رفتن به مطلب

اگه با دو تا گرافیک rx 570 ماین کنم- در ماه چقدر درآمد خواهم داشت؟

Recommended Posts

در 21 ساعت قبل، Majidi گفته است :

دوستان من قرار نیست همه این کشور به ماین رو بیارن ، واقعا ماهی جدا از قبض برق 500 تومان تا 1 میلیون تومان اینقدر ارزش داره برامون که چنین لطمه ای به قیمت قطعات کامپیوتر زدیم و قیمت کارت 460 دلاری شده 28000000 ریال ؟؟؟؟؟ بنظرتون چرا الان قیمت  قطعات پاور ، رم ، گرافیک ، و ماردبرد ها این چنین بالا رفته . الان چند ساله ما قطعات رو به قیمت بی شرمانه ای به خاطر تحریم چند برابر اروپایی ها حتی کشورهای همسایه مون میخریم حالا هم که بحث ماینر و ماین کردن قیمت ها رو 8 برابر کرده دوستان من . دیگه وضعیتی طوری شده که دیروز دوستم از مغازه دار  میپرسید میتون با کارت 730 Gt که دارم ماین کنم ؟؟!! والا هر چیزی حد و اندازه ای داره قرار نیست بخاطر وضعیت اسفناک تو این کشور همگی مون رو به این پول مجازی بیاریم . من به شخصه اصلا دوست ندارم اسم ماین رو هم بشنووم چه برسه به انجام دادنش .

سلام.
جناب قطعات کامپیوتری در کل جهان کمیاب شدن
نکته بعدی اینکه همیشه موقعی که درخواستها بره بالا قیمت قطعات در هر جایی میره بالا
نکته آخر اینکه ایرانی ها و ماینرهای ایرانی حتی 1% ماینر های دنیا نیستن.حتی به درصد هم نمیرسن از لحاظ قدرت هش ریت (میزان کارت گرافیکی که استفاده میکنن) و مشکل کمبود قطعات و تبدیل شدن کارت 220 دلاری به 380 دلار (AMD RX ) بخاطر ماینر های ایرانی نیست.
گرون شدن قطعات بیشتر بخاطر ماینر های مبتدی هست که با تصور پولدار شدن، با هر قیمتی هر کارتی و هر پاوری رو میخرن، فروشنده ها هم که کم نمیزارن، و بصورت حبابی قیمت بشدت افزایش پیدا میکنه که همیشه ازین اتفاقا رخ میده در هر صنفی هر جایی این مشکلات پیش میاد.

و در مورد بازی هم، با کارت گرافیک هم میشه بازی کرد هم میشه ماینینگ انجام داد، مثل بیل و کلنگ که هم میشه باهاش باغچه رو بیل زد هم میشه باهاش سنگ ارزشمند استخراج کرد، اینکه بگیم چون من میخوام بازی کنم سیستم ببندم شماها همه چیزو خراب کردین، یه حرف ناصحیحی هست.

گرافیک 1050 از قبل و بعد ماینینگ آخ نگفته.همون قیمته.1050ti هم همون حدوداست.
پاور های معمول برای یک گرافیک که قیمتشون  همونن.سی پی یو که تغییری نداشته و افزایش قیمت Ram کاملا برمیگرده به محدودیت های DRAM در سراسر جهان که اصلا ارتباطی به ماینینگ نداره، ssd همون قبلیه یکم کمتر شده، مانیتور هم همونه یکم قیمتش بهتر از قبل شده.
کلا دلار افزایش پیدا کرده که کل قطعات رو یکمی برده بالا.
Ps4 و Xbox One هم هستن اگر خیلی علاقمند به گیم هستن.
آپشن های بسیار زیادی برای یک گیمر هست.

در ارتباط با درآمد هم که اصلا صحبت در این باره که این کار درآمد داره یا نداره واقعا جوکه :) 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

.................
...............   واقعا جوکه :) 

سلام  خوبین شما . میدونم به لطف شما و تعریفات و پست های شما از ماینینگ تا سال 97 اون 1 درصد ایرانی ماینر به 99 درصد خواهد رسید و اون موقع هست که آپشن های ایکس باکس 1 و پی اس 4 قیمت شون سر به کوه ها زدن  و باید بگید عیب نداره گوشی  تون هم که میتونه اتش گیمر بودن رو راضی کنه . این پیش بینی بنده بود اگه باور نداری فقط کافیه منتظر باشید تا یهکی دوسال دیگه .

موفق باشید .

ویرایش شده توسط Majidi
لینک به دیدگاه

نهایت هش ریتی که pool به شما بده برای این دو کارت با توجه fee های مختلف و دزدی خود pool و stale shares ها بشه 42 مگاهش.

میشه به عبارتی 185 دلار در ماه.اگر ایتر ماین کنید.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

کارت های ۵۷۰ و ۵۸۰ و غیره چون برای ریگ بسته میشه و در ابعاد وسیعتر برق استفاده میشه و تصاعد به همراه داره به صرفه است ! 

اما برای مصارف خانگی و درون کیس کارت های fury یا fury x با دو عدد کارت به نسبت قیمت و مگا هشی که میدن و با توجه به اینکه کولینگ جداگانه دارن و تحت تاثیر دمای کیس مثل گرافیک های بادی قرار نمیگیرن بهترن .

ویرایش شده توسط pulp152
لینک به دیدگاه

با کارت 1060 6GB چقدر میشه در ماه در امد کسب کرد؟

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

بستگی به مموریش داره. حدود 400 تا 450 باید در بیاد 

لینک به دیدگاه

سلام من شغلم جوریه که مطمئنم تا عید شاید در روز بتونم 2 ساعت کامپیوتر رو روشن کنم و میخواستم بدونم با گرافیک 970 چقدر میشه درامد داشت؟؟؟

اصلا 970 مناسب این کار هست؟؟

سوال دیگه چجوری میشه این کارو انجام داد نرم افزار مخصوصی داره ؟؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Vikings گفته است :

در 6 ساعت قبل، AminC گفته است :

با 4 تا 1080 ماهانه چقدر میشه درآمد کسب کرد؟؟

در 5 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

سلام من شغلم جوریه که مطمئنم تا عید شاید در روز بتونم 2 ساعت کامپیوتر رو روشن کنم و میخواستم بدونم با گرافیک 970 چقدر میشه درامد داشت؟؟؟

اصلا 970 مناسب این کار هست؟؟

سوال دیگه چجوری میشه این کارو انجام داد نرم افزار مخصوصی داره ؟؟

درست نیست که با 1دونه گرافیک بخواید ماین کنید، مگر برای تست،
با گرافیک 1060 شش گیگ روی سکه اتریوم در بهترین حالت میشه حدودای 24مگاهش گرفت بصورت استیبل که حدودا ماهی هفت صدم اتریوم بهتون سود میده.
0.07 اتریوم رو ضربدر 1300دلار قیمت اتریوم کنید.ببینید چقدر سود واقعی میده.

چهار عدد 1080 برای زدکش خوبه و بدترین کارت برای ماینینگ از لحاظ نسبت قیمت به قدرت هست بخاطر مشکل عجیبی که در مموری هاش داره.لذا پیشنهاد نمیکنم بخرید ولی اگر دارید، سعی کنید زدکش استخراج کنید حدودای 700-800 دلار میرسونه در هر ماه که ضربدر حدود 4 کنید میشه تقریبا 3 تومن در آمد خالص.

با 970 هم بله میشه برای سکه زدکش کلاسیک خوبه، ولی بصورت تستی چون حیفه الکی بزارید ماین اونم با 1گرافیک.با 1تا2گرافیک زیاد بصرفه نیست مگر برای تست بیشتر.
ولی خب میشه حدودا به اندازه 1060 درآمد داشت.

تمام محاسبات از وبسایت Whattomine.com هستش.

لینک به دیدگاه

امروز از یکی از فروشندگان ( اخراج شده ) فروشگاه سایت دیجی کالا  که با هم قرار گذاشته بودیم بریم بیرون متوجه شدم به برخی کاربران در سطح اینترنت پول داده میشده که از ماینینگ و ماین کردن تعریف و تبلیغ کنن . واقعا به نظر شما دلیل اینکارشون چی میتونه باشه ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Majidi گفته است :

امروز از یکی از فروشندگان ( اخراج شده ) فروشگاه سایت دیجی کالا  که با هم قرار گذاشته بودیم بریم بیرون متوجه شدم به برخی کاربران در سطح اینترنت پول داده میشده که از ماینینگ و ماین کردن تعریف و تبلیغ کنن . واقعا به نظر شما دلیل اینکارشون چی میتونه باشه ؟

واقعیت اینه طرف خودش سر دربیاره کمی می فهمه این کار برای مدت نسبتا قابل قبولیه که سود دهه به نظرم این تبلیغ نیست بیشتر بالابردن آگاهییه البته اگه اون طرف قضیه که ریسکه رو هم بگن به طرف.

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/25, 01:18:13، TechBaMohsen گفته است :

گرافیک 1050 از قبل و بعد ماینینگ آخ نگفته.همون قیمته.1050ti هم همون حدوداست.
آپشن های بسیار زیادی برای یک گیمر هست.
 واقعا جوکه :) 

واقعا که جوکه قیمت 1050 ti تغییری نداشته !!!!!!!

425629169_233243.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Majidi گفته است :

واقعا که جوکه قیمت 1050 ti تغییری نداشته !!!!!!!

425629169_233243.jpg

بنظر بنده توو این وضعیت بازار برای کسی که فقط میخواد گیم بزنه با سیستم قطعا خرید کنسول منطقی تره

لینک به دیدگاه

والا من چند روز پیش میخواستم گرافیکم رو که یه 1070 HOF هست بفروشم به خاطر نیاز مالی دوستان هی قیمت میدادن دو میلیون و سیصد و چهارصد شانس اوردم نفروختم الان 1050ti شده دو تومن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...