رفتن به مطلب

مقایسه cpu

Recommended Posts

درود

1.میخواستم بدونم تو رنج قیمت 600 چه cpu های خوبی هست؟ (اینتل)

2.چه مادربرد هایی هم میتونه از سری های جدید  cpu پشتیبانی کنه تو رنج قیمت 300 اینا؟

با تشکر

ویرایش شده توسط Amir Kazimi
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Amir Kazimi گفته است :

درود

1.میخواستم بدونم تو رنج قیمت 600 چه cpu های خوبی هست؟ (اینتل)

2.چه مادربرد هایی هم میتونه از سری های جدید  cpu پشتیبانی کنه تو رنج قیمت 300 اینا؟

با تشکر

اگه منظورتون جدیدترین سری اینتل (کافی لیک) باشه ، حدود 600 میتونید 8100 بخرید. ارزونترین مادربردش هم (اگه اشتباه نکنم) حدود 650 تومنه.

سری قبلی (کبی لیک) ، حدود 600 چیزی نداریم. 7100 حدود 500 و 7400 حدود 800 تومنه. با 300 هم میتونید یه مادربرد h110 یا b150 براش بخرید که ممکنه نیاز به آپدیت داشته باشه.

از سری قبلتر (اسکای لیک) 6400 حدود 750و 6100 حدود 500 تومنه. مادربردش هم همون مادربردهای کبی لیکه. برای این سری نیازی به آپدیت نیست.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Taghi گفته است :

اگه منظورتون جدیدترین سری اینتل (کافی لیک) باشه ، حدود 600 میتونید 8100 بخرید. ارزونترین مادربردش هم (اگه اشتباه نکنم) حدود 650 تومنه.

سری قبلی (کبی لیک) ، حدود 600 چیزی نداریم. 7100 حدود 500 و 7400 حدود 800 تومنه. با 300 هم میتونید یه مادربرد h110 یا b150 براش بخرید که ممکنه نیاز به آپدیت داشته باشه.

از سری قبلتر (اسکای لیک) 6400 حدود 750و 6100 حدود 500 تومنه. مادربردش هم همون مادربردهای کبی لیکه. برای این سری نیازی به آپدیت نیست.

درود

من یه gtx 960 4gb  دارم میخواستم ببینم با کدوم از این cpu ها کاملا مچ میشه و گلوگاه نمیکنه؟!

بازم ممنون از راهنمایی

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Amir Kazimi گفته است :

درود

من یه gtx 960 4gb  دارم میخواستم ببینم با کدوم از این cpu ها کاملا مچ میشه و گلوگاه نمیکنه؟!

بازم ممنون از راهنمایی

درباره گرافیک اطلاعاتم کامل نیست ، یا دوستان واردتر کمک میکنن ، یا میتونید از سایت game-debate استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، 

شما مشکلت با تبدیل و مانیتور حل شد ؟  

گلوگاه مسئله ای بین سه پارامتر: قدرت پردازنده، قدرت کارت گرافیک و رزولوشن. (تا این سه مشخص نباشه، نمیشه زیاد برای گلوگاه نظر داد) 

نیاز و کاربریتون رو عرض کنید، تا سیستم پیشنهادی ارائه بشه . 

لینک به دیدگاه

درود

بله مشکل مانیتور با یه تبدیل دیگ درست شد و الان رو رزولیشن 1050×1680 خوب جواب میده

همونطور ک عرض کردم گرافیک بنده gtx 960 4gb هست از اون طرف cpu هم A8 _5600k که مثل روز روشنه که گلوگاه میشه 

پاورمم 420w green  هستش

حالا میخواستم یه cpu تهیه کنم که کلا با کارت گرافیک مچ باشه

کاربرد هم بیشتر برا گیمه

با تشکر 

ویرایش شده توسط Amir Kazimi
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Amir Kazimi گفته است :

درود

بله مشکل مانیتور با یه تبدیل دیگ درست شد و الان رو رزولیشن 1050×1680 خوب جواب میده

همونطور ک عرض کردم گرافیک بنده gtx 960 4gb هست از اون طرف cpu هم A8 _5600k که مثل روز روشنه که گلوگاه میشه 

پاورمم 420w green  هستش

حالا میخواستم یه cpu تهیه کنم که کلا با کارت گرافیک مچ باشه

کاربرد هم بیشتر برا گیمه

با تشکر 

درود

A8-7600 به نظرم گلوگاه کمی با این کارت میده توی یوتیوب سرچ کن هست

لینک به دیدگاه

سلام

من چند وقتی هست یک لپتاپ با پردازنده ی amd نسل 9 خریدم اما خیلی هنگ میکنه و کند هست، چند بار ویندوز رو تعویض کردم اما مشکل بر طرف نشده

همچنین با سیستم شرکت که اونهم AMD هست همین مشکل رو دارم

آیا تمام سیستم های amd هنگ میکنه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، 

پلتفرم های اینتل برای گیم مناسبن .

دو قطعه پیشنهادی: پردازنده I5 7400  و مادربرد MSI B250M PRO-VDH (و اگر میخوای برای مادربرد هزینه کنی ASUS PRIME B250-PLUS)  

با این مشخصات سخت افزاری با کارت گرافیک GTX 960 4GB در رزولوشن FULL HD گلوگاه نیست .

(اگر محدودیت بودجه داری، همین قطعات رو دست دو و کم کار پیدا میشه، تهیه کن، ولی اگه سیستم رو فقط برای گیم میخوای و مصارف خانگی، I3 7100 هم مناسبه، با کارت GTX 960 4GB در رزولوشن FULL HD (با تنظیمات پایین) (بستگی به موتور بازی هم  داره) به امید خدا گلوگاه نمیشه . 

حالا که قصد ارتقا سیستمت رو داری، یک پاور به روز تهیه  کن .

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، yosef گفته است :

سلام

من چند وقتی هست یک لپتاپ با پردازنده ی amd نسل 9 خریدم اما خیلی هنگ میکنه و کند هست، چند بار ویندوز رو تعویض کردم اما مشکل بر طرف نشده

همچنین با سیستم شرکت که اونهم AMD هست همین مشکل رو دارم

آیا تمام سیستم های amd هنگ میکنه؟

سلام، همه سیستم های AMD هم اینطور نیست، داخل تاپیکهای مربوط به مشکلات و رفع خطاهای سیستم نگاهی بندازید، تاپیک رفع مشکلات پلتفرم های AMD زیاده، انشالا مشکلتون حل میشه، اگر چیزی پیدا نکردید، تاپیک جداگونه بزنید، دوستان کاملاً به طور حرفه ای کمکتون میکنن، در اینجا تاپیک این بنده خدا هم اسپم میشه . 

اینطور نیست و سیستم های اینتل هم مشکلات خودشون رو دارن (ولی به قول دوستان اهل فن، همه چی برای پلتفرم های اینتل ساخته و پرداخته میشه)  

معمولاً خرید رم های سازگار با پلتفرم های AMD و آپدیت بایوس مادربرداشون، بیشتر مشکلاتشون رو رفع میکنه . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...