رفتن به مطلب

توجه !!!!! توجه !!!! کلاهبردارترین کلاهبردارها ...

Recommended Posts

قریب 40 سال پیش مردم از همه جا بی خبر برای اجرای دموکراسی و برابری انقلاب کردن که این چیزارو ببینن؟

یکی میاد پولتو تو روز روشن بالا میکشه هیچ کاری هم نمیتونی بکنی جالبه نه؟

زنگ میزنی فحش بهت میدن میگن برو هر غلطی میخوای بکن!

پولی که با هزار زحمت و امید و آرزو برای یک هدفی جمع کردی دود میشه میره هوا!

خدایا ...

لینک به دیدگاه

یه بابایی میشناسم زمان فیس بوک با پروفایل دختر شارژ 5 تومنی میگرفت از پسرا

همون برادرانی که حواسشون به همه چی هست ،از طریق شارژا پیداش کرده بودن یه روز تو خیابون (توجه کنید، احضاریه اینا هم ندادن، در خونش هم نرفتن)تو خیابون یهو دستبند زدن بردنش! یه سال هم زندان بریدن براش

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Taghi گفته است :

یه بابایی میشناسم زمان فیس بوک با پروفایل دختر شارژ 5 تومنی میگرفت از پسرا

همون برادرانی که حواسشون به همه چی هست ،از طریق شارژا پیداش کرده بودن یه روز تو خیابون (توجه کنید، احضاریه اینا هم ندادن، در خونش هم نرفتن)تو خیابون یهو دستبند زدن بردنش! یه سال هم زندان بریدن براش

نتیجه اخلاقی اینه بره مدیر سایت کلاه بردار  شارز بخر تا بگیرنش :4_joy:

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، narimanjason گفته است :

100% جالبیش اینجاست که از ایننماد مهر اطمینان دارن و چه درگاه بانکی که بهشون امتیاز داده و چه فتا و .... هیچ کس پاسخگو نیست و خبری از همکاری هم نمیاد .... 7تا ایمیل به فتا دادم انگار نه انگار بیش از 450 تا پرونده باز دارن و از همه حرس درار تر بروزرسانی سایته .. تحویل درب منزل میزنم جوابمو میدن با فحش و فکر کردی زرنگیو این حرفا .. منشی شرکت ما بدبختانه 13 ملیون 11روز پیش از اینا خرید کرده باورتون میشه نمیتونم کاری کنم ؟ کل این مبلغ فدای 1 تار موی همه ی دوستان این انجمن ولی 1 خواهش دارم . بیاین این شیاطین رو نابود کنیم غیر من 1 نفر دیگه هم هست که 8 ملیون تلویزیون گرفته اونم 7 ماه داره میره میاد ساکن گنبد هم هست . باز من تهرانم و پدرم گفته میتونه خسارت رو بگیره از راه دیگه ای . بخاطر این دوستمون میخوام پیگیرش شم هرکی چه اطلاع رسانی چه ثبت 1 شکایت همگانی  اینترنتی یا . . . . . قفل کردم واقعا نمیدونم  حقی دارم از خودم یا نه ؟ همه چی علنیه ... یه اسم جدید باید واسه ی دزدی تو روز روشن پیدا کرد . 

وقتی مبلغ کلاه برداری اینقدر بالا هست شما براحتی یه وکیل تام الاختیارکار بلد میگیری و میشینی داخل خونه و اون کارهاش رو انجام میده.

حتی اگه پول رو برگردوندن ول کن ماجرا نباش.

لینک به دیدگاه

ه------ی داغ منو تازه کردید.. گرچه من بعد از 2 سال پیگیری دزد رو به چیز انداختم و کل پول رو با خسارت کامل پس گرفتم واین دلیلیه که تا حدامکان حضوری معامله میکنم چه خرید باشه چه فروش

لینک به دیدگاه

کلاهبرداری حتما لازم نیست توش حتما قانون شکنی و حق خوری بصورت اشکار و غیر اشکار صورت بگیره.... روشهای مختلفی داره که از جمله اون میشه به مشتنج کردن بازارو فریب مردم به خرید به بهانه سود اوری کالا هم خودش نوعی فریب و کلاهبرداری از نوع نرم هست

لینک به دیدگاه

واقعا عجیبه دزدی توی روز روشن

از اون عجیبتر اینکه شما از کسی که  آدرس شو ندارید نمیتونید شکایت کنید "یا شکایتت تون معلق باقی می مونه و با پاسخ هایی مانند :تو پیداش کن اونوقت ما مجازاتش میکنیم " مواجه میشید "

چه آدم هایی کلاش و حقه بازی هستند. وقتی میبینند کار داره به جاهای باریک میرسه و یه نفر پیگیر شده پول طرف رو میدند ولی پول بقیه کسایی که زیاد پیگیر نبودند رو بالا میکشند

ولی فکر کنم یه شکایت درست وحسابی تنظیم بشه و از مالباختگان امضا تعداد بالا جمع آوری بشه اونوقت دستگاه قضایی شاید یه تکونی به خودش بده

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، KoenigTiger گفته است :

این اطلاعات رو ازشون ضمن احتیاط نگه دارید شاید بدردتون خورد:

5a7368742c62d_Screenshot-2018-2-1Whoislapbuycom.thumb.png.b345f605d6efcc65f59b3ece7e38c180.png5a7368810e4b4_Screenshot-2018-2-1WhoisandWebsiteinfoforlapbuycom.thumb.png.a1fd951fdb3ab2a2346ec01f00a3617c.png5a736885bf770_Screenshot-2018-2-1Lapbuycomtrafficstatisticsrankpagespeed-HypeStat(1).thumb.png.cc071363044086f5a9dab7e0cb13cac1.png5a736889e0886_Screenshot-2018-2-1Lapbuycomtrafficstatisticsrankpagespeed-HypeStat.thumb.png.1186753c7b56e48d4461fd2f071fa3aa.png

ممنونم  فقط این اطلاعات تازه هستند ؟

لینک به دیدگاه

ممنون از پیغامهاتون دست همتون رو میبوم فقط سیاسیش نکنید :ph34r::ph34r:

لینک به دیدگاه

man keybordam farsii nadare vase hamin bebakhshid majbooram alan fingilish benevisdam .... alan 1ki az doostan sohbat karam 3melioon kharid dashte rafte police fata .. oonrooz hameie hesab  haie in aghayoon ro bastan ... shabesh ba in doostemoon tamas migiran migan pooleto midim k,e 1..5 melioon az 3 toman ro mizanan badesh dige javab nemidan indoostemoon peygir mishe parvandeh mire dadgah va injast ke inhaaa daran hal mikonan va poole mardom ro mikhoran ... chera /?  chon ke ghanoone ma marjae nadare baraye digital va  interneti kharid kardan chon migan mameleiee ke soora gerefte va esmesho mishe kolahbardari gozasht zamani kolah bardari hesab mishe ke 2 nafar hozoori mamele karde bashan ... in doostemon migeh khodaro biaram paieen ke begeh in etefa gh oftade ? va kheilii shik va majlesi in kolahbardarha tabrae mishan va injoori daran pooo;l darmiaran 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، narimanjason گفته است :

man keybordam farsii nadare vase hamin bebakhshid majbooram alan fingilish benevisdam .... alan 1ki az doostan sohbat karam 3melioon kharid dashte rafte police fata .. oonrooz hameie hesab  haie in aghayoon ro bastan ... shabesh ba in doostemoon tamas migiran migan pooleto midim k,e 1..5 melioon az 3 toman ro mizanan badesh dige javab nemidan indoostemoon peygir mishe parvandeh mire dadgah va injast ke inhaaa daran hal mikonan va poole mardom ro mikhoran ... chera /?  chon ke ghanoone ma marjae nadare baraye digital va  interneti kharid kardan chon migan mameleiee ke soora gerefte va esmesho mishe kolahbardari gozasht zamani kolah bardari hesab mishe ke 2 nafar hozoori mamele karde bashan ... in doostemon migeh khodaro biaram paieen ke begeh in etefa gh oftade ? va kheilii shik va majlesi in kolahbardarha tabrae mishan va injoori daran pooo;l darmiaran 

وکیل بگیر و پی قضیه رو بگیر.اینقدر خر تو خر نیست دیگه.وکیلت اگه کار بلد باشه میفهمه چطوری وارد بشه.

اگه سابقه دارن تو دادگاه قاضی متوجه میشه و این یه امتیاز برای شما هست.

ویرایش شده توسط 8030
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 8030 گفته است :

وکیل بگیر و پی قضیه رو بگیر.اینقدر خر تو خر نیست دیگه.وکیلت اگه کار بلد باشه میفهمه چطوری وارد بشه.

اگه سابقه دارن تو دادگاه قاضی متوجه میشه و این یه امتیاز برای شما هست.

450 تا پرونده باز .... داداشم خیلی خر تو خر تر از چیزی که فکرشو کنیه

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، narimanjason گفته است :

450 تا پرونده باز .... داداشم خیلی خر تو خر تر از چیزی که فکرشو کنیه

اگر میخوای تو کاری موفق بشی نباید به چیزهایی که نا امیدت میکنه توجه کنی.

شاید اون 450 پرونده مدارک برای محکومیت طرف رو ناقص جمع کرده باشن و هزاران شاید دیگه.

شما اول برو با یه وکیل کار بلد صحبت کن کامل راهنماییت میکنه.

پی قضیه رو حتما بگیر .

لازم نیست خودت دوندگی کنی وکیل بگیر.

مطمئن باش اینا دزد معمولی نیستن و قانون بلد هستن.فقط کسی حریف اینا میشه که خوب با پیچ و خم قانون اشنا باشه.

لینک به دیدگاه

نماد هم داره https://trustseal.enamad.ir/Verify.aspx?id=25939&p=wkynyncrjzpgfuixjzpg     :34_rolling_eyes:

Snap 2018-02-02 at 22.31.47.png

ویرایش شده توسط lvlEhRaN
لینک به دیدگاه

تازه نماد الکترونیک هم دارن هر چه سریعتر باید باطل بشه

6e37dbe6-ce9b-43c2-af23-eb056808d254.png

حتما از طریق قانونی اقدام کنید .

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/12, 22:51:06، KoenigTiger گفته است :

این اطلاعات رو ازشون ضمن احتیاط نگه دارید شاید بدردتون خورد:

:35_thinking:

Snap 2018-02-02 at 22.57.21.png

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

:35_thinking:

Snap 2018-02-02 at 22.57.21.png

احتمالا خیلی از اطلاعات فیکه و الکی هست

کشور هم امارات زده

کد پستی و الی آخر

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

ببنید 1000 نفر مالباخترو. متاسفم

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در در 12 بهمن 1396 در 14:24، ویونا مادینگ گفته است :

لطفا این تاپیک رو نبندین

" class="emoji" src="//twemoji.maxcdn.com/36x36/26a0.png">  

www.partbuy.ir     WWW.LAPBUY.COM  WWW.ONLINEPISHRO.COM     و به خاطر بسپارید. البته در ابتدا فقط سایت اولی که در بالا ذکر شد بود که بعدا تعداد سایت هاشون رو بیشتر کردن تا اگر کسی شکایتی کرد بازم یه سایت دیگه برای فرار و ادامه شیادی وجود داشته باشه! 
حالا طرز کار این شیادا رو براتون توضیح میدم! شما کالا رو پیدا میکنید و مبلغ رو پرداخت میکنید، و قراره تا سه روز کاری کالا به دستتون برسه! ولی خب چند وقت بعد میبینید که مثلا ۷ روز گذشت و خبری نشد و اینجاس که مثلا میرید تو سایت و شماره تماساشون رو پیدا می کنید و با شماره هاشون تماس میگیرید! خب اینجاس که میفتید تو دور باطل و میبینید یه پاسخگوی اتوماتیک شمارو ساعت ها سرکار میذاره! اگر بر فرض محال جواب تماستون رو دادن، مثلا میگن که موجودی نداریم و باید صبر کنید تا شارژ شه!!!! و خلاصه بعد از کلی پیگیری و شکایت و کلی جنگ اعصاب اگه بخت باهاتون یار باشه بعد از یکی دو ماه شااااید پولتون رو پس بدن! خب متوجه شدید چی شد؟؟ کلی پول به حسابشون واریز میشه و کلی میشه از همین راه سود کسب کرد! در کل اگه شهرستان باشید که احتمال کلاهبرداریشون خیلی بالاتر میره ولی در تهران گاهی برای نابود نشدن شهرتشون به صورت رندوم کالاهارو ارسال می کنن! و گاهی طرف که شکایت کرد همون روز جنسش رو میفرستن و یا پولش رو پس میدن و اینطوری طرف رضایت میده و سالهاس که دارن مردم رو سر کار میذارن و شکایات به نتیجه نمیرسه! پیگیری های ما نشون میده که این کلاهبردارا پرونده های شکایت نیمه و ناتموم زیادی هم در دادگاهها و کلانتری ها و پلیس فتا دارن ولی نمیفهمم که چطور تاحالا قصر دررفتن! برای اینکه به رکورد طولانیه درصد ناچیزی از این کلاهبرداریا یه نیم نگاهی بندازید کافیه یه سر به این انجمن بزنید که حاوی تجربیات خرید مردم ازین سایت هاس!
http://forum.p30world.com/archive/index.php/t-647322.html

https://t.me/joinchat/BWFQuBDjntGDiQJjU1j6gQ

حالا طرز کار این شیادا رو براتون توضیح میدم! شما کالا رو پیدا میکنید و مبلغ رو پرداخت میکنید، و قراره تا سه روز کاری کالا به دستتون برسه! ولی خب چند وقت بعد میبینید که مثلا ۷ روز گذشت و خبری نشد و اینجاس که مثلا میرید تو سایت و شماره تماساشون رو پیدا می کنید و با شماره هاشون تماس میگیرید! خب اینجاس که میفتید تو دور باطل و میبینید یه پاسخگوی اتوماتیک شمارو ساعت ها سرکار میذاره! اگر بر فرض محال جواب تماستون رو دادن، مثلا میگن که موجودی نداریم و باید صبر کنید تا شارژ شه!!!! و خلاصه بعد از کلی پیگیری و شکایت و کلی جنگ اعصاب اگه بخت باهاتون یار باشه بعد از یکی دو ماه شااااید پولتون رو پس بدن! خب متوجه شدید چی شد؟؟ کلی پول به حسابشون واریز میشه و کلی میشه از همین راه سود کسب کرد! در کل اگه شهرستان باشید که احتمال کلاهبرداریشون خیلی بالاتر میره ولی در تهران گاهی برای نابود نشدن شهرتشون به صورت رندوم کالاهارو ارسال می کنن! و گاهی طرف که شکایت کرد همون روز جنسش رو میفرستن و یا پولش رو پس میدن و اینطوری طرف رضایت میده و سالهاس که دارن مردم رو سر کار میذارن و شکایات به نتیجه نمیرسه! پیگیری های ما نشون میده که این کلاهبردارا پرونده های شکایت نیمه و ناتموم زیادی هم در دادگاهها و کلانتری ها و پلیس فتا دارن ولی نمیفهمم که چطور تاحالا قصر دررفتن! برای اینکه به رکورد طولانیه درصد ناچیزی از این کلاهبرداریا یه نیم نگاهی بندازید کافیه یه سر به این انجمن بزنید که حاوی تجربیات خرید مردم ازین سایت هاس!
http://forum.p30world.com/archive/index.php/t-647322.html

https://t.me/joinchat/BWFQuBDjntGDiQJjU1j6gQ

سلام

واقعا متاسفم که همچین آدمهایی اعتماد رو از بین میبرن

من خودم بچه شهرری هستم و به کار استوک مشغول

من برای همه عزیزانی که ازین کلاهبردارها ضربه خوردم حتما آدرسشونو  پیدا میکنم و تو همه گروه ها و سایتها قرار میدم

چند بار پست و تیپاکس دیدمش

خیالتونم راحت که اصلا شرکت و دفتری تو کار نیس

تو یه محله قدیمی و خونه هستن که حتما آدرسشو براتون پیدا میکنم

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، pcbanit گفته است :

سلام

واقعا متاسفم که همچین آدمهایی اعتماد رو از بین میبرن

من خودم بچه شهرری هستم و به کار استوک مشغول

من برای همه عزیزانی که ازین کلاهبردارها ضربه خوردم حتما آدرسشونو  پیدا میکنم و تو همه گروه ها و سایتها قرار میدم

چند بار پست و تیپاکس دیدمش

خیالتونم راحت که اصلا شرکت و دفتری تو کار نیس

تو یه محله قدیمی و خونه هستن که حتما آدرسشو براتون پیدا میکنم

داداش قضیه مال دوسال پیشه. تاپیک زیرخاکی کشیدی بیرون.

لینک به دیدگاه

اینکه سایته الان مغازه ها هم‌همینطوری شدن 

حرفشون هم اینه انجام نمیدم هرکاری دوست داری بکن

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

متاسفانه نمی دونم این ادما چطور انقدر راحت سر مردم کلاه میزارن و هیچکس هم نظارت نمیکنه.
من یه صفحه نمایش لپتاپ از سایت پیشرو (lapbuy.com) سفارش دادم . سایت دیگشون هم پارت بای partbuy.com هست مواظب باشید. قیمتشون از همه جا بهتر بود . بعد از سفارش و پرداخت پول، چند روز منتظر شدم خبری نبود تماس گرفتم گفتند منتظر بمونید. متاسفانه در هربار تماس حداقل 10 دقیقه باید منتظر موند.  در نهایت گفتند موجود نیست. و با کلی صحبت و پیگیری در دو هفته قرار شد مبلغو برگردونن. واریز پول ( 3 میلیون و پانصد ) یک ماه ونیم طول کشید و در سه قسط 1 میلیون و 200 پرداخت شد!!![025][025]
واقعا خجالت نمیکشن...
الان هم توسایتشون همه چی دارن و موجوده و قیمت پایین در صورتی که هیچی ندارن! راستی سایت دیگشون هم پارت بای partbuy.com هست مواظب باشید.[010]
یه بار یه باتری لپتاپ تلفنی سفارش دادم گفت 400 منم واریز کردم. خداروشکر طی یه هفته رسید!!! ولی وقتی بسته رسید دیدم از شرکت کامپیوتر افق اومده تعجب کردم . رفتم تو سایت افق دیدم همون باتری را 300 زدن!
نگو از من پولو گرفته و رفته تو سایت افق سفارش داده و ادرس منم داده!
هردوسایت لپ بای و پارت بای متعلق به اعظم شفیعیان هست و واریزی های به حساب مرتضی عبیری واریز میشه
مرتضی عبیری هم که مشخصه .... مال زرنجان شهرستان گلپایگان استان اصفهان هست که همه توی این شهر میشناسنش!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...