رفتن به مطلب

بازاری که به حال خودش رها شده ...

Recommended Posts

کارت گرافیگم آرزوست ....

همچین قیمت های فضایی و احمقانه در درجه اول تقصیر ملت همیشه در صحنه است که تا می‌بینن یه چیزی گرون می‌شه هجوم می‌برن و با هر قیمتی می‌خرن و در درجه دوم هم تقصیر دلال ها و وارد کننده و عمده فروش و خرده  فروشهاست که وقتی می‌بینن  ملت غیور همیشه در صحنه ایران به هر قیمتی تن می‌دن قیمت ها رو یه شبه چند برابر می‌کنند

و در درجه سوم هم ماینر های محترم عزیز که جرقه این جریانات هستن و عمده کسایی هستن که این قیمت ها براشون می‌صرفه و حاضرن از این بیشتر هم پول بدن و براشون مهم نیست که چه بلایی سر بقیه کاربرا می‌یاد

نخرین برادارن خواهران ، واسه خودتون و هموطنانتون احترام قائل بشید. 

قیمت ها جوری شده که برای گیم در حد کنسول فقط واسه کارت گرافیگ تون باید پول دو تا کنسول بازی رو بدید ... تا چند ماه دیگه گیم وکامپیوتر گیمینگ تبدیل می‌شه به یه کالای لوکس و دست نیافتنی / قیمت ها هم افت نخواهد کرد ، مگر اینکه ملت دلشون به حال خودشون بسوزه و یه کاری برای خودشون بکنند وگرنه نه تنها کاهش قیمت نخواهیم داشت بلکه قیمت ها افرایش صعودی رو تجربه خواهد کرد / الان می‌تونید از آمازون یه rog strix 1080 بخرید حداقل 20 درصد ارزونتر از قیمت های پایین در می‌آد

\خواهشا اگه قراره حذف بشه این تاپیک با دلیل حذف کنید. 

image.thumb.png.7024bc9ca59a8f6953551dfbaf952624.png

image.thumb.png.d1d94373cf7018ba66c35a3a13d65155.png

image.thumb.png.70f8228451d891c95ca501fa60721fdb.png

ویرایش شده توسط adreno420
لینک به دیدگاه

ماین جمع بشه چی میشه اونوقت کارت 1070 را به 1 تومن میفروشن. باید به حال ماینر ها یه فکری کرد و یکاری کنن دیگه نشه با گرافیک ماین کرد و برای این کار دستگاه های مخصوص ماین بسازن و هرکس بخواد ماین کنه از این دستگاه بخره. داریم به کجا میریم الان خرید کیس برای گیم یا حتی رندر شده یه آرزو دست نیافتنی. ولی  این ارزهای دیجیتالی و رواج آن بنظرم زیر سر AMD ,و NVIDIA باشه.

ویرایش شده توسط m_555
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، m_555 گفته است :

ماین جمع بشه چی میشه اونوقت کارت 1070 را به 1 تومن میفروشن. باید به حال ماینر ها یه فکری کرد و یکاری کنن دیگه نشه با گرافیک ماین کرد و برای این کار دستگاه های مخصوص ماین بسازن و هرکس بخواد ماین کنه از این دستگاه بخره. داریم به کجا میریم الان خرید کیس برای گیم یا حتی رندر شده یه آرزو دست نیافتنی. ولی  این ارزهای دیجیتالی و رواج آن بنظرم زیر سر AMD ,و NVIDIA باشه.

دوست عزیز الان تراشه هایی هست مخصوص ماین که هش ریت بالاتری هم ارائه می‌دن نسبت به کارت گرافیگ ولی قیمت خیلی بالایی دارن عمر کوتاه تر دارن و نمی‌تونن بعد اینکه تب ماینینگ خوابید به گیمر جماعت غالب کنند

ماینر هم یه بنده خدایی مثل من و شماست که تا می‌بینی بدون بیل و کلنگ می‌شه ماین کرد! می‌ره کارت گرافیگ می‌خره اونم نه کارت ماینینگ بلگه کارت گیمینگ که بتونه بعدا به عنوان نو به کاربران دیگه غالب کنه 

لینک به دیدگاه

شاید دولت یه حرکتایی تو منع کردن صرافی ها بزنه برا جلوگیری از تبدیل وخرید وفروش ارزهای دیجیتال .البته افزایش قیمت جهانی هست وباید منتظر کاهش قیمت جهانی بود قطعا کمتر میشه واگه تو ایران کم نشد راحت با این سایتای واسطه میشه خرید ارزونتر درمیاد خیلی.1070 رو باقیمت 500دلاریش میدادن حدود 3تومن قبل گرونیا(سایت هایی مثل مالتینا)با کلی تعرفه و.. پس در داخل هم باید کاهش قیمت رو ببینیم وگرنه خب میریم واز طریق واسطه میخریم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز تو تاپیکهای دیگه هم گفته شده

قیمت گذاری فعلی کارت گرافیک جهانی هست و مختص بازار داخلی نیست

خواهشا یک سری به نیو ایگ و امازون هم بزنید

وضعیت اونجا هم به همین صورت هست

باید منتظر بشیم بار جدید شرکتهای تولید کننده به بازار رونه بشه تا این وضعیت به حالت قبلش برگرده

تاپیک بیخود هم نزنید و به اینو اونم توهین نکنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم لینک برای کسایی که زحمت جستجو رو هم به خودشون نمیدن

https://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&IsNodeId=1&N=100007709 601204369

کارت 1070 شده حدود 1000 دلار یعنی به قیمت بازار داخلی چیزی حدود 4500

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

اینم لینک برای کسایی که زحمت جستجو رو هم به خودشون نمیدن

https://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&IsNodeId=1&N=100007709 601204369

کارت 1070 شده حدود 1000 دلار یعنی به قیمت بازار داخلی چیزی حدود 4500

با این حال هنوز قیمت های اونور کجا اینور کجا!

IMG_20180115_124252.thumb.jpg.0d567d22621f62d233ead1f222ebdb12.jpg

چهارصد یورو؛ نهایت ۲ میل میشه! همین کارت اینجا داره نزدیک ۳ تومن قیمت میخوره!

و در ادامه از دوستمون بخاطر پابلیک کردن آموزش های ماینینگ در یکی از بزرگترین فروم های سخت افزاری کشورمون تشکر میکنم که اصلا هم ایشون باعث آگاهی کثیری از ماینر ها نشدند @TechBaMohsen آقا محسن متشکریم بابت زحمات قراوانتون در تایپیک آموزش ماینینگ

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

دوست عزیز تو تاپیکهای دیگه هم گفته شده

قیمت گذاری فعلی کارت گرافیک جهانی هست و مختص بازار داخلی نیست

خواهشا یک سری به نیو ایگ و امازون هم بزنید

وضعیت اونجا هم به همین صورت هست

باید منتظر بشیم بار جدید شرکتهای تولید کننده به بازار رونه بشه تا این وضعیت به حالت قبلش برگرده

تاپیک بیخود هم نزنید و به اینو اونم توهین نکنید

سلام

اولا به کی توهین شد؟ فحشی رد و بدل شده ؟

توی آمازون که 1050Ti قیمتش مگه 400 دلاره که اینجا 1.9 قیمت خورده؟ این دلال های عزیز داخلی ان که قیمت رو به اینجا کشوندند

همون لینکی که خودتون دادین 1070Ti حدود 750 پونده یعنی 4.5 میلیون اما اینجا 1070 قیمت 4.9 میلیونه! به نظر شما این قیمت جهانیشه؟

اگه به مذاق تون خوش نیومده و به شما برخورده معذرت می‌خوام به هر حال

تصحیح غلط املایی
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

ارسال تکراری لطفا حذف شود

ارسال تکراری
لینک به دیدگاه

ارسال تکراری  لطفا حذف شود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

شمار کارتهای موجوده رو یک نگاه بکنید میبنید قیمت 1070 حدود 940 تا 1000 دلار قیمت داره

کارت 1060 حدود 600 تا 650 دلار

و بله دوست عزیز کارت 1050ti  قیمت 420 دلار شده

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=9SIA85V63C6285

خواهشا درست سرچ کنید

و کارتهای موجود رو هم سرچ کنید نه کارتهای که موجود نیستن

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

اونی که قیمتش 1900 هست مارک ایسوزه که همه دوستان از وضعیت قیمت گذاری تو بازار داخلی اگاه هستن که کلا یک بحث جداست

شمار کارتهای موجوده رو یک نگاه بکنید میبنید قیمت 1070 حدود 940 تا 1000 دلار قیمت داره

خواهشا درست سرچ کنید

خواهشا خودتون درست سرچ کنید

من قیمت این کارت رو در newegg چک کردم ناموجود بود

نوشتید : ''خواهشا درست سرچ کنید کارتهای موجود رو سرچ کنید " بعد خودتون لینک کارت ناموجود می‌ذارین؟!

لینک به دیدگاه

از یکی از بچه های فروم 1070 گیمینگ ایکس در حد رو خریدم 1400 . واقعاً این قیمتا چین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

خواهشا خودتون درست سرچ کنید

من قیمت این کارت رو در newegg چک کردم ناموجود بود

نوشتید : ''خواهشا درست سرچ کنید کارتهای موجود رو سرچ کنید " بعد خودتون لینک کارت ناموجود می‌ذارین؟!

دوباره چک کردم کارت موجود هست و میتونید خرید بزنید

گزینه اد تو کارت فعال هست

لینک به دیدگاه

قیمت جهانی گرافیک ها رفته بالا و نمیشه فقط به ماینر یا وضعیت داخلی نسبت داد . منم فکر میکردم تو ایران این قضیه اتفاق افتاده ولی از دیشب تا الان سرچ کردم میبینم همه جا اینجوری شده و تا نیومدن کارتهای جدید به نظرم تو همین وضعیت میمونه ولی با اومدن کارتهای جدید از طرف انودیا یا ای ام دی به نظرم این مشکل حل خواهد شد 

لینک به دیدگاه

اخه نیگا داستان سر اینه که مثلا من فروشنده یا مصرف کننده که قصد فروش جنس خودم رو دارم گیریم ادم خوبی باشم و بیام گرافیکم رو مثلا به قیمت منصفانه بدم به یکی که خریداره.
تا اینجا چی شد ؟
من گرافیک رو با یه قیمت معقول و منصفانه فروختم به یک خریداری. معامله تموم شد و رفت
اوکی ؟
حالا من میبینم اون فرد میاد کارت من رو با استفاده از تلاطم بالای بازار میزاره برای فروش.

مثلا من ۱۰۶۰ خودم رو فکر کن بدم ۱۶۰۰ فرضا
میبینم اونی که از من خریده به این قیمت کارت رو حالا چه توی انجمن ها که قابل رصد هست یا چه توی بازار بیرون که نمیشه ردش رو گرفت با توجه به قیمت روز میزاره برا فروش. مثلا‌اخرین قیمت مدل گرافیک من ۲۴۰۰ بوده.
خب میزاره برای فروش به قیمت ۲ میلیون و یکی هم که به هر علتی نیاز داره ازش میخره به این قیمت.

من دارم نگاه میکنم به این اتفاق و میگم چرا نیام جنسم رو خودم به این قیمت مثلا ۲ تومن بفروشم و سودش تو جیب خودم بره.

من نمیگم این کار خوبه یا بده. من میگم این اوضاع بازار هست. وضعیت بازار اینطوریه الان و حتی اگر ادم منصفی هم باشی باز دلت نمیاد کارتت رو به قیمت خیلی کمتر از قیمت روز بازار بفروشی به کسی که نمیدونی کی هست و با کارتت چه خواهد کرد.

من فکر میکنم تنها راه بهبود همچین وضعیت هایی تزریق جنس نایاب به تعداد بالا به بازار هست و نمیشه کسی رو محکوم کرد سر این داستان.
شما خوب باشی یکی دیگه از خوبی زیادی تو استفاده میکنه به نفع خودش.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

ویرایش شده توسط @حامد@
لینک به دیدگاه

این لینکی که شما دادید گفتید "خواهشا درست سرچ کنید ، موجود ها رو سرچ کنید"

این موجوده دیگه؟!!

در ضمن چیلتر شکن هم فعال نیست ، خودش ریجن رو UK آورده

image.thumb.png.8695b73bb6020373391349832d035478.png

در 5 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

دوباره چک کردم کارت موجود هست و میتونید خرید بزنید

گزینه اد تو کارت فعال هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

این لینکی که شما دادید گفتید "خواهشا درست سرچ کنید ، موجود ها رو سرچ کنید"

این موجوده دیگه؟!!

image.thumb.png.8695b73bb6020373391349832d035478.png

نمیدونم چرا حالا برای شما اینطور میزنه ولی برای من موجود میزنه

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

سلام. این قیمتها فقط دلیل جهانی داره و زیاد به ایران ربط نداره. من قرار بود توسط یه واسطه از امارات سفارش گرافیک rx580 بدم  که با درهم 1250 تومن و قیمت 1600 درهمی و 5 درصد مالیات و 150هزار تومن هزینه حمل و غیره ببینین چقدر میشه. تازه اون شرکت محترم اماراتی 20 درصد تخفیف زده بود.کلا قیمتها هیجانی و غیره عقلانی هست و باید یه دو سه ماه صبر کرد . افت شدیدی میکنه قیمتها مخصوصا سری بیست انودیا بیاد تو بازار قیمتها حسابی میشکنه.

https://www.tweaktown.com/news/59816/nvidias-next-gen-geforce-teased-ampere-unveil-2018/index.html

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

خواهشا درست سرچ کنید

بفرمایید

مستقیم از آمازون خرید کنید این قیمت در می‌یاد با کلی گمرگ و .... 

image.thumb.png.10a686da06130cd037059395684db38a.png

همین کارت الآن 1.75 میلیون تو کشور عزیزمون داره فروش می‌ره

image.png.d9d11f82696e5d357d828c6124286633.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همیشه موقع کریسمس این وضع هستش ، گرونی و ناموجود بودن ، ماینرها هم امسال هیزم این اتیش بیشتر کردن ، گرونی هم تو مملکت خودمون بیداد میکنه ، خواهشا تاپیکهای تکراری نزنید بحث فروم شده فقط گرونی گرافیک . بعد کریسمس که از تعطیلات خارج میشن دوباره وضیعت بهتر میشد و حتی موقع عید خودمون تخفیف میخورد اما امسال زیاد دلتون خوش نکنید به ارزونی و تخفیف زمان عید ، چون ماینری الان کارت 250 دلاری 3 برابر قیمت میخره ، اگه تولید و عرضه بیشتر بشه بیشتر میخره . واسه بازی بهتره کنسول تهیه کنید .

شرکتهای تولید کننده گرافیک اومدن کارتهای مخصوص ماینینگ عرضه کردن اما چون نیاز ماینرها رو تامین نمیکرد به همه رده های مختلف گرافیک هجوم اوردن و نتیجه الان شده و تعطیلی کریسمس هم وضعیت بدتر کرده نزدیک عید وضعیت بهتر میشه اما انتظار نداشته باشین مثل پارسال 480 گیمینگ من 1300 گرفتم که بعد 2 هفته تا 1150 کاهش قیمت خورده بود این قیمت بگیرین هم دلار 650 تومنی گرونتر شده هم وضعیت اقتصادی مملکت خرابه و هم دلال های ما انصاف ندارن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

بفرمایید

مستقیم از آمازون خرید کنید این قیمت در می‌یاد با کلی گمرگ و .... 

image.thumb.png.10a686da06130cd037059395684db38a.png

همین کارت الآن 1.75 میلیون تو کشور عزیزمون داره فروش می‌ره

image.png.d9d11f82696e5d357d828c6124286633.png

عزیز این سایت ایراد محاسباتی داره تا خرید زدید بعد بهتون خواهند گفت اشتباه حساب شده یا مبلغ بالاتری باید بزنید حساب یا سفارش را کنسل کنید .دقت کنید قیمت کارت را میزنه 169دلار!!!!در حالی که تنها فروشنده این کارت در آمازون که ارسال سریع داشته باشه 295دلار قیمت زده .اگر اختلاف قیمتها اینقدر بود که الان همه خودشون سفارش واردات میدادند 15-20روز دیگه هم کارت تو دستشون بود

لینک به دیدگاه

یه سوال اساسی

سری ۲۰ انویدیا کی میاد بازار ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان همه می دونند قیمت گرافیک به صورت جهانی بالا رفته و به این زودیها امیدی به کاهش چشمگیر نیست .پس الکی به هم وطن خودتون توهین نکنید .ماینرها برای سود ماین می کنند .گیمرها برای لذت وکاسب هم برای کسب سود جنس می فروشه

اما.........پاور هیچ افزایش قیمت جهانی نداشته و افزایش قیمت فعلی پاور فقط داخلی است .پس پاور وات بالا نیاز دارید بهترین کار اینه فعلا نخرید در آینده نزدیک هم تنوع بازار بهتر میشه هم قیمتها معقول میشه.(چیپ کارت گرافیک فقط 2تا تولید کننده اصلی داره اما پاور تا دلتون بخواهد تولید کننده داره)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...