رفتن به مطلب

راهنمایی برای Mod کردن RX 570

Recommended Posts

در 11 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

درسته اما اگه مشخص بشه این کد چطوری کدگشایی میشه میشه فقط ایتم های مورد نظر رو ویرایش کرد

من ی مشکلی دارم کارت گرافیک دومم رو بایوس که روش میزنم ویندوز نمیاد بالا

اگه ی بایوس رو مد کنیم روی بقیه کارتهای مشابه همون یکی رو بزنیم مشکلی داره؟ (از نظر device id و...)

اگه دقیقا هم مدل باشن و سازنده رم هم یکی باشه باید چک کنی مدل رمها هم یکی باشه با کارت قبلی بعدش میتونی بزنی.البته بعضی کارتهای مشابه مثل هم قابل اورکلاک نیستن و  ولتاژهاشون هم فرق میکنه.

بهتره بایاس خودش رو کانفیگ کنی.

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، 8030 گفته است :

اگه دقیقا هم مدل باشن و سازنده رم هم یکی باشه باید چک کنی مدل رمها هم یکی باشه با کارت قبلی بعدش میتونی بزنی.البته بعضی کارتهای مشابه مثل هم قابل اورکلاک نیستن و  ولتاژهاشون هم فرق میکنه.

بهتره بایاس خودش رو کانفیگ کنی.

ممنون درسته ، دقیقا یکی هستن و با هم خریداری شده ، از نظر اینکه ویندوز نتونه شناسایی کنه و صفحه سیاه بده منظورم بود

چون کلا گرافیک دوم رو بایوس مد میکردم تصویر نمیداد ، دیگه انشاالله جمعه از اول همشون رو بایوس مد می کنم ببینم تا چند مگاهش می تونم برم

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام
امکانش هست رام منو مود کنید،من مشکل هش ندارم و راحت تا 29 میگیرم،فقط احساس میکنم دمام بالا هست،چون دیدم هم مدل من با هش من دما دور بر 54-55 هست ولی برای من راحت تا 65 میره ..

مدل کارت 570 ایسوس 4 گیگ هاینیکس هست 

با اجازه رام اورجینال خودم میزارم،کسی از دوستان بتونه رامی درست کنه که بدونه اینکه هش بیاد پایین دما بیاد پایین ممنون میشم،با تشکر

RX 570 01.rom

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1396/11/02, 22:58:15، 8030 گفته است :

امتحان کن

Rx5708g.rom

سلام مجدد

من زمانی که این بایوس رو میزدم و مموری رو 2100 میگذاشتم حدود 28 میگرفتم ، اما الان با بایوسی که مد کردم 26.8 میگیرم ، گفتم شاید بایوسی که من مد کردم مشکلی داره برگشتم همین رو زدم دیدم نه مشکل از بایوس نیست

مینبورد و ویندوز تعویض شده ، شک داشتم 1703 بوده قبلا یا 1709 ، هر دو رو زدم اما بازم 26 میگیرم 

به نظرتون مشکل از چی هست؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

مشکل رو فهمیدم

من برای تست قبلا اتریوم رو به صورت تک ماین می کردم و بعد دوال ماین رو زده بودم به همین دلیل کم شده بود و من اشتباها فک کردم مشکل از ویندوز یا ... هست

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام دوستان منم همچین مشکلی دارم 

۳ تا گرافیک rx570 8GB دارم و یک  rx 480 8GB

ولی هرکاری میکنم سرعت اونا بالاتر از ۱۰ نمیشه والا دیگه هرکاری تونستم کردم ولی بالا نمیره ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...