رفتن به مطلب

خرید سیستم جدید با بودجه 2 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ،بعد از مدتها قصد دارم سیستم رو عوض کنم:Dبیشتر استفادم هم برا موزیک و فیلم دیدن و وبگردی هستش،اهل گیم با کامپیوتر نیستم سالی یه بارم اگه هوس کنم با کنسول راحت ترم،دنبال یه مانیتور خوب و باکیفیت بین اندازه 20 تا 22 هستم که جوابگوی نیاز من باشه ،موس و کیبورد و اسپیکر هم لازم نیست تهیه کنم ،ممنون میشم دوستان باتجربه و اهل فن بنده رو راهنمایی کنن،البته میدونم با این قیمتای این روزا بودجه خوبی در دست نیست  ولی بضاعت بنده در همین مقدار هست،یه جورایی با این بودجه میخوام بهترین انتخاب رو داشته باشم چون چند سالی همراهم میمونه، سپاس از همگی

لینک به دیدگاه

سلام علیک این مانیتور نسبت به قیمت و امکانات خوب هست
https://www.markazi.co/shop/صفحه‌نمایش-سامسونگ-مدل-samsung-ls22f355hn/

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، 

مادربرد: ASUS PRIME B250-PRO

پردازنده: Intel Core i3-7100

رم: kingston  HyperX FURY 8GB 4GBx2 2400 MHz C15

هارد دیسک: Seagate Barracuda 1TB

پاور: Green GP450A-UK

کیس: GREEN Z+ Grand

سیستم پیشنهادی فوق مناسب برای :
- استفاده‌های خانگی (وبگردی، آفیس، چند رسانه ای، دانلود از اینترنت)
- استفاده‌های کاری (ادارات، کافی نت و دیگر مشاغلی که به سیستم معمولی نیاز دارند) و  کار با نرم افزارهای گرافیکی رایج نظیر فتوشاپ

این سیستم بدون کارت گرافیک پیشنهاد شده، و از  گرافیک آنبرد پردازنده (Intel HD Graphics 630) تصویر میگیرین، پس به خروجی های متنوع و کاربردی مادربرد دقت کنید (مادربرد پیشنهادی، دارای سه خروجی تصویر  VGA، DVI، HDMI می باشد)  . 

مانیتورهای پیشنهادی (عمده بودجه رو به خرید قطعات سیستم اختصاص بدین و بعد بر اساس بودجه و سلیقتون، یکی از این مانیتورها رو بخرین، مانیتور دست دو خوش قیمت و سالم هم داخل بازار فراوونه)

BenQ GW2270H   

LG 22M38H 22Inch

مانیتوری که دوست عزیزمون آقا بهنام هم پیشنهاد دادن، مناسبه .

ویرایش شده توسط محمد برخوردار
لینک به دیدگاه

بنده به شما پیشنهاد میکنم قطعات رو به صورت  استوک و گارانتی دار از همین فروم تهیه کنید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام علیک این مانیتور نسبت به قیمت و امکانات خوب هست
https://www.markazi.co/shop/صفحه‌نمایش-سامسونگ-مدل-samsung-ls22f355hn/

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

ممنون از پیشنهادتون،حتما مد نظر قرار میدمش

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

سلام دوست عزیز، 

- استفاده‌های کاری (ادارات، کافی نت و دیگر مشاغلی که به سیستم معمولی نیاز دارند) و  کار با نرم افزارهای گرافیکی رایج نظیر فتوشاپ

این سیستم بدون کارت گرافیک پیشنهاد شده، و از  گرافیک آنبرد پردازنده (Intel HD Graphics 630) تصویر میگیرین، پس به خروجی های متنوع و کاربردی مادربرد دقت کنید (مادربرد پیشنهادی، درگاه سه خروجی تصویر  VGA، DVI، HDMI می باشد)  . 

مانیتورهای پیشنهادی (عمده بودجه رو به خرید قطعات سیستم اختصاص بدین و بعد بر اساس بودجه و سلیقتون، یکی از این مانیتورها رو بخرین، مانیتور دست دو خوش قیمت و سالم هم داخل بازار فراوونه)

BenQ GW2270H   

LG 22M38H 22Inch

مرسی محمد جان بابت وقتی که گذاشتی،سیستم خوبیه ولی به نظرم قیمتش از بودجه من بیشتر میشه

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، OmidArash گفته است :

بنده به شما پیشنهاد میکنم قطعات رو به صورت  استوک و گارانتی دار از همین فروم تهیه کنید

فکر کنم باید همین پیشنهاد شما رو دنبال کنم با این قیمتا

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

سلام دوست عزیز، 

این سیستم بدون کارت گرافیک پیشنهاد شده، و از  گرافیک آنبرد پردازنده (Intel HD Graphics 630) تصویر میگیرین، پس به خروجی های متنوع و کاربردی مادربرد دقت کنید (مادربرد پیشنهادی، درگاه سه خروجی تصویر  VGA، DVI، HDMI می باشد)  . 

BenQ GW2270H   

LG 22M38H 22Inch

سلام علیک خواهش  ، نسبت به قیمت عالی هست ، حتی پاور رو هم 330 استفاده کنه

و کیس رو هم گرین هیوا یا مثل خودم  اورامان ، یا پارس اواو  ، کمتر پاش دربیاد

لینک به دیدگاه

سی پی یو رو هم می تونی پنتیوم 4400  یا اگر قیمت مناسب بود 4560 انتخاب کنی ،  رم چهار هم برداری قیمتش پایین‌تر در میاد 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سی پی یو رو هم می تونی پنتیوم 4400  یا اگر قیمت مناسب بود 4560 انتخاب کنی ،  رم چهار هم برداری قیمتش پایین‌تر در میاد 

قصد خودمم همین بود فعلا یه چهار گیگ تهیه کنم تازه بعدا سر فرصت یکی دیگه هم میگیرم،
 Green GP450A-UK  این پاور کفایت میکنه برا این قطعات؟
بین   سیگیت یا وسترن بلو کدوم  انتخاب بهتریه؟
مانیتور 22 بزرگ نیست برا استفاده خونه؟چشم رو اذیت نمیکنه؟چون تا حالا استفاده نکردم پرسیدم؟ممنون بچه ها وقت میزارید

لینک به دیدگاه

۳۳۰ گرین هم کارت رو راه می ندازه خیالت راحت

به نظر بنده همون وسترن بلو بگیر بهتره ، نسبت به این چند تایی که گرفتم خوب بوده الان دست دوم با گارانتی گرفتم ۱۵۰ تومن 

نه خیالت راحت بعد از چند وقت همین ۲۲ هم برات کوچیک میشه اندازش مناسب هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...