رفتن به مطلب
  • 0

مشاوره برای خرید گوشی دسته 2 اندروید تا محدوده 1 میلیون

maysamsina
 اشتراک گذاری

سوال

سلام دوستان ! خرید گوشی دسته 2 اندروید تا محدوده 1 میلیون رو میخاستم نظر و مشاوره بدید .نوع گوشی رو معرفی بفرمایید .  با تشکر .

لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 1

سلام نو برو شیامی بخر
خودم note 4x دارم
صبر کنی note 5 plus هست خیلی زیباست
یا امکانات و صفخه بزرگ نیازه
Mi max 2 هم مناسبه
یه نگاه بنداز
نسبت به پولی که می دی امکانات بیشتری می گیری

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 0

درود عزیز بنده هم کاملا با گوشی های شیائومی موافقم واقعا خوبن

لینک به دیدگاه

• 0
در 47 دقیقه قبل، nima19 گفته است :

درود عزیز بنده هم کاملا با گوشی های شیائومی موافقم واقعا خوبن

درود ! پشتیبانی داره ؟ اگه زمانی خراب شد قطعش هس ؟

لینک به دیدگاه

• 0

دوست عزیز با این پول میتونی از برند شیائومی و هوآوی گوشی های خوبی بخری

لینک به دیدگاه

• 0

یکم بیشتر هزینه کن و هواوی p10.  دست دو بخر درحد اک

منم خودم شیاومی mi5s دارم

لینک به دیدگاه

• 0
در 1 ساعت قبل، pourya گفته است :

نوت 4 رو  فکر میکنم تو این رنج قیمت باشه

نوت 4 که خیلی قدیمیه

سایزش هم شاید هرکسی نپسنده

گلکسی s6 انتخاب بهتریه و قرار اندروید8 هم براش بیاد حتی

لینک به دیدگاه

• 0
در در 1396/11/05, 20:40:09، behnamalizade69 گفته است :

سلام نو برو شیامی بخر
خودم note 4x دارم
صبر کنی note 5 plus هست خیلی زیباست
یا امکانات و صفخه بزرگ نیازه
Mi max 2 هم مناسبه
یه نگاه بنداز
نسبت به پولی که می دی امکانات بیشتری می گیری

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

تأیید میشه من دوتا دارم ، فوق العاده است ، یکی اروپا و یکی چین 

لینک به دیدگاه

• 0

گوشی xiaomi mi 5s  هم قیمتی دورو بر 1100 داره که اونم عالیه از خیلی از گوشی های پرچمداری«تو سالی که عرضه شد» فوق العاده تره و دارای حسگر اثر انگشت ما فوق صوت هستش . نسخه ۱۲۸ گیگش هم 3d toch  داره . درکل گوشی عالی هستش و بهتر از اون تو این رنج قیمت واقعا نیست.

لینک به دیدگاه

• 0
در 7 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

تأیید میشه من دوتا دارم ، فوق العاده است ، یکی اروپا و یکی چین 

من اول یکی ۳۲ گیگ اسنپ برای دوستم گرفتم ، بعد یک هفته گفت بگیر ضرر نمی کنی ، یکی ۶۴ گیگ مدیاتک گرفتم ، واقعا عالی ، حدود یک ماه بعد یه ۶۴ گیگ مدیاتک دیگه برای اعضای خانوادم گرفتم ،  اونها هم راضی ، اللنم منتظرم نوت پنج پلاس بیاد با قیمت مناسب یکی دیگه از اعضای خانواده ام بگیرم ، نسبت به قیمت امکانات خیلی خوبی  داره ، کلن پشیمونیش کمه

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

من اول یکی ۳۲ گیگ اسنپ برای دوستم گرفتم ، بعد یک هفته گفت بگیر ضرر نمی کنی ، یکی ۶۴ گیگ مدیاتک گرفتم ، واقعا عالی ، حدود یک ماه بعد یه ۶۴ گیگ مدیاتک دیگه برای اعضای خانوادم گرفتم ،  اونها هم راضی ، اللنم منتظرم نوت پنج پلاس بیاد با قیمت مناسب یکی دیگه از اعضای خانواده ام بگیرم ، نسبت به قیمت امکانات خیلی خوبی  داره ، کلن پشیمونیش کمه

من دوتا گرفتم اسنپه که اصلا باتریش مرگ نداره ولی مدیاتکه سریع شارژ خالی میکنه ، در عوض مدیا تکه یک گیگ رم بیشتر داره ، درکل گوشی فوق العاده ایهIMG_20171031_212117_AO_HDR.thumb.jpg.445835316bb92fd4d5afb49ad94fe277.jpg

لینک به دیدگاه

• 0
در در 1396/11/05, 16:52:40، @حامد@ گفته است :

اطلاعات زیادی ندارم تو این زمینه ولی گوشی خودم galaxy a7 2016 هست. ازش راضی هستم.

فکر میکنم کارکرده رو زیر ۱ بتونی پیدا کنی.

کلا سری های A3, A5, A7 رو هم بررسی کن

در 1 ساعت قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

سلامسلام.دوست عزیز نوت۴ سامسونگ گوشی خیلی خوبیه.صفحه نمایشش ۴کا هستش و باتریشم خیلی خوب پاسخگو میباشدسلام دوست عزیز گوشیه خوب باسلام.دوست عزیز من هم نوت ۴ رو تایید میکنم اس۷ رو هم داشتم که حدودا ۹ماه استفاده میکردم و دوماهه پیش فروختم  من خودم یدونه نوت۴ فورجی دارم و یدونه جی ۷دوسیم کارته یکیشو میخوام بفروشم جی ۷ رو ۵۲۰ت و نوت ۴ فورجی رو هم با کاور  اس ویو که ۱۲۰ت قیمتشه آخر آخرش ۹۸۰ت مد نظرمه و چون پول لازمم میخوام یکیشو بفروشم جی ۷ که هم صفحش معمولیه و ... . بنظرم یه چیزی بخواهید که همیشه از کارکرد و کیفیت و دوربین و امکاناتش راضی باشیدنوت ۴ بهتره هم دوربینش کیفیتش خوبه هم باتریش هم صفحه نمایش خیلی باکیفیت ۴کا.

اگه یکی از اینا رو خواستی در خدمتم

در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

در 2 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

گوشی xiaomi mi 5s  هم قیمتی دورو بر 1100 داره که اونم عالیه از خیلی از گوشی های پرچمداری«تو سالی که عرضه شد» فوق العاده تره و دارای حسگر اثر انگشت ما فوق صوت هستش . نسخه ۱۲۸ گیگش هم 3d toch  داره . درکل گوشی عالی هستش و بهتر از اون تو این رنج قیمت واقعا نیست.

در 6 ساعت قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

دوست عزیز با این پول میتونی از برند شیائومی و هوآوی گوشی های خوبی بخری

در 6 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :

یکم بیشتر هزینه کن و هواوی p10.  دست دو بخر درحد اک

منم خودم شیاومی mi5s دارم

درود برهمگی بالاخر ه چی بخریم :34_rolling_eyes:

لینک به دیدگاه

• 0

بنظرم شیائومی Mi A1 ،اندروید اوریو رو دریافت کرده،دوربین دوتایی،پشتیبانی مستقیم گوگل رو داره استثنائا این مدل تو این برند،تجربه اندروید خام،مشابه اونی که تو گوشیای گوگل پیکسل تجربه میکنید،واقعا شیک هست،گوشی ،تاریخ عرضه ش هم برا سپتامبر 2017 هستش جدیدتر از بقیه گوشیا هست ،رم 4 ،حافظه داخلی 64 ،قیمتشم الان 1100 هستش

image.jpeg

ویرایش شده توسط userme
لینک به دیدگاه

• 0

دوست عزیز تو یک سال اخیر برای اقوام و خودم بالای 10 تا گوشی شیائومی خریدم همه راضی بودن انصافان یک فیدبک بد هم نداشتیم 

و سامسونگ هم فقط پول مارکشو میگیره یک گوشی یک میلیونی شیائومی قشنگ با یک گوشی 1600 سامسونگ برابری میکنه 

شیائومی در بالا رده هاشم ترکونده واقعا واقعا گوشی هایی هستن که مرگ ندارن

لینک به دیدگاه

• 0
در در 1396/11/05, 15:49:25، maysamsina گفته است :

سلام دوستان ! خرید گوشی دسته 2 اندروید تا محدوده 1 میلیون رو میخاستم نظر و مشاوره بدید .نوع گوشی رو معرفی بفرمایید .  با تشکر .

بنده با کمی هزینه بیشتر LG G5 خریدم، از نظر خودم عالیه هم گوشی هم دوربینش، اگر آمار و ارقام براتون مهمه بنچمارکهاش هست ببینید فکر میکنم 140هزار باشه،دقت هم کنید مدل SE داره که ضعیف تره، هر کسی برای هدف و کاری گوشی رو میخره، شما ببینید نیازتون چیه، وقتی باتری نیاز داشتم لومیا مایکروسافت برداشتم و دارم هرچی هم که میخوام روش دارم،میگفتن برنامه نداره ویندوز و این حرفا، اما نیاز من برنامه نبود خیلی هم عالی بود!

شما هم ببین چی میخوای، مشخصات G5 هم ببین بد نیست، از ال جی مدل های V10 خب طراحی خاص خودشو داره  تو این قیمت.

لینک به دیدگاه

• 0
در 13 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

من دوتا گرفتم اسنپه که اصلا باتریش مرگ نداره ولی مدیاتکه سریع شارژ خالی میکنه ، در عوض مدیا تکه یک گیگ رم بیشتر داره ، درکل گوشی فوق العاده ایهIMG_20171031_212117_AO_HDR.thumb.jpg.445835316bb92fd4d5afb49ad94fe277.jpg

ماشالله

البته اسنب به خاطر سی پی یو و حافظه و رم پایینتر مصرفش کمتر هست

البته مدیا تک هم به آپدیت هایی که اومده خوبه البته اندرویدش 7 نشده هنوز

باطریش واقعا جوابگو هست

یک مدل دیگه هست

خوبه

https://www.mobile.ir/phones/specifications-38221-xiaomi-redmi-5-plus.aspx

یه نگاه بندازین 

البته تازه اومده احتمالا بیاد پایینتر

لینک به دیدگاه

• 0

دوستان بنده گیج شدم ! الان فرق سری نوت و  اس  چیه ؟ 

الان شما بین برترین  گوشی های 2016 و 2015 کدومو پیشنهاد میدید ؟

لینک به دیدگاه

• 0
در در 1396/11/07, 22:28:31، hadipour@gmail.com گفته است :

سلامسلام.دوست عزیز نوت۴ سامسونگ گوشی خیلی خوبیه.صفحه نمایشش ۴کا هستش و باتریشم خیلی خوب پاسخگو میباشدسلام دوست عزیز گوشیه خوب باسلام.دوست عزیز من هم نوت ۴ رو تایید میکنم اس۷ رو هم داشتم که حدودا ۹ماه استفاده میکردم و دوماهه پیش فروختم  من خودم یدونه نوت۴ فورجی دارم و یدونه جی ۷دوسیم کارته یکیشو میخوام بفروشم جی ۷ رو ۵۲۰ت و نوت ۴ فورجی رو هم با کاور  اس ویو که ۱۲۰ت قیمتشه آخر آخرش ۹۸۰ت مد نظرمه و چون پول لازمم میخوام یکیشو بفروشم جی ۷ که هم صفحش معمولیه و ... . بنظرم یه چیزی بخواهید که همیشه از کارکرد و کیفیت و دوربین و امکاناتش راضی باشیدنوت ۴ بهتره هم دوربینش کیفیتش خوبه هم باتریش هم صفحه نمایش خیلی باکیفیت ۴کا.

در در 1396/11/05, 16:52:40، @حامد@ گفته است :

اطلاعات زیادی ندارم تو این زمینه ولی گوشی خودم galaxy a7 2016 هست. ازش راضی هستم.

در در 1396/11/08, 11:12:28، Chabouk گفته است :

بله درسته

فکر کنم سایزش زیاد خوب نیست ولی به هر حال هر چی شیائومی میزنه عالیه?

در در 1396/11/08, 09:26:47، Arash_A1 گفته است :

بنده با کمی هزینه بیشتر LG G5 خریدم، از نظر خودم عالیه هم گوشی هم دوربینش، اگر آمار و ارقام براتون مهمه بنچمارکهاش هست ببینید فکر میکنم 140هزار باشه،دقت هم کنید مدل SE داره که ضعیف تره، هر کسی برای هدف و کاری گوشی رو میخره، شما ببینید نیازتون چیه، وقتی باتری نیاز داشتم لومیا مایکروسافت برداشتم و دارم هرچی هم که میخوام روش دارم،میگفتن برنامه نداره ویندوز و این حرفا، اما نیاز من برنامه نبود خیلی هم عالی بود!

شما هم ببین چی میخوای، مشخصات G5 هم ببین بد نیست، از ال جی مدل های V10 خب طراحی خاص خودشو داره  تو این قیمت.

در در 1396/11/08, 00:23:43، userme گفته است :

بنظرم شیائومی Mi A1 ،اندروید اوریو رو دریافت کرده،دوربین دوتایی،پشتیبانی مستقیم گوگل رو داره استثنائا این مدل تو این برند،تجربه اندروید خام،مشابه اونی که تو گوشیای گوگل پیکسل تجربه میکنید،واقعا شیک هست،گوشی ،تاریخ عرضه ش هم برا سپتامبر 2017 هستش جدیدتر از بقیه گوشیا هست ،رم 4 ،حافظه داخلی 64 ،قیمتشم الان 1100 هستش

image.jpeg

در در 1396/11/07, 21:26:41، behnamalizade69 گفته است :

در در 1396/11/07, 17:58:12، hmasroor گفته است :

سلام

تا 1 تومن گوشی نو خوبم هستا اونا انتظارات شما رو برآورده نمیکنن؟

مثلاً:

Samsung J7 Prime

Samsung J5 Pro

Nokia 6

Sony Xperia XA Ultra

مگه اینکه قدرت پردازشی بالا در حد پرچم دار های شرکت ها نیازتونه.

لینک به دیدگاه

• 0
در در 1396/11/08, 11:12:28، Chabouk گفته است :

بله درسته

فکر کنم سایزش زیاد خوب نیست ولی به هر حال هر چی شیائومی میزنه عالیه?

:14_relaxed:

لینک به دیدگاه

• 0
در 11 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

به صورت کلی اگه بخوام بگم: سری نوت قویتر هستن، ابعاد بزرگتری دارن،ساپورت بهتری میشن،وبیشتر از همه لذت تجربه استفاده از  قلم سری نوت هست  که اکثرا اونایی که کار کردن میپسندن اینو،بسته به اولویتای شما داره،مثلا یکی  یه برند مد نظرش هست و میگه فقط سامسونگ باشه،ولی اگه اینطور نیستید به نظرم Mi A1 گزینه بسیار خوبیه،دوستان دیگه هم پیشنهادای خیلی خوبی دادن،
پ.ن، اگه دستای کوچیکی دارید پیشنهاد میکنم اصلا سمت نوت 4 نرید،حتی اگه بر فرض همیشه هم بخواین  با قلم استفاده کنید بازم با دست دیگه گرفتنش با اون ابعاد واقعا دلنشین نیست،
شخصا اگه بودجه مد نظرم مثل شما بود همین شیاومی Mi A1 رو برمیداشتم که تازه برا اواخر 2017 هست،گزینه دومم هانر 8 هواوی بود،و در آخر اگه امکان کمی افزایش بودجه رو داشتم در حد 200-250 یه اس 7 فلت تک سیم میگرفتم،چون تو گوشیای 2016 بیشترین ارزش خرید رو داره با توجه به امکاناتش،

لینک به دیدگاه

• -1
در 6 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

من اول یکی ۳۲ گیگ اسنپ برای دوستم گرفتم ، بعد یک هفته گفت بگیر ضرر نمی کنی ، یکی ۶۴ گیگ مدیاتک گرفتم ، واقعا عالی ، حدود یک ماه بعد یه ۶۴ گیگ مدیات ک دیگه برای اعضای خانوادم گرفتم ،  اونها هم راضی ، اللنم منتظرم نوت پنج پلاس بیاد با قیمت مناسب یکی دیگه از اعضای خانواده ام بگیرم ، نسبت به قیمت امکانات خیلی خوبی  داره ، کلن پشیمونیش کمه

انشا الله گوشی بعدی من که می‌خوام بخرم mi note 3 هستش  و این گوشی ها رو میدم به برادرام.

لینک به دیدگاه

• -1
در 1 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

ماشالله

البته اسنب به خاطر سی پی یو و حافظه و رم پایینتر مصرفش کمتر هست

البته مدیا تک هم به آپدیت هایی که اومده خوبه البته اندرویدش 7 نشده هنوز

باطریش واقعا جوابگو هست

یک مدل دیگه هست

خوبه

https://www.mobile.ir/phones/specifications-38221-xiaomi-redmi-5-plus.aspx

یه نگاه بندازین 

البته تازه اومده احتمالا بیاد پایینتر

بله درسته

فکر کنم سایزش زیاد خوب نیست ولی به هر حال هر چی شیائومی میزنه عالیه

لینک به دیدگاه

• -2

لینک به دیدگاه

• -2

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...