رفتن به مطلب

ASUS Eee Pad Transformer

ali_2hezar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من چند روز پیش این تبلت ASUS رو دیدم خیلی خوشم اومد که بخرم .

ولی چون اطلاعات کافی و قیمت اونو نمیدونستم .

فعلا صبر کردم .

تا اطلاعات و قیمت مناسب بدست بیارم.

اگر کسی اطلاعات کافی داره راهنمایی کنه ممنون میشم.

راستی آخرین قیمتی که من داشتم تا تاریخ 25/5/1390 مبلغ 630.000 تومان بدون کیبورد بود.

post-8748-061779100 1313603479_thumb.jpg

ویرایش شده توسط ali_2hezar
لینک به دیدگاه

در چه موردی سوال داری . بپرس تا اگر بتونم جواب بدم . ضمنا آقای حسینی 16 گیگ آورده بود . فکر میکنم حدود 600 . نمی دونم با کیبورد بود یا نه . از خودشون بپرس .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من میخاستم در مورد محاسن و معایبش بدونم.

آخه من یه مینی لب تاپ ASUS دارم . مدل Eee pc 1005PX .

اگه کارایی تبلت خوب باشه یکی بخرم .

بعدش مینی لب تاپ رو بفروشم.

مرسی

لینک به دیدگاه

ترانسفورمر یک تبلت با سیستم عامل اندروید 3.2 و CPU تگرا2 ، 2 هسته ای با سرعت 1 گیگاهرتز از انویدیاست . 2 مدل 16 گیگ و 32 گیگ داره . صفحه تمام لمسی 10 اینچی خازنی ضد خش با قابلیت چند لمسی داره . یعنی همزمان میتونی از چند انگشت رو صفحه استفاده کنی که تو این تبلت تا 10 انگشت میشه استفاده کرد. باطری تا حداکثر 16 ساعت زمان کارکرد با صفحه کلید و صفحه نمایش با تکنولوژی ISP که در موردش تو همین تالار یک تاپیک زدم . تواین لینک : لینک شما

از نظر اندازه و وزن خیلی خوبه . فقط 680 گرم وزن داره . بلوتوث ، دوربین 5 مگاپیکسلی به اضافه 1.2 مگاپیکسلی در جلو ، سنسور نور ، سنسور شتاب سنج ، جی پی اس ، 1 گیگ هم رم داره . من از یک فروشنده شنیدم که مدل 3G هم داره که قابلیت استفاده از سیمکارت تلفن همراه رو میده ، ولی تو سایتش چیزی ندیدم .

موفق باشی :D =D>

لینک به دیدگاه

دوستان کسی جایی سراغ داره که بشه با قیمت مناسب این PAD رو تهیه کرد؟؟

لینک به دیدگاه

مدل های مختلفی داره . با کیبورد و بدون کیبورد و حافظه 16 و 32 گیگ . به آقای حسینی بگو . آورده بود .قیمتش هم خوب بود .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...