رفتن به مطلب

راهنمایی خرید کارت میان رده مناسب fullhd

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ب همگی :)

اقا ما خواستیم 1050ti بگیریم تا ی هفته پیش ۹۵۰ بود الان یهو دیدم شده ۱۳۰۰.۵۰۰ :|||

با این بازار و مملکت گل و بلبل هیچی معلوم نیست.خواستم موقتا ی میان رده بخرم  در حد ۵۵۰ اینا... تا نسل جدید معرفی شه ی چیز درست و حسابی بخرم.

تو این رنج نظرتون چیه واسه full hd با تنظیمات متوسط به پایین؟؟؟

خودم نظرم رو 750ti هست اما نمیدونم میتونه فول اچ دی اجرا کنه برام یا نه؟!

چ کارتی پیشنهاد میکنید شما؟

ممنون بابت جواب هاتون.:)

ویرایش شده توسط ali3516
لینک به دیدگاه

1050 معمولی بگیر. میتونی اکبند روی پایه 700 گیر بیاری. بعدا هم بفروشی.

ویرایش : البته 750ti هم خیلی نزدیکه به 1050. دست دوم تمیز از هر دوتاش گیر بیاری به صرفه تر هست.

ویرایش شده توسط @حامد@
لینک به دیدگاه

اگر دست دوم می خوایید بخرید میتونید حدود ۶۰۰ تومن یه ۹۶۰ بخرید که برای فول اچ دی و متوسط به پایین عالیه. خیلی از بازیها رو میتونی روی high بازی کنی ولی خب بعضی بازیها کم میاره و مجبوری رو تنظیمات متوسط بازی کنی.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

اگر دست دوم می خوایید بخرید میتونید حدود ۶۰۰ تومن یه ۹۶۰ بخرید که برای فول اچ دی و متوسط به پایین عالیه. خیلی از بازیها رو میتونی روی high بازی کنی ولی خب بعضی بازیها کم میاره و مجبوری رو تنظیمات متوسط بازی کنی.

در 18 دقیقه قبل، @حامد@ گفته است :

1050 معمولی بگیر. میتونی اکبند روی پایه 700 گیر بیاری. بعدا هم بفروشی.

ویرایش : البته 750ti هم خیلی نزدیکه به 1050. دست دوم تمیز از هر دوتاش گیر بیاری به صفره تر هست.

راستش من از گرافیک سر در نمیارم میترسم کارکردا بگیرم مشکلی داشته باشه پشیمون شم وگرن قطعا ب صرفِ تره کارکرده...

یعنی 750ti نمیتونه حتی full hd با تنظیمات متوسط بده بهم؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali3516 گفته است :

راستش من از گرافیک سر در نمیارم میترسم کارکردا بگیرم مشکلی داشته باشه پشیمون شم وگرن قطعا ب صرفِ تره کارکرده...

چرا. این کارت هم می تونه تنظیمات متوسط بده. من از دوستانم این کارت رو خیلی استفاده کردن و تا یک و نیم سال پیش راحت میتونستن بازیها رو روی high اجرا کنن. اما مدتی هست که بازیها نیاز به VRam بیشتری دارن و برا همین کم میاره.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ali3516 گفته است :

من خودم شخصا تجربه استفاده از این کارت رو نداشتم و فقط ملاک حرف هام مقایسه های یوتیوب هست.

شما این رو ببین فکر کنم خودت متوجه میشی کارت 750ti کارت ضعیفی نیست.

https://www.youtube.com/watch?v=NPmuPVUYqf0

ولی خب مقایسه ها روی بازیهایی هست که چند ساله توی بازار هستن. بازیهای جدید که چند ماه از ریلیز شدنشون میگذره و یا در چند ماه اینده میان میتونه سطح کیفیتشون بالاتر باشه به نسبت بازیهای 2 3 سال قبل

همونطوری که دوستمون گفت بحث رم گرافیکی مطرحه اینجا که من خودم توی 2 بازی COD WW2 و FIFA 18 روی تنظمیات High دیدم فقط 2 گیگ و خورده ای رم گرافیکی داره استفاده میشه.

حالا نمیدونم 750ti چند گیگ رم داره ولی خب مسلما روی سطح کیفیت متوسط شما برای اجرای بازیها نباید مشکلی داشته باشی.

لینک به دیدگاه

به نظر من سراغ نسل قبلی برید

کارت 980 یا r9 380

متاسفانه خیلی از همین دوستانی ک از گرونی ناله میکنن میبینید تو تاپیک های گرافیک ولو شدن و دارن قیمت های نجومی و بالاتر از پایه پیشنهاد میدن ک سرانجامش همین قیمت گرافیکی شده ک میبینید البته بگردید شاید بیرون از فضای مجازی کارت های خوش قیمت زیادی پیدا کنید

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، @حامد@ گفته است :

من خودم شخصا تجربه استفاده از این کارت رو نداشتم و فقط ملاک حرف هام مقایسه های یوتیوب هست.

شما این رو ببین فکر کنم خودت متوجه میشی کارت 750ti کارت ضعیفی نیست.

https://www.youtube.com/watch?v=NPmuPVUYqf0

ولی خب مقایسه ها روی بازیهایی هست که چند ساله توی بازار هستن. بازیهای جدید که چند ماه از ریلیز شدنشون میگذره و یا در چند ماه اینده میان میتونه سطح کیفیتشون بالاتر باشه به نسبت بازیهای 2 3 سال قبل

همونطوری که دوستمون گفت بحث رم گرافیکی مطرحه اینجا که من خودم توی 2 بازی COD WW2 و FIFA 18 روی تنظمیات High دیدم فقط 2 گیگ و خورده ای رم گرافیکی داره استفاده میشه.

حالا نمیدونم 750ti چند گیگ رم داره ولی خب مسلما روی سطح کیفیت متوسط شما برای اجرای بازیها نباید مشکلی داشته باشی.

در ۱ ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

چرا. این کارت هم می تونه تنظیمات متوسط بده. من از دوستانم این کارت رو خیلی استفاده کردن و تا یک و نیم سال پیش راحت میتونستن بازیها رو روی high اجرا کنن. اما مدتی هست که بازیها نیاز به VRam بیشتری دارن و برا همین کم میاره.

750 ti  مدل چهار گیگ رو من میخوام بخرم  انشالله مشکل vram نداشته باشم :)

بعد یه سوال دیگه : مادر برد من z170 pro gaming  هست و  سوکت 1151 هست مشکلی ک نداره؟

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، ali3516 گفته است :

750 ti  مدل چهار گیگ رو من میخوام بخرم  انشالله مشکل vram نداشته باشم :)

بعد یه سوال دیگه : مادر برد من z170 pro gaming  هست و  سوکت 1151 هست مشکلی ک نداره؟

۴ گیگ رم گرافیکی خوبه

مادربورد شما اسلات pci-express 16x داشته باشه میتونید کارت رو نصب کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز تفاوت محسوسی بین 750 ti و 1050 هست خرید    gtx 750ti حتی 4 گیگ رو پیشنهاد نمیکنم حجم مموری بالا برای چیپ ضعیف بی معنی هست

خیلی راحت تستها و میزان فریم و مقایسه تصویری توی u تیوب رو میتونید ببینید 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hamed2G گفته است :

سلام

دوست عزیز تفاوت محسوسی بین 750 ti و 1050 هست خرید    gtx 750ti حتی 4 گیگ رو پیشنهاد نمیکنم حجم مموری بالا برای چیپ ضعیف بی معنی هست

خیلی راحت تستها و میزان فریم و مقایسه تصویری توی u تیوب رو میتونید ببینید 

سلام دوست عزیز من خیلی نمیخوام با گرافیک بالا بازی کنم اخه فعلا میخوام یکسال با ۷۵۰ ti  بازی کنم منتظر باشم واسه نسل جدید. حتی اگ تنظیمات متوسط بازی های امروزی رو بتونه اجرا کنه کافیه ک بنچمارک هاش نشون میده حداقل این توانایی رو داره...!

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، ali3516 گفته است :

سلام دوست عزیز من خیلی نمیخوام با گرافیک بالا بازی کنم اخه فعلا میخوام یکسال با ۷۵۰ ti  بازی کنم منتظر باشم واسه نسل جدید. حتی اگ تنظیمات متوسط بازی های امروزی رو بتونه اجرا کنه کافیه ک بنچمارک هاش نشون میده حداقل این توانایی رو داره...!

ببینید شما بخواین کارکرده 750 ti بخرید با توجه به قیمت های فروم بین 400 تا 450 باید هزینه کنید اکبندش هم بین 540 الی 600 هست 

در صورتی که میتونید asus gtx 1050 ph اکبند با سه سال گارانتی رو 660 تهیه کنید که به مراتب قویتر ، کم مصرف ، جدیدتر هست

به این موضوع هم فکر کنید خواستید گرافیکی که خریدید بعد مدتی بفروشید مسلما کارتی که جدیدتر هست رو بهتر میتونید بفروشید همه جوانب رو در نظر بگیرید

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hamed2G گفته است :

ببینید شما بخواین کارکرده 750 ti بخرید با توجه به قیمت های فروم بین 400 تا 450 باید هزینه کنید اکبندش هم بین 540 الی 600 هست 

در صورتی که میتونید asus gtx 1050 ph اکبند با سه سال گارانتی رو 660 تهیه کنید که به مراتب قویتر ، کم مصرف ، جدیدتر هست

به این موضوع هم فکر کنید خواستید گرافیکی که خریدید بعد مدتی بفروشید مسلما کارتی که جدیدتر هست رو بهتر میتونید بفروشید همه جوانب رو در نظر بگیرید

بله درسته قبول دارم ممنون ...

کدوم سایت این قیمتو  زده؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

بنده760ocداشتم اکثر بازیا توی فول اچ دی میشد با تنظیمات highبازی کنم تا یکسال پیش اما از بتل۱ وکالاف جدید دیگه امکانش نبود وبخاطر حافظه مموری ۲گیگ که کم هست حتی روی mediumهم بعضی جاها مشکل ساز میشد خصوصا توی کالاف.

گفتم از لحاظ فنی اطلاع داشته باشید که عملکرد این کارت به چه صورته.

لینک به دیدگاه

خب دوستان لطف کنید یه جمع بندی بزنیم.

gtx 1050 ph با قیمت ۶۸۰ تومان نسبت به 750 ti 4gb با قیمت 540 تومان ارزش خرید بیشتری داره واسه گیم تو  full hd? 

کسی تجربه کار با 1050 ph 2gb رو داره؟ در چ سطحی هست از خریدش پشیمون نمیشم؟ 

ممنون میشم جواب بدین چون تا دو روز آینده قصد خرید دارم.

نظرتون دربارش چیه؟!

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک/nvidia/کارت-گرافیک-ایسوس-ph-gtx1050-2g.html

ویرایش شده توسط ali3516
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ali3516 گفته است :

خب دوستان لطف کنید یه جمع بندی بزنیم.

gtx 1050 ph با قیمت ۶۸۰ تومان نسبت به 750 ti 4gb با قیمت 540 تومان ارزش خرید بیشتری داره واسه گیم تو  full hd? 

کسی تجربه کار با 1050 ph 2gb رو داره؟ در چ سطحی هست از خریدش پشیمون نمیشم؟ 

ممنون میشم جواب بدین چون تا دو روز آینده قصد خرید دارم.

نظرتون دربارش چیه؟!

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک/nvidia/کارت-گرافیک-ایسوس-ph-gtx1050-2g.html

۱۰۵۰ به نظر من هم گزینه بهتری هست. درسته ۷۵۰ تی آیی که می خرید چهار گیگ هست ولی در کل ضعیف تر هست و نمیتونه به پای ۱۰۵۰ برسه. تجربه استفاده از ۱۰۵۰ رو هم خودم داشتم با هشت گیگ رم و یه i5 معمولی میتونی از پس همه بازیهای روز تو فول اچ دی بربیایی. البته رو کیفیت متوسط. 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

۱۰۵۰ به نظر من هم گزینه بهتری هست. درسته ۷۵۰ تی آیی که می خرید چهار گیگ هست ولی در کل ضعیف تر هست و نمیتونه به پای ۱۰۵۰ برسه. تجربه استفاده از ۱۰۵۰ رو هم خودم داشتم با هشت گیگ رم و یه i5 معمولی میتونی از پس همه بازیهای روز تو فول اچ دی بربیایی. البته رو کیفیت متوسط. 

متوسط و اولترا فرقی واسم نداره مرسی بابت راهنماییت پس همون 1050 تصویب شد :))

ممنون بابت راهنمایت

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، ali3516 گفته است :

متوسط و اولترا فرقی واسم نداره مرسی بابت راهنماییت پس همون 1050 تصویب شد :))

ممنون بابت راهنمایت

سلام علیک یه نگاه بنداز rx 460 هم‌گزینه خوبیه ، قیمت مناسب و کارایی زیاد  اگه چهار گیگش گیرت بباد که چه بهتر

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام علیک یه نگاه بنداز rx 460 هم‌گزینه خوبیه ، قیمت مناسب و کارایی زیاد  اگه چهار گیگش گیرت بباد که چه بهتر

درود

چند هست قیمتش؟ لیون موجود نداره...

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، ali3516 گفته است :

درود

چند هست قیمتش؟ لیون موجود نداره...

باید نگاه بندازید حدود پونصد بود قبلا دو‌گیگش چهار گیگش حدود ۵۵۰، البته برای ماینیگ چهار گیگش خیلی گرون شد ، یه سرچ کنید نسبت به قیمتش می ارزه

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/03, 12:24:24، Negrasombra گفته است :

امروز ۱۰۵۰ با گارانتی سازگار خریدم ایشاله چرخش بچرخه ممنون از همه ی دوستان. :)))

**بسته شد**

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...