رفتن به مطلب

تخفیفات و کاهش قیمت گرافیک از لیون آغاز شده است؟

Negrasombra
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان الان دیدم سایت لیون شروع کرده به کاهش قیمت گرافیک ها و تخفیفاتی که برای گیمرها داده خیلی قابل توجهه.
امیدوارم همه از این حرکتها بکنن و ادامه بدن ...
لینک:
https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک.html?state=onsales

خوشحال میشم نظراتتون راجب این اتفاق رو همین جا اعلام کنید.

لینک به دیدگاه

جناب توجه داشته باشید که شما حداقل باید روی هر کدوم از قطعات 500-600 تومن چیزای دیگه بخرید. یعنی گرافیک ها جدا فروخته نمی شن.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، HK888 گفته است :

جناب توجه داشته باشید که شما حداقل باید روی هر کدوم از قطعات 500-600 تومن چیزای دیگه بخرید. یعنی گرافیک ها جدا فروخته نمی شن.

بله ولی با این حال بازم خوبه. 

لینک به دیدگاه

جالبه اما این ماینرا که من میشناسم اینارو هم میخرن. فردا همش ناموجود میشه. باندل میخرن و قطعه اضافه را میفروشن...

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

جالبه اما این ماینرا که من میشناسم اینارو هم میخرن. فردا همش ناموجود میشه. باندل میخرن و قطعه اضافه را میفروشن...

اتفاقا داشتم به این موضوع فکر می کردم. لیون چه راهکاری میتونه داشته باشه برای این که بدونه طرف واقعا برای گیم می خواد یا برای ماین؟

حتی اگر بگه که به هر نفر یه دونه می ده باز هم ماینر میاد و ده نفر از دوستان و آشنایانش رو اجیر می کنه هر کدوم یکی می خرن. برا هر کدوم هم یه آبنبات چوبی بخره راضی میشن...
منتها در کل حرکت خوبیه. ممنون از لیون 

لینک به دیدگاه

نمیشه یه قفلی نرم افزاری سخت افزاری چیزی روی کارتها بزارن که فقط بشه باهاش گیم اجرا کرد؟ یا مثلا موقع خرید تعهد شرعی ازمون بگیرن؟ :D

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

نمیشه یه قفلی نرم افزاری سخت افزاری چیزی روی کارتها بزارن که فقط بشه باهاش گیم اجرا کرد؟ یا مثلا موقع خرید تعهد شرعی ازمون بگیرن؟ :D

ما که دروغ بلد نیستیم همون اول کار ازمون می پرسن می گن برای گیم می خوایید یا دست ماینر می افته ؟
ما هم می گیم آقا باور کنید برای گیم می خواییم.
و بدین ترتیب یک عدد کارت گیمینگ می خریم و لذت می بریم از بازیهامون.

لینک به دیدگاه

بسیار حرکت خوبیه وقیمت 1060 نسبتا منطقیه باتوجه به مالیات 5درصدی امارات وافزایش قیمت دلار.

لینک به دیدگاه

برادران ، یکی از دوستان می گفت که این روزا سر فروشنده های بازارهای اصلی تهران خیلی خلوت بوده و حتما حتما این مورد در خرید از سایتهایی مثل لیون و مقداد به میزان بیشتری دیده شده. آیا این هم میتونه عامل این تخفیفت باشه؟ یعنی نخریدن باعث بشه که قیمتهای حبابی کاهش پیدا کنن؟ اگر اینطوریه احتمالا باز هم نخریدن باعث کاهش بیشتر قیمت ها میشه؟

لینک به دیدگاه

rx 460 4g
رو ۸۹۹ هزار میدن [emoji44][emoji44][emoji44]. تازه اونم با تخفیفی ک خورده.

چ نظری میتونم داشته باشم، کاش دوماه پیش همینقدر تخفیف میزدن روش. اونوقت میتونستم با 250تومن بخرمش.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

برادران ، یکی از دوستان می گفت که این روزا سر فروشنده های بازارهای اصلی تهران خیلی خلوت بوده و حتما حتما این مورد در خرید از سایتهایی مثل لیون و مقداد به میزان بیشتری دیده شده. آیا این هم میتونه عامل این تخفیفت باشه؟ یعنی نخریدن باعث بشه که قیمتهای حبابی کاهش پیدا کنن؟ اگر اینطوریه احتمالا باز هم نخریدن باعث کاهش بیشتر قیمت ها میشه؟

قطعا موثر خاهد بود خصوصا برای کارتهایی مثل 1080 ونسخه تی آی که فقط یه گیمر طرفش میره(یعنی ماینر با عقل سالم نباید بره).

لینک به دیدگاه

از همینجا از سازندگان سخت افزار خصوصا کارت گرافیک درخواست دارم کارتهایی فقط جهت کاربری گیمینگ تولید کنند و کلا حوزه گیمینگ و ماینینگ رو به صورتی که به هیچ وجه قابل نفوذ و خرابکاری نباشه جدا کنند. :12_slight_smile:

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

بلایی که سر اپل اومد لخاطر کند کردن دیوایس هاش سره اون شرکت هم میاد

لینک به دیدگاه

دمشون گرم 

ولی قبلا هم گفتم همه هم آشناییم 1 تومن قیمت افزایش پیدا میکنه بعد 300 تومن کاهش پیدا میکنه همه خوشحال میشن ( نباید )

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، chaning گفته است :

دمشون گرم 

ولی قبلا هم گفتم همه هم آشناییم 1 تومن قیمت افزایش پیدا میکنه بعد 300 تومن کاهش پیدا میکنه همه خوشحال میشن ( نباید )

اصلا از این روند خوشحال نیستیم . تنها چیزی که هست گفتگو در این مورد هست که اگر واقعا نخریدن باعث شده این اتفاقات بیفته اتفاق بسیار خوبیه و باید از این خوشحال شد.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Negrasombra گفته است :

اصلا از این روند خوشحال نیستیم . تنها چیزی که هست گفتگو در این مورد هست که اگر واقعا نخریدن باعث شده این اتفاقات بیفته اتفاق بسیار خوبیه و باید از این خوشحال شد.

شرمنده 

منظورم کسایی هستن که خوشحال میشن ولی خوب شاید اطلاعات کافی ندارن و ........ 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، chaning گفته است :

شرمنده 

منظورم کسایی هستن که خوشحال میشن ولی خوب شاید اطلاعات کافی ندارن و ........ 

دشمنت شرمنده عزیزم. من هم منظور خاصی نداشتم و فقط حرفی که تو ذهنم هست رو گفتم. امیدوارم روزی برسه که وضعیت جوری بشه نمایندگی های مستقیم فروشگاه هایی مثل آمازون  و مایکروسافت و اپل و غیره بتونن تو کشورمون حضور داشته باشن. مطمئنم اگر همچین اتفاقی بیفته دست خیلی از دلالها از بازار کوتاه میشه و قیمت ها هم متعادل تر می شن. 

ویرایش شده توسط Negrasombra
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

دشمنت شرمنده عزیزم. من هم منظور خاصی نداشتم و فقط حرفی که تو ذهنم هست رو گفتم. امیدوارم روزی برسه که وضعیت جوری بشه نمایندگی های مستقیم فروشگاه هایی مثل آمازون  و مایکروسافت و اپل و غیره بتونن تو کشورمون حضور داشته باشن. مطمئنم اگر همچین اتفاقی بیفته دست خیلی از دلالها از بازار کوتاه میشه و قیمت ها هم متعادل تر می شن. 

امیدوار بودن عیبی نداره ولی همین دلالا بدلیل توانایی که دارن تونستن دلال بشن مطمئن باش یا نمیزارن همچین اتفاقی بیوفته که سود خودشون و از دست ندن یا اگر بزارن باز سود خودشون رو از دست نمیدن 

دقیقا خودرو های وارداتی .......... 

لینک به دیدگاه

از این که روی لینک کلیک کردم احساس.... می کنم.  برای حل این مشکل یه راه ساده هست. کارت گرافیک های نسل قبل رو تخفیف بزنن. اونا بدرد ماینینگ نمی خورن ولی برای گیمر خوبه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، farhad23 گفته است :

از این که روی لینک کلیک کردم احساس.... می کنم.  برای حل این مشکل یه راه ساده هست. کارت گرافیک های نسل قبل رو تخفیف بزنن. اونا بدرد ماینینگ نمی خورن ولی برای گیمر خوبه

اتفاقا تو یکی از تاپیک ها در این مورد گفتگویی پیش اومده بود. 
شما فرض کنید من یه ۹۷۰ دارم می خوام بفروشم و به جاش ۱۰۶۰ بخرم. قبلا ۸۰۰ می فروختم و ۵۰۰ تومن می ذاشتم روش و یه ۱۰۶۰ می خریدم. الان هم که می خوام اونو بفروشم اگر همون ۸۰۰ تومن بفروشم میتونم یه ۱۰۵۰ دو گیگ بخرم !!  ۵۰۰ تومن بذارم روش میتونم یه ۱۰۵۰Ti بخرم. و برای این که ۱۰۶۰ بخرم باید یک و خورده ای بذارم روش!
این کار نه تنها تو این بحث گرافیکمون، بلکه تو هیچ زمینه اقتصادی کارآیی نداره و نمیشه که قیمت یه سری خاصی از محصولات بره  بالا و تو سایر دسته بندی های اون محصولات تاثیر نذاره.

ویرایش شده توسط Negrasombra
لینک به دیدگاه

بازار هدف این دو تا هیچ ارتباطی به هم نداره. و نباید اون طور تاثیر بگذاره. دلیلی نداره یه گیمر بره از سری rx یا پاسکال کارت بخره. تقاضای ماینر ها قیمت اونا رو بالا برده. هیچ ماینری 980 نمی خره و هیچ گیمری (مگر کسی که بخواد رو 4k بزنه) نیازی به اونا نداره. 980 از 580 قویتر و بهتره.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، farhad23 گفته است :

بازار هدف این دو تا هیچ ارتباطی به هم نداره. و نباید اون طور تاثیر بگذاره. 

اگر ربطی به هم نداشتن تا این حد تاثیر پذیر نبودن از همدیگه.
اون اولا همه روی ای ام دی ها ماین می کردن. تا اینجا مشکلی نبود و همه میتونستن انویدیا بخرن که برای گیم مناسبتر هم هست. بعد از مدتی معلوم شد که بازار ماین خوبه و ۱۰۷۰ هم خوب جواب میده روش. تو این مرحله کم کم احساس خطر شروع شد و گیمرا دیدن که ای بابا ماینرها هم دارن ۱۰۷۰ می خرن و قیمت ها کم کم داره جابجا میشه و از هر جایی هم نمیشه ۱۰۷۰ گیر آورد. بعد که قیمت ها اینجوری شد ۱۰۶۰ بستن رو کمر ریگ ها و از اونا برای ماین استفاده کردن. این آخرا هم که ۱۰۵۰ رو هم رو ریگ می بندن و ازش برای ماین استفاده می کنن. حالا نظر من و شما و دوستان هر چیزی باشه مهم عملیه که در حال انجام شدنه و اون هم این رو نشون می ده که بازار هدف این دوتا کاملا رو هم تاثیرگذار هستن و یکی از دلایل اصلی فلاکت اینجوری ماها همین ماین هست.
اگر ربطی به همدیگه نداشتن الان همه ای ام دی ها رو ماینرها می خریدن و انویدیا هم میموند برای گیمرها. اما فعلا که چنین اتفاقی نیفتاده و دقیقا برعکس شده 

لینک به دیدگاه

اتفاقا کارت های amd قرار بود واسه گیمر های مستحق باشه

چون freesync و قیمت بستن سیستم گیمینگ و مانیتور freesync ارزون تر در می اومد ولی حالا برعکس شده کارت های amd دارن گوی سبقت رو از نظر قیمتی از رقیبشون می‌ربایند

برین کنفرانس رونمایی از کارت های سری RX رو ببینید یه خورده بخندید چی در نظر داشتن چی شد!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...