رفتن به مطلب

رجیستر کردن موبایل قدیمی اپل

shangil
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
یه موبایل اپل 6 میخواستم بفروشم بهم گفتن این هزینه رجیستری داره باید بدین حدود 185 تومن!! این حرف درسته؟

ایا گوشیهای قدیمی هم باید رجیستر بشه؟
بیشتر منظورم اپل هست. رجیستر نشه کار نمیکنه؟
میخواستم بفروشم گفتن هزینه رجیستر داره یه جورایی میخواست انگار کم کنه قیمت رو با این بهونه!
شاید هم اپل اونطوریه کسی اطلاع داره؟

لینک به دیدگاه

عجب. الان شما اگه داخل موبایل سیمکارت بگذارید آنتن میده وتماس برقرار میشه ؟

اگه اره خوب داخل شبکه رجیستر هست

لینک به دیدگاه

رجیستر تلفن همراه کاملا بدون هزینه هست دوست عزیز و اصلا رجیستر کردن و نکردن دست فروشنده موبایل نیست،سیم کارت بندازید اگر انتن داد تمومه یعنی رجیستر هست نداد یعنی رجیستر نیست به خود رییس جمهورم رشوه میلیونی بدی نمیتونی رجیسترش کنی چه برسه ۱۸۵ به این کلاه بردارای حروم خور، شک ندارم طرف علاالدینی هم بوده این حرف رو زده...

گوشی هایی هم که قبل از قانون رجیستری وارد بازار شدند حالا به هر طریقی اتوماتیک رجیستر شدند، رجیستری مخصوص گوشی های بعد از اجرای قانون رجیستری هست.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

رجیستر تلفن همراه کاملا بدون هزینه هست دوست عزیز و اصلا رجیستر کردن و نکردن دست فروشنده موبایل نیست،سیم کارت بندازید اگر انتن داد تمومه یعنی رجیستر هست نداد یعنی رجیستر نیست به خود رییس جمهورم رشوه میلیونی بدی نمیتونی رجیسترش کنی چه برسه ۱۸۵ به این کلاه بردارای حروم خور، شک ندارم طرف علاالدینی هم بوده این حرف رو زده...

گوشی هایی هم که قبل از قانون رجیستری وارد بازار شدند حالا به هر طریقی اتوماتیک رجیستر شدند، رجیستری مخصوص گوشی های بعد از اجرای قانون رجیستری هست.

دوست گرامی ممنون از جواب

منتهی ببینید مشکل اینه که من یه شهر دیگه ای هستم و گوشی رو فرستادم به دوستم که ببره نشون بده به این فرد که تا حدی هم اشنا هست! شهر خودم ارزون برمیداشتن. متاسفانه گوشی رو امتحان نکرده بودم اصلا. چد ماهی میشه که اصلا کار نکرده بودم باهاش و احتمالا سیمکارتش کار نمیکنه دیگه ولی اینکه به قولی بیاد بگه این 185 تومن هزینه داره جای بسی تعجب هست. فکر کردم شاید اپل هست به خاطر اون.

پس از نظر رجیستر مشکلی نداره دیگه این گوشی به طور رسمی سه سال پیش خریداری شده. برای انتقال سیمکارت اینا چی مشکلی نیست! متاسفانه نمیدونم اصلا مشکلش دقیقا چی هست

جمله طرف دقیقا اینه

خرج گوشی برای وارد شدن به طرح ریجستر و خوندن سیم ایران ۱۸۵۳۰۰ تومان.
یه مهلت داده بودن واسه گوشی های که قبلا تو شبکه بودن
که یک بار گوشی را خاموش و روشن یا یک پیام حداقل باهاش بدن
شما نداده بودید

این جمله تا چه حد چرته یا درسته؟

واقعا که!

ویرایش شده توسط shangil
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

نداد یعنی رجیستر نیست

خب فقط یعنی رجیستر کنیم درست میشه با همون روشی که گفته شده *777# و باقی ماجرا؟ شاید به خاطر همین رجیستری انتن نمیده و ...! البته خب باز بعیده چون مال 3 سال پیشه گوشی

ویرایش شده توسط shangil
لینک به دیدگاه

اون *777# اینا برای اگاهی از رجیستر بودن گوشی یا نبودنشه..

اگر سیم کارت خوند گوشیتون و انتن داد یعنی رجیستر شده هست اگر نشد یعنی نیست کاریشم نمیشه کرد

لینک به دیدگاه

تحقیق کنید، شنیده بودم راه برای رجیستر کردن شون هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...