رفتن به مطلب

✺مزایده 2 عدد هارد اکسترنال 1 ترا صفر✺

Recommended Posts

دو عدد هارد اکسترنال 1 ترا آکبند Adata HD710 pro.گارانتی تا 99/9/30 و گارانتی  1 ساله بازیابی اطلاعات 

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/لوازم-جانبی-کامپیوتر/هارد-اکسترنال-ای-دیتا-hd710-1-ترابایت-56.html (( لینک 710 پرو نیست .نبود تو لیون ))

4 عدد از دیجی کالا در پیشنهاد ویژه خریداری شده بود که 2 تاش استفاده شده و دو تاش آکبنده 

هزینه ارسال با خریدار

پایه 400 

گام : هر جور راحتین 

فوری 550

IMG_20180117_203504.jpg

ویرایش شده توسط امید .ابراهیمی
لینک به دیدگاه

در در 1396/10/29, 08:31:37، Majid_Rezaie گفته است :

سلام 

450

در 18 ساعت قبل، Omid_Boy گفته است :

460/000

شرمنده .ممنون

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/27, 20:54:09، امید .ابراهیمی گفته است :

قیمت 500تومن (100 زیر قیمت بازار )

سلام برای بنده

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، امید .ابراهیمی گفته است :

شرمنده .ممنون

والا شما قیمت نزدی . وگرنه بنده 500 خریدارم .

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Omid_Boy گفته است :

والا شما قیمت نزدی . وگرنه بنده 500 خریدارم .

جسارتا نوشته بودم تا فردا قیمت پیشنهادی .شما هم 460 پیشنهاد دادین .چند نفر هم خواستن این قیمت .من قیمت پایه رو پایین میگیرم و بصورت مزایده میزارم که حق کسی ضایع نشه 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر یه نگاه به تاپیکتان بندازید درسته شما مزایده نگذاشته بودید ولی تاپیک شما حالت مزایده پیش رفت و وقتی خودتان یه قیمت نهایی یا فوری 500 تومن رو گذاشتید. و بنده  اعلام خرید کردم دیگه قوانین فروم که هیچ اصلا این روزا اجرا نمیشه ولی درکل خیلی اخلاقی نیست بخاطر چندهزارتومان سود بیشتر تغییر قیمت یا تغییر شیوه معامله بدید.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Aria.Jafari گفته است :

دوست عزیز اگر یه نگاه به تاپیکتان بندازید درسته شما مزایده نگذاشته بودید ولی تاپیک شما حالت مزایده پیش رفت و وقتی خودتان یه قیمت نهایی یا فوری 500 تومن رو گذاشتید. و بنده  اعلام خرید کردم دیگه قوانین فروم که هیچ اصلا این روزا اجرا نمیشه ولی درکل خیلی اخلاقی نیست بخاطر چندهزارتومان سود بیشتر تغییر قیمت یا تغییر شیوه معامله بدید.

اصلا بخاطر سود بیشتر نیستش  و من میخواستم فقط مدیون کسی نباشم  .شما خودتون رو بزارید جای من دو نفر قیمت 500 دادن  چیکار میکردین که حق هیچکدوم ضایه نشه ؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

خوب دوست عزیز کاملا مشخص هست وقتی شما یه قیمت نهایی مشخص میکنید کالا به اولین خریداری که اعلام میکند میرسد. این که کاملا شفاف هست

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Aria.Jafari گفته است :

خوب دوست عزیز کاملا مشخص هست وقتی شما یه قیمت نهایی مشخص میکنید کالا به اولین خریداری که اعلام میکند میرسد. این که کاملا شفاف هست

خب قیمت که قیمت  فوری نبود که هر کس اول خواست باشه . خب شما که دیدین ایشون هم اعتراض کردن  صددرصد این از ناشی گری بنده بوده شما هم بجای راهنمایی میاین تو تاپیک میزنین بخاطر سود بیشتر اینکار رو کردم  مگه ایشون بیشتر پیشنهاد دادن که من برم سمت ایشون .همون قیمت رو دادن دیگه 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز جناب جعفری سلام . عرض کنم ایشون زمانی که بنده پیشنهاد دادم قیمت اصلا نزاشته بودن . من قیمت دادم 440 دادم چون قیمتی ننوشته بودن دوستی بالاتر پیشنهاد دادن و بعدا ایشون تاپیک رو ویرایش کردن. این قیمت فوری که شما میفرمایید یهو پیدا شد وگرنه اگر ایشون از همون اول مینوشتن 500 فوری و من میدیم و پیشنهاد نمیدادم حق با شما بود .

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، امید .ابراهیمی گفته است :

خب قیمت که قیمت  فوری نبود که هر کس اول خواست باشه . خب شما که دیدین ایشون هم اعتراض کردن  صددرصد این از ناشی گری بنده بوده شما هم بجای راهنمایی میاین تو تاپیک میزنین بخاطر سود بیشتر اینکار رو کردم  مگه ایشون بیشتر پیشنهاد دادن که من برم سمت ایشون .همون قیمت رو دادن دیگه 

حق کاملا با جناب جعفری هست

اگر تایپیک مزایده هست باید مزایده بمونه اگر مقطوع هست قیمت اول و آخر همونه و شخصی که اول پیشنهاد رو داده اگر‌منصرف شد کالا به نفر بعدی میرسه و تایپیک تغییری نمیکنه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Omid_Boy گفته است :

دوست عزیز جناب جعفری سلام . عرض کنم ایشون زمانی که بنده پیشنهاد دادم قیمت اصلا نزاشته بودن . من قیمت دادم 440 دادم چون قیمتی ننوشته بودن دوستی بالاتر پیشنهاد دادن و بعدا ایشون تاپیک رو ویرایش کردن. این قیمت فوری که شما میفرمایید یهو پیدا شد وگرنه اگر ایشون از همون اول مینوشتن 500 فوری و من میدیم و پیشنهاد نمیدادم حق با شما بود .

خوب شما پیشنهاد ۵۰۰ رو همون اول میداید؛ دلیل اینکه ندادید چی بود؟?

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

اگر تایپیک مزایده هست باید مزایده بمونه اگر مقطوع هست قیمت اول و آخر همونه و شخصی که اول پیشنهاد رو داده اگر‌منصرف شد کالا به نفر بعدی میرسه و تایپیک تغییری نمیکنه

هر دو نفر پیشنهاد یکسانی دادن و من بخاطر اینکه فرقی بینشون نزارم تایپیک رو مزایده کردم .همون اول هم چون قیمتی دستم نبود گفته بودم  تا فردا قیمت پیشنهادی .من اشتباهم رو قبول دارم خودم  ولی خب چیکار بایستی میکردم 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

در 3 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

خوب شما پیشنهاد ۵۰۰ رو همون اول میداید؛ دلیل اینکه ندادید چی بود؟?

ابتدا سلام.
مورد دوم کلمه ناظر یا مدیر یا وکیل رو بالای نام کاربریتون نمیبینم . میتونم نقش شما رو بدونم.
مورد سوم من و اقای جعفری همکار هستیم و بارها با هم معامله کردیم و اگر احساس کنم دارم ناحقی میکنم کلا انصراف میدم تا کالا به ایشون تعلق بگیره
چهارم تاپیک الان دوباره ویرایش میشه و خود دوستمون هم با توجه به عدم اشنایی این کار رو کرده . اون زمان اصلا قیمت فوری نداشت .
ممنونم میشم بزارید خودمون دوستانه حلش کنیم.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Omid_Boy گفته است :

ابتدا سلام.
مورد دوم کلمه ناظر یا مدیر یا وکیل رو بالای نام کاربریتون نمیبینم . میتونم نقش شما رو بدونم.
مورد سوم من و اقای جعفری همکار هستیم و بارها با هم معامله کردیم و اگر احساس کنم دارم ناحقی میکنم کلا انصراف میدم تا کالا به ایشون تعلق بگیره
چهارم تاپیک الان دوباره ویرایش میشه و خود دوستمون هم با توجه به عدم اشنایی این کار رو کرده . اون زمان اصلا قیمت فوری نداشت .
ممنونم میشم بزارید خودمون دوستانه حلش کنیم.

ببخشید بنده قصدم راهنمایی بود بلاخره فروم رو میبینیم احساس میکنیم بچه های فروم همه باهم برادرن

بنده عذر خواهی میکنم که مزاحم معامله‌شما شدم

لینک به دیدگاه

آقا امید عزیز هم از دوستان و همکاران خوب بنده و هم از باسابقه های فروم هستند و کاملا به قوانین آگاه و از با اخلاقهای فروم.

انشاءالله تصمیم درستی میگیرند. :x

ویرایش شده توسط Aria.Jafari
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

ببخشید بنده قصدم راهنمایی بود بلاخره فروم رو میبینیم احساس میکنیم بچه های فروم همه باهم برادرن

بنده عذر خواهی میکنم که مزاحم معامله‌شما شدم

ممنون از دوست گرامی بابت راهنمایی شون

لینک به دیدگاه

شرمنده از استارتر عزیز که تاپیک رو به بیراهه کشیدیم. در نهایت ورای همه قوانین ایشون مختارند هرطور و به هر قیمت که دوست دارند و به هرکس که تمایل دارن جنسشون رو بفروشند.

البته به نظر بنده رعایت قوانین و اخلاقیات از همه چیز بالاتر است. :x

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/01, 00:34:46، Aria.Jafari گفته است :

آقا امید عزیز هم از دوستان و همکاران خوب بنده و هم از باسابقه های فروم هستند و کاملا به قوانین آگاه و از با اخلاقهای فروم.

انشاءالله تصمیم درستی میگیرند. :x

مثل اینکه تصمیم گیری  برای دوستان کمی سخته

در در 1396/10/27, 20:54:09، امید .ابراهیمی گفته است :

فوری 550

آقای ابراهیمی هاردهاتون فوری برای بنده

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Aria.Jafari گفته است :

آقای ابراهیمی هاردهاتون فوری برای بنده

تایید میشه .مبارکشون باشه 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...