رفتن به مطلب

تخفیفات و کاهش قیمت گرافیک از لیون آغاز شده است؟

Negrasombra
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

چه مسخره

کارت رو باید با قطعه دیگه بخریم!!

پس کسی که سیستمش رو قبلا خریداری کرده و حالا میخواد کارت بگیره و یا ارتقا بده چی؟!

تازه تخفیفاتم مسخرس

دو تومن میره بالا 

پونصد میاد پایین

معنی تخفیفم فهمیدیم!!!

لینک به دیدگاه

با این کارشون فقط خواستن ثابت کنن کارت موجوده ولی با این قیمت بدرد گیمر نمیخوره همین

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، farhad23 گفته است :

بازار هدف این دو تا هیچ ارتباطی به هم نداره. و نباید اون طور تاثیر بگذاره. دلیلی نداره یه گیمر بره از سری rx یا پاسکال کارت بخره. تقاضای ماینر ها قیمت اونا رو بالا برده. هیچ ماینری 980 نمی خره و هیچ گیمری (مگر کسی که بخواد رو 4k بزنه) نیازی به اونا نداره. 980 از 580 قویتر و بهتره.

کاملا اشتباه می کنید .

قیمت کارت گرافیک ها به شدت به هم مربوطه .

الان ای ام دی سهم قابل ملاحظه ای از بازار گرافیک رو در اختیار داره وقتی کارتهای این شرکت برای ماینینگ از بازار گیمینگ خارج بشن کارتهای باقی مونده انویدیا توان جوابگویی به بازار رو ندارن در نتیجه قیمت بالا میره .

اوضاع فعلی یک تلنگر کوچک در مقایسه با حذف کامل ای ام دی یا انویدبا از بازار گرافیک هست اما بازهم به قدری موثره که تاثیر خودش رو بزاره .

جدا از این با بالا رفتن قیمت کویین های مجازی و همین طور کارت گرافیک هایی مثل 580 و 570 و ... کارتهای دیگه هم برای ماینینگ ارزش خرید پیدا می کنند . حتی کارتهایی هم که هنوز برای ماینینگ ارزش خرید ندارن هم گرون میشن چون گیمرهای بیشتری به خاطر خرید این کارتها وارد صحنه میشن . دلیلش هم واضحه وقتی کارتی مثل 580 رشد قیمت داشته باشه خود به خود ارزش خریدش پایین میاد و گیمر سراغ 1060 و ... میره با کم شدن تعداد این کارتها قیمتشون افزایش پیدا می کنه در نهایت همه کارتهای در حد 580 گرون میشن بعد از اون گیمر بین دو گزینه باقی می مونه . با افزایش بودجه سراغ 1080 و کارتهای همردش بره یا قید گرافیک حداکثری رو بزنه و سراغ کارتی مثل 460 بره ( ضمن این که به جایی میرسیم که کراس 2 تا کارت 460 نسخه 4 گیگ از یه 480 نسخه 4 گیگ ارزونتر میشه ) پس قیمت این کارتها هم به علت افزایش خرید افزایش پیدا می کنه .

......

در مورد برتری 980 به 580 که جدی نبودید ؟؟؟!!!؟؟؟

لینک به دیدگاه

صبر کنید تعطلیلات کریسمس تموم شده خرد فروشی قیمت یه ده درصدی به صورت جهانی پایین امده

همین کارت که لیون هفت میلیون میده 600 دلاره

لینک به دیدگاه

شرایط داره...

مجبوری یه باندل هم بگیری

شرایطش اصلا دندون گیر نیس و چنگی نمیزنه-_-

ول... للش:16_relieved:

بیخیال

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

حالا حالاها گرافیک ارزون نمیشه تازه عید هم برسه ۳ ماه دیگه میره روش اونایی که خیلی نیاز دارن بخرن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدا رو شکر که فعلاً بازی دندونگیری نیستش
یا کرک نشده
:/:/

لینک به دیدگاه

درهر حال دم لیون گرم، بیکار نموند و کمابیش به فکر یوزرها بود. ازشون تشکر دارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در اولین قدم ماینرهای عزیز زدند تو گوش rx580های ام اس ای و گیگا

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

قطعا موثر خاهد بود خصوصا برای کارتهایی مثل 1080 ونسخه تی آی که فقط یه گیمر طرفش میره(یعنی ماینر با عقل سالم نباید بره).

اتفاقا 1080 به درد ماین نمی خوره اما 1080ti برای ماین خوبه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

اتفاقا 1080 به درد ماین نمی خوره اما 1080ti برای ماین خوبه

با جفتش ماین می کنند به دردم  می خوره هر کارت 1080الان حدود 6دلار درآمد روزانه داره 1080tiحدود 7.5دلار هر دلار بازار ارز دیجیتال الان حداقل 4600تومن حساب میشه یعنی هر 1080 ماهی حدود 800تومن میده تو همین بازار خراب 1080 بخرید حدود 7ماه پولش برگشته البته اگر بازار ارز دیجیتال سقوط بیشتر داشته باشه ممکنه این زمان به یکسال هم بکشه با احتساب پول برق .من اصلا در ایران ماین را با این قیمت قطعات توصیه نمی کنم اما 1080هم برای ماین گزینه بدی نیست.

لینک به دیدگاه

به زودی شاهد فروش فراوان موس ریزر هستیم

https://www.razerzone.com/gaming-mice/razer-naga-chroma

لینک به دیدگاه

درهر حال دم لیون گرم، بیکار نموند و کمابیش به فکر یوزرها بود. ازشون تشکر دارم.
دمشون گرم، ولی با این قیمتا بیشتر احساس می کنم بهم توهین شده. چون قبلا به زور 15تومن تخفیف میزدن رو rx460 حالا ک قیمتا رفته بالا اومدن همونایی ک قبلا داشتنو با قیمت نجومی زدن و ی تخفیف 200 تومنی زدن روش.

(بلک فرایدی دیجیکالا و بامیلو رو یادتونه)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

امروز یکی از دوستان که مغازه داره با نمایندگی ایسوس حرف زده بود اون هم همچین شرایطی رو تو خرید گرافیک بهش گفته بود. گفته بودن گرافیکی که می خری کمی هم بغلش جنس بخری میتونیم ۲۰۰-۳۰۰ تومن تو گرافیک بهت تخفیف بدیم. 
دقیقا نمی دونم این چه توضیحی میتونه داشته باشه. واقعا نمی تونم درک کنم.
یاد یه فیلمی افتادم که این اواخر دیدم. مردی به نام اووه. یه جاییش میره تو فروشگاه. یه جنسی رو برمیداره و می بره حساب کنه. طرف میگه دو دلار. این میگه روش نوشته یکی ۷۵ سنت. فروشنده می گه اگر دو تا بردارین اون قیمت حساب می کنیم. (البته دلار نبود و دقیق یادم نیست چه قیمتی بود منتها این قیمت رو به عنوان مثال گفتم). تو اون فیلم اووه هر جور با خودش کلنجار می رفت نمی تونست قبول کنه که یه جنس دو تا قیمت داشته باشه. 
الان هم شرایط بازار داره به اون سمت میره متاسفانه. من هم هر چی با خودم کلنجار می رم و خودم رو حتی به جای فروشنده ها قرار می دم می بینم نمی تونم برای یه جنس دو تا قیمت بگذارم. یا باید قیمت بدون تخفیف باشه یا اگر میتونی با تخفیف بدی چرا نمی دی و بغلش هم باید خرید کنیم! خرید و فروش هم خرید و فروش های قدیم. احساس می کنم داریم وارد عصر جدیدی می شیم که نمی تونیم درکش کنیم. یعنی داریم پیر می شیم...

لینک به دیدگاه

امروز یکی از دوستان که مغازه داره با نمایندگی ایسوس حرف زده بود اون هم همچین شرایطی رو تو خرید گرافیک بهش گفته بود. گفته بودن گرافیکی که می خری کمی هم بغلش جنس بخری میتونیم ۲۰۰-۳۰۰ تومن تو گرافیک بهت تخفیف بدیم. 
دقیقا نمی دونم این چه توضیحی میتونه داشته باشه. واقعا نمی تونم درک کنم.
یاد یه فیلمی افتادم که این اواخر دیدم. مردی به نام اووه. یه جاییش میره تو فروشگاه. یه جنسی رو برمیداره و می بره حساب کنه. طرف میگه دو دلار. این میگه روش نوشته یکی ۷۵ سنت. فروشنده می گه اگر دو تا بردارین اون قیمت حساب می کنیم. (البته دلار نبود و دقیق یادم نیست چه قیمتی بود منتها این قیمت رو به عنوان مثال گفتم). تو اون فیلم اووه هر جور با خودش کلنجار می رفت نمی تونست قبول کنه که یه جنس دو تا قیمت داشته باشه. 
الان هم شرایط بازار داره به اون سمت میره متاسفانه. من هم هر چی با خودم کلنجار می رم و خودم رو حتی به جای فروشنده ها قرار می دم می بینم نمی تونم برای یه جنس دو تا قیمت بگذارم. یا باید قیمت بدون تخفیف باشه یا اگر میتونی با تخفیف بدی چرا نمی دی و بغلش هم باید خرید کنیم! خرید و فروش هم خرید و فروش های قدیم. احساس می کنم داریم وارد عصر جدیدی می شیم که نمی تونیم درکش کنیم. یعنی داریم پیر می شیم...
مث فیلم تایم (ک همه چیو با زمان میخریدن) نشیم، صلوات
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

570 و 580 زرتی تموم شد ، یعنی ماینرها به اون هم رحم نکردن !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادش بخیر نزدیک عید پارسال 470 ، 900 زده بودن خریدار نداشت ! الان 2 تومن با باندل رو هوا میبرن ، شرکتهای تولید کننده گرافیک چون بازار عطش دیدن تولید افزایش ندادن و اینجوری سود دهی بیشتری میکنن ، دلال ها هم هر قیمتی عشقشون میکشه میزارن رو جنس ، ایران که هیچ مملکت بی در و پیکر !

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

دقیقا همینو پیش بینی کردم، تا چند روز موس و هدست های اضافه را آگهی می کنند و می فروشند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

به نام گیمرها ، به کام ماینرها !

واقعا حرکت قشنگی زد لایون و قطعا هدفشون توجه به گیمر ها بوده و نه چیزه دیگه !

ویرایش شده توسط Sir MehDi
لینک به دیدگاه

یادمه یه زمانی برای شیر دولتی باید صف وامیستادیم بغلش هم حتما باید کره یا پنیری چیزی میخریدیم الان اینو دیدم یاد اونموقع افتادم

آقا نخرید تا قیمت بیاد پایین تنها راهش نخریدنه اینا نهایت سو استفاده رو میکنن حالا لیون که خوبه یارو دیروز قیمت 580 رو زده بود 5 میلیون تومن

لینک به دیدگاه

با اینکه برای ما فرقی نمیکنه  بالاخره بایدهمون پول رو بدیم حالا یه باندلم باید الکی روش بخریم   ولی بازم دم لیون گرم  چند وقتی بود کلا گیمرارو فراموش کرده بودن و کلا طرف ماینرارو گرفتن گرافیک باندل برای ماینینگ و سیستم ماینینگ با شیشتا گراف و ..... ولی به نظرم الان حداقل اینکه ماینرا نتونن گرافیک بخرن بازم خودش خوبه تنها چیزی که از لیون انتظار دارم اینه که به همین روند ادامه بده و همینطور حداکثر خرید گرافیک برای هر نفر و یدونه بزاره (به خاطر ماینرای عزیز که 10 تا 10 تا گرافیک میخرن )  البته میدونم که ماینرا براشون بیشتر از گیمرا سود داره ولی خب این گیمرا بودن که این چند سال از لیون حمایت کردن حالا نوبت اوناست

ولی بازم حرکت خوبی بود :14_relaxed:

لینک به دیدگاه

گرافیک هستا. به ما نمیدن. به نفعشونه بدن به ههمون ماینرا که براشون اهمیت نداره چنده.

لیون هم غیر مستقیم همین پیام رو داد.

گرافیک هست. ولی همینه که هست. گرون میدیم.

ویرایش شده توسط tonypb
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...