رفتن به مطلب

راهنمايي براي ارتقا سيستم

Recommended Posts

سلام_من ميخواهم رايانه ام رو ارتقا بدهم كه در اين مورد سوال داشتم_

1‏_با توجه به اين كه يك سيستم براي بازي مي خواهم بين E4600‎ ‎‏ و pentium D ‎3.4‎ ‎‏ كدام بهتره_

2‏_يك مادربرد با گرافيك آن برد تا 100 تومان؟

3‏_با توجه به اين كه مادربرد با گرافيك آن برد مي گيرم در آينده مي تونم يك كارت گرافيك روي آن سوار كنم_

4‏_هارد فعلي من من 160 IDE‏ هست_آيا مي تونم از همين استفاده كنم يا حتما بايد SATA ‎‏ بخرم_

لینک به دیدگاه

برای گیم میخوای بعد گرفیک آنبورد اونم اینتل؟!

مقایسه P4 D با E4600 یا 4700 مثل مقایسه ژیان با 206 ه!

هارد نیازی به تعویض نداره ...اگر درایو های نوریتون SATA اند!

مین میتونی یه P35 ارزون بگیری با یه گرافیک 25-30 تومنی (اگر الان پول نداری گرافیک خوب بگیری) ... Ecs , Msi و Abit و غیره...

سوال : مین های انویدیا 8200 اومد؟!

لینک به دیدگاه

سلام_من ميخواهم رايانه ام رو ارتقا بدهم كه در اين مورد سوال داشتم_

1‏_با توجه به اين كه يك سيستم براي بازي مي خواهم بين E4600‎ ‎‏ و pentium D ‎3.4‎ ‎‏ كدام بهتره_

2‏_يك مادربرد با گرافيك آن برد تا 100 تومان؟

3‏_با توجه به اين كه مادربرد با گرافيك آن برد مي گيرم در آينده مي تونم يك كارت گرافيك روي آن سوار كنم_

4‏_هارد فعلي من من 160 IDE‏ هست_آيا مي تونم از همين استفاده كنم يا حتما بايد SATA ‎‏ بخرم_

با سلام

دوست گلم به تریتب سوالاتتون رو جواب میدم :

1 - به قول دوستمون که مقایسه کردژیان رو با 206 کاملا درسته و 4600 رو انتخاب کنید

2 - اگر انبرد میخواید مادربورد DG35 اینتل رو پیشنهاد میکنم که انبردش X3500 هستش و نسبتا با تستی که گرفتم در حد 8400GS بود .

3 - بله میتونید اسلات PCI -E داره

4 - اگر درایوهاتون مثلا DVD rw یا CD RW دارد باید حتما هارد ساتا بگیرید

لینک به دیدگاه

دوستان فكر كنم منظور من از pentium D رو با celeron d ‎‏ اشتباه گرفتيد_منظور من 945 هست بود كه دو هسته اي هست و 4 مگ كش دوم داره كه دو برابر كش 4600 هست در ضمن قيمت هاشون تقريبا يكسان هست_

در مورد آنبرد بودن گرافيك هم قصد دارم كه دو ماه ديگه يك گرافيك تا 300 بگيرم واسه همين فعلا يك گرافيك آنبرد كه بتون بازي هاي آن برد رو بياره كافيه

در مورد هارد هم يك دي وي دي رام و يك دي وي دي رايتر دارم ولي فعلا تا بتونم يك ساتا بگيرم فقط رايتر رو به همراه هارد وصل مي كنم با اين اوصاف مشكلي هست در صورتي كه قشكل بازم حل نميشه ميتونم فقط هارد رو ببندم_

راستي 550 وات برا اين سيستم بسته_

در كل هم بايد بگم براي بار اول مي تونم 250 بدم و بعده اونم مي تونم تا يك سال ماهانه 100 تومن قطعه اظافه كنم البته نمي خواهم قسطي بگيرم به دليل اين كه سود زيادي بايد روش بدم_يك جوري مي خوام كه نياز اوليه رو بر طرف كنه و بشه كم كم ارتقاع دادش_

لینک به دیدگاه

دوستان فكر كنم منظور من از pentium D رو با celeron d ‎‏ اشتباه گرفتيد_منظور من 945 هست بود كه دو هسته اي هست و 4 مگ كش دوم داره كه دو برابر كش 4600 هست در ضمن قيمت هاشون تقريبا يكسان هست_

در مورد آنبرد بودن گرافيك هم قصد دارم كه دو ماه ديگه يك گرافيك تا 300 بگيرم واسه همين فعلا يك گرافيك آنبرد كه بتون بازي هاي آن برد رو بياره كافيه

در مورد هارد هم يك دي وي دي رام و يك دي وي دي رايتر دارم ولي فعلا تا بتونم يك ساتا بگيرم فقط رايتر رو به همراه هارد وصل مي كنم با اين اوصاف مشكلي هست در صورتي كه قشكل بازم حل نميشه ميتونم فقط هارد رو ببندم_

راستي 550 وات برا اين سيستم بسته_

در كل هم بايد بگم براي بار اول مي تونم 250 بدم و بعده اونم مي تونم تا يك سال ماهانه 100 تومن قطعه اظافه كنم البته نمي خواهم قسطي بگيرم به دليل اين كه سود زيادي بايد روش بدم_يك جوري مي خوام كه نياز اوليه رو بر طرف كنه و بشه كم كم ارتقاع دادش_

با سلام

دوست خوبم در مورد CPU به لینک زیر مراجعه کن تست توسط خودمون انجام شده

http://www.lioncomputer.ir/bench/

در مورد پاور اگر 550 واقعی هستش فعلا کارتو راه میندازه

لینک به دیدگاه

به نظر شما مادربردp5b-vm ‎‏ يا p5kpl-vm‏ خوبه از نظر گرافيك يا يك مادربرد و گرافيك هر كدام 60 تومان بهتره؟

از نظر هارد آخر متوجه نشدم بايد رايتر رو وصل نكنم تا مشكلي بوجود نياد

لینک به دیدگاه

به نظر شما مادربردp5b-vm ‎‏ يا p5kpl-vm‏ خوبه از نظر گرافيك يا يك مادربرد و گرافيك هر كدام 60 تومان بهتره؟

از نظر هارد آخر متوجه نشدم بايد رايتر رو وصل نكنم تا مشكلي بوجود نياد

با سلام

در مورد مادروبورد خوب p5kpl-vm انتخاب بهتریه چون چیپش G31 هستش و P5B چیپش 965 که دیگه خیلی وقته تولید نمیشه و از دور خارجه .

روی مادربوردهای جدید فقط یه دونه IDE هستش و شما میتونید فقط دو تا دستگاه IDE بهش متصل کنید مثلا یه دونه هارد و یه دونه رایتر

لینک به دیدگاه

مادربر p5kpl-vm‏ از dg35‎ ‎‏ كه در بالا فرموديد بهتره؟

قيمت p5kpl-vm ‎+‎ cpu e4600‎ ‎+‎ ram ‎1‎ gb ‎800‎ king stone ‎‏ ‏چقدر در مياد

من ساكن تهران هستم آيا مكاني هست بيام اين قطعات را بخرم_در صورتي كه وجود ندارد براي منطقه نارمك چقدر بايد هزينه حمل و نقل تقديم كنم

در آخر هم بابت راهنمايي هاتون بسيار ممنون

لینک به دیدگاه

مادربر p5kpl-vm‏ از dg35‎ ‎‏ كه در بالا فرموديد بهتره؟

قيمت p5kpl-vm ‎+‎ cpu e4600‎ ‎+‎ ram ‎1‎ gb ‎800‎ king stone ‎‏ ‏چقدر در مياد

من ساكن تهران هستم آيا مكاني هست بيام اين قطعات را بخرم_در صورتي كه وجود ندارد براي منطقه نارمك چقدر بايد هزينه حمل و نقل تقديم كنم

در آخر هم بابت راهنمايي هاتون بسيار ممنون

سلام

مادربورد dg35‎ قویتر از p5kpl-VM هستش .

ram 1gb kingston 800 حدودا مثل بقیه رمهای CL5 حدودا 25000 تومانه البته اروجینالش .

cpu e4600‎ حدودا الان 113000 تومان باکسشه . مادربورد هم فعلا قیمت ندارم ولی حدودا باید دورو وره 80000 تومان باشه

تا نارمک پیک حدودا 3500 تومان میگیره ولی اگر خواستید حضوری تشریف بیارید ما در خدمتتون هستیم .

لینک به دیدگاه

لطفا اطلاعات مادربرد dg35 رو بفرماييد از كجا مي تونم ببينم_قيمتش هم مي دونيد بفرماييد_

آدرس هم لطفا بفرماييد تا خدمت برسم

لینک به دیدگاه

لطفا اطلاعات مادربرد dg35 رو بفرماييد از كجا مي تونم ببينم_قيمتش هم مي دونيد بفرماييد_

آدرس هم لطفا بفرماييد تا خدمت برسم

با سلام

خوب برای مشخصات به لینک زیر مراجعه کنید :

http://www.intel.com/products/motherboard/DG35EC/index.htm

قیمتش هم حدودا 115000 تومانه

لینک به دیدگاه

آدرستون رو نفرموديد تا حضوري براي خريد خدمتتون برسم_

بابت مادربرد هم ممنون_امكاناتش عالي بود ولي با توجه به اين كه يك p5kpl-c ‎+‎ grafic ‎8400 تقريبا قيمتش با‎ ‎‏ ‏dg ‎35 يكسان هست از نظر گرافيك بهتر نيست اين مورد رو انتخاب كنم_

لینک به دیدگاه

آدرستون رو نفرموديد تا حضوري براي خريد خدمتتون برسم_

بابت مادربرد هم ممنون_امكاناتش عالي بود ولي با توجه به اين كه يك p5kpl-c ‎+‎ grafic ‎8400 تقريبا قيمتش با‎ ‎‏ ‏dg ‎35 يكسان هست از نظر گرافيك بهتر نيست اين مورد رو انتخاب كنم_

با سلام

به نظر من اصلا زیر 8600 ارزش خرید نداره و ادرس ما زیر تمام صفحات سایتمون هستش .

www.lioncomputer.ir

لینک به دیدگاه

يك 8600 + مادربرد قيمتش رو به همراه مدلهاي اون ها رو بفرماييد_

درود

البته اگر فقط میخواید تصویر داشته باشید متیوند همون 8400 رو بخرید که حدودا 45000 تومانه . ولی 8600 512mb الان 95000 تومانه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...