رفتن به مطلب

pc یا notebook یا کنسول؟

efn
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ببخشید الان من یه نوت بوک asus k45vd دارم و سخت افزارش هم اینه

geforce 610m 2gb

core i5 3210m

4gb ram 

این اولین سوال: بازی هایی با گرافیک 512 رو میاره حدودا ولی 1 رو نه . چرا مگه 2gb نیست کارت گرافیک؟

سوال 2: برای تابستون میخام یه چیزی واسه بازی بخرم بودجمم حول و حوش 1500000 تا 2000000 هست چند تا راه دارم میخام از شما مشورت بگیرم:راه اول : لپتاپ رو داشته باشم و کنسول بخرم . راه دوم:لپ تاپ رو داشته باشم و یه pc گیمینک ببندم . راه سوم لپ تاپ رو بفروشم و یه لپتاپ قوی تر بگیرم؟ 

لینک به دیدگاه

فقط برای گیم میخوای ؟ اگه لپ تاپتو... رو بفروشی کل بودجه ات چقدر میشه ؟

لینک به دیدگاه

لپ تاپتو نگه دار و یه ps4 کارکرده بگیر و از بازی کردن لذت ببر با این وضعیتی که بازار قطعات کامپیوتر داره باید حداقل 4 تومن بزاری برای خرید pc ولی با نصف این بودجه میتوتی بهترین تجربه رو از گیم دلشته بلشی با کنسول

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Arya2000c گفته است :

لپ تاپتو نگه دار و یه ps4 کارکرده بگیر و از بازی کردن لذت ببر با این وضعیتی که بازار قطعات کامپیوتر داره باید حداقل 4 تومن بزاری برای خرید pc ولی با نصف این بودجه میتوتی بهترین تجربه رو از گیم دلشته بلشی با کنسول

با چهار میلیون هم چیز بدرد بخوری نمیشه جمع کرد

لینک به دیدگاه

وضعیت  بازار PC افتضاحه و بعید میدونم به این زودی ها درست بشه

استفاده از لپتاپ واسه گیم مثل استفاده از مسواک واسه جارو کردن خونه میمونه!

بهترین راه همون کنسول هست.

لینک به دیدگاه

سلام کنسول بگیر بهتره با حدود یک‌نومن پلستیشن دست دوم گیر میاد ، بازی هم یکی می خری تو دیوار هم پره بازی قیمت پایین ، نهایت تعویض می‌کنی ، یا می ذی با اکانت اشتراکی برات بازی می ریزن ، اینقدر کرکی رو سیستم بازی کردم دیگه کنسول رو بازی رو اصلی می خرم یا تعویض می کنم ، عذاب وجدان گرفتم الانم یه چند وقتیه کرک نمی شه بازی ها .

کمتر از یک ماه پیش اومدم کارت گرافیک ۹۶۰ خودم رو ارتقا بدم با این قیمت های یه پلستیشن دست دوم با یه بازی انچراتد لاست لگاسی گرفتم ۹۵۰ تومن ۵۰۰ گیگ ، راضیم ، بازی تموم شد یه هوریزان زیرو دان تعویض کردم ، یه بازی لاست آس هم گرفتم ۶۰ تومن ، تموم شد دوباره تعویض

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، TeraFloppy64 گفته است :

مثال جارو کردن خیلی باحال بود ، ولی لب تاب تو نسل هفت و هشت با گرافیک سری ۱۰۰۰ دیگه ارزش داره ، ولی قیمتشم  آدم رو آتیش می زنه

لینک به دیدگاه

با این بودجه یه کنسول بگیری خیلی بهتره

اگه انحصاری برات مهم نیس و TV 4k داری حتما xbox one x بگیر

لینک به دیدگاه

ی سونی 4 بگیر خلاص

هک شده ولی کامل نیست هنوز

تا قبل عید حتما کامل هک میشه

بازی کپی بزن بر بدن

لینک به دیدگاه

تا دو هفته پیش این سوال رو می پرسیدین هزار تا دلیل می آوردم می گفتم پی سی بخر. اما الان با این قیمت ها می گم حتما پی اس ۴ رو بزن تو رگ.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

مثال جارو کردن خیلی باحال بود ، ولی لب تاب تو نسل هفت و هشت با گرافیک سری ۱۰۰۰ دیگه ارزش داره ، ولی قیمتشم  آدم رو آتیش می زنه

آره دقیقا همونجوریه،مخصوصا لپتاپای قدیمی ?

مدلای جدید تره خیلی بهترن،ولی درکل لپتاپ واسه گیم طراحی نشده و محدودیت های زیادی داره که هرجور حساب کنی PC و کنسول بهتره

گیم با لپتاپ فقط واسه مواقعی خوبه که جای ثابتی نباشی مثل دانشجو و اینجور اشخاص.

لینک به دیدگاه

کنسول که خیلی قویتره برای فقط هدف بازی..ولی خواستی لپتاپ قدرتمند gtx970m دارم که گرافیکا درحد ps4pro میشه...بالاخره قابلیت جابجایی لپتاپ در هرمحیطی داری و ویندوز و اینترنت و فیلم و...واینکه بازی ها ارزونند ولی کنسول سونی گرون و باید بخری. گرافیک های gtx1050ti/gtx970m/gtx880m/gtx980m.gtx1060/gtx1070/gtx1080 درلپتاپها  قدرتمندتر از کنسوله

https://www.sheypoor.com/لپتاپ-گیمینگ-msi-gt60باgtx970m-29010559.html

به یک گیگ 8 گیگ نیست..مدل کارت گرافیم مهمهدر شکلهای زیر مال همه کنسول و لپتاپ و سیستم گذاشته شده و میفهمی کدوم در چه سطحیه

graphic_chart_complete.png

ویرایش شده توسط amirbahalegharn
لینک به دیدگاه

آره دقیقا همونجوریه،مخصوصا لپتاپای قدیمی
مدلای جدید تره خیلی بهترن،ولی درکل لپتاپ واسه گیم طراحی نشده و محدودیت های زیادی داره که هرجور حساب کنی PC و کنسول بهتره
گیم با لپتاپ فقط واسه مواقعی خوبه که جای ثابتی نباشی مثل دانشجو و اینجور اشخاص.

من خودم پس سی دارم خیلی بهتر از کنسول هست ، با همین ۱۱۵۵ هری چی بدرد بخور بود با ۱۰۸۰ بازی کردم تازه اون موقع i3 داشتم الان i5 گرفتم با همین ۹۶۰ خودم کلا جوابگوهست ، کنسول تو این اوضاع به صرفه است مخصوصا انحصاری ها ، بلا این قیمت رم و گرافیک من که دیگه ارتقا نمیدم

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

من خودم پس سی دارم خیلی بهتر از کنسول هست ، با همین ۱۱۵۵ هری چی بدرد بخور بود با ۱۰۸۰ بازی کردم تازه اون موقع i3 داشتم الان i5 گرفتم با همین ۹۶۰ خودم کلا جوابگوهست ، کنسول تو این اوضاع به صرفه است مخصوصا انحصاری ها ، بلا این قیمت رم و گرافیک من که دیگه ارتقا نمیدم

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

بله در کل PC یه چیز دیگس و من همیشه PC رو پیشنهاد میکردم به دوستان ولی با این اوضاع بازار دیگه خودمم امیدی به آپگرید ندارم

کنسول هم ps4 واقعا خوبه نسبت به قیمتش،هم انحصاریای خوبی داره و هم سخت افزار خوب

فقط امیدوارم این مشکلات بازار pc رو قیمت کنسولا هم تاثیر نزاره.

لینک به دیدگاه

با این وضع بازار شما تقریبا باید نصف بودجتون رو بذارید صرف‌خرید یه گراف خیلی مید رنج!

کنسول ۱۰۰% بگیرید بهتره!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، TeraFloppy64 گفته است :

سلام

چه مثال قشنگی بود 

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

سلام

چه مثال قشنگی بود 

سلام

آره واقعا همونطوره

قبلا زیاد سرو کله زدم با لپتاپ واسه گیم،هرکاری کردم و هرچیزی رو امتحان کردم جواب نداد

بیش از حد داغ میکنن و صدای زیادی میدن،تو ولتاژ واسه قطعات محدودیت دارن،خنک کنندگی قطعات که افتضاحه نمیزاره از توان قطعات به خوبی استفاده بشه

خلاصه تمام تلاششون صرف رفع این مشکلات میشه و همین باعث میشه که سرعت لپتاپ رو کم کنن که در نتیجه واسه گیم جواب نمیده و گیم واسش کار خیلی سخت و سنگینیه.

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، efn گفته است :

سلام ببخشید الان من یه نوت بوک asus k45vd دارم و سخت افزارش هم اینه

geforce 610m 2gb

core i5 3210m

4gb ram 

این اولین سوال: بازی هایی با گرافیک 512 رو میاره حدودا ولی 1 رو نه . چرا مگه 2gb نیست کارت گرافیک؟

سوال 2: برای تابستون میخام یه چیزی واسه بازی بخرم بودجمم حول و حوش 1500000 تا 2000000 هست چند تا راه دارم میخام از شما مشورت بگیرم:راه اول : لپتاپ رو داشته باشم و کنسول بخرم . راه دوم:لپ تاپ رو داشته باشم و یه pc گیمینک ببندم . راه سوم لپ تاپ رو بفروشم و یه لپتاپ قوی تر بگیرم؟ 

سوال اول: گرافیکت مال چند نسل قبله . طبیعیه که بازی های جدید روش به مشکل برخورد کنن. یه چیزی مثل ارزش پول می مونه.  1000 تومن الان با 1000 تومن 20 سال قبل ارزششون  یکی نیست!

سوال دوم :تو اولای تابستون یه msi gtx 1060 gaming x 6gb خریدم دست دوم تو پرشن تولز ۹۰۰ تومن . الان که  قیمت نو این کارت گرافیک رو می بینم یخ می کنم . همین الان 1050 رو حدود یک میلیون تو بازارچه خریدو  فروش می کنن. 

الان با خودم میگم چه بردی کردم همون موقع خریدم.

دوست عزیز اگه هدفت فقط گیمه صد هزار درصد کنسول بگیر . یه پی اس 4 و برو تو کار گیم اون انحصاری هاشxD

پی سی نگیر که دنگ و فنگ و هزینه اش خیلی زیادتره. خودم الان به یاد تابستون که کیسم رو کلا نو کردم می افتم میگم کاش یه پی اس 4 و یه تلویزیون خریده بودم بهتر بود .هزینه اش هم کم تر بود.

با اون بوجه ای که داری یه پی اس 4 و یه اکانت هکی  می خری با کلی بازی با یک صدم قیمت اصلیش

لینک به دیدگاه

منم فکر میکنم لپتاپ رو نگه داری وps4 بخری بهتره چون طولی نمیکشه هک میشه بالاخره کار گیمینگت هم حله تا اون موقع

پرقدرت و بروز هم هست از ایکس باکس بهتره خییلی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...