رفتن به مطلب

اگه با دو تا گرافیک rx 570 ماین کنم- در ماه چقدر درآمد خواهم داشت؟

Recommended Posts

سلام دوستان گل لیونی

در مورد ماین سوالی دارم

اصلا صرفه اقتصادی داره آیا ؟

چه  ارزی ماین کنم ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود. 

معمولا اتریوم استخراج میکنن.

بله خیلی صرفه داره.

اگه فرض کنیم هش ریت هر کدوم 30 باشه جمعا 60 هش ریت. 

هر کارت ماهی 0.1 حدودا اتریوم استخراج میکنه یعنی هر دو ماهی 0.2 . 

100 تا 200 هم هزینه برق بدی.

الانم اتریوم 7 ملیون قیمت فروشش شده که 0.2 میشه 1400. قیمتی که ازت بخرن کمتره چون کارمزد داره حدود 1200 پات در میاد که 200 هم برق بدی 1 تومن حد اقل درامده. 

من جایی خوندم قیمت اتریوم ممکنه 10 برابر بشه .....

اگه هشریت کمتر مثلا 25 بده درامد کمتره.

با برنامه claymore 10 ماین کن و حساب کیف پولی رو از سایت بلاک چین بساز آموزش فارسیش تو نت هست چیزی نداره. مجانی هم هست. بعد ایدیت برات ایمیل میشه و توش که رفتی میزنی get started و گذینه ی ether که همون اتریوم هست رو انتخاب میکنی ادرس کیف پول اتریومت رو میده کپی کن.

از سایت exchanging.ir هم میتونی بفروشی. البته صرافی ها هم به قیمت بهتری میخرن و کارمزدشون کمتره.

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

سلام دوستان گل لیونی

در مورد ماین سوالی دارم

اصلا صرفه اقتصادی داره آیا ؟

چه  ارزی ماین کنم ؟

با تشکر

این سایت اکثر ارز ها را داره و قدرت هر کارت را تو هر صفحه که بری زده برای قیمت برق هم بزن 0.05 و هش ریت را هم با توجه به کارتت بزن سودش درمیاد

https://minethecoin.com/

از این سایت هم می تونی بفهمی با توجه به کارت گرافیکت کدوم سکه برات بهتره

https://whattomine.com/

ویرایش شده توسط nimajafarpour
لینک به دیدگاه

دوستان الآن مطمئن ترین کیف پول اتریوم و زدکش برای ما ایرانی ها چی هست؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

درود دوست گرامی

میشه یه حدود درآمد هم  برای ریگ زیر بدهید؟(6 تا rx 460):

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/کامپیوتر-مجتمع/ماینینگ/ماینینگ/lmr49-6x-gigabyte-rx-460-wf2x-oc-4gb-ریگ-ماینینگ.html

خیلی ممنون

با هش ریت هر کارت 11 جمعا میشه 66

ماهیانه 320 دلار درامد

و 18-20 دلار هم هزینه برق ایران

300 دلار 4000 تومان خالص در نظر بگیرید یعنی 1200

ویرایش شده توسط nimajafarpour
لینک به دیدگاه

بهترین گرافیک ها برای ماین (قیمت نسبت به کارایی) کدوم ها هستن؟

با 7 تا MSI RX 550 AERO ITX OC 2GB GDDR5 چقدر میشه درآمد کسب که در صورتی که 24 ساعته روشن باشن و چقدر هزینه برق میشه؟(در تهران)

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ATER گفته است :

بهترین گرافیک ها برای ماین (قیمت نسبت به کارایی) کدوم ها هستن؟

با 7 تا MSI RX 550 AERO ITX OC 2GB GDDR5 چقدر میشه درآمد کسب که در صورتی که 24 ساعته روشن باشن و چقدر هزینه برق میشه؟(در تهران)

سلام. بین 8 تا 10 مگا هش ریتشه. البته چون 2 گیگ هست شایو کمتر بده. ماهیانه حدود 800 تا 1 ملیون تومن خالص برات میمونه که پول برقشو بدی. بازم باید مقدار دقیق هشریتشو بهم بدی. این چیزی هم که تو سایتا میزنه مال نسخه پایه یا رفرنس هست. نسخه های msi اور خوبی دارن.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. بین 8 تا 10 مگا هش ریتشه. البته چون 2 گیگ هست شایو کمتر بده. ماهیانه حدود 800 تا 1 ملیون تومن خالص برات میمونه که پول برقشو بدی. بازم باید مقدار دقیق هشریتشو بهم بدی. این چیزی هم که تو سایتا میزنه مال نسخه پایه یا رفرنس هست. نسخه های msi اور خوبی دارن.

نسخه 4 گیگ بیشتر از 2 گیگ ماین میکنه؟  

اگر جواب اره هست

حدودا چقدر؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ATER گفته است :

اگر جواب اره هست

حدودا چقدر؟

بله. بستگی داره. برنامه کلی مور 10 رو تست نکردم اما فکر نکنم نسخه 2 گیگ رو قبول کنه. 

شاید 2 3 مگا بیشتر از 2 گیگ بده. بازم باید بپرسم

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، ATER گفته است :

اگر جواب اره هست

حدودا چقدر؟

نسخه دو گیگ به درد ماین نمی خوره و فایده نداره

اذیت می کنه

لینک به دیدگاه

با یه گرافیک 1060 و یه 1050ti چقدر میشه در ماه درآمد داشت؟ بهترین سکه برای ماین چه سکه ای هست؟ 

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

با یه گرافیک 1060 و یه 1050ti چقدر میشه در ماه درآمد داشت؟ بهترین سکه برای ماین چه سکه ای هست؟ 

برای جفتش ۱۵۰ دلار ماهیانه اندازه یه ۱۰۷۰ هست 

بهترین سکه برای ماین فعلا اتریوم رو بورسه ولی به نظرم برای کارت های انویدیا zcash بهتره هش ریت بالاتری می ده و دردسرش کمتره

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

برای جفتش ۱۵۰ دلار ماهیانه اندازه یه ۱۰۷۰ هست 

بهترین سکه برای ماین فعلا اتریوم رو بورسه ولی به نظرم برای کارت های انویدیا zcash بهتره هش ریت بالاتری می ده و دردسرش کمتره

این zcash راحت فروش میره؟

لینک به دیدگاه

دوستان من قرار نیست همه این کشور به ماین رو بیارن ، واقعا ماهی جدا از قبض برق 500 تومان تا 1 میلیون تومان اینقدر ارزش داره برامون که چنین لطمه ای به قیمت قطعات کامپیوتر زدیم و قیمت کارت 460 دلاری شده 28000000 ریال ؟؟؟؟؟ بنظرتون چرا الان قیمت  قطعات پاور ، رم ، گرافیک ، و ماردبرد ها این چنین بالا رفته . الان چند ساله ما قطعات رو به قیمت بی شرمانه ای به خاطر تحریم چند برابر اروپایی ها حتی کشورهای همسایه مون میخریم حالا هم که بحث ماینر و ماین کردن قیمت ها رو 8 برابر کرده دوستان من . دیگه وضعیتی طوری شده که دیروز دوستم از مغازه دار  میپرسید میتون با کارت 730 Gt که دارم ماین کنم ؟؟!! والا هر چیزی حد و اندازه ای داره قرار نیست بخاطر وضعیت اسفناک تو این کشور همگی مون رو به این پول مجازی بیاریم . من به شخصه اصلا دوست ندارم اسم ماین رو هم بشنووم چه برسه به انجام دادنش .

ویرایش شده توسط Majidi
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Majidi گفته است :

دوستان من قرار نیست همه این کشور به ماین رو بیارن ، واقعا ماهی جدا از قبض برق 500 تومان تا 1 میلیون تومان اینقدر ارزش داره برامون که چنین لطمه ای به قیمت قطعات کامپیوتر زدیم و قیمت کارت 460 دلاری شده 28000000 ریال ؟؟؟؟؟ بنظرتون چرا الان قیمت  قطعات پاور ، رم ، گرافیک ، و ماردبرد ها این چنین بالا رفته . الان چند ساله ما قطعات رو به قیمت بی شرمانه ای به خاطر تحریم چند برابر اروپایی ها حتی کشورهای همسایه مون میخریم حالا هم که بحث ماینر و ماین کردن قیمت ها رو 8 برابر کرده دوستان من . دیگه وضعیتی طوری شده که دیروز دوستم از مغازه دار  میپرسید میتون با کارت 730 Gt که دارم ماین کنم ؟؟!! والا هر چیزی حد و اندازه ای داره قرار نیست بخاطر وضعیت اسفناک تو این کشور همگی مون رو به این پول مجازی بیاریم . من به شخصه اصلا دوست ندارم اسم ماین رو هم بشنووم چه برسه به انجام دادنش .

ببین دوست عزیز

اون که گفته با 730 ماین کنم که کلا بیخیال

دوما من نمیدونم سن شما چقدره

وقتی به یه سنی مثلا 24 و بیشتر میرسی دیگه غیراز پول به هیچی فکرنمیکنی

تو این وضع افتضاح اقتصادی که هیچ کس نمیتونه از کارش درست پول دربیاره پس ادم مجبور میشه به راه های دیگه برا پول دراوردن فک کنه

من خودم لنگ 15 تومن پولم که ماین کنم

یا قالب بسازم قطعه پلاستیکی تولید کنم

یا ‌‌....

پس هرکی دوست داره به اندازه نیازش و بیشتر درامدکسب کنه و خراب شدن 4 تا قطعه pc اهمیتی نداره

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Majidi گفته است :

دوست من قیمت کارت گرافیک جهانی بالا رفته یعنی اگر تو ایران یه نفرم ماین نمی کرد قیمت همین بود

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، indianboy گفته است :

این zcash راحت فروش میره؟

بله از طریق بعضی سایت های خارجی می تونید به هر ارزی که دوست دارید تبدیل کنید یا نگه داری کنید تا گرون بشه و بعد بفروشید یا همین الان تو همین انجمن یا سایت های ایرانی  دیگه بفروشید

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :

پس هرکی دوست داره به اندازه نیازش و بیشتر درامدکسب کنه و خراب شدن 4 تا قطعه pc اهمیتی نداره

سلام دوست گلم . سن من در حدی هست که ارزش پول رو بدونم اونم تو این فلاکت کشور ! اما تا حدی که بتونم بخاطر پول در آوردن باعث نمیشم گرونی تو جایی که زندگی میکنم بیداد کنه  این رو جدی میگم. همون چهارتا قطعه پی سی ای که میفرمایید اهمیت نداره میشناسم الان چند ساله در آرزوی خرید یه کارت گرافیک متوسطه همه بازی های جدید رو تهیه کرده به امید روزی که یه سیستم قوی داشته باشه .  و  ای کاش کسانی که از ماین کردن پول واقعی نه مجازی تا الان گیرشون اومده تو همین تاپیک اعلام کنن چون احساس میکنم بجز پول مجازی چیزی دستگیره کسی نشده تو ایران  نمیدونم شاید من اشتباه میکنم .

ویرایش شده توسط Majidi
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، nimajafarpour گفته است :

دوست من قیمت کارت گرافیک جهانی بالا رفته یعنی اگر تو ایران یه نفرم ماین نمی کرد قیمت همین بود

سلام داداش من . اینو که میدونم بخاطر شروع سال 2018 قیمت جهانی افزایش داشته اما آیا شما هم اینو میدونید که چرا در ایران تقریبا 8 برابر شده ؟؟ آیا میدونید الان چندین ماه قبل از سال نو میلادی تو ایران این افزایش قیمت قطعات بود و الان به لطف من و شما چند برابر شده ؟؟

ویرایش شده توسط Majidi
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Majidi گفته است :

سلام داداش من . اینو که میدونم بخاطر شروع سال 2018 قیمت جهانی افزایش داشته اما آیا شما هم اینو میدونید که چرا در ایران تقریبا 8 برابر شده ؟؟ آیا میدونید الان چندین ماه قبل از سال نو میلادی تو ایران این افزایش قیمت قطعات بود و الان به لطف من و شما چند برابر شده ؟؟

8 برابر قیمت جهانیش نیست

این را ببین

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=9SIA85V6126388&cm_re=1060-_-9SIA85V6126388-_-Product

640 دلاره به دلار 4500 تومان میشه 2880 هزار تومان اینجا قیمت چنده؟ با توجه به گمرک و واسطه و ...

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

8 برابر قیمت جهانیش نیست

این را ببین

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=9SIA85V6126388&cm_re=1060-_-9SIA85V6126388-_-Product

640 دلاره به دلار 4500 تومان میشه 2880 هزار تومان اینجا قیمت چنده؟ با توجه به گمرک و واسطه و ...

نرفتم که حساب کنم فقط مثال زدم . وای به حال دلار که شده 4500 فکر کنم تا یه ماه دیگه به 8 هزار تومان هم برسه >

لینک به دیدگاه

دلم خوش بود ی سیستم حداقلی واسه گیمای امروزی دست و پا میکنم.
ک اونم ب لطف شماها و ایضا کم لطفی تیم لیون کامپیوتر دیگه بهش نمیرسم.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، MEHDI0742 گفته است :

سلام دوست عزیزم

اینم شما نمونه ای از مثالی که زدم و گقتم در حسرت داشتن یک سیسم بروز هستن ! وای به حال ما ، اما چیزی که مشخصه قیمت جهانی بخاطر تولیدات دوباره شرکت های انویدیا و بقیه کمپانی ها  به سرجای خودشون برمیگردن اما نه برای ما که باید بسازیم و بسوزیم . امیدوارم به خواست تون برسین دوست من

لینک به دیدگاه

یعنی واقعا هیچ شغل دیگه ای تو این مملکت پیدا نمیشه ؟! هیچ شغل خدماتی و ... نیست که همه میخواهیم بزنیم تو کار ماین ؟ حالا منظورم با این دوست عزیزمون نیست کلی عرض میکنم همینطوری میشه قیمت قطعات سر به فلک میکشه فروشنده هم که بدش نمیاد بیشتر سود کنه ، به لطف همین ماینینگ قیمت کارت گرافیک GTX 1060 تقریبا دوبرابر شده ! حالا  د آینده نزدیک کار به جایی میرسه که قیمت کارت گرافیک از خود سیستم میزنه بالاتر ، تنها کارتی که باهاش ماین نمیکنن GT 210 هست که اونم به زودی به جمع کارت های ماین اضافه میشه ! 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...