رفتن به مطلب

احتياج به راهنمايي جهت خريد سيستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به دوستان و متخصصان محترم

در حال حاضر بودجه ي من براي خريد سيستم 400 هزار تومان مي باشد . در حال حاضر هارد و مانيتور و كيس هم دارم

و فقط احتياج به cpu - vga - main- ram - power دارم - از اين سيستم صرفا جهت گيم مي خوام استفاده كنم و دوست دارم بازي هايي مثل pes2011

و در كل بازي هايي با اين حجم گرافيك رو به راحتي اجرا كنم . اگه براي خريد اين سيستم و پيشنهاد قطعات كمك كنيد ممنون ميشم .

لینک به دیدگاه

سی پی یو : Intel Pentium G840 با قیمت 99000 تومان

مادربورد : ASUS P8H61 M-LE با قیمت 116000 تومان

رم : Patriot 2*2GB DDR3 1333 با قیمت 41000 تومان

گرافیک : Point Of View GT440 1GB DDR3 با قیمت 98000 تومان

پاور : Green GP380A-EU با قیمت 45500 تومان

جمع کل : 399500 تومان

از این بهتر دیگه نمیشه . با این گرافیک انتظار معجزه نداشته باش . اجرا میکنه ولی نه ببا جزئیات کامل . اگر گرافیک بهتر میخوای باید حدود 30 تا 40 تومان بیشتر هزینه کنی و یک 5750 یا 5770 بگیری . یا اینکه دست دوم تمیز گیر بیاری .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام به دوستان و متخصصان محترم

در حال حاضر بودجه ي من براي خريد سيستم 400 هزار تومان مي باشد . در حال حاضر هارد و مانيتور و كيس هم دارم

و فقط احتياج به cpu - vga - main- ram - power دارم - از اين سيستم صرفا جهت گيم مي خوام استفاده كنم و دوست دارم بازي هايي مثل pes2011

و در كل بازي هايي با اين حجم گرافيك رو به راحتي اجرا كنم . اگه براي خريد اين سيستم و پيشنهاد قطعات كمك كنيد ممنون ميشم .

الان مدل مانیتور شما چی هست؟

لینک به دیدگاه

الان مدل مانیتور شما چی هست؟

مانيتور من فعلا سامسونگ هستش

لینک به دیدگاه

سی پی یو : Intel Pentium G840 با قیمت 99000 تومان

مادربورد : ASUS P8H61 M-LE با قیمت 116000 تومان

رم : Patriot 2*2GB DDR3 1333 با قیمت 41000 تومان

گرافیک : Point Of View GT440 1GB DDR3 با قیمت 98000 تومان

پاور : Green GP380A-EU با قیمت 45500 تومان

جمع کل : 399500 تومان

از این بهتر دیگه نمیشه . با این گرافیک انتظار معجزه نداشته باش . اجرا میکنه ولی نه ببا جزئیات کامل . اگر گرافیک بهتر میخوای باید حدود 30 تا 40 تومان بیشتر هزینه کنی و یک 5750 یا 5770 بگیری . یا اینکه دست دوم تمیز گیر بیاری .

منظورتون از 5770 چيه ؟ ميشه نام كامل اين كارت گرافيك رو هم به من بگين

لینک به دیدگاه

ATI Radeon HD 5750 و ATI Radeon HD 5770 . این مدلهای با برندهای مختلفی تولید میشن . مثلا سافایر ، هایس ، ایسوس و غیره . الان تو همین فروم 2 نفر از اعضاء 2 مدل 5770 سافایر برای فروش گذاشتن . یک 130 و دیگری 135 . اونی که 135 قیمت داره اور شده هست و خنک کننده بهتری داره و قویتره . منتها اون یکی کمتر کار کرده . من پیشنهاد میکنم اون مدل اور شده رو در صورت سالم بودن بگیری . البته من ایشون رو نمیشناسم و شما خودتون باید تو معامله دقت کنید . ( جسارت به اون دوستمون نباشه . ولی چون من شناختی ازشون ندارم این حرف رو زدم .)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مانيتور من فعلا سامسونگ هستش

مدل رو عرض کردم شما خواستار چه رزولیشنی هستید؟

لینک به دیدگاه

مدل رو عرض کردم شما خواستار چه رزولیشنی هستید؟

من اجراي روان بازي برايم خيلي اهميت داره رزوليشن هم به 1024 * 768 قانعم ولي ترجيح ميدم روي 1152*864 باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...