رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و درود خدمت همگی 

بنده الان مستر کیس پرو 5 دارم ، قطعا در جریان هستین که چه کیس محشر و با کیفیتی هست . از همه نظر عالی ، مشکل من باهاش اینه که فضای نصب هارد دیسکش برای من خیلی کمه ،

photo_2018-01-20_09-55-56.thumb.jpg.3692ab6331753e2e8cee744e7c640159.jpg

نیاز  بنده : 

1- امکان نصب رادیاتور 280 در جلو  و دارا بودن کیس هارد درایو 3.5 اینچی به ظرفیت حداقل 3 عدد ( دست کم یکی از مستر بیشتر )  یعنی میخوام که این دو تا با هم دیگه قابل اجرا و استفاده باشن !

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Mahdi D گفته است :

سلام و درود خدمت همگی 

بنده الان مستر کیس پرو 5 دارم ، قطعا در جریان هستین که چه کیس محشر و با کیفیتی هست . از همه نظر عالی ، مشکل من باهاش اینه که فضای نصب هارد دیسکش برای من خیلی کمه ، دنبال یک کیس هستم که کیفیت مستر پرو 5 رو داشته باشه اما در صورت نصب رادیات 280 در جلو ، فضای لازم برای نصب حداقل 3 عدد هارد 3.5 اینچی رو داشته باشه ! لطفا راهنمایی بفرمایید .

سلام داداش من به شخصه اگه بودم این کیس رو برمیداشتم

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کیس-کورسیر-crystal-series-460x-compact-59.html#additional

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

سلام داداش من به شخصه اگه بودم این کیس رو برمیداشتم

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کیس-کورسیر-crystal-series-460x-compact-59.html#additional

دقیقا چیزی ک گفتمو نداره ! امکان نصب همزمان رادیات 280  در جلو و براکت دست کم سه عددی هارد درایو که این دو تاییه

لینک به دیدگاه

فکرکنم همون مسترکیس این امکان رو داره

براکت دی وی دی رایتر رو باز کنید

خنک کننده رو ببندید جلو

براکت های هارد رو در بخشی پایینی کیس جلوی پاور به صورت دوتا قفسه دوتایی ببندید

لینک به دیدگاه

ابتدا راهی که کاربر 303 گفتن رو امتحان کنید اگه نشد، کیس COOLER MASTER MASTERCASE PRO 6  کاملا، مطابق نیاز و کاربری شماست (خودم این کیس رو دارم، از هر نظر عالیه) . 

چون شما، تاکید خاصی روی کیفیت بالا کیس پیشنهادی اعمال کردین، کاربر شاه علی، کیس مشتی کرسیر رو پیشنهاد دادن . 

فقط میخوام بدونم دلیل نصب واتر کولر در جلوی کیس چیه ؟

کیس هایی، مثل گرین گلادیاتور و گرین وایپر x3 پلاس هم برای نیاز شما مناسبند و قیمت های معقولی هم به عنوان کیس دارند، ولی واتر کولر 280 رو نمیشه در جلوی این کیس ها نصب کرد . 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، 303 گفته است :

فکرکنم همون مسترکیس این امکان رو داره

براکت دی وی دی رایتر رو باز کنید

خنک کننده رو ببندید جلو

براکت های هارد رو در بخشی پایینی کیس جلوی پاور به صورت دوتا قفسه دوتایی ببندید

درود ، فکر میکنم من بد توضیح دادم سوالمو 

photo_2018-01-20_09-55-56.thumb.jpg.e94d4c58738a32b2609b14dc80910373.jpg

همین طوری که میبینین جلوی کیس کلا رادیاتور نصبه ، به جز براکت 2 تایی هارد که در باکس پاور هست یک براکت سه عددی هم هست که به هیچ وجه نه از لحاظ عرضی و نه ارتفاع داخل باکس پاور قرار نمیگیره ! مشکل من این هست ، 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

ابتدا راهی که کاربر 303 گفتن رو امتحان کنید اگه نشد، کیس COOLER MASTER MASTERCASE PRO 6  کاملا، مطابق نیاز و کاربری شماست (خودم این کیس رو دارم، از هر نظر عالیه) . 

چون شما، تاکید خاصی روی کیفیت بالا کیس پیشنهادی اعمال کردین، کاربر شاه علی، کیس مشتی کرسیر رو پیشنهاد دادن . 

کیس هایی، مثل گرین گلادیاتور و گرین وایپر x3 پلاس هم برای نیاز شما مناسبند و قیمت های معقولی هم به عنوان کیس دارند، ولی واتر کولر 280 رو نمیشه در جلوی این کیس ها نصب کرد . 

درود ، دلیل نصب اینه که اولا رادیاتور این قدر بزرگه که در بالا نصب نمیشه و دوما در بالا به دلیل برخورد با هوای خروجی گرافیک دمای پردازنده به شدت بالا میره

لینک به دیدگاه

کسی این کیس رو از نزدیک دیده و باهاش کارکرده؟ 

Thermaltake Core X71 Tempered Glass Edition Computer Case

اسکلتش نیاز منو کاملا برطرف میکنه م خیلی بیشتر از اون ! فقط نمیدونم کیفیتا در حد مستر پرو هست یا خیر

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

الان یک نگاهی به مستر 6 انداختم کیج دوم هارد دیسکش 2 عددی هست بر خلاف مستر 5 که سه عددی هست ، یعنی احتمالا میشه هر دو کیج رو در پایین و در باکس پاور نصب کرد ، درسته ؟ اگر بشه کاملا عالیه برای من 

راستی تهویش چطوره ؟ با توجه با پنل های جلویی و بالایی نسبت به پرو 5 کمتر نیست؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Mahdi D گفته است :

درود ، دلیل نصب اینه که اولا رادیاتور این قدر بزرگه که در بالا نصب نمیشه و دوما در بالا به دلیل برخورد با هوای خروجی گرافیک دمای پردازنده به شدت بالا میره

مخلصیم، سیستم قشنگی داری، ایولا 

آقا ویتامین C جوشان ویتا فیز بعلاوه اون پونصد تومنی سکه اون گوشه، پایه برای من (هههههه قیمت همه چیز اینقدر بالاست که ...............)

آره کیفیت ترمالتیک (ولی ظاهر کولر مسترها چیز دیگست) هم خوبه، ولی تو ایران بی نام و نشونه و تو فروشگاها اگر متعلقاتش رو برندارن، به آواژنگ ی زنگ بزن ببین، براکت هارد دیسک، جداگونه میفروشن، اگه میفروشن نصب کن و تا هزینه اضافی هم نکنی . 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، محمد برخوردار گفته است :

مخلصیم، سیستم قشنگی داری، ایولا 

آقا ویتامین C جوشان ویتا فیز بعلاوه اون پونصد تومنی سکه اون گوشه، پایه برای من (هههههه قیمت همه چیز اینقدر بالاست که ...............)

آره کیفیت ترمالتیک (ولی ظاهر کولر مسترها چیز دیگست) هم خوبه، ولی تو ایران بی نام و نشونه و تو فروشگاها اگر متعلقاتش رو برندارن، به آواژنگ ی زنگ بزن ببین، براکت هارد دیسک، جداگونه میفروشن، اگه میفروشن نصب کن و تا هزینه اضافی هم نکنی . 

:4_joy:

احسنت فکر خوبیه الان میزنگم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Mahdi D گفته است :

الان یک نگاهی به مستر 6 انداختم کیج دوم هارد دیسکش 2 عددی هست بر خلاف مستر 5 که سه عددی هست ، یعنی احتمالا میشه هر دو کیج رو در پایین و در باکس پاور نصب کرد ، درسته ؟ اگر بشه کاملا عالیه برای من 

راستی تهویش چطوره ؟ با توجه با پنل های جلویی و بالایی نسبت به پرو 5 کمتر نیست؟

آره هر دوتا رو میشه، در زیر محفظه پاور کنار هم نصب کرد، کولر 280 هم در سقف نصبه، کارت هم 1080TI هستش، و پردازنده من دلید شده، و من رسماً بگم، هیچ مشکل دمایی ندارم، و همه چی میزونه و کولینگ عالیه، فقط یک مسئله ای هست، اگر در کیس های پرو 6، مثل 5، ورود و خروج هوا مستقیم بود خیلی خوب بود (در پرو 6 ورود هوا از کناره هاست) 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

آره هر دوتا رو میشه، در زیر محفظه پاور کنار هم نصب کرد، کولر 280 هم در سقف نصبه، کارت هم 1080TI هستش، و پردازنده من دلید شده، و من رسماً بگم، هیچ مشکل دمایی ندارم، و همه چی میزونه و کولینگ عالیه، فقط یک مسئله ای هست، اگر در کیس های پرو 6، مثل 5، ورود و خروج هوا مستقیم بود خیلی خوب بود (در پرو 6 ورود هوا از کناره هاست) 

احسنت 

خب تماس گرفتم میگن که نداریم ، در نتیجه یا مستر پرو 6 و یا ترمالتیک کور 71 ، نکته ای که هست پاورم 1200 ونگارده و یک مقداری طولش زیاده  ، الان که اندازه گرفتم در صورتی که جا میشه که کابلای پاورو قیچی کنم:|:4_joy:

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Mahdi D گفته است :

احسنت 

خب تماس گرفتم میگن که نداریم ، در نتیجه یا مستر پرو 6 و یا ترمالتیک کور 71 ، نکته ای که هست پاورم 1200 ونگارده و یک مقداری طولش زیاده  ، الان که اندازه گرفتم در صورتی که جا میشه که کابلای پاورو قیچی کنم:|:4_joy:

چاکریم، پاور رو دست نزن، پاور به اون باحالی حیفه . 

ولی دوستان، آقایون، کاربرا، فروشنده ها، اگه کسی هست، این بنده خدا لنگ یک براکت هارد دیسک کولر مستره، دارین بفروشین . 

به نظرم براکت تو همین فروم پیدا بشه، فروشنده ها و مغازه دارها حتما دارن .

خلاصه خرید کیس جدید رو بزار مرحله آخر، 1. خرید براکت   2. خرید یک هارد حجم بالا، تا بقیه رو بزاری کنار  3. خرید هارد اکسترنال  

ویرایش شده توسط محمد برخوردار
لینک به دیدگاه

پیشنهاد من اینه که از خرید کیس های موجود در بازار ایران خودداری کنید، همگی مدل های قدیمی و از رده خارج هستند که با قیمت های خیلی بیشتر از ارزششون فروخته میشن. یه کیس خوب مثل Fractal Design Define R6 سفارش بدید براتون از دبی وارد کنند.

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

پیشنهاد من اینه که از خرید کیس های موجود در بازار ایران خودداری کنید، همگی مدل های قدیمی و از رده خارج هستند که با قیمت های خیلی بیشتر از ارزششون فروخته میشن. یه کیس خوب مثل Fractal Design Define R6 سفارش بدید براتون از دبی وارد کنند.

با تشکر ، قطعا قیمت هم فاکتور مهمی هست و فکر نمیکنم این راه به صرفه ای باشه ، اگر شخص یا راه مقرون به صرفه ای دارید در میان بزارین

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Mahdi D گفته است :

با تشکر ، قطعا قیمت هم فاکتور مهمی هست و فکر نمیکنم این راه به صرفه ای باشه ، اگر شخص یا راه مقرون به صرفه ای دارید در میان بزارین

پ.خ شد

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Mahdi D گفته است :

کسی این کیس رو از نزدیک دیده و باهاش کارکرده؟ 

Thermaltake Core X71 Tempered Glass Edition Computer Case

اسکلتش نیاز منو کاملا برطرف میکنه م خیلی بیشتر از اون ! فقط نمیدونم کیفیتا در حد مستر پرو هست یا خیر

داداش کیفیت ترمالتیک اصلا قابل مقایسه با کولر مستر نیس!ترمال خیلی عالیه

ویرایش شده توسط ali.king
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...