشکلی نبود . یوزر پسورد اعداد هستش فارسی یا انگلیسی فرقی نمیکنه

در 1 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

سلام

فقط بعضی ISP ها محدودیت مک آدرس مودم  دارن.

برای منم تو آسیاتک و مخابرات تست کردم اصلاً محدودیت مک آدرس ندارن ولی مثلاً تو پیشگامان که بودم محدودیت مک آدرس مودم داشتن.

ولی خب خوشبختانه پشتیبان هاشون متوجه موضوع بودن و زنگ میزدم برام مک آدرس مودم جدیدم رو تو لیست مجاز اضافه میکردن.

یادم اومد موقع ثبت نام ، پشتیبانشون تلگرام داد و صفحه مربوط به مک ادرس و ... خواست ، احتمال 99% از مک ادرس هستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 31 دقیقه قبل، hmasroor گفته است :

ولی اصولاً نباید صفحه ای از کامپیوتر یا مودم شما بخوان بلکه با اولین اتصال مودمتون مک آدرسش تو سیستم اینا ثبت میشه و از اون به بعد محدودیت قفل شدن روی همین مودم اجرا میشه.

درسته حق با شماست اما چیکار کنیم شرکت کوچیکی دیده بان و حتی سایت و پنل درست درمون نداره ، پنل اسیاتک کلی امکانات داشت .

حتی تو تنظمیات مودم گزینه ایران هستش و با انتخابش isp های مختلف میان که با ست کردنشون اتوماتیک vpi vci تنظیم میشه حتی داتک تو لیست هستش اما دیده بان خیر !

لینک به دیدگاه

درود 

بعضی شرکتها چون خودشون شرکت مادر نیستن و از ispهای دیگه نت میگیرن باید مودم رو دستی ست کنند 

شما تماس بگیر و بهشون اعلام کن مودم عوض شده برات ست میکنن مشکلی نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با ست شدن مک ادرس جدید حل شد

دوستان مودمهای تندا چه جوری هستن ؟ یه مدلی بود که 10 تومن از این گرونتر بود اما یو اس بی داشت با امکان شیر دیتا و دانگل 3g چون اسمش برام اشنا نبود نگرفتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...