رفتن به مطلب

آفلاین بودن هارد برای نصب ویندوز 7

lonely
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

چند وقتی بود که هاردم مشکل داشت ( سیگیت باراکودا ) و تصمیم به نصب هارد جدید گرفتم
یه هارد( وسترن گرین ) گرفتم و نصب کردم واسه نصب ویندوز ( هارد قبلا روی یه DVR واسه دوربین مدار بسته بود )
هارد رو پارتیشن بندی کردم و از منوی بوت خواستم ویندوز 7 نصب کنم
ولی وقتی رو درایو هارد دوم یعنی همون وسترن میرم اجازه نصب نمیده ( همه گزینه ها غیر فعاله ) - و میگه هارد شما آفلاین هست و باید آنلاین بشه
از داخل CMD کل تنظیمات مربوط به disk part رو درست کردم و حتی هارد hidden بود که اونم درست کردم
حتی وقتی میزنم list disk کل هارد های نصب شده رو فعال میزنه و از داخل Disk Managament درایو رو Primary کردم

ولی بازم موقع نصب میگه هارد آفلاین هست و باید از داخل Disk Managament هارد رو آنلاین کنید .
اصلا زمانی که سیستم بالا میاد با ویندوز هارد اول کلا درایو های هارد دوم رو میشناسه و مشکلی نیست
کاملا قابل استفاده هست
فقط موقع نصب از طریق بوت میگه هارد آفلاین هست

نمیدونم چه کنم
دارم دیوانه میشم
به شدت به هارد نیاز دارم و هارد هم داره مسخره بازی در میاره 27.gif

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام با نرم افزار MiniTool Partition Wizard Professional    هارد رو پارتیشن بندی کن

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، *METALLICA* گفته است :

سلام با نرم افزار MiniTool Partition Wizard Professional    هارد رو پارتیشن بندی کن

تشکر ولی این کار رو انجام دادم

هم با نرم افزار easeus  و هم با این نرم افزاری که گفتید

هارد هم بعد پارتیشن بندی اکتیو کردم ولی بازم درست نشد

یه بنده خدایی گفت هارد های گرین اصلا مناسب استفاده به عنوان هارد اصلی سیستم نیست

و چون زمانبندی مناسبی نداره زود به پارک میره

نمیدونم چه کنم !!

لینک به دیدگاه

یه شات از نرم افزار HD TUNE بزار قسمت HELATH      -نرم افزار Hard Disk Sentinel   رو هم نصب کن ببین HEALTH   هارد رو چنده 

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، *METALLICA* گفته است :

یه شات از نرم افزار HD TUNE بزار قسمت HELATH      -نرم افزار Hard Disk Sentinel   رو هم نصب کن ببین HEALTH   هارد رو چنده 

هارد مشکلی نداره

سلامتی هارد رو 100 میزنه با disk sentinel

اینم HD tune

Untitled6666.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...