رفتن به مطلب

گیمر حرفه ای کیه ? یه پی سی باز یا یه کنسول باز ?

Game World
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، miladzahedi گفته است :

به نظر من فرقی نداره...

هر دو طرف میتونن گیمر حرفه ای باشن. حالا بستگی داره به کدوم عادت کرده باشی

این رو هم در نظر بگیرید

یه کنسول باز نمیتونه بالا ترین کیفیت بازی رو ، روی کنسولش تجربه کنه

دسته برای بازی های ریسینگ و ورزشی خیلی خوبه ولی توی بقیه بازی ها هیچ وقت به موس نمیرسه مخصوصا تو بازی های شوتر.

هیچ وقت نمیشه روی کنسول بازی های مولتی پلیر عالی مثل Dota 2 csgo wow lol hon و... انجام داد

هیچ وقت نمیشه روی کنسول با 120 فریم 144 فریم و... بازی کرد.(تا بازی نکرده باشید با این فریم متوجه لذتش نمیشید)

کنسول های حال حاضر هم که هنوز هک نشده تا بشه بازی های کپی انجام داد ( برای آغا زاده ها که میلیون میلیون خرج میکنن شاید مشکلی نباشید هفته ای 2-3 تا بازی اورجینال قیمت 300 تومن بخرن ولی برای بقیه که نهایت ماهی 900 تا 1 تومن در آمد دارن امکانش نیست)

تنها خوبی کنسول ها (اونم فقط PS4 نه Xbox) بازی های انحصاری هست و در حال حاضر که قیمت گرافیک ها و کلا Pc رفته بالا میشه به به صرفه تر بودنشون هم میشه اشاره کرد.

در صورتی که بازی انحصاری نباشه ، و قیمت یه سیستم هم قدرت Ps4 باهاش یکی باشه چرا باید کسی بره کنسول بخره وقتی میتونی بازی کرکی رو Pc بریزه این همه پول بازی نده ، هر وقت هم خواست میتونه بازی اورج توی استیم بخره ، دسته هم که تا دلت بخواد هست همون دسته PS4 هم به PC وصل میشه.

در کل Pc خیلی بهتر هست ( در صورتی که  پول خوب داشته باشی) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنظر من گیمر حرفه ای اونیه که کاپ قهرمانی بگیره تو دستش.

این همه آدم تو باشگاه کشتی و سایر رشته ها ورزشی ثبت نام میکنن ولی همشونو که تلوزیون نشون نمیده. فقط هم به خاطر این هست که توانایی هاشون با هم برابر نیست، مخصوصا با اون قهرمانه. بودجه نداشتم، لباس ورزشیمو دزد بر و... اینا همه بهونس.

منم بازی های زیادی رو روی کنسول و PC به روش های عجیب غریب تو کارنامم دارم. اما وقتی دیدم به یه بچه 20 ساله تو برنامه پُرمخاطبی تو آپارات میگن "کارشناس گیم" ... این جمله رو کردم سر لوحه زندگیم:

هرکی بپرسه جایگاهت تو بازی کجاست آقای ایمان خان؟ بهش میگم "من همین امروز با گیم آشنا شدم و از گیم چیزی نمیدونم"

یکی خدای بازی های آنلاین رقابتیه، یکی کلی بازی پلات شده تو اکانته، یکی دیگه دانشنامه گیم صداش میکنن. همه اینا خوبه ولی حرفه ای نیست.

این همه آدم دوربین دستشونه فیلم میسازن، فیلماشون هم خوبه؛ ولی فیلم یکی دوتا میره جشنواره های خارجی. اما همشونو فیلمساز خطاب میکنن، ولی میدونیم که جایگاهاشون خیلی با هم متفاوته.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ATER گفته است :

یه گیمر حرفه ای کسی هست که Pc high end داشته باشه و اکثر بازی های سطح بالا رو تجربه کنه + یه PS4 برای انجام بازی های انحصاری سونی (بازی های انحصاری ماکرو که همشون روی ویندوز هم میان)

یه گیمر حرفه ای کسی هست که توی بازی های آنلاین بدون چیت و... به سطح بالایی برسه.

اصلا اینجوری نیست که شما میگید گیمر بودن به سیستم highنیست خیلی از گیمر ها با یه سیتم گیم ارزون قیمت خیلی بهتر از یه گیمر که سیتمhighداره عمل میکنه مهم عشق به بازی fpsو رزولوشن فقط بهانه است

لینک به دیدگاه

دوستان من خودم ps4 pro و یه pc گیمینگ دارم با گراف 1070  قبلا هم xbox 1 s داشتم 

یه موردی که میگن تو کنسول fifa خوبه یه جوری میگید اینگار رو pc نمیشه خب یه دسته به پی سی وصل کنید تازه گرافیک بازی میاد دستتون 

در هیچ حالتی کنسول به pc نمیرسه اصلا مقایسه این دو وسیله اشتباس 

لینک به دیدگاه

گیمر واقعی اونیه که چه دسته باشه چه موس و کیبرد چه صفحه لمسی با همش بتونه بازی کنه 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

گیم با کنسول معنی پیدا میکنه والسلام

PC عین بچه یتیم اون وسط واسه خودش میپلکه

اینی که یکی با دسته راحته یکی با موس سلیقه ای هست

گیمر واقعی کسیه که با هر 2 تاش بتونه کار کنه

هر پلت فرمی هم با انحصاریهاش شناخته میشه

انحصاری های کنسولی مشخص هستن آب  از لب و لوچه آدمی همینجوری میاد

انحصاری های PC هم همشون استراتژیکی و کلیک و اشاره هستن که من بهشون میگم آت و آشغال

این حرف رو کسی میزنه که 34 سالشه و از 10 سالگی با PC بزرگ شده و فقط 6 سال هست که کنسول گیمر شده

کلا

گیم ینی زندگی

گیمر ینی کنسولی

درسته گیمر واقعی باید همه پلتفرم ها رو امتحان کنه اما اگه یه نگاه به فروش هفتگی بازیا  کنی میبینی اصلا انحصاریای کنسولا تو جدول جایی ندارن?

only pc

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

نظرات دوستان رو خوندم

کساییکه میگن PC بهترینه منو یاد مثل گربه و گوشت میندازن

چرا ؟

کنسولی ها معمولا یه PC خوب به بالا هم دم دستشون دارن (این برام ثابت شده)

ولی PC صرف فنها هرچی داشتن و نداشتن ریختن به پای سیستمشون دیگه پولی نمونده برا کنسول (اکثرشون اینجورین)

اگرم یه زمانی دارن نظر میدن که بازی کنسولی اینجوریه یا اونجوریه ، واسه اینه که 2 دیقه تو خونه پسر عموشون دسته رو گرفتن دستشون

اینجوری نمیشه مقایسه کرد

مقایسه رو اونکسی باید بکنه که همه رو داره و عقده این و اون رو هم نداره

لینک به دیدگاه

بازی شوتر تو کنسول یعنی با دسته واسه خودت نوب بکشی و ادعای گیمری کنی! حالا اگه بیای رو پی سی تا آخر بازی نهایت دو تا کیل بگیری:4_joy: آخه کنسول گیمر چه میدونه دوتا و سی اس یعنی چی

نهایت کارش تیر ول دادن تو آنچارتد بوده! البته همه رو نمیگما. گیم حرفه ای تو پی سی نمایش داده میشه یعنی میتونی از حداکثر تواناییت و دقت استفاده کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

نظرات دوستان رو خوندم

کساییکه میگن PC بهترینه منو یاد مثل گربه و گوشت میندازن

چرا ؟

کنسولی ها معمولا یه PC خوب به بالا هم دم دستشون دارن (این برام ثابت شده)

ولی PC صرف فنها هرچی داشتن و نداشتن ریختن به پای سیستمشون دیگه پولی نمونده برا کنسول (اکثرشون اینجورین)

اگرم یه زمانی دارن نظر میدن که بازی کنسولی اینجوریه یا اونجوریه ، واسه اینه که 2 دیقه تو خونه پسر عموشون دسته رو گرفتن دستشون

اینجوری نمیشه مقایسه کرد

مقایسه رو اونکسی باید بکنه که همه رو داره و عقده این و اون رو هم نداره

اتفاقا علی جان من با همه حرفات اوکیم ولی این یه مورد رو از من داشته باش. شما خودتو دوستای دورو برتو نگاه نکن که کلکتور ادیشن و اکشن فیگور از در دیوارت اتاقت بالا میره.

در مورد کنسول در کنار PC و بلعکس بگم اول. کسی که 7-8 تومن میده PC مطمئنن لنگ یک میلیون تومان کنسول نیست. بعلاوه کنسول با تموم انحصاریهاش قابل کرایه و قرض گرفتنه. یعنی شما خیلی راحت برو 300 تومان بده یک هفته PS4 کرایه کن بشین تموم بازی های انحصاریش رو تموم کن و برو برای سال بعد دوباره بیا سر کنسول. نیاز نیست همه بازی هاش پلات بشن همین که داستانیش تموم بشه کافیه.

اما بر عکسش اتفاق نمی افته یعنی تموم کنسول هارو داشته باشی و بخوای PC رو قرض بگیری. اولا هیچ جایی PC قرض نمیدن اونم گیمینگ خوبشو. لپتاپ مک من دیدم قرض بدن ولی چیزی تو مبحث گیمینگ PC خیر. مورد بعد اینکه انحصاری های PC چیان؟ 90درصد بازی های رقابتی آنلاینن و نیمشه هر کدومشون رو یک روز کامل کامل وقت بزاری و بعد از یک هفته قادر باشی تو 7 تا رشته مختلفش اظهار نظر کنی. شما در نظر بگیر برای CS GO بری بگی 24 ساعته بازی کردم و الان همه فوتو فنشو بلدم. نتنها هر عنوان PC نیاز مداوم بازی کردن (به خاطر تغییر ساختار تو طول زمان و انتشار آپدیت ها) اون در طول زمانه، بلکه مثلا همین CS رو شما جایی بشینی بگی زیر 200 ساعت بازی کردی بهت میخندن. مثل اینکه یک نفر یه بار تهران-مشهد رو برونه با یه ماشینی بعد بگه من دیگه رانندم. درسته مسیر طولانی بوده اما تو بحث رانندگی باید کلی خاک بخوری یا بدن سازی هرچقدر هم هزینه کنی نتیجه یک ساله رو یک ماهه نمیگیری (مخصوصا در بحث علم و دانش و مربیگری، نه حیکل گنده کردن).

ولی خب مثلا داستان بازی های انحصاری های کنسول که نقطعه قوتشونه نتنها نسل حاظر بلکه از نسل های قبلشون هم تا به امروز یه پیچ با گذشت سالیان اضافه نمیشه و همون بوده که بوده.

پس مشخصا تهیه و استاد شدن تو کنسول نه فوتو فن داره، نه زمان خاصی میخواد، نه هزینه بره. PC دقیقا بر عکسشه. معمولا هم عرفش اینه طرف رو میز PCـیش یکی دوتا کنسول هم هست، ولی من ندیدم کسی تو اتاق نشیمن یا کنار LCD پنجاه اینچش یه کیس فولتاور هم بزاره چون نمیشه موس کیبرد رو روی پا گذاشت. اینجا هم ایرانه lapdog کورسیرو اینا گیر نمیاد که بگیم آره شدنیه. مگه اینکه آره یه میز کامل PC داشته باشی، بعد LCDتیش هم دو متر اونور تر باشه.

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/29, 22:36:48، Devileytion گفته است :

کسی جرات نمیکنه، جواب ایمان رو بده، خیلی مخلصیم .

ماشالا PC MASTER RACE  

ویرایش شده توسط محمد برخوردار
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Devileytion گفته است :

اتفاقا علی جان من با همه حرفات اوکیم ولی این یه مورد رو از من داشته باش. شما خودتو دوستای دورو برتو نگاه نکن که کلکتور ادیشن و اکشن فیگور از در دیوارت اتاقت بالا میره.

در مورد کنسول در کنار PC و بلعکس بگم اول. کسی که 7-8 تومن میده PC مطمئنن لنگ یک میلیون تومان کنسول نیست. بعلاوه کنسول با تموم انحصاریهاش قابل کرایه و قرض گرفتنه. یعنی شما خیلی راحت برو 300 تومان بده یک هفته PS4 کرایه کن بشین تموم بازی های انحصاریش رو تموم کن و برو برای سال بعد دوباره بیا سر کنسول. نیاز نیست همه بازی هاش پلات بشن همین که داستانیش تموم بشه کافیه.

اما بر عکسش اتفاق نمی افته یعنی تموم کنسول هارو داشته باشی و بخوای PC رو قرض بگیری. اولا هیچ جایی PC قرض نمیدن اونم گیمینگ خوبشو. لپتاپ مک من دیدم قرض بدن ولی چیزی تو مبحث گیمینگ PC خیر. مورد بعد اینکه انحصاری های PC چیان؟ 90درصد بازی های رقابتی آنلاینن و نیمشه هر کدومشون رو یک روز کامل کامل وقت بزاری و بعد از یک هفته قادر باشی تو 7 تا رشته مختلفش اظهار نظر کنی. شما در نظر بگیر برای CS GO بری بگی 24 ساعته بازی کردم و الان همه فوتو فنشو بلدم. نتنها هر عنوان PC نیاز مداوم بازی کردن (به خاطر تغییر ساختار تو طول زمان و انتشار آپدیت ها) اون در طول زمانه، بلکه مثلا همین CS رو شما جایی بشینی بگی زیر 200 ساعت بازی کردی بهت میخندن. مثل اینکه یک نفر یه بار تهران-مشهد رو برونه با یه ماشینی بعد بگه من دیگه رانندم. درسته مسیر طولانی بوده اما تو بحث رانندگی باید کلی خاک بخوری یا بدن سازی هرچقدر هم هزینه کنی نتیجه یک ساله رو یک ماهه نمیگیری (مخصوصا در بحث علم و دانش و مربیگری، نه حیکل گنده کردن).

ولی خب مثلا داستان بازی های انحصاری های کنسول که نقطعه قوتشونه نتنها نسل حاظر بلکه از نسل های قبلشون هم تا به امروز یه پیچ با گذشت سالیان اضافه نمیشه و همون بوده که بوده.

پس مشخصا تهیه و استاد شدن تو کنسول نه فوتو فن داره، نه زمان خاصی میخواد، نه هزینه بره. PC دقیقا بر عکسشه. معمولا هم عرفش اینه طرف رو میز PCـیش یکی دوتا کنسول هم هست، ولی من ندیدم کسی تو اتاق نشیمن یا کنار LCD پنجاه اینچش یه کیس فولتاور هم بزاره چون نمیشه موس کیبرد رو روی پا گذاشت. اینجا هم ایرانه lapdog کورسیرو اینا گیر نمیاد که بگیم آره شدنیه. مگه اینکه آره یه میز کامل PC داشته باشی، بعد LCDتیش هم دو متر اونور تر باشه.

احسنت به این جواب کوبنده.

:89_clap:

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، ATER گفته است :

یه گیمر حرفه ای کسی هست که Pc high end داشته باشه و اکثر بازی های سطح بالا رو تجربه کنه + یه PS4 برای انجام بازی های انحصاری سونی (بازی های انحصاری ماکرو که همشون روی ویندوز هم میان)

یه گیمر حرفه ای کسی هست که توی بازی های آنلاین بدون چیت و... به سطح بالایی برسه.

درود با قسمت اول حرفتون مخالفم 

چون یعنی هر کسی پول داشته باشه میشه گیمر حرفه ای :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من  12 13 سال هست که world of warcraft بازی میکنم و هیچوقت نمیتونم تصور کنم که روزی باید این بازی رو با گیمپد بازی کنم چون چرت میشه 

نمونه های چرت میشه مثل trove که خیلی بچه گانه و جوک هستن و دست پلیر خیلی بسته هست
بعدشم بازی های کنسول اکثرا auto aim هستن و این خیلی بیمزه و چرته ولی توی پی سی این خبرا نیست 

حالا خودت ببین کی حرفه ای تره :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 29 دقیقه قبل، Game World گفته است :

درود با قسمت اول حرفتون مخالفم 

چون یعنی هر کسی پول داشته باشه میشه گیمر حرفه ای :|

یکی میشناسم پیک موتوری کارمیکنه با پولی که درمیاورد کنسول و سیستم و بازی ارجینال میخره فقط 12 میلیون سیستم خریده 

کسی که عاشق بشه هرجور شده به عشقش میرسه 

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، unhappy گفته است :

اصلا اینجوری نیست که شما میگید گیمر بودن به سیستم highنیست خیلی از گیمر ها با یه سیتم گیم ارزون قیمت خیلی بهتر از یه گیمر که سیتمhighداره عمل میکنه مهم عشق به بازی fpsو رزولوشن فقط بهانه است

منظورم من این نبود که کسی که سیستم high end نداشته باشه گیمر حرفه ای نیست من خودم سیستم که دارم mid range هم حساب نمیشه

منظور من این بود که اونقدر ارزش برای گیم بزاره که تا N تومن هم خرج کیفیت بازیش کنه ، حالا این که بخاطر وضعیت کشور اکثرا نمیتونن سیستم high end بخرن دلیل نمیشه ، موضوع اینه که اون طرف با این که pc high end نداره ولی اگر پولش رو داشته باشه قطعا میخره.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ATER گفته است :

منظورم من این نبود که کسی که سیستم high end نداشته باشه گیمر حرفه ای نیست من خودم سیستم که دارم mid range هم حساب نمیشه

منظور من این بود که اونقدر ارزش برای گیم بزاره که تا N تومن هم خرج کیفیت بازیش کنه ، حالا این که بخاطر وضعیت کشور اکثرا نمیتونن سیستم high end بخرن دلیل نمیشه ، موضوع اینه که اون طرف با این که pc high end نداره ولی اگر پولش رو داشته باشه قطعا میخره.

100%هرکس پول داسته باشه سیستم highمیبنده معمولا همه pcگیمر ها برای سرگرمی کوچیک یه کنسول تهیه میکنن و دائم درحال خاک خوردنه :3_grin:

لینک به دیدگاه

دوستان این مطلب هم مثل پاور های گرین بی پاسخه هستش. من اگر بخوام کلی صحبت کنم اگر کسی فقط بازی دوست داره و به سخت افزار علاقه ای نداره میتونه بره سمت کنسول . ولی اگر کسی به سخت افزار علاقمنده و به سیستمی که میبنده عشق می ورزه و دلش میخواد یه دستی هم تو وسیله ی گیمینگش داشته باشه میره سمت سیستم . که این برای کسانی که کارهای رندرینگ و... در کنار گیم انجام میدن یه امتیاز فوق العاده س. خیلی از کنسول دوستان میگن که اگر بگردی بازیهای کنسول 50تومن هم یافت میشه در صورتی که دقت نکردن کل قطعات یک سیستم با قیمت ارزون هم یافت میشه. کنسول خریدی باید 5سال دیگه بی خیالش بشی در صورتی که سیستم 5سال قبل هم راحت میخرن و یا قابل ارتقاست . نمونه اش هم داخل این بازارچه. سیستم 1150!  خلاصه این دنبال کنسول رفتن با دلایل بازی های ارزون یافت شدن یه بازی دنبال روی کورکورانه هست چون پس فردا آپدیت قدیمی بازی مسخره و... شده . 

لینک به دیدگاه

گیمر واقعی کسیه که با گراف1080 تنظیمات بازی رو میذاره رو low[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23].

بنظر من این بحث تمومی نداره

پیشنهاد من اینه ک اونایی ک پی سی گیمرن ی سال با کنسول بازی کنن، اونایی هم ک کنسول گیمرن ی سال با پی سی بازی کنن.
بعد ی سال بیان نظر بدن(از انحصاریا فاکتور بگیرن البته)

*احتمالا بعد یسال کنسول گیمر میشه پی سی گیمر و پی سی گیمر هم میشه کنسول گیمر[emoji23][emoji23][emoji23]*

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستان اگر پی سی نبود کنسولیم نبود ، بازی های کنسول تو پی سی ساخت و پرداخت میشن پس کنسول معلول پی سی هست و درجه پیسی بالاتره کلا ، دوما بازیهای شوتر و ریس فقط با موس و کیبرد و یا جی تی ای تمام کیفش به تنظیم دوربین با موس هست کارایی کنسول فوق العاده تهوه اوره،نکته بعدی من خودم از سگا شروع کردم و تا پلی استیشن دو تحربه داشتم و سبک بازیا تغییر نکرده فقط کیفیت بالاتر رفته پس من بخوبی از هردو پلتفرم تجربه دارم ،نکته بعدی راحتی پیسی در اجرا و ارشیو بازی هاست و در ایران و یا جهان بصورت رایگان ! ولی کنسول داستان داره یک کلام ، پسر عموم اول ایکس باکس خرید بعد مشکل قیمت زیاده بازی ها و دردسراشو داشت بعد با ضرر رفت پی اس فور گرفت  ک من به ایکس ترجیش میدم ، بهش گفتم ک بیاد دو تومن رو بودجش بزاره سیستم بگیره چون از لبتاب قوی ارزونتر درمیاد گاها، و کارایی بهتره ولی قبول نکرد و قابل حمل بودن رو بهانه کرد و کنسول سونی خرید ، گفتم بازیاش پولین میگفت اکانت داره و نصف قیمت میگیره... خلاصه الان جوریه ک بیچاره فقط یه رینبوع انلاین توش داره و بقیه بازیا رو دانلود نصفه داره یا اکانت نداره کلی هم پول اینترنتش شده و هارد کم اوره کلا داستان!!! همشم تو بازی نسبتا خوب عادت کرده ولی معلومه اونایی ک تو انلاین با دوتا تیر میکشنش با موس هستن .دلیل بعدی کیفیت اجرا و همچنین تنظیم ان با پی سی هست ، من ایکس باکس وان رو با کارت 1050 ti بازی فیفا مقایسه کردم ،در حالت انتخاب تیم عدم انتی الیاسینگ کاملا مشهوده تو ایکس باکس،و کم اورد ، حالا شما با کارت بهتر نتیجرو حدس بزن ! و یا اینکه شما میتونی تنظیمات گرافیکیو نصبت به سیستمت تنظیم کنی و ازین نظر طول عمر برای اجرای بازی های روز برای پی سی بیشتره چون شما میتونی تنظیمات رو کم کنی و بازیو اجرا کنی ولی برای کنسول باید بری نسل بعدیو پول بدی ، و در اخر بعضی بازیا فقط با دسته مثل فوتبال ایده عال هست و... گیمر حرفه ای با دسته فوتبال و با موس شوتینگ بازی میکنه  ،، در اخر من یک کامپیوتر نیمه حرفه ای رو با مشخصات یکسان با قطعات کنسول رو برنده اعلام میکنم به دلایل زیاد..امکان ارتقا،راحتی در گیم و اجرا ، سازگاری و ساپرت تمام ابزار و وسایل بازی دسته فرمان ،واقعیت مجازی کیبرد موس، .   امکان تنظیمات نرم افزاری در بازیها ، مقرون به صرفه بودن،،،چند کاربرده بودن،،، قدرت بهتر در اجرا و نداشتن محدودیت های سخت افزاری در مقایسه با کنسول .... امیدوارم تجربیاتمو انتقال داده باشم ، من به شخصه در مقابل پسر عموم پیروز شدم ! بیشتر تمام بازی های روز رو با بالاترین کیفیت و رایگان با مدیریت دانلود کردم ولی اون هیچی!!! یه نکته اخر یادم اومد اینکه تمام این کنسول بازا اکثرا تا گیم بیشتر رو ندارن فوتبال یا فیفا یا پی اس !! وتا اخر هم همین! یعنی با سخت افزار گرافیک و هارد و سی پی یو بکار رفته تو کنسول صزف فقط این دوبازی!! اصلا اسرافه! تو مخم نمیگنجه اینجور استفاده از دسگاه ، تز من اینه وسیله ای ک داری تا سر حد امکان بهش فشار بیار و رسشو بکش ، مثال من سیستمم یه عالمه بازیای سنگین روشه و بیسچهاری روشن منو دادشم بازی ، یا داره ماین میکنه ، یا دانلود ، یا کارهای درسی، یا اینترتنت گردی ، خلاصه برق امامو حلال میکنه ! چون لذتش به همینه خیالت راحت باشه از همه چیش و پورتاش داری استفاده میکنی و خاک تو خروجی ورودیش جم نمیشه !! یا مثلا ماشینوقتی سوارشی همیشه پر فشار رانندگی میکنم پول بنزین میدم و واسه قطعات مصرفیش لارجم و حال میکنم تموم میکنم یا خورده میشه چیزیش،این هزینه کردن لذت داره تا اینکه یه گلگیرش و تصادف کنی یهو دو سه میلیون پول بدی بره ، در صورتی ک کل خرجات به یک تومنم نمیرسه تو قطعات مصرفی! پس رس دسگاه یا موبایل ماشین رو باید کشید نه اینکع تو کیف و کاور بزاری الو بله بگی با اپل چند میلیونی ، اونی ک اینجوری استفاده میکنه ظلم میکنه به خودش چون در هر حال اون وسیله فانیه و عمرش خیلی زود سر میاد !! اینم مورد دیگه بیشتر کسایی ک دیدم کنسولین.   ......?

ویرایش شده توسط frzm2014
لینک به دیدگاه

تموم لذت pcبه بازی های هکی اونه (مورد داشتیم هنوز بازی عرضه نشده ولی برای pcکرک شده:8_laughing:

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، unhappy گفته است :

تموم لذت pcبه بازی های هکی اونه (مورد داشتیم هنوز بازی عرضه نشده ولی برای pcکرک شده:8_laughing:

دقیقا یکی از محاسن از دریای محاسن پی سی ، اقا کلا اونی ک پول نداره اکثرا میره سزاغ کنسول در اخرم پول یه سیستم از کنارش میزنه بیرون فقط واسه بازی !

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Extreme Plus گفته است :

بعدشم بازی های کنسول اکثرا auto aim هستن و این خیلی بیمزه و چرته ولی توی پی سی این خبرا نیست 

شما به pc هم کنترلر xinput وصل بکنی و بازی بشناسه اتو ایم میشه |:

یکی از دلایلی که از شوتر با کنترلر متنفرم همینه. خط گرفتن باهاش و لگد گیری و اسنایپ کردن هیچ لذتی نداره برای من ...

لینک به دیدگاه

یکسال هم فکر کنیم میرسیم به نتیجه ی زیر:

photo_2018-01-23_20-18-41.thumb.jpg.a47d132be48aa80f5d53222283575c87.jpg

لینک به دیدگاه

کنسول باز ها هر وقت تونستین  The Legend of Zelda: Breath of  the Wild را روی رزولوشن 4K با 60 فریم در ثانیه اجرا کنید بعدش راجع به برتری پلتفرمتون صحبت کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...