رفتن به مطلب

مشکل سهیل و یا محمود خورسند در این فروم حل شد

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

همانطور که میدونید چند وقتی بود که داستان سهیل خرسند و یا محمود خورسند اینجا و در فرومهای دیگه مسئله ساز شده بود .

واقعیتش بر طبق قولی که به شما عزیزان داده بودم پیگیر این قضیه شدم و در روز پنج شنبه به اتفاق چند از دوستان به دنبال ایشون به رودسر رفتم و تقریبا 45 دقیقه بعد منزل ایشون رو پیدا کردیم . و بعد از چند دقیقه صحبت ایشون قبول کردن که ضرر دو تا از دوستان در این فروم رو بدن و از سیستم خودشون قطعاتی رو باز کردن و بهم دادن و من هم برای این دوستان قرار شد که ارسال کنم .

من نمیخوام که دیگه بیشتر از این مسائل رو باز کنم و جزئیات معمولا مهم نیستش . ولی ته دلم چند تا مطلب هستش که باید بگم چون خیلی روی من فشار میاره .

دوستان عزیز روی چه حسابی اعتماد میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میخواید بگم بهتون !!!!!! لطفا ناراحت نشید .

1 - وقتی میبینید که طرف داره با قیمت خوبی قطعات شما رو میخره و به خاطر چندر غاز کل پول و کالا رو در اختیارش میگذارید

2 - یا فکر میکنید که قطعاتتون رو شخص دیگه ای نمیخره و میخواید زبون بسته رو یه جوری بدید بره

3 - یا وقتی که زیادی تخفیف بده فروشنده خیلی خوشتون میاد و یا مثلا میگه هزینه ها کلش بر عهده من .

حالا من دقیقا حضور ذهن ندارم ولی به یادم اومد حتما میگم . همه این موارد مربوط به ریسک شما عزیزان میشه پس لطفا وقتی ریسک میکنید تا اخرش همه چیز رو به تن بخرید .

ببخشید منو شاید خیلی از عزیزان از مطالب من ناراحت بشن ولی قبول کنید تا دوستان ساده دلی مثل شما نباشن اینجور افراد هم وجود نخواهند داشت .

باور کنید همتون رو دوست دارم و واقعا حرصم میگیره اینجور مشکلات برای کسی پیش میاد ولی چی کار کنم که نمیتونم به اینجور مشکلات برسم . واسه همین در فروم نوشتم که معاملات کاربران به هیچ عنوان به فروم و مسئولان فروم ربطی نداره .

من تنها کاری که میتونم بکنم اینه که ایشون رو ممنوع المعامله کنم و تاپیک قبلی رو پاکش میکنم عزیزان من .

لطفا مواظب این پول زبون بسته خودتون باشید . :o [-X

لینک به دیدگاه

با شما کاملا موافقم . تا خودمون لغزش نداشته باشیم و موقعیت برای افراد سود جو ایجاد نکنیم اونها هم نمیتونن سرمون کلاه بذارن .

لینک به دیدگاه

سلام . آقای حسینی کارتون واقعا لایق تحسینه و من خیلی خوشحالم که دوستانم به حقشون رسیدن .

من خیلی به سایت سر نمیزنم . ولی یادمه اون موقع رو که ایشون برای یه سری از دوستانمون مشکل ایجاد کردن و دوستانمون چقدر از دست ایشون ناراحت بودن .

جالب اینه که فکر کنم این مسئله زمانی پیش اومد که سیستم حراجی و ... هم بود .

من خودم شخصا ترجیح میدم اگه بخوام قطعه نو بگیرم حتما از آقای حسینی بگیرم و اگه هم میخوام کارکرده بگیرم بازم برم پیش ایشون . ( حداقلش از اون پیشنهادی که آقای حسینی دادن استفاده کنم )

چون یادمه تقریبا 2 سال پیش بود که برای اولین بار رفته بودم پیش آقای حسینی . اونجا یه چیزی دیدم که واقعا به صداقت ایشون ایمان آوردم . واسه همین تصمیم گرفتم همه قطعات کامپیوترمو از ایشون بگیرم .

خوب بگذریم . در کل این تاپیک رو که دیدم واقعا خوشحال شدم و به خودم افتخار کردم که دوست مهربون و دلسوزی رو مثل آقای حسینی دارم .

موفق باشین !!!

ویرایش شده توسط MoHaMaD
لینک به دیدگاه

من با ايشون معامله نكردم ولي جناب حسيني ممنون بابت رسيدگي :-j

لینک به دیدگاه

با تشکر از آقای حسینی بابت این لطفی که در حق سه نفرمون کردن.من و امین جان و یه آقایی که پول داده بود رم بفرسته اما خرسند نفرستادن

آقای حسینی لطف کردن و ما رو به حقمون رسوندن,از خدای متعال میخوام همیشه و همه جا ایشون رو موفق و سربلند بکنه

چون لطفی که ایشون در حق ما سه نفر کردن,بردار به برادر نمیکرد

بنده خودم موندچی بگم در قبال این لطفشون,فقط اینو میتونم بگم که شما دل ما رو شاد کردین خدا خودش دلتون رو شاد کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم از ایشون متشکرم

فقط یه مشکلی که هست اینه که کارت گرافیک 4890 رو که از بنده بالا کشیده بود رو دادن به آقا بهروز و قانونا این کارت به من تعلق داره از جناب حسینی تقاضا دارم که با آقا بهروز هماهنگ کنند و کارتم رو به دستم برسونن

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

من چند تا خواهش دارم و تمنا میکنم و از شما میخوام که اینقدر در مورد این کاربر با من صحبت نکنید و اینکه خیلیها از فرومهای مختلف با من تماس گرفتن که اقا این اقا پوله منو خورده و یا کالایی که گرفتی به ما هم تعلق داره و اینجور حرفها .

اقایون و دوستان گلم واقعا منو از این کار پشیمون کردید و بهتون قول میدم که چنین کاری رو دیگه انجام ندم .

از این پس اگر در معامله دوستان مشکلی پیش بیاد و اینجا زیادی راجبش صحبت بشه باید بگم که دوستان گلم با هر دو طرف برخورد میشه .

چون من برای کمک به دوستان رفتم و با حال مریض که صابر جان هم شاهد بودن چون قولی که داده بودم عدا کنم ولی مثل اینکه خودم دارم به مشکل میخورم .

فکر نمیکردم که که انجام کار مثبت هم باعث دردسر بیشتر خودم میشه و توقعات رو بالا میبره . حالا فهمیدم که چرا به شکایات مردم رسیدگی نمیشه . واقعا شرمندم که مجبور شدم چنین مطالبی رو بنویسم ولی توی این چند روز خیلی اذیت شدم و یه کوچولو بهم حق بدید .

منو ببخشید و براتون ارزوی موفقیت میکنم

لینک به دیدگاه

من هم از ایشون متشکرم

فقط یه مشکلی که هست اینه که کارت گرافیک 4890 رو که از بنده بالا کشیده بود رو دادن به آقا بهروز و قانونا این کارت به من تعلق داره از جناب حسینی تقاضا دارم که با آقا بهروز هماهنگ کنند و کارتم رو به دستم برسونن

درود

نوید جان ممنون میشم که در مورد قانون چیزی نگیم !!!!!!

بهروز جان اگر 4890 مال نوید جان هستش با هم کنار بیاید لطفا :-?

لینک به دیدگاه

آقای حسینی آقا نوید دیشب تو پیام خصوصی و سایت پی تی کلی به من تهمت و بد و بیرا گفتن.منم در جواب به ایشون گفتم که طرف حساب من آشما هستین نه ایشون, چون من اینو از شما گرفتم نه از آقا نوید و اینکه این آقای خرسند مین و سی پی یو من رو که 15 روز پیش ارسال شده بود رو فروخته بودن .حالا چه برسه به این کارت که یه ماه بیشترهست براش ارسال شده .درضمن این آقای خرسند از همه کلاه برداری میکرده معلوم نیست که این کارت مال آقا نوید باشه یا نه

والا الان خودمم موندم چیکار کنم لطفآ خودتون یه پیشنهاد برای حل این مشکل بفرمایید.منکه فکرم به جایی نمیرسه

لینک به دیدگاه

آقای حسینی آقا نوید دیشب تو پیام خصوصی و سایت پی تی کلی به من تهمت و بد و بیرا گفتن.منم در جواب به ایشون گفتم که طرف حساب من آشما هستین نه ایشون, چون من اینو از شما گرفتم نه از آقا نوید و اینکه این آقای خرسند مین و سی پی یو من رو که 15 روز پیش ارسال شده بود رو فروخته بودن .حالا چه برسه به این کارت که یه ماه بیشترهست براش ارسال شده .درضمن این آقای خرسند از همه کلاه برداری میکرده معلوم نیست که این کارت مال آقا نوید باشه یا نه

والا الان خودمم موندم چیکار کنم لطفآ خودتون یه پیشنهاد برای حل این مشکل بفرمایید.منکه فکرم به جایی نمیرسه

درود

بهروز جان اقا نوید برای من یه سری پیغام دادن و واقعایتش خوب فکر کردم و به نتیجه زیر رسیدم :

1 - من برای حل مشکلات شما دوستان این کالاها رو از سهیل خرسند گرفتم و این اقا گفتش که به اقای دیزجی و یکی از دوستان در کرمانشاه بدهکارن و این کالاها رو برای این دو دوستمون دادن .

2 - بهروز جان شما کالا رو از من گرفتید و من هم از سهیل خرسند

3 - واقعیتش نوید جان اسم قانون و قانونی بودن رو اوردن و من هم باید بر طبق قانون کار و انجام بدم و

4- بهروز جان کالا رو از اینجا گرفتید و من هم از سهیل خرسند و شما ارسال کنید برای من و من هم ارسال میکنم برای سهیل خرسند و اینجوری به هیچ کسی دینی نداریم و مشکل هم حل میشه و نوید جان هم میرن از سهیل خرسند میگیرن . چون سهیل به خیلیها زده و این بهترین راه قانونی هستش و برای هیچ کسی مشکلی پیش نمیاد.

حالا سایر دوستان هم میتونن نظرشون رو اعلام کنن .

لینک به دیدگاه

اگر اجازه بدید من نظر خودم رو بگم . البته من با این آقا نه معامله ای کردم و نه میشناسمش . همه دوستان هم تو این فروم برام عزیز هستن و قابل اعتماد (مگر اینکه خلافش ثابت بشه) . ولی به نظر من بهترین راه برای اینکه کسی به خاطر این آقا از کس دیگه ای دلخور نشه اینه که اون دوستانی که سرشون کلاه رفته با مدارکشون به پلیس مراجعه و از این آقا شکایت کنن . آقای حسینی زحمت کشیدن و تا رودسر رفتن که بتونن قسمتی از ضرر بچه ها رو برگردونن . حالا کم یا زیاد ایشون ورای وظیفه خودشون عمل کردن . حالا که اینجور مشکلات پیش اومده همونطور که آقای حسینی گفتن از راه قانونیش وارد بشین بهتره . خوشبختانه الان پلیس برای جرائم اینترنتی داره سخت میگیره و سریع عمل میکنه . بهتره یک شکایت رسمی از اون آقا بکنید و از اون طریق پیگیری کنید . اگر نمیتونید ، پس به همین کمکی که آقای حسینی کرد راضی باشید . من نمیخوام خدای نکرده کسی رو ناراحت کنم . ولی انتظاری که از آقای حسینی دارید کمی زیاده . ایشون به عنوان مدیر سایت وظیفه داشتن کاربر متخلف رو مسدود کنن . که این کار رو انجام دادن . حالا که آدرس و اسم و همه چیز این بابا رو در اختیار تمام دوستان گذاشتن . پس دیگه هر کسی میتونه خودش اقدام کنه .امیدوارم همه موفق باشید و به حق خودتون برسید :-?

لینک به دیدگاه

آقای حسینی بهتون حق میدم که از این اتفاقات رنجیده بشین.واقعیتش نه شما خبر داشتین این 4890 متلق به آقا نوید هست نه بنده

شما هم قصدتون کمک به ماها و ثابت کنید آدم بخواد حقش رو از کسی که حقش رو خورده .میتونه بگیره

واقعیتش منم راضی نبودم کار به اینجاها بکشه و شما رو نارحت کنیم

هر طوری بفرمایید من اونطور عمل میکنم.چون شما به گردن من حق دارین و گذشته از این قطعات و غیره , دارای احترام خاصی برای من و بقیه کاربران هستید

چَشم من کارت رو برای شما ارسالش میکنم و شما هم هر طوری صلاح بدونین عمل کنید :-?

متشکر

لینک به دیدگاه

آقای حسینی بهتون حق میدم که از این اتفاقات رنجیده بشین.واقعیتش نه شما خبر داشتین این 4890 متلق به آقا نوید هست نه بنده

شما هم قصدتون کمک به ماها و ثابت کنید آدم بخواد حقش رو از کسی که حقش رو خورده .میتونه بگیره

واقعیتش منم راضی نبودم کار به اینجاها بکشه و شما رو نارحت کنیم

هر طوری بفرمایید من اونطور عمل میکنم.چون شما به گردن من حق دارین و گذشته از این قطعات و غیره , دارای احترام خاصی برای من و بقیه کاربران هستید

چَشم من کارت رو برای شما ارسالش میکنم و شما هم هر طوری صلاح بدونین عمل کنید :-?

متشکر

خواهش میکنم بهروز جان این حرفها چیه عزیز . من به خاطر گل روی شما دوستان رفتم اونجا و خدای نکرده منتی سر کسی نیستش و فقط خواستم ثابت کنم حق گرفتنیه و دادنی نیستش .

در مورد کارت 4890 فعلا برای من بفرستید تا اگر با مدارک ثابت شد برای نوید هستش و بر طبق قانون کاراشو انجام میدم :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم از ایشون متشکرم

سلام نويد جان .

اين كارت بجاي پول به حاجي بهروز داده شده كه از 330 تومن به اندازه 280 تومن جنس دريافت كردن . همينطوري 50 تومن و اين همه نگراني بس نيست . ؟

شما هم انصاف پيشه كن و منطقي فكر كن . شما يقه اون احمقي رو بگير كه پول ملت رو بالا كشيده .

اين هم جاي دستت دردنكنه به آقاي حسيني بود؟

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

نوید جان با مشورتی که با دوستان و همکاران داشتم و برای اینکه برای بنده مشکلی پیش نیاد دو تا راه زیر و فقط میتونم پیشنهاد کنم :

1 - کارت 4890 رو اینجا تا یک هفته نگهش میدارم تا وقتی که شما سهیل خرسند رو پیدا کنید و ایشون به من زنگ بزنه که این کارت مال شماست

2 - تاپیکهای فروش این کالا رو که قبلا انجام دادید و تمام پیغام خصوصیهاتون رو اینجا بگذارید و اگر ثابت شد که این کارت مال شماست و سهیل خرسند بابتش پولی نداده کالا رو بهتون میدم . نوید جان شرمندم با ایه و قسم نمیتونم کاری بکنم فقط مدرک رو کنید

واقعا به فکرم خطور نمی کرد که اگر این کار و بکنم تحدید به قانون و قانونمداری میشم .

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

بهروز جان اقا نوید برای من یه سری پیغام دادن و واقعایتش خوب فکر کردم و به نتیجه زیر رسیدم :

1 - من برای حل مشکلات شما دوستان این کالاها رو از سهیل خرسند گرفتم و این اقا گفتش که به اقای دیزجی و یکی از دوستان در کرمانشاه بدهکارن و این کالاها رو برای این دو دوستمون دادن .

2 - بهروز جان شما کالا رو از من گرفتید و من هم از سهیل خرسند

3 - واقعیتش نوید جان اسم قانون و قانونی بودن رو اوردن و من هم باید بر طبق قانون کار و انجام بدم و

4- بهروز جان کالا رو از اینجا گرفتید و من هم از سهیل خرسند و شما ارسال کنید برای من و من هم ارسال میکنم برای سهیل خرسند و اینجوری به هیچ کسی دینی نداریم و مشکل هم حل میشه و نوید جان هم میرن از سهیل خرسند میگیرن . چون سهیل به خیلیها زده و این بهترین راه قانونی هستش و برای هیچ کسی مشکلی پیش نمیاد.

حالا سایر دوستان هم میتونن نظرشون رو اعلام کنن .

من کاملا حق میدم به شما آقاق حسینی، متاسفانه بعضی از افراد فکر میکنن محبتی که بهشون میشه وظیفست ! :wacko:

آقا بهروز دنبال کارشون رفتن وتونستن از طریق لطفی که شما کردین حقشونو بگیرن ولی یه سری افراد بخیال

شدن و خدا خدا کردن و هیچ حرکتی انجام ندادن انتظارم دارن الان که هیچ کاری نکردن به حقشون

برسن!!! یکی دیگه تلاش کرده حقشو گرفته یکی دیگه هم که بیخیال بوده و کاری نکرده میاد این وسط

قانون تایین میکنه :wacko:

ببخشید که دخالت میکنم ولی بعضی وقتها واقا نمیشه چیزی نگفت :-?

امیدوارم که همه به حقشون برسن و دیگه از این اشتباه ها نکنن...

از شما هم خیلی ممنون آقای حسینی واقعا محبت بزرگی کردین برای بچه های این سایت کاری کردین که یک

دوست صمیمی هم شاید برای دوستش نکنه :wacko:

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز خواهش میکنم این بحث رو ادامه ندید تا کدورت پیش نیاد . کم کم داره کار به جاهای باریک میکشه . آقای حسینی نحوه بر طرف کردن مشکل رو توضیح دادن . پس لطفا دیگه ادامه ندید . ممنون از توجهتون :-?

لینک به دیدگاه

کارت 4890 صبح ساعت 11:30 برای آقای حسینی ارسال شد تا ایشون خودشون تصمیم بگیرند که باهاش چیکار کنند

البته باید اینطور پرده احترام برداشته نمیشد,چون آقای حسینی به ما دِینی نداشتند که بخوان به خاطر ما برن خودشونو با این جریان و آقای خردسند درگیر کنند و درگیر عواقب بعدی و اعصاب خرد کنی بشن

و اینکه اول و آخرش معلوم میشد که این کارت رو هم خرسند از یکی از همین کاربرها کلاه برداری کرده ,حتی اگه من به اشتباه اینو میفروختمش, باز پولش رو به صاحب اصیش یا آقای حسینی پرداخت میکردم

130 یا 140تومن سهله من برای مبالغ گنده تر از اینم ,شخصیت خودمو نبردم زیر سوال و برچسپ حروم خور و مال خر رو به خودم نچسپوندمShame%20On%20You.gif

لینک به دیدگاه

بنا به تجربه شخصیم بعد از یکسال استفاده از سیستم بازارچه و حراجی اینترنتی بهترین گزینه برای این جور خریدها اینه که از سیستم حراجی (سیستم اعتماد سازی لیون) استفاده بشه,شاید با خودتون بگین هزینه پستش کمه حالا باید یه مبلغی هم بابت خرید و فروش به سیستم حراجی داده بشه و...

اما من براتون توضیح مختصری میدم که چرا سیسم حراجی بهترین گزینه ست:

اول اینکه شما قطعات مورد نظر خودتون رو میبینی اما در شک و شبهه هستین که آگر این معامله رو انجام بدین طرف معامله پول یا جنس

یا باید بشینید خدا خدا کنید که این طرفین معامله شما آدم خوب وکار درستی از آب دربیاد یا هم باید عواقبش رو هر چی که هست قبول کنید

یکی از دلایل دیگه استفاده از سیستم حراجی لیون اینه که: بنده خودم بارها رو بارها قطعه خریداری کردم که طبق اظهار طرف فروشنده قطعه سالم و بی نقص میباشد که بعد از رسیدن به دستم و تست چند روزه متوجه شده ام که قطعه معیوب و غیرسالم بوده , (برای مثال یک هفته پیش یک کارت گرافیک از یکی کاربران خریداری کردم که کارت شدیدآ زیر آورکلاک بوده تا جایی که رنگ برد آن در اثر فشار زیادی که بهش وارد شده تغییر کرده تا جایی که تست های گرفته شده از آن افت فریم شدیدی رو نشون میده فن رفرنس آن مشکل اساسی داره) حالا این دوست ما ادعای سالم بودن اون رو داشت اما اگر قبل از واریز وجه تست اش میکردم باز هم همین حرفو میزد؟

حالا این طرف معامله ما اداعای دیگه ای داره و ...

سیستم حراجی نه تنها باعث میشه با خیال راحت معامله انجام بدین بلکه مبلغ یا جنس شما هم با اطمینان به دست شما خواهد رسید.شما بعد از خریدتون و بعد از رسیدن قطعات 24-48 ساعت فرصت تست خواهید داشت که از سالم بون قطعه ها اطمینان حاصل کنید یا در صورت عدم بروز مشکل دوباره درخواست برگشت پولتان رو بکنید

آیا در ین بین مبلغ 5 تومن برای هر طرف,برای استفاده از این سیستم حراجی با اطمینان, مبلغ زیادی هست؟؟؟؟

البته منم موافقم که استفاده از این سیستم برای معاملات زیر 100 تومن شاید با صرفه نباشد ولی بازم خوبیش اینه با خیال راحت و چشم باز معامله میکنید:-?

ویرایش شده توسط behruz_godrat
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام عذر خواهی از همه دوستان بخصوص جناب حسینی و بهروز جان

گزینه دو رو انتخاب میکنم و تمام تا پیک ها رو میزارم

تاپیک فروش کارت

جناب حسینی بر حسب اعتمادی که دارم به شما تو پیغام خصوصی شماره کاربریم و رمز عبورم رو تو PT واستون میزارم تو صفحات 12 و 13 پیغام خصوصی تمام حرفهایی که بین من و خورسند با نام کاربری KIS2012 بوده رو میتونید بخونید و جوابتون رو اعلام کنید ....

همواره از اینکه باعث شدم انسان شریفی مثل آقای حسینی و بهروز جان رو ناراحت کنم پشیمونم و امیدوارم منو ببخشن

ویرایش شده توسط navid_ati
لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
  • 3 هفته بعد...

بله دوست عزیز.

بنده 520 تومان براشون بابت لپتاپ واریز کردم. ولی ایشون چیزی برای من ارسال نکردند. ممنون میشم کمکم کنید.

لینک به دیدگاه

تو هیچ فرومی هیچ کس همچین کاری رو نمیکنه!

ممنون اقای حسینی

فقط یه چیزی:

دوستان هر چیزی یه قیمتی داره

وقتی میبینید یکی چیزی رو خیلی راحت و با شرایط انچنانی میفروشه مطمئن باشید یه جای کار میلنگه!

چون کسی که جنسش مشکل نداره یا جدا جنسی داره تا یه حدی ضرر رو میپذیره

و ....

لینک به دیدگاه

سلام خوبید اقا سعید من تازه این تاپیک رو دیدم

می واستم بدونم ادرس این نفر کجاست چون دو سال پیش هم این اقا از من دزدی کرده ...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...