رفتن به مطلب

انویدیا خواستار احترام بیشتر توزیع کنندگان کارتهای گرافیک نسبت به گیمرها شد!

Recommended Posts

در در 1396/11/03, 14:30:12، farhadii گفته است :

برادر     بنده  نظر  دیگه ای دارم:x

جناب فرهادی عزیز... از قدیم گفتن آش و ماش و باش، به همین خیال باش!

من تصورم بر این بود که کارت گرافیک msi وگا ۵۶ که ۴۰۰ دلار قیمت جهانی ش باشه در ایران حدود ۲ تومن وارد بازار بشه که نزدیک ۳ تومن بود و الان هم که سر به فلک کشیده و با این اوصاف من نمیتونم کارت گرافیک دلخواه م رو خرید و استفاده کنم...!!!

لینک به دیدگاه

صبرکنین apu های رایزن بیاد  ، برای کسایی که سبک بازی می کنن یا تو 720p بازی میکنند فوق العاده است معادل gtx 1030

البته اگه ماینر های محترم بهش رحم کنن و ازش برای ماین استفاده نکنند که احتمالا می کنن!

لینک به دیدگاه

به حرف گربه سیاه بارون نمیاد! :4_joy:  حد اقل  مطمئنم که اینجا همچین قضیه ای کاملا منتفی و مسخره هست.

لینک به دیدگاه

واقعا متنفرم از ماینرها امید روزی که همشون ورشکسته بشن.اینهایی که باعث میشن ما نتونیم قطعات مورد نیازمون رو تامین کنیم.همه شدن ماینر.

واقعا از لیون هم انتظار نداشتم که اینجوری طرفدار ماینینگ باشه (البته لذت پول راحت باید خوش باشه که لیون اینطوری از ماین ساپورت میکنه)

ویرایش شده توسط pedram.alipur
لینک به دیدگاه

این همه دشمنی بین گیمرها و ماینرها تو جنگ جهانی دوم بین متحدین و متفقین نبود

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، pedram.alipur گفته است :

واقعا متنفرم از ماینرها امید روزی که همشون ورشکسته بشن.اینهایی که باعث میشن ما نتونیم قطعات مورد نیازمون رو تامین کنیم.همه شدن ماینر.

واقعا از لیون هم انتظار نداشتم که اینجوری طرفدار ماینینگ باشه (البته لذت پول راحت باید خوش باشه که لیون اینطوری از ماین ساپورت میکنه)

داداش باید به اون ها هم حق بدیم به هرحال سود زیاد داره فقط تقصیر اونا نیست nvidia و amdبه بهانه ماینینگ تولیدشونو کم کردن تا کارت های خودشون با قیمت بیشتری بفروشند من و شما هم اگر سرمایه داشتیم مطمئن باشید ما هم میزدیم تو کار ماینینگ هیچ وقت یه طرفه قضاوت نکنید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انویدیا اگر خیلی ناراحته تولیدشو زیاد کنه .این بیانیه های آبکی عوام فریب دردی از کسی دوا نمی کنه نه از ماینر نه از گیمر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 34 دقیقه قبل، pedram.alipur گفته است :

من نه ماینر نه گیمر حرفه ای اما شما همچین میگی ماینر فلان فلان شده که انگار خودتون با کارت گرافیک در بنیاد خیریه دارید داروی نو ترکیب سرطان تولید می کنید :D جوری میگی از لیون انتظار نداشتم من فکر کردم یارانه شما را لیون قطع کرده:1_grinning:تمام فروشگاه های بزرگ دنیا روی بازار ماین کار می کنند از آمازون گرفته تا نیو اگ و هزاران فروشگاه ریز و درشت .چرا لیون نباید رو ماین کار کنه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

والا می ارزه

این ماینرا دیگه اعصاب نداشتن برامون هر روز میای میبینی یک تومن رفته رو قیمت کارت

داداش فروشگاه های اینترنتی روبات ساختن!:D

لینک به دیدگاه

با این گندی که ماین زده به بازار . انویدیا که سهله. اتحادیه صنف هم بیاد نمیتونه جلوشو بگیره. واقعا آدم تعجب میکنه. این کسانی که میرن تو ماین یه ساعت به دخل و خرجش و پایدار بودنش فکر کنن منصرف میشن. واقعا حضرت  محمد (ص) حرف درستی زدن : یک ساعت فکر کردن از هفتاد سال عبادت برتر است!

لینک به دیدگاه

انویدیا منو یاد سازمان ملل میندازه که رِئیسش فقط میشینه تماشا میکنه همه اتفاقات بدو و فقط ابراز نگرانی میکنه:4_joy:

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، nightkiler گفته است :

من نه ماینر نه گیمر حرفه ای اما شما همچین میگی ماینر فلان فلان شده که انگار خودتون با کارت گرافیک در بنیاد خیریه دارید داروی نو ترکیب سرطان تولید می کنید :D جوری میگی از لیون انتظار نداشتم من فکر کردم یارانه شما را لیون قطع کرده:1_grinning:تمام فروشگاه های بزرگ دنیا روی بازار ماین کار می کنند از آمازون گرفته تا نیو اگ و هزاران فروشگاه ریز و درشت .چرا لیون نباید رو ماین کار کنه؟؟؟؟

چون ما در ایران هستیم.کشوری که بازار سخت افزارش نه تنها انحصاری هست بلکه فاسد هم هست،بلاخره بحران حل میشه اما قیمت ها در ایران به هیچ وجه نمیاد پایین،در ضمن خرید یک گرافیک توسط من به هیچ کس ضرر نداره اماخرید ده ها گرافیک و تشنه کردن بازار به همه ضرر میرسونه،لیون هم این ماه هی اخیر خیلی اهمیت خواصی میده به ماین به طوری که همه دارن در مورد ماین صحبت میکنن،لیون یه فروم خیلی مهمی هست و عملا هر روز بحث ماین هست،در اخر هم نیو اگ و سایت های معتبر در بازار ازاد و بین المللی کار میکنن اما ما در ایران هستیم که هیچوت هیچ مشکی حل نمیشه بلکه بدتر میشه،الان یه 1080tiبه ارزش یه کیس کامل شده و اگر در جهان این مشکل حل بشه اینجا به هیچ عنوان،بهمین دلیل از ماینر ها متنفرم بخصوص ماینرهای ایرانی چون اقدام های اون ها ضررش به من شما هم میرسه،

لینک به دیدگاه

دمش گرم خواستار شده!!!!!! کار دیگری بلد نبودی انویدیا. شرکتا هم فقط بلدن بخوان واقعا متنفرم از این شرکت ها که با دوتا حرف مسخره از زیر بار مسولیت شانه خالی میکنن!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درود

منطقا هم شرکت ها باید از گیمر ها حمایت بیشتری کنن!
ماین یه بازار محدود و مقطعی داره و به صورت کلی بلند مدت و استراتژیک نیست ولی  زمانی که ماینر ها نباشن در بلند مدت عمدتا گیمر ها مشتری سازنده تراشه گرافیکی هستن!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...