رفتن به مطلب

خرید سیستم با بودجه 1500

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  سیستم میخوام بهم پیشنهاد بدین با بودجه 1500 برای گیم باشه قطعات مادربرد .پردازنده . کارت گرافیک .پاور. رم ۸ گیگ باشه بقیه قطعات دارم ممنون میشم راهنمایم کنید

ویرایش شده توسط قاسم
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، 

مادربرد: ASUS PRIME B250-PRO

پردازنده: Intel Core i5-7400

رم: KINGSTON  HyperX FURY 8GB 4GBx2 2400

این سه قطعه، جمعاً حدود 1500 میشه، اگر مشخصات سایر قطعاتی رو هم دارید، بفرمایید، خیلی خوب میشه . 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

سلام دوست عزیز، 

مادربرد: ASUS PRIME B250-PRO

پردازنده: Intel Core i5-7400

رم: KINGSTON  HyperX FURY 8GB 4GBx2 2400

این سه قطعه، جمعاً حدود 1500 میشه، اگر مشخصات سایر قطعاتی رو هم دارید، بفرمایید، خیلی خوب میشه . 

پاور با کارت گرافیک نگفتی ؟

لینک به دیدگاه

درود. چون بودجتون پایینه بهتره سیستم ddr3ببندی ولی من سیستم ddr4پیشنهاد میدم(با سیستم ddr4گرافیک حذف میشه):

AMD A10-9700 Bristol Ridge AM4 Processor

MSI A320M PRO-VD PLUS

Ram :crucial ballistix  elite 3000 mhz 8gb

GREEN GP600B-HP+ 80Plus Gold PSU

(با خرید یکی از این گرافیک قیمت کلی بالای یه میلیون ونیم میشه)BIOSTAR GTX 750 Ti 4GB GDDR5_ or _msi aero itx  gt 1030

نظر من اینه یه دو میلیون هزینه کن یکی از این گرافیکا هم بردار!

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

درود. چون بودجتون پایینه بهتره سیستم ddr3ببندی ولی من سیستم ddr4پیشنهاد میدم(با سیستم ddr4گرافیک حذف میشه):

AMD A10-9700 Bristol Ridge AM4 Processor

MSI A320M PRO-VD PLUS

Ram :crucial ballistix  elite 3000 mhz 8gb

GREEN GP600B-HP+ 80Plus Gold PSU

(با خرید یکی از این گرافیک قیمت کلی بالای یه میلیون ونیم میشه)BIOSTAR GTX 750 Ti 4GB GDDR5_ or _msi aero itx  gt 1030

نظر من اینه یه دو میلیون هزینه کن یکی از این گرافیکا هم بردار!

برای این بودجه محدود لازم نیست که رم 3000 ببندی.یه رو 2400 و یا 2133 هم کافیه و ...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

برای این بودجه محدود لازم نیست که رم 3000 ببندی.یه رو 2400 و یا 2133 هم کافیه و ...

رایزن با رم زیر 3000نمیخوره! حالا اثلون هم شاید مثل رایزن باشه البته باید دو کاناله هم باشه ولی من بهتر پیدا نکردم! انتخاب رم برای پردازنده های amdسخته!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما پست اولتون رو ویرایش کردید، وگرنه در پست اول فرموده بودین، پاور و کارت گرافیک رو خودم دارم .

دوستان کاملاً حرفه ای شما رو راهنمایی کردن .

برای پلتفرم های رایزن، رم از برند کروشال پیشنهاد میشه (همین مدلی که کاربر AMIR پیشنهاد دادن، فقط فرکانس 2400 تهیه کنید، برای سیستم های رده بالا رایزن و AMD، رم های گیل AMD ادیشن پیشنهاد میشن)

Geil AMD Edition EVO X 16GB 8GBx2 RGB 3000Mhz CL16 DDR4 (این رم ها کاملاً برای پلتفرم AMD و رایزن طراحی و ساخته شده اند)

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/رم-کامپیوتر/ddr4/geil/رم-گیل-amd-edition-evo-x-16gb-8gbx2-rgb-3000mhz-cl16.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...