رفتن به مطلب

MB + CPU + Ram

Recommended Posts

سلام

سه قطعه زیر موجود هست . نه که استفاده نشده باشه ، شده اما تر و تمیز و شیک با جعبه آماده فروش هست (اولویت با افرادی که هر سه رو با هم بخواهند) :

Cpu : Core i7 920 === قیمت بازار 310-320

MB : Gigabyete X58A-UD3R====قیمت بازار به طور میانگین 400-405

Ram: [Ripjaws ] F3-12800CL8T-6GBRM (2Gx3)==== قیمت بازار این مدل 280

رم گارانتی LT داره از Cooling sys

مادربرد تا جولای 2013 داره از آواژنگ

سی پی یو هم که حتما شوخی می کنید دیگه ؟ [-X . مگه سی پی یو اینتل گارانتی هم داره ( ریورژن هم که D0هست) :o

پیغام خصوصی ندید . همینجا قیمت بدید

ویرایش شده توسط bluray
لینک به دیدگاه

سلام

فعلا از قطعاتی شروع کردم که درخواست کمتری دارند . عقل سلیم میگه که کاری کن چیزی رو دستت نمونه . بعد گرافیک هست . بعد کیس و پاور . مانیتور هم مشتری داره . ریسک اصلی روی این سه قطعه و گرافیک هست . به امید فروش خوب . قیمت اصلی رو هم نوشتم که باز کسی نیاد اینجا قیمت P5Q Pro رو پیشنهاد کنه واسه این فوق ِ مادربرد!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قیمت مد نظرتون برای رم رو مشخص میفرمایید؟

ویرایش شده توسط central_core
لینک به دیدگاه

قیمت با شما هست . قیمت آپبند قطعه و البته گارانتی رو مد نظر داشته باشید فقط . ضمنا به هیچ وجه اورکلاک نشده .

لینک به دیدگاه

از این قعات عکس نداری؟؟

عکس فعلا ندارم . شما عکس می خوای چه کنی عزیز ؟ :دی . من بهت قول میدم با نو هیچ فرقی نداره

لینک به دیدگاه

من واسه شروع 500 قیمت میدم

رفیق چطوری جمع و تفریق کردی ؟ یه توضیح مختصری بدی ممنونت می شم . تقریبا 1 میلیون جنس رو چه مدلی زدی تو سرش که شد 500 تومن ؟ خوبه من گفتم همه اش سالم و تمیز و نو هست و گارانتی هم داره . شروع کاملا غیر حرفه ای بود . ما خودمون تو این بازار بزرگ شدیم !!

ویرایش شده توسط bluray
لینک به دیدگاه

اول که من نوشتم واسه شروع 500 و دوم اینکه این قیمتا مال 1 سال پیشه که شما نوشتی عزیز الان همین 920 دیگه تو بازار نست تازه 950 که تکو توک گیر میاد 310 قیمت داره اونوقت شما چه جوری میگین 920 قیمتش 310-320 هستش واسه مین و رم هم همین موضوع صادق هستش

لینک به دیدگاه

اول که من نوشتم واسه شروع 500 و دوم اینکه این قیمتا مال 1 سال پیشه که شما نوشتی عزیز الان همین 920 دیگه تو بازار نست تازه 950 که تکو توک گیر میاد 310 قیمت داره اونوقت شما چه جوری میگین 920 قیمتش 310-320 هستش واسه مین و رم هم همین موضوع صادق هستش

خیر

مخالفم

این مادر برد رو شما اگه با شرایطی که گفتی چیدا کردی بخر .

920 رو از یکی از بچه ها قیمت گرفتم . بله . بسیار هم کمیاب هست . رم هم به همین ترتیب . البته از برندهای دیگه با قیمت های بسیار پایینتر در بازار موجود هست .

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

درود

دوست عزیز لطفا به تارخ تاپیکها دقت کنید.نزدیک به 7 ماه از تاریخ این تاپیک گذشته.والان احتمالا نه قطعه ای وجود داره و نه فروشنده ای؟

لینک به دیدگاه

اگه اينجا خبرى نيست پس بهتره مديران اين قسمتو بكل قفل كنن كه دوستان دچار آشفتگى نشن....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شاید کاربر دوباره به سایت مراجعه کنه و آپ بده و بخواد دوباره مزایده را به جریان بندازه.تا خود کاربر درخواست نده کسی تاپیک رو قفل نمیکنه!این وظیفه ماست که به تاریخ تاپیک ها دقت کنیم. @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...