رفتن به مطلب

کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. کسی میدونه آیا این قیمت نجومی کارت گرافیک سرانجامش چی میشه؟ آیا منتظر بمونیم که قیمت بیاد پایین یا خیر؟ اگه قراره قیمت پایین بیاد به نظرتون تا کی میاد پایین. می خواستم GTX1060 بخرم شده حول حوش 3 تومن!!!

لینک به دیدگاه

به نظر من حبابش از بین میره ولی تا قبل از گرونی اینطوری مثلا همین 1060 حدود 1.5 بود ولی احتمالا بعد از بهتر شدن دور و بر 2 تومن وایسه

قیمتهای سایتهای خارجی که همین حدود و شاید هم کمتره

لینک به دیدگاه

احتمال داره چند ماه طول بکشه تا قیمت حول حوش 2 تومن ثابت بشه به نظرتون؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، hunter6470 گفته است :

احتمال داره چند ماه طول بکشه تا قیمت حول حوش 2 تومن ثابت بشه به نظرتون؟

به قیمت جهانی خیلی بستگی داره وبنظر میرسه بعد عید اما بنظر من اگه عجله ندارید تا تابستون منتظر معماری جدید بمونید .

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/graphic-card/15683-samsung-producing16-gigabit-gddr6-memory

لینک به دیدگاه

قیمت کارت گرافیک تا یکی دو ماه بعد از عید طبق گفته‌ اقای حسینی منطقی تر میشه ولی متاسفانه فکر نمیکنم قیمت ها به مقادیر قبل از حباب ها برگردن.
مثلا ۱۰۶۰ مدل ۶ گیگ رو قطعا دیگه نمیشه ۱۶۰۰ یا ۱۷۰۰ در بازار دید.
و امیدوارم بازار ارزهای دیجیتال هم به یک ثباتی برسه که شاهد حمله ماینرهای مزرعه دار به گرافیک ها نباشیم باز

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

بدیش اینه که من مثلا میخام کارتمو بفروشم چون نیاز ندارم و هفته ای یکبار هم سیستم روشن نمیشه موندم چه کنم؟ به قول استاد شماعی زاده ! آیا بدم یا که ندم؟

بزارم دیوار تیکه پاره اش میکنن ملت. ا ز طرفی این قیمتها هم بی انصافیه محضه. خلاصه که وجدان درد گرفتم. باز آدم مطمئن باشه بعد عید فروکش میکنه منتظر میشه موند ولی خب من خوش بین نیستم

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Mahdian57 گفته است :

بدیش اینه که من مثلا میخام کارتمو بفروشم چون نیاز ندارم و هفته ای یکبار هم سیستم روشن نمیشه موندم چه کنم؟ به قول استاد شماعی زاده ! آیا بدم یا که ندم؟

بزارم دیوار تیکه پاره اش میکنن ملت. ا ز طرفی این قیمتها هم بی انصافیه محضه. خلاصه که وجدان درد گرفتم. باز آدم مطمئن باشه بعد عید فروکش میکنه منتظر میشه موند ولی خب من خوش بین نیستم

....... زیونم بند اومد و بردی شد افکارم ...... (آهنگ بیشتر و بیشتر حسن) این قیمت های فعلی کارتها که انصافاً هوش از سر آدم میبره . 

دوست عزیز، اگر کارت رو نمیخوای، و بعدش هم قصد ارتقا نداری، کارت رو بفروش (ولی اگه تو این فکری که ی پولی بزاری رو پولش، و ی کارت رده بالاتر بگیری، کلاً بیخیالش شو) 

دلار، آقایون سیاست مدار، برجام، نسل جدید کارت ها، آقایون دلال، وارد کننده، تورم، موجودی انبار لیون کامپیوتر و ...  همگی تو این مسئله قیمت ها دخیلن، با شرایط الان، تا بعد از نوروز خرید به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه . 

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Mahdian57 گفته است :

منم خودم کارت ۱۰۶۰ دارم برا فروش. الان ۱۰۵۰ رو سیستمه.

ولی خریدار نیست براش. چرا ؟ چون قیمت ثبات نداره.

الان مثلن شما نمیدونی قیمت چند بزنی که نه دلال از رو کارتت سود فضایی کنه و نه قیمتت بی انصافی محض باشه.

یا باید بزاری برا فروش به امیداینکه مشتری ماینر خرید کنه یا صبر کنی تا قیمت ها منطقی تر بشه و احیانا گیمرها بخرن کارت رو.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...