رفتن به مطلب

راهنمایی در خرید cpu و مادربورد گیمینگ تا قیمت ۴.۵ م

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

بنده قصد خرید مادربورد و cpu جدید گیمینگ دارم و تا ۴.۵ م می خوام هزینه کنم از دوستان ممنون میشم بهترین مادربورد و cpu گیمینگ رو تا این قیمت معرفی کنن

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، unhappy گفته است :

i7 8700k

z370 godlike

ممنون بابت راهنمایی دوست عزیز

از برند ایسوس هم میشه بهترین مادربورد گیمینگ رو معرفی کنید ؟

لینک به دیدگاه

ببخشید سری maximus x مدلای مختلف ش تو بازار ایران موجوده؟؟

من که تو سایت ها چیزی نمیدیم

چون خودم هم قصد خرید دارم پرسیدم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، unhappy گفته است :

ASUS ROG Z370 MAXIMUS X HERO

ببخشید سری maximus x مدلای مختلف ش تو بازار ایران موجوده؟؟

من که تو سایت ها چیزی نمیدیم

چون خودم هم قصد خرید دارم پرسیدم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، unhappy گفته است :

ASUS ROG Z370 MAXIMUS X HERO

ممنون بابت پاسخ گویی

دوست عزیز godlike خوبه یا این مدل که شما معرفی کردید ؟

لینک به دیدگاه

بله دوستان مدل های مختلف ایسوس موجوده سایت آریا کامپیوتر هم داره اما قیمت نجومی زده براش بنده خودم maximus x hero گرفتم.بهتره سری به بازار رضای تهران فروشگاه ترابایت بزنید .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، نیاز و کاربری شما گیم هستش، پس بیشتر بر روی کارت گرافیک تمرکز، توجه و هزینه کنید . 

پردازنده های پیشنهادی : 

i7 8700k 

i5 8600k 

مادربردهای پیشنهادی : (کاربری شما گیم هستش، و اجبار ندارید به مادربردهای رده بالا و گرون هزینه کنید، مادربردهای مخصوص گیم با امکانت بالا و کارایی عالی، نیاز شما رو کاملاً بر طرف میکنه) 

ASUS ROG STRIX E Z370 

MSI Z370 GAMING PRO CARBON AC

ASUS ROG STRIX F Z370 

ASUS ROG STRIX H Z370 

تمامی مادربردهای فوق، کاملاً برای گیم اوپتیمایز شدن و تمامی نیازهای یک گیمر حرفه ای رو برآورده میکنن. دو مادربرد اول دارای شبکه وای فای و بلوتوث هستند .

برای مادربرد هزینه بالایی نکنید، و مابقی بودجه رو به کارت گرافیک بهتر، و SSD بهتر اختصاص بدید . 

مادربردهای سری MAXIMUS X Z370 ایسوس هم  بزودی تمامی فروشگاه های اینترنتی موجود میکنن . 

ویرایش شده توسط محمد برخوردار
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

سلام دوست عزیز، نیاز و کاربری شما گیم هستش، پس بیشتر بر روی کارت گرافیک تمرکز، توجه و هزینه کنید . 

پردازنده های پیشنهادی : 

i7 8700k 

i5 8600k 

مادربردهای پیشنهادی : (کاربری شما گیم هستش، و اجبار ندارید به مادربردهای رده بالا و گرون هزینه کنید، مادربردهای مخصوص گیم با امکانت بالا و کارایی عالی، نیاز شما رو کاملاً بر طرف میکنه) 

ASUS ROG STRIX E Z370 

MSI Z370 GAMING PRO CARBON AC

ASUS ROG STRIX F Z370 

ASUS ROG STRIX H Z370 

تمامی مادربردهای فوق، کاملاً برای گیم اوپتیمایز شدن و تمامی نیازهای یک گیمر حرفه ای رو برآورده میکنن. دو مادربرد اول دارای شبکه وای فای و بلوتوث هستند .

برای مادربرد هزینه بالایی نکنید، و مابقی بودجه رو به کارت گرافیک بهتر، و SSD بهتر اختصاص بدید . 

مادربردهای سری MAXIMUS X Z370 ایسوس هم  بزودی تمامی فروشگاه های اینترنتی موجود میکنن . 

ممنون دوست عزیز بابت پاسخ گویی دوست عزیز

من تازه سیستم تهیه کردم نزدیک به چهار ماه و مشخصات سیستم :

cpu : 7700k

main : msi z270 gaming m7

vga : strix 1080 ti

ssd : 960 evo m2

ram : triden z 8x2 3200

ولی  cpu دچار مشکل شده و تصمیم گرفتم علاوه بر cpu ورژن جدید main  z370  رو بگیرم  نظر خودم از cpu روی 8700k هست ولی روی مادربورد مردد هستم و فکر می کنم asus سری MAXIMUS X Z370 بگیرم با گرافیکم مچ میشه ولی همچنان در مورد برند و نوع مادربورد مردد هستم

از شما دوست عزیز ممنون میشم بهترین پیشنهاد رو تا این بودجه بدید

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، soheil24 گفته است :

ممنون دوست عزیز بابت پاسخ گویی دوست عزیز

من تازه سیستم تهیه کردم نزدیک به چهار ماه و مشخصات سیستم :

cpu : 7700k

main : msi z270 gaming m7

vga : strix 1080 ti

ssd : 960 evo m2

ram : triden z 8x2 3200

ولی  cpu دچار مشکل شده و تصمیم گرفتم علاوه بر cpu ورژن جدید main  z370  رو بگیرم  نظر خودم از cpu روی 8700k هست ولی روی مادربورد مردد هستم و فکر می کنم asus سری MAXIMUS X Z370 بگیرم با گرافیکم مچ میشه ولی همچنان در مورد برند و نوع مادربورد مردد هستم

از شما دوست عزیز ممنون میشم بهترین پیشنهاد رو تا این بودجه بدید

خواهش میکنم، پردازنده 7700K چه مشکلی پیدا کرده ؟ 

اگر به پردازنده پرچم دار و رده بالا علاقه دارید، 8700K رو بخرید و دو دل نباشید. (علاوه بر رفع نیاز، کاملاً آینده نگری نیز هست)

برای مادربرد ASUS MAXIMUS X HERO Z370 نسخه AC (دارای وای فای و شبکه) رو پیشنهاد میکنم، به سری MAXIMUS ایسوس کاملاً اعتماد کن، انتخابیه که پشیمونت نمیکنه .

ایسوس در قطعات تولیدی رده بالاش خیلی قدرت داره. یه سری نمیتونن مثل ایسوس قدرت نشون بدن برای رده بالا، میان تو رده پایین سرمایه گذاری میکنند .

بررسی این مادربرد توسط آرمین ابیشی کاردرست: https://www.sakhtafzarmag.com/مادربرد/21132/بررسی-مادربرد-ایسوس-z370-maximus-x-hero  

و برای اس اس دی M.2 هم هیت سینک داره که باعث کاهش دمای چشم گیر اس اس دی میشه، سایر قطعاتت هم کاملاً به روز و حرفه ای هستن .

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/03, 11:29:56، محمد برخوردار گفته است :

خواهش میکنم، پردازنده 7700K چه مشکلی پیدا کرده ؟ 

اگر به پردازنده پرچم دار و رده بالا علاقه دارید، 8700K رو بخرید و دو دل نباشید. (علاوه بر رفع نیاز، کاملاً آینده نگری نیز هست)

برای مادربرد ASUS MAXIMUS X HERO Z370 نسخه AC (دارای وای فای و شبکه) رو پیشنهاد میکنم، به سری MAXIMUS ایسوس کاملاً اعتماد کن، انتخابیه که پشیمونت نمیکنه .

ایسوس در قطعات تولیدی رده بالاش خیلی قدرت داره. یه سری نمیتونن مثل ایسوس قدرت نشون بدن برای رده بالا، میان تو رده پایین سرمایه گذاری میکنند .

بررسی این مادربرد توسط آرمین ابیشی کاردرست: https://www.sakhtafzarmag.com/مادربرد/21132/بررسی-مادربرد-ایسوس-z370-maximus-x-hero  

و برای اس اس دی M.2 هم هیت سینک داره که باعث کاهش دمای چشم گیر اس اس دی میشه، سایر قطعاتت هم کاملاً به روز و حرفه ای هستن .

با عرض سلام مجدد و ممنون از شما دوست عزیز بابت راهنمایی

چند وقتی هست داخل بازی لگ هستم حتی با fps بالا ،قبلا اینطور نبود ولی الان حتی یک برنامه ساده داخل پس زمینه باز باشه لگ هستم و مجبور میشم با نرم افزار asus gpu tweak نرم افزار های اضافی رو ببندم تا لگ از بین بره و از طرفی نسبت به قبل 20 تا 30 تا فرم کمتری میگیرم و از کارت گرافیک تست سلامت گرفتم خداروشکر نه لرزش تصویر وجود داشت نه مشکل فرم و بعد از این جریان از cpu تست گرفتم که در حین انجام تست سیستم لگ میشد و تصویر برای 1 تا 2 ثانیه میرفت متوجه شدم  که مشکل از cpu باید باش البته به مادربورد هم شک دارم و به نظر شما این مشکل ب چه دلیلی به وجود اومده  و با توجه به صحبت های گفته شده شما هم مشکل رو از cpu میدونید؟ و به نظر شما ASUS MAXIMUS X HERO Z370 یا msi z370 godlike  کدوم بهتره ؟

لینک به دیدگاه

سلام مجدد.

اساسا مقایسه این دو مدل درست نیست چون حدود 800الی 900 هزارتومان اختلاف قیمت دارند وخب امکانات هم فرق میکنه مثلن godlike  ساپورتش تا4 تا گرافیکه اما hero تعداد 3تا درگاه داره که خب برای گیم یکی یا حداکثر 2تاش فکر کنم کافی باشه(اگه sli)رو مدنظر بزاریم.ویسری امکانات دیگه که تو اون رنج قیمت باید با maximus x formula و مدل maximus x code مقایسه بشه که خب فرمولا از هر لحاظ ویژگی های جالب تر وبهتری داره  (code خیلی غیرمنطقی گرون شده فلن)ولی در کل میشه گفت  hero تموم نیازهاتونو برآورده میکنه وبهتره بقیه پول رو پس انداز یاروی موارد دیگه ای سرمایه گذاری کنید.

در کل msi اومده یدونه رده بالا برای رقابت با ایسوس بده که بنظر من خیلی خراب کرده.اینقدر led گذاشته که مثل شهربازی شده¬¬

ظاهرشم به پای فرمولا نمیرسه ویژگی های اون روهم نداره .

به هر حال همونطور که قبلن گفتم خودم  با تحقیق زیادhero رو انتخاب کردم  وفکر میکنم برای شماهم انتخاب خوبی باشه.

موفق باشید

ویرایش شده توسط alimogharehabed
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

مدل دقیق رم تون رو هم لطف میکنید

ویرایش شده توسط حسن شمسعلی
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، حسن شمسعلی گفته است :
در 29 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

سلام مجدد.

اساسا مقایسه این دو مدل درست نیست چون حدود 800الی 900 هزارتومان اختلاف قیمت دارند وخب امکانات هم فرق میکنه مثلن godlike  ساپورتش تا4 تا گرافیکه اما hero تعداد 3تا درگاه داره که خب برای گیم یکی یا حداکثر 2تاش فکر کنم کافی باشه(اگه sli)رو مدنظر بزاریم.ویسری امکانات دیگه که تو اون رنج قیمت باید با maximus x formula و مدل maximus x code مقایسه بشه که خب فرمولا از هر لحاظ ویژگی های جالب تر وبهتری داره  (code خیلی غیرمنطقی گرون شده فلن)ولی در کل میشه گفت  hero تموم نیازهاتونو برآورده میکنه وبهتره بقیه پول رو پس انداز یاروی موارد دیگه ای سرمایه گذاری کنید.

در کل msi اومده یدونه بالارده برای رقابت با ایسوس بده که بنظر من خیلی خراب کرده.اینقدر led گذاشته که مثل شهربازی شده¬¬

به هر حال همونطور که قبلن گفتم خودم  با تحقیق زیادhero رو انتخاب کردم  وفکر میکنم برای شماهم انتخاب خوبی باشه.

موفق مدل دقیق رم تون رو هم لطف میکنید

corsair vengeance led red 16gb 3200 cl16

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

corsair vengeance led red 16gb 3200 cl16

میتونم بپرسم مادربردرو  چ تاریخی و چند خریدی؟؟

مدلای دیگع سری ماکسیموس ایکس رو هم قیمت کردی؟؟؟

شرمنده اینقدر سوال میپرسم?

و ممنون که وقت میذاری و جواب میدی

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

سلام مجدد.

در کل msi اومده یدونه رده بالا برای رقابت با ایسوس بده که بنظر من خیلی خراب کرده.اینقدر led گذاشته که مثل شهربازی شده¬¬

موفق باشید

ممنون از شما دوست عزیز بابت راهنمایی

با توجه به راهنمایی های دوست عزیزمون اقای برخورداری و شما انشالله maximus x hero یا formula تهیه می کنم

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، حسن شمسعلی گفته است :

میتونم بپرسم مادربردرو  چ تاریخی و چند خریدی؟؟

مدلای دیگع سری ماکسیموس ایکس رو هم قیمت کردی؟؟؟

شرمنده اینقدر سوال میپرسم?

و ممنون که وقت میذاری و جواب میدی

سلام مجدد

چهارشنبه هفته گذشته سفارش دادم به مبلغ  1540 که با هزینه ارسال و.. 1570 نهایتا هزینش شد وشنبه رسید دستم.مدل code رو میگفتن 1800وخورده ای که من انتظارنداشتم چون اختلاف دلاریش 20تا 30دلاره حدودا  البته قصد خریدمم روی hero بود.البته الآن قیمتش روبردن بالا نزدیک 1600 همون hero رو میدن.مدل بدون wifi هم هست به قیمت 1400وخورده ای.فرمولا هم توی سایتی مثل آریا 2500 میدن که خب توی بازار قطعا یه 200یا300 کمترباید  پیدا کنید(چون hero روهم 1800 میده)

خاهش میکنم اختیار دارید.

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/02, 00:30:47، soheil24 گفته است :

ممنون بابت پاسخ گویی

دوست عزیز godlike خوبه یا این مدل که شما معرفی کردید ؟

God like زیادیه میخوای چیکار کنی فقط برا اورکلاک حرفه ای و ssd های اضافی خوبه  ماشالله ssd ۵۰۰ خریدم ۹۰۰ تومن شده ۲ تومن 

مادربورد تو یک تومن وردار  بیخود هزینه اضافی نکن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...