رفتن به مطلب

احتیاج شدید به کارت گرافیک! ولی..

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

دوستان یه خبر خوب بدم ارز های ماینینگ دارن به شدت سقوط می کنن و بزودی بازار پر میشه از کارت گرافیک

ایشا الله همینطور باشه 

پدر بازار رو در اوردن

لینک به دیدگاه

نمیدونم چه وضعیه. 

من دیشب  زنگ زدم به یه فروشگاه تو یه شهری گفتم 560 4G ایسوز dc2 دارید؟ گفت اره 780 . ( خریدش قبل بوده ) الان زنگ زدم میگم ش کارت بده بریزم میگه شده 820 . 

820 براش ریختم الان میگه نه شد 1350 و پولمو پس فرستاد.

خوب الان چی بهش بگم.؟ 

لینک به دیدگاه

نمیدونم چه وضعیه. 
من دیشب  زنگ زدم به یه فروشگاه تو یه شهری گفتم 560 4G ایسوز dc2 دارید؟ گفت اره 780 . ( خریدش قبل بوده ) الان زنگ زدم میگم ش کارت بده بریزم میگه شده 820 . 
820 براش ریختم الان میگه نه شد 1350 و پولمو پس فرستاد.
خوب الان چی بهش بگم.؟ 
سود بیشتر روی جنسش دیگه
ولی طرف کلن از اوضاع قیمتا پرت بوده. از شانست یهو خماریشو پروندن فهمیده چه خبره.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

حالا گیریم گرافیک به خاطر ماین گرون شده  قیمت پاورهارو  رو دیدین پاور 1200 رو ببینید اخرازمان شده

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/26, 11:11:21، Nima2007 گفته است :

داداش بازی دیگه قیمتش فرقی نداره کرکی و هکی و اشتراکی و اورجینال همه جوره میشه تهیه کرد، کلا از نظر بازی زیاد توفیری نداره رو کدوم و چحوری بازی بخوای تهیه کنی!!!

من که گرافیک دارم اما اگه نداشتم بجای خرید یه کارت معمولی 2.5ی یک ps4 pro می گرفتم بازی می کردم در شرایط فعلی تا اوضاع ببینیم چحوری میشه از دست این ماینرا بنظر من نسل بعدی گرافیک هم بیاد همین وضعه همه رو میبرن مگه اینکه ماین به زمین بخوره یا تولید کارت هارو شدیدا افزایش بدن که فکر نکنم حالا حالا خبری بشه، یا با اومدن نسل جدید کارت هاشونو که له شده زیر بار ماین بیان بفروشن که عقل سلیم خریدشونو رد میکنه!!!

یعنی چی فرق نداره؟ :| من که اصلا بازی نمیخرم فقط دانلود میکنم همیشه! میگی فرقی نداره؟ ولی واسه کنسول باید پول بدم و بخرم!

ویرایش شده توسط TABRIZI
لینک به دیدگاه

در در 1396/10/26, 12:40:11، MEHDI0742 گفته است :

اون دوستی ک میگه کارتا رو بذارید واسه ماینرا و برید کنسول بگیرین فک کنم خودش ماینره.
بازی با کنسول خوبه ولی اخه کسی ک ی عمر با ماوس و کیبورد بازی میکرده ییهو ی دسته بذارن جلوش بگن کال اف دیوتی بازی کن emoji44.png.
خدایی خودم رفتم کلوپ بازی کنم کال اف دیوتی اینفینیتی رو 5 دقیقه بازی کردم، از کلوپی زدم بیرون.
دسته فقط بدرد اونایی میخوره ک میخوان بازیای ریسینگ ،فوتبال، توی اکشن ها هم گاد اف وار.
بازیای شاتر نیاز شدیدی به ماوس وکیبورد دارن که اونم فقط مال پی سیعه. پی سی هم بدون گرافیک نمیشه باهاش بازی کرد(بازیای خیلی قدیمی رو شاید بتونه خوب ران کنه با گرافیک انبورد).

ی مبدل هایی هم هست ک میتونی ماوس و کیبورد به کنسول وصل کنی، ولی فک کن تو حال نشستی و ماوس کیبورد داری بازی میکنی emoji32.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

احسنت.فریم بالا رو هم اضافه کنیم ولذت اسمبل یک سیستم خودش به خرید یچیز شسته رفته وآماده مثل ps4 می ارزه.(خصوصا اگه قطعات با نورپردازی مچ بشن و...دیگه  حالشو میشه برد)

مطمعنا با نخریدن درست میشه.اگه قیمت جهانی بیاد پاییین ودوستان داخلی نیارن پایین ما راحت از سایتای واسطه خرید مثل مالتینا هم بگیریم برامون بهتر درمیاد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

چه گیری کردیم یه پیشنهاد دادیم... به همچی متهم شدیم رفت... دیدی یکی میره وسط دعوا دونفر رو جدا کنه یهو یکیم میزنن تو گوش این... ^_^

در در 1396/10/26, 12:40:11، MEHDI0742 گفته است :

اون دوستی ک میگه کارتا رو بذارید واسه ماینرا و برید کنسول بگیرین فک کنم خودش ماینره.
بازی با کنسول خوبه ولی اخه کسی ک ی عمر با ماوس و کیبورد بازی میکرده ییهو ی دسته بذارن جلوش بگن کال اف دیوتی بازی کن emoji44.png.
خدایی خودم رفتم کلوپ بازی کنم کال اف دیوتی اینفینیتی رو 5 دقیقه بازی کردم، از کلوپی زدم بیرون.
دسته فقط بدرد اونایی میخوره ک میخوان بازیای ریسینگ ،فوتبال، توی اکشن ها هم گاد اف وار.
بازیای شاتر نیاز شدیدی به ماوس وکیبورد دارن که اونم فقط مال پی سیعه. پی سی هم بدون گرافیک نمیشه باهاش بازی کرد(بازیای خیلی قدیمی رو شاید بتونه خوب ران کنه با گرافیک انبورد).

ی مبدل هایی هم هست ک میتونی ماوس و کیبورد به کنسول وصل کنی، ولی فک کن تو حال نشستی و ماوس کیبورد داری بازی میکنی emoji32.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png.

اگه منظورت بنده بود که من تاحالا 1 ثانیه هم ماین نکردم اینقدرهم بیکار نیستم برم بخاطر دوزار درامد با هزار استرس و غیره سرمایه گذاری نامعلومی انجام بدم که پس فردا معلوم نشه چی شد و اه و ناله و نفرین هزاران نفر رو به جون نمیخرم!!! ^_^

الان با خودت چند چندی خودت میای میگی با دسته نمیشه بازی کرد (در حالی که خیلی از گیمر های pc یک دسته ایکس باکس یا ps4 هم برای بعضی بازی ها دارند)بعد می گی برا کنسول هم موس و کیبرد اومده حرف خودتو نقض می کنی بعد میگی تو حال نشستی موس و کیبرد میزاری، خب عزیز دل برادر شما یه مانیتور یا تی وی بخر بزار تو اتاقت بازی کن...!

....................................

در 10 ساعت قبل، TABRIZI گفته است :

یعنی چی فرق نداره؟ :| من که اصلا بازی نمیخرم فقط دانلود میکنم همیشه! میگی فرقی نداره؟ ولی واسه کنسول باید پول بدم و بخرم!

داداش الان اکثرا میرن یه کنسول میگیرن با 100-200 تومن تمام بازی هایی که دلت رو میخواد برات میریزن افلان بازی می کنی ... درسته رایگان نیست اما قیمتش خیلی مناسبه و دیگه نیاز به دانلود هم حتی نداری هاردش رو برات پر میکنن دو سوته بنظر من که ارزش داره برای افرادی مثل شما که هزینه ای نمی خواید متقبل بشید و اورجینال یا دسته دو بازی کنید!!!

در 5 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

احسنت.فریم بالا رو هم اضافه کنیم ولذت اسمبل یک سیستم خودش به خرید یچیز شسته رفته وآماده مثل ps4 می ارزه.(خصوصا اگه قطعات با نورپردازی مچ بشن و...دیگه  حالشو میشه برد)

مطمعنا با نخریدن درست میشه.اگه قیمت جهانی بیاد پاییین ودوستان داخلی نیارن پایین ما راحت از سایتای واسطه خرید مثل مالتینا هم بگیریم برامون بهتر درمیاد.

داداش اینجا بحث سر این نبود که چه چیزی لذت بخش تره بحث سر این بود که ایا میصرفه خرید یک سیستم با گرافیکی که خودش بتنهایی قد یه کنسول قیمت پیدا کرده یا نه!!!؟؟؟ که من گفتم نه. نظر شما هم محترمه و هرکی هرچی دوست داره میخره و انشالله همه به سیستم مورد نظرشون برسن!

..................................

در آخر هم:

دوستان  من بحثی ندارم برید گرافیک بخرید 10 میلیون نه 100 میلیون pc بازی کنید کور بشه هرکی نمی تونه ببینه، من فقط پیشنهاد کردم الان قیمت کنسول مناسب تر در میاد بخوای بازی کنی در اخر هم اگه قیمت ها بعد ها مناسب شد میری کنسولت رو رد می کنی گرافیک می گیری، در واقع یه راه حل موقتی بود برای گیمر ها نه گیمر نما ها!!!

موفق باشید

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعضی ها در مورد گیم و نبود کارت جوری حرف میزنند که انگار زبون بیت کوین لال داروی سرطانشون نایاب شده :35_thinking:فکر کنم کم کم باید کمپ ترک اعتیاد گیم راه اندازی بشه :1_grinning:به قول دوستان حالا کارت نیست فدای سرم برید کنسول بخرید:14_relaxed:موصوع افزایش قیمت کارت داخلی نیست بین المللی است پس حالا شما صبح تا شب تو این انجمن به ماینر فوش بدهید فرقی به حال قیمت نمی کنه .چون ماینرهای ایران قطره ای از دریا هستند

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Nima2007 گفته است :

درود

چه گیری کردیم یه پیشنهاد دادیم... به همچی متهم شدیم رفت... دیدی یکی میره وسط دعوا دونفر رو جدا کنه یهو یکیم میزنن تو گوش این... ^_^

اگه منظورت بنده بود که من تاحالا 1 ثانیه هم ماین نکردم اینقدرهم بیکار نیستم برم بخاطر دوزار درامد با هزار استرس و غیره سرمایه گذاری نامعلومی انجام بدم که پس فردا معلوم نشه چی شد و اه و ناله و نفرین هزاران نفر رو به جون نمیخرم!!! ^_^

الان با خودت چند چندی خودت میای میگی با دسته نمیشه بازی کرد (در حالی که خیلی از گیمر های pc یک دسته ایکس باکس یا ps4 هم برای بعضی بازی ها دارند)بعد می گی برا کنسول هم موس و کیبرد اومده حرف خودتو نقض می کنی بعد میگی تو حال نشستی موس و کیبرد میزاری، خب عزیز دل برادر شما یه مانیتور یا تی وی بخر بزار تو اتاقت بازی کن...!

داداش الان اکثرا میرن یه کنسول میگیرن با 100-200 تومن تمام بازی هایی که دلت رو میخواد برات میریزن افلان بازی می کنی ... درسته رایگان نیست اما قیمتش خیلی مناسبه و دیگه نیاز به دانلود هم حتی نداری هاردش رو برات پر میکنن دو سوته بنظر من که ارزش داره برای افرادی مثل شما که هزینه ای نمی خواید متقبل بشید و اورجینال یا دسته دو بازی کنید!!!

داداش اینجا بحث سر این نبود که چه چیزی لذت بخش تره بحث سر این بود که ایا میصرفه خرید یک سیستم با گرافیکی که خودش بتنهایی قد یه کنسول قیمت پیدا کرده یا نه!!!؟؟؟ که من گفتم نه. نظر شما هم محترمه و هرکی هرچی دوست داره میخره و انشالله همه به سیستم مورد نظرشون برسن!

..................................

در آخر هم:

دوستان  من بحثی ندارم برید گرافیک بخرید 10 میلیون نه 100 میلیون pc بازی کنید کور بشه هرکی نمی تونه ببینه، من فقط پیشنهاد کردم الان قیمت کنسول مناسب تر در میاد بخوای بازی کنی در اخر هم اگه قیمت ها بعد ها مناسب شد میری کنسولت رو رد می کنی گرافیک می گیری، در واقع یه راه حل موقتی بود برای گیمر ها نه گیمر نما ها!!!

موفق باشید

حرفاتون درسته

اما یکی مثل من که عشقم موس و کیبورد و با دسته انگار دارم وقتمو حدر میدم و هیچ هیجانی بهم نمیده حتی شده یه سال هم صبر میکنم که یه سیستم درست حسابی ببندم

تو قیمت که صددرصد کنسول میصرفه اما قیمت بازیاشم کم نیست

با pc که میشی مفتی  روزی یه بازی دان کرد

لینک به دیدگاه

کنسول دردسر های خودش رو داره 

به خصوص اگه تو یه شهرستان کوچک زندگی کنی ،

نه بازی پیدا می شه تو دیوار ، مغازه دار 500 هزار می خواد تا 20 تا بازی هکی بریزه! یکی از یکی طمع کار تر

آنلاین بازی کردن تو کنسول که باید واسه اکانتش پول بدی هر سال ، توی کامیپوتر بازی اصل رو می خری و تمام تا وقتی استیم هنوز هست رایگان بدون پول دادن به اکانت می تونی آنلاین و آفلاین بازی کنی

کامپیوتر قادره بازی های کنسول های نسل های قبل رو با استفاده از شبیه ساز اجرا کنه (بازی های ps1 و ps2 و ps3 تا حدودی ، ga,mecubeو ....)

توی کامپیوتر اختیارش با خودتونه که از دسته استفاده کنید یا کیبورد و ماوس ، تو کامپیوتر key mapping هست  

کامپیوتر می تونی تنظیمات گرافیگ بازی رو به دلخواه تغییر بدی

توی کامپیوتر میتونی چیت بزنی آفلاین یا آنلاین!!! (آنلاین توصیه نمی شه بن می شید )

و دست آخر یه کامپیوتر کاربرد های فراتری از گیمنگ داره از ادیت و رندر و دیکود و ... الی آخر / الآن تو هر خونه یه کامپیوتر نیازه

ویرایش شده توسط adreno420
تصحیح غلط املایی
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

کنسول دردسر های خودش رو داره 

به خصوص اگه تو یه شهرستان کوچک زندگی کنی ،

نه بازی پیدا می شه تو دیوار ، مغازه دار 500 هزار می خواد تا 20 تا بازی هکی بریزه! یکی از یکی طمع کار تر

آنلاین بازی کردن تو کنسول که باید واسه اکانتش پول بدی هر سال ، توی کامیپوتر بازی اصل رو می خری و تمام تا وقتی استیم هنوز هست رایگان بدون پول دادن به اکانت می تونی آنلاین و آفلاین بازی کنی

کامپیوتر قادره بازی های کنسول های نسل های قبل رو با استفاده از شبیه ساز اجرا کنه (بازی های ps1 و ps2 و ps3 تا حدودی ، ga,mecubeو ....)

توی کامپیوتر اختیارش با خودتونه که از دسته استفاده کنید یا کیبورد و ماوس ، تو کامپیوتر key mapping هست  

کامپیوتر می تونی تنظیمات گرافیگ بازی رو به دلخواه تغییر بدی

توی کامپیوتر میتونی چیت بزنی آفلاین یا آنلاین!!! (آنلاین توصیه نمی شه بن می شید )

و دست آخر یه کامپیوتر کاربرد های فراتری از گیمنگ داره از ادیت و رندر و دیکود و ... الی آخر / الآن تو هر خونه یه کامپیوتر نیازه

در ضمن این رو هم اضافه کنید شما با PC میتونید بدون محدودیت هرچی گیم برای این پلتفرم در طول چندسال اومده با خیال راحت بازی کنید

اصلا الان دنیا باید بره سمت پی سی گیمینگ منتهی این دوتا غول کنسول ساز این وسط دست به کارای مسخره ای میزنن!

آخه الان توی 2018 با این همه تکنولوژی چراباید بعضی گیم ها هنوز انحصاری کنسول ها باشه

خدایی مسخرست مگه پی سی گیمر چه کار کرده!

شما روی پلتفرم پی سی میتونید بازیتون رو مود کنید این خودش قابلیت استثنایی هست

حاضرن بازی رو روی 30 فریم قفل کنن و جزئیات بازی رو بیارن پایین منتها انحصاری باشه! خدایای کی از دست این سرطان گیمینگ به اسم کنسول ها و حداقل انحصاری بودن بازیاشون راحت میشیم

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در در 1396/10/25, 17:40:36، Farjam گفته است :

منم توی همچین شرایطی هستم ،

کارت 1080 خودم رو 1900 فروختم حدود اردیبهشت...، که همون دوستمون دقیقا همون کارتی رو که بهش دادم  گذاشته بود برای فروش خدا تومن :| تقریبا 1 و 300 بیشتر...

همیشه من ضرر میکنم بقیه سود میکنن :D خودم 2400 خریده بودم و فروختمش 1900 که اینجا 500 ضرر شد که البته ضرر که نه ، به اندازه 500 حالشو بردم در طول یکماهی که داشتمش اما  اون طرف که مصرف کننده هم نبود و قطعه جمع کن هست (قطعه میگیره به امید روزی که گرون بشه نگه میداره)، چندین ماه بازی کرد حالشو برد و روی دست دوم 1 و 300 سود هم کرد (خودش رو مصرف کننده معرفی کرد چون من اصولا به دلال چیزی نمیفروشم)... باز خوبه با پول فروش قطعاتی که دارم مستقیم دلار میخرم و حداقل دوزار به ارزشش اضافه شد با قیمت دلار که 600 رفت بالا

هر وقت میخوام یه چیزی بخرم بازار به هم میریزه و قیمت ها میره تو آسمون و هر وقت میخوام چیزی بفروشم یهو همه چیز میرسه به کف! الانم مدتیه چیزی نفروختم و قیمتها هم داره میره بالا ، میخواین یه چیزی رو قصد کنم بفروشم تا بازار منفجر شه همه چیز بیاد پایین؟:D

شما با خرید دلار سود نمیکنید بلکه فقط ضرر نمیکنید :3_grin:

لینک به دیدگاه

دوستان الان قیمت گرافیک فقط بالا رفته ؟

و اینکه این قضیه جهانیه یا داخل ایران اینجوری ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، pourya گفته است :

شما با خرید دلار سود نمیکنید بلکه فقط ضرر نمیکنید :3_grin:

سلام

دقیقا همینه دیگه ، فقط کلش ضرر نشده :D

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Nima2007 گفته است :

اونی که میگی همه رو میریزن من راستش خبر ندارم. کرکی هستش همش؟

لینک به دیدگاه

live.thumb.jpg.e12b2125974de644e07df1f1200ae71d.jpg
ای وای کلا یادم رفت امروز برنامست.
دستتون درد نکنه اقا ایمان[emoji8]

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MEHDI0742 گفته است :

ای وای کلا یادم رفت امروز برنامست.
دستتون درد نکنه اقا ایمانemoji8.png

لینک این برنامه رو میدین؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، zoroaster گفته است :

تموم شده برنامه،  احتمالا تا چند روز دیگه ایمان جان آپلود میکنه رو سایت

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، zoroaster گفته است :

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/babble/room/3-پخش-زنده/

لینک پخش زنده سایت اینه

لینک به دیدگاه

سلام

من یه کارت گرافیک  Asus GTX 780 DC II OC  ( 780 معمولی هست  نه ti )   که روی سیستم قبلی خودم بسته بودم ، دارم.

نگه داشته بودم که برای دخترم بعدأ که بزرگتر شد ،  یه سیستم برای بازی بچه ام ببندم  :14_relaxed:

کارت کاملا سالم و هیچگونه اورکلاک ، ماین و ... نشده و حتی برای گردگیری هم باز نشده و کارتون کارت هم صحیح و سالم موجوده

بنظرتون اگه الان بفروشم ، موقع خوبی هست یا نه ؟

این کارت رو الان با توجه به این شرایط ، حدودأ چقدر بر میدارن ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/24, 22:09:09، محمد برخوردار گفته است :

دوستان کاری به این مسائل ندارم، ولی اون روز میرسه که این ماین و ماینینگ تب و تابش بخوابه، و ی عده دست از پا درازتر تاپیک پشیمونی بزنن که حساب مجازیم پودر شد رفت هوا، کارتام سوخت، پول برقم در نیومد، فیلتر شدیم، فیلتر کردن، بانک مرکزی قبول نداره، ارز مجازی رو تو ایران قیمت پایین میخرن و .............................

تو همین لیون چه کارت و ریگ و پاوری بزارن برای فروش، آقایون گرگ و دلال حسابا رو پر کنید، که وقت شکاره، بزنید تو سر مال و تزریق کنید تو بازار با سود تپل ............. بقیش رو هم هر جور عشقتونه ادامه بدین .

چیزی به اسم سوخت و حساب رو بستن و ... توی بلاک چین وجود نداره
حتی اگر در ایران غیر قانونی کنن غیر قابل شناسایی هست و براحتی مردم میتونن تو سایت های خارجی بفروشن تبدیل به دلار کنن تو مستر کارت و پرفکت مانی یا ارزای دیگه نقد کنن.
عزیز یبار صحبتش بود روس ها اومدن چند هزار تا خریدن برداشتن بردن . فقط ماینر های داخلی نیستن...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، saeedx گفته است :

سلام

من یه کارت گرافیک  Asus GTX 780 DC II OC  ( 780 معمولی هست  نه ti )   که روی سیستم قبلی خودم بسته بودم ، دارم.

نگه داشته بودم که برای دخترم بعدأ که بزرگتر شد ،  یه سیستم برای بازی بچه ام ببندم  :14_relaxed:

کارت کاملا سالم و هیچگونه اورکلاک ، ماین و ... نشده و حتی برای گردگیری هم باز نشده و کارتون کارت هم صحیح و سالم موجوده

بنظرتون اگه الان بفروشم ، موقع خوبی هست یا نه ؟

این کارت رو الان با توجه به این شرایط ، حدودأ چقدر بر میدارن ؟؟؟

داداش قیمتو برام  پ خ کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، MEHDI0742 گفته است :

تموم شده برنامه،  احتمالا تا چند روز دیگه ایمان جان آپلود میکنه رو سایت

ممنون از توجهتون

لینک ویدئو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...