رفتن به مطلب

جایزه ویژه و خاص

Recommended Posts

با سلام

نظرتون در مورد این جایزه چیه ؟

v-6622.jpg

1. TWO Channel Amplifer

2. Volume/Bass/Treble Adjustment Control

3. piano finished

4. 2 Microphone Input for Karaoke Mic Volume Control

5. Output power: 60W

6. Impedance: 8?

7. Speaker unit: (2"+6.5"+8") x 2

8. S/N ratio: >75

9. Input power: AC220V

10.Product dimensions(HxWxD)mm: 57cm x 20cm x 30cm

11.Single packing: 0.1007m3

12.Container Load Quantity: 20FT: 280 sets 40FT: 605 sets 40HQ: 680 sets

13.FOB: ZHONGSHAN XIAOLAN PORT: USD

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• ارسال 95
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام

آقای حسینی خوبه ولی اگه به جای اسپیکر یه چیز دیگه بود بهتر بود مثلا رم یا مادر برد

تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی خوبه ولی اگه به جای اسپیکر یه چیز دیگه بود بهتر بود مثلا رم یا مادر برد

تشکر.

با سلام

اخه اسپیکر رو همه استفاده دارن . چه اونهایی که سیستم دارن و چه اونهایی که ندارن . ولی مادربورد و رم رو هم استفاده ندارن عزیز.

لینک به دیدگاه

با سلام

اقای حسینی درسته ولی اسپیکرها تقریبا یه کار انجام میدن مثلا رم 1gb کار 2gb رو که نمیتونه انجام بده اگه رم بود خیلی بهتر بود البته این نظر منه شاید خیلی از دوستان همون اسپیکر رو انتخاب کنند.

لینک به دیدگاه

با سلام

اقای حسینی درسته ولی اسپیکرها تقریبا یه کار انجام میدن مثلا رم 1gb کار 2gb رو که نمیتونه انجام بده اگه رم بود خیلی بهتر بود البته این نظر منه شاید خیلی از دوستان همون اسپیکر رو انتخاب کنند.

با سلام

شما اگر برنده شده معادل این کالا بهتون رم میدیم . OK?

لینک به دیدگاه

سلام نمیشه تو اون رنج قیمت برنده خودش یه کالا انتخاب کنه؟

با سلام

خوب این هم پیشنهاد خوبیه و هر کسی برنده شد توی رنج 80000 تومان هر کالایی که انتخاب کنه . بهش تقدیم میشه .

لینک به دیدگاه

هر کاربری که 1171 یا 1271 یا 1371 یا ... مین پست رو تو این فروم بزنه برنده این مسابقه هست.

لینک به دیدگاه

هر کاربری که 1171 یا 1271 یا 1371 یا ... مین پست رو تو این فروم بزنه برنده این مسابقه هست.

فکر نکنم این معیار باشه ولی مبارکه فرد برنده شونده باشه

لینک به دیدگاه

فکر نکنم این معیار باشه ولی مبارکه فرد برنده شونده باشه

من يقين دارم همينه البته با توجه به اين كه جناب حسيني فرمودند يك ماه طول ميكشه نتيجه معلوم بشه 99% احتمال مي دهم منظور همان 1171 هست

لینک به دیدگاه

من که فکر نمی کنم اینجور باشه که با رسیدن پستها به 1171 کسی برنده بشه چون باید توجه کرد کسانی که پستهاشون رو بالا می برند باید دید که همه پستهاشون مفید است یا خیر.

چون با نوشتن یک جمله کوتاه هم میتوان پستها را بالا برد.

منظور من رو متوجه نشديد.

تا حالا فكر كنم حدود هزار تا پست در اين فروم شده حال كسي كه پست 1171 رو بزنه (حتي ممكن اولين پستش باشه) برنده اين جايزه ميشه.

لینک به دیدگاه

منظور من رو متوجه نشديد.

تا حالا فكر كنم حدود هزار تا پست در اين فروم شده حال كسي كه پست 1171 رو بزنه (حتي ممكن اولين پستش باشه) برنده اين جايزه ميشه.

درود

تا این لحظه که 6857 تا پست در این فروم ارسال شده.پس قاعدتا این طور به نظر میرسه که

1171 مین پست ملاک نیست.انشا الله که هر عزیزی برنده میشه مبارکش باشه

لینک به دیدگاه

با سلام

یه جورایی دارید به مسئله نزدیک میشید . ولی اینهایی که فرمودید درست نبود .

لینک به دیدگاه

درود

تا این لحظه که 6857 تا پست در این فروم ارسال شده.پس قاعدتا این طور به نظر میرسه که

1171 مین پست ملاک نیست.انشا الله که هر عزیزی برنده میشه مبارکش باشه

منظور من رو بد فهمیدید.

تا این لحظه که 6860 تا ارسال وجود داره ولی منظور من از پست،موضوع هست.

موضوعات: 935

این آدرس هم نگاه کنید (آخرین پستی هست که من دیدم هست)

http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=1138

شماره 1138 هست یعنی به طور کلی 1138 تا پست ارسال شده که 203 تای آن پاک یا منتقل شده که در حال حاضر 935 تا هست.همانطور که قبلاً گفتم مد نظر هست که این 935 یا 1138 به 1171 برسد.حال باید دید این آمار در پنل مدریت فروم به صورت 935 هست یا 1138

لینک به دیدگاه

با سلام

یه جورایی دارید به مسئله نزدیک میشید . ولی اینهایی که فرمودید درست نبود .

خوب امکان های دیگری هم هست،مثلاً هر کی پست 771 رو تو انجمن مشاوره قیمت بزند یا 171 رو تو انجمن مادربورد بزند.

لینک به دیدگاه

منظور من رو بد فهمیدید.

تا این لحظه که 6860 تا ارسال وجود داره ولی منظور من از پست،موضوع هست.

موضوعات: 935

این آدرس هم نگاه کنید (آخرین پستی هست که من دیدم هست)

http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=1138

شماره 1138 هست یعنی به طور کلی 1138 تا پست ارسال شده که 203 تای آن پاک یا منتقل شده که در حال حاضر 935 تا هست.همانطور که قبلاً گفتم مد نظر هست که این 935 یا 1138 به 1171 برسد.حال باید دید این آمار در پنل مدریت فروم به صورت 935 هست یا 1138

درود

خوب پس منظور شما روشن شد .پست و موضوع دوتا موضوع جدا هستند :)

لینک به دیدگاه

درود

خوب پس منظور شما روشن شد .پست و موضوع دوتا موضوع جدا هستند :)

فکر می کنم این تالار مدل ترجمش با بقیه جا ها فرق داره.اینجا چیزی که به اسم موضوع هست که به عنوان "مبحث جدید" هست در جاهای دیگر به نام "پست جدید" هست.

لینک به دیدگاه

از لحاظ ترجمه، مسلما مبحث جدید درست است!

درمورد جایزه، البته جناب آقای حسینی فرمودند که این موضوعی که گفته شد نیست، ولی اگر این چنین بود، انصاف رعایت نمیشد! (نظر شخصی)

البته فلسفه اهدای جایزه شاید، اتفاقی بودن برنده، مثل Lottery بوده باشه که در این حالت انصف رعایت خواهد شد :)

لینک به دیدگاه

از لحاظ ترجمه، مسلما مبحث جدید درست است!

درمورد جایزه، البته جناب آقای حسینی فرمودند که این موضوعی که گفته شد نیست، ولی اگر این چنین بود، انصاف رعایت نمیشد! (نظر شخصی)

البته فلسفه اهدای جایزه شاید، اتفاقی بودن برنده، مثل Lottery بوده باشه که در این حالت انصف رعایت خواهد شد :)

با توجه به اين كه هر كس مي تواند با اولين مطلب كه مي فرستد برنده شود مطمئن باشيد برنده اتفاقي هست.

البته من بازم تأكيد مي كنم هر كي 971 يا 1071 امين مبحث (موضوع) را باز كند برنده مي شود.

لینک به دیدگاه

با توجه به اين كه هر كس مي تواند با اولين مطلب كه مي فرستد برنده شود مطمئن باشيد برنده اتفاقي هست.

البته من بازم تأكيد مي كنم هر كي 971 يا 1071 امين مبحث (موضوع) را باز كند برنده مي شود.

با سلام

مطلب اولتون کاملا درسته و برنده اتفاقیه ولی حدث بعدیتون نه .

لینک به دیدگاه

با سلام

مطلب اولتون کاملا درسته و برنده اتفاقیه ولی حدث بعدیتون نه .

اولین نفری که توی تعداد تشکر هایی که ازش شده عدد 71 وجود داشته باشه.مثلا 71و711و171 و ...

البته چیز دیگری که معلوم هست هر چیزی هست توی مدریت فروم آمارش قابل دید هست.

کسی حوصله داشته باشه یک vBulletin نصب کنه ببینه تو مدریتش چه چیزهایی رو آمار نشون میده فکر کنم متوجه بشه.

لینک به دیدگاه

اولین نفری که توی تعداد تشکر هایی که ازش شده عدد 71 وجود داشته باشه.مثلا 71و711و171 و ...

البته چیز دیگری که معلوم هست هر چیزی هست توی مدریت فروم آمارش قابل دید هست.

کسی حوصله داشته باشه یک vBulletin نصب کنه ببینه تو مدریتش چه چیزهایی رو آمار نشون میده فکر کنم متوجه بشه.

با سلام

اون چیزی که من مد نظرم هستش برای همه قابل روئت هستش

لینک به دیدگاه

با سلام

اون چیزی که من مد نظرم هستش برای همه قابل روئت هستش

فهمیدم.در حال حاضر 1,006 تا عضو تو سایت هست.هر کی اولین پاسخ را به پست کسی که 1071 مین عضو سایت میشه را بده برنده می شه.

لینک به دیدگاه

فهمیدم.در حال حاضر 1,006 تا عضو تو سایت هست.هر کی اولین پاسخ را به پست کسی که 1071 مین عضو سایت میشه را بده برنده می شه.

درود

ماشاا... چقدر پر تلاش هستید . ولی این هم نیست عزیز.

راهنمایی میکنم الان اون عدد 71 رو فراموش کنید . فقط این عدد 71 مربوط به اون روز بود .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...