رفتن به مطلب

مزایده کارت گرافیک Zotac 1070 AMP Edition معیوب (فروخته شد)

KingMast1r
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 77
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

یک سوال داشتم. 

دلیل اینکه این اتفاق براش افتاد چی بود؟ 

سیتم روشن بود و کارت در اومده از اسلات یا مشکل پاور بوده یا.... ؟

میشه یک اطلاع بدین؟ 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، derakulla گفته است :

یک سوال داشتم. 

دلیل اینکه این اتفاق براش افتاد چی بود؟ 

سیتم روشن بود و کارت در اومده از اسلات یا مشکل پاور بوده یا.... ؟

میشه یک اطلاع بدین؟ 

اینقدر خوش سر نیستم حین روشن بودن کارت رو بکشم بیرون !
احتمالا اون قسمت آلودگی بوده .(دلیل دیگه ایی به ذهن من نمیرسه حتی اون کارشناس گارانتیشم جواب درست حسابی بهم نداد) .
در حین بازی بتلفیلد متوجه شدم تصویر رفت و به محض اینکه بو رو متوجه شدم سیستم رو خاموش کردم .
یک پین بود..و گارانتی مادربورد پین مربوطه رو عوض کرد تو سه روز (لایف سرویس) ولی کارت رو آواژنگ بعد یماه هیچ کاری نتونست بکنه. (قطعه رو هم تبریز و هم تهران فرستادن)
فکر نمیکنم از پاور باشه چون بعد اینکه این مشکل بوجود اومد روی اسلات دوم مادربورد یه کارت دیگه انداختم و بی مشکل سیستم بالا اومد.

لینک به دیدگاه

سلام 

من یک کارت zotac 1080 amp extereme داشتم. که براش مشکل پیش اومد . نمیدونم دقیقا مشکلش چی بود ولی گارانتی آواژنگ داشت و گفتن قابل تعمیر نیست. اونجا به من گفتن از این مدل کارت این مشکل زیاد براش پیش اومده. بهم گفتن که بهت یک کارت دست دوم میدیم ولی اخرش اونجا یک جوون مودبی بود و 150 تومن سر دادم یک کارت auros 1080 نو بهم داد. خلاصه حال داد.

حالا یک سوال داشتم گارانتی کارتتون رو تعویض کرد؟

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، maximal10 گفته است :

سلام 

من یک کارت zotac 1080 amp extereme داشتم. که براش مشکل پیش اومد . نمیدونم دقیقا مشکلش چی بود ولی گارانتی آواژنگ داشت و گفتن قابل تعمیر نیست. اونجا به من گفتن از این مدل کارت این مشکل زیاد براش پیش اومده. بهم گفتن که بهت یک کارت دست دوم میدیم ولی اخرش اونجا یک جوون مودبی بود و 150 تومن سر دادم یک کارت auros 1080 نو بهم داد. خلاصه حال داد.

حالا یک سوال داشتم گارانتی کارتتون رو تعویض کرد؟

حتمن کارت شما سوختگی ظاهری نداشته، برای من چون داشت به هر دری زدم به جوابی نرسیدم متاسفانه
خوش بحال شما... برای منم کارشناسی که اینجا تحویل گرفت خیلی متین برخورد کرد ولی تبریز و تهران گفتند که گارانتی باطل شده به دلیل اون مورد ظاهری.
اگر تعویض میکرد که الان اینجا تاپیک نزده بودم ...
@سعید حسینی با اقای حسینی هم تماس گرفتم در این مورد منتها بعد از 10 بار تماس چه با ایشون چه اقای معتمدی با من تماسی نگرفتند.
به من شماره دادند کل مورد پیش اومده رو بهشون تو تلگرام فرستادم ولی تا همین امروز سین نشده (بیشتر از دو ماه)
اقای معتمدی شماره من که باهاش به تلگرام پیامو دادم هم گرفت تا بررسی کنه ولی ... خبری نشد.
اونقدر زنگ زدم دیگه احساس کردم دارم مزاحم میشم و دیگه پیگیر نشدم. با اینکه اوپراتورشون هر بار بهم گفت نگران نباشید پیگیری میکنیم حتمن.

ویرایش شده توسط KingMast1r
لینک به دیدگاه

کارت های zotac خرابیشون خیلی بالاست خیلی مورد دیدم

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، KingMast1r گفته است :

حتمن کارت شما سوختگی ظاهری نداشته، برای من چون داشت به هر دری زدم به جوابی نرسیدم متاسفانه
خوش بحال شما... برای منم کارشناسی که اینجا تحویل گرفت خیلی متین برخورد کرد ولی تبریز و تهران گفتند که گارانتی باطل شده به دلیل اون مورد ظاهری.
اگر تعویض میکرد که الان اینجا تاپیک نزده بودم ...
@سعید حسینی با اقای حسینی هم تماس گرفتم در این مورد منتها بعد از 10 بار تماس چه با ایشون چه اقای معتمدی با من تماسی نگرفتند.
به من شماره دادند کل مورد پیش اومده رو بهشون تو تلگرام فرستادم ولی تا همین امروز سین نشده (بیشتر از دو ماه)
اقای معتمدی شماره من که باهاش به تلگرام پیامو دادم هم گرفت تا بررسی کنه ولی ... خبری نشد.
اونقدر زنگ زدم دیگه احساس کردم دارم مزاحم میشم و دیگه پیگیر نشدم. با اینکه اوپراتورشون هر بار بهم گفت نگران نباشید پیگیری میکنیم حتمن.

نه واسه من مورد ظاهری هیچ چیز نداشت. ولی خوب به هر حال امیدوارم خوب بفروشین و بهترش رو بخرین:14_relaxed:

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، maximal10 گفته است :

نه واسه من مورد ظاهری هیچ چیز نداشت. ولی خوب به هر حال امیدوارم خوب بفروشین و بهترش رو بخرین:14_relaxed:

قربونت. آره ایشالا ببینیم تولید بالا بره قیمتا درست بشن بخریم.

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Xps گفته است :

600

سلام همشهری
تا دو سه ساعت دیگه پیشنهاد خاصی نبود باهاتون تماس میگیرم همین  امروزحضوری معامله میکنیم.

لینک به دیدگاه

حاجی دم خودم گرم که باعث شدم کارتتومفت نفروشی

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Mortezaoc گفته است :

حاجی دم خودم گرم که باعث شدم کارتتومفت نفروشی

من نمیزارم کسی مفت بخره خخخخخخ

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...