رفتن به مطلب

مشکل جدی در مورد اصالت کارت گرافیک و بقیه اجزای کامپیوتر

Goyban
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوست گرامی . 

دو تا راه داری یا پارتی 

یا دادسرا نظام 

تا دیر نشده اقدام کن . 

بهترین سند شما، همین فاکتورهای خریدتون هست . 

با ارائه فاکتورها و گارانتی ها میتونید هم اعاده حیثیت کنید هم جبران ضرر بگیرید. 

لینک به دیدگاه

24 میلیون هزینه کردی، 50 هزار میزاشتی سر جیبش، بره شارژ و سیگار بگیره، با خودش کیف کنه . 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، chaning گفته است :

یعنی جوری صحبت کنین که فکر نکنن از قانون سر در نمیارید   بد صحبت نکنین

اصلا عجیبه این اتفاق 

فاکتور و گارانتی ....

با شرکت های گارانتی قطعاتتون صحبت کنین ببینید میتونن کمکی کنن 

با شرکت های گارانتی صحبت کردم، همه مدعی شدن که ما تمامی اجناس را قانونی وارد کشور میکنیم و مشکلی پیش نمیاد! و همینطور گفتن که همچین چیزی را تاحالا ندیدن و براشون عجیبه و اینکه ما فقط شرکت گارانتی هستیم بهتره با فروشنده صحبت کنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، farhadii گفته است :

ای بابا متاسف شدم

موافقم ، راه حله خوبی هست

یه آشنای انتظاماتی اونجا  پیدا  کنید ، همچنین از یه  فرد معتمد از صنف کامپیوتر کمک بگیرید ، مسئله را پیگیری کنید

متاسفانه چون کار به تعزیرات رسیده کاری از دستشون بر نمیاد!

در 1 ساعت قبل، nightkiler گفته است :

من که دارم شاخ در میارم وسط مملکت که به هیچ مرزی نزدیک نیست اومدند جلوی شما را به خاطر کالای فاکتور دار گرفتند؟؟؟!!!

داداش تنها راهش اینه که وکیل بگیری .پرونده پیچیده ای هم نیست یه وکیل معمولی هم راحت پی گیر کارت میشه .اما اصلا کوتاه نیا حالا که آبروت را بردند تا آخرش قانونی با وکیل برو جلو

بله مشکل اینه که وکیل های اینجا تجربه ندارن، دنبال وکیل با تجربه و قیمت مناسب میگردم

در 52 دقیقه قبل، pulp152 گفته است :

سلام دوست گرامی . 

دو تا راه داری یا پارتی 

یا دادسرا نظام 

تا دیر نشده اقدام کن . 

بهترین سند شما، همین فاکتورهای خریدتون هست . 

با ارائه فاکتورها و گارانتی ها میتونید هم اعاده حیثیت کنید هم جبران ضرر بگیرید. 

میدونید داستان اینه که اصلا قبول نمیکنن میگن خب اگه قاچاق نیست که میره و برمیرده دیگه، درصورتی که من خب نمیخوام اصلا اینا برن! از کجا معلوم سالم برگردن! به هر کسی هم میگن میگن خب آره راست میگن این روند قانونیشه

در 18 دقیقه قبل، FLEX گفته است :

24 میلیون هزینه کردی، 50 هزار میزاشتی سر جیبش، بره شارژ و سیگار بگیره، با خودش کیف کنه . 

داداش ببین شما یه زمانی هست مثلا یه سبقت گرفتی پلیس نگهت میداره، یا چمیدونم رفتی از بانه چیز میز خریدی

ولی وقتی معتبر خرید کردی دیگه واسه چی باید باج بدی؟  بعد یه درصد من بهش میگفتم آقا اینو بگیر طرف بعدا میگفت اگه مشکلی نداشتن چرا پیشنهاد رشوه دادی و فلان... 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

دوست گرامی روند قانونیش این نیست ! شما فاکتور خرید دارید و همینطور محصولاتتون گارانتی داره . 

دادسرا نظام میتونید طرفو بکشویند چون بدون ادله ی کافی اینکارو انجام داده و شمارو دچار ضرر و خسران کرده.

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز استارتر تاپیک ، تاپیک شما  به اندازه لازم جهت دریافت راهنمایی باز بوده و البته بعضی از صحبتهایی که قبلا هم تاکید کردیم ممکنه برای فروم مشکل ایجاد کنه متاسفانه مطرح شده.به هر حال تاپیک بسته میشه و شما میتونید از طریق نهادهای نظارتی و قانونی مشکلتون رو حل کنید انشالله.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...