رفتن به مطلب

راهنمایی خرید تلویزیون بروزرسانی 2

Recommended Posts

سلام دوستان قصد خرید این تلویزیون رو دارم این مدل رو انتخاب کردم به نظر شما با این قیمت  با مشخصاتی دارد با هم خوانی دارند اگر از دوستان نظری دیگی دارند بفرمایند ممنون می شوم راهنمایی کنید 

https://www.digikala.com/Product/DKP-329106/تلويزيون-ال-اي-دي-هوشمند-سامسونگ-مدل-43KU7970-سايز-43-اينچ#!/tab-techspecs/

https://www.digikala.com/Product/DKP-312475/تلویزیون-ال-ای-دی-هوشمند-سامسونگ-مدل-43m6960-سایز-43-اینچ

انتخاب من برای خرید یکی از این دو مدل است به نظر شما کدام رو بگیرم بمتر است 7970 به قیمت 2050 

و43m6960  به قیمت 1850

من قصد خرید 7970 رو دارم آیا تصویر 4k در 43 اینجا با تصویر در تلویزیون های 50 در یک کیفیت است 

ویرایش شده توسط dotsis
لینک به دیدگاه

بنظرم سری UJ الجی بخرین . از بانه بخرین خیلی کمتر از این مدل در میاد . 4K هست و مدل 2017 . ارسال دارن و بعد تحویل دادن کالا پول رو میگیرن . 

مدل 43UJ 

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، dotsis گفته است :

سلام دوستان قصد خرید این تلویزیون رو دارم این مدل رو انتخاب کردم به نظر شما با این قیمت  با مشخصاتی دارد با هم خوانی دارند اگر از دوستان نظری دیگی دارند بفرمایند ممنون می شوم راهنمایی کنید 

https://www.digikala.com/Product/DKP-329106/تلويزيون-ال-اي-دي-هوشمند-سامسونگ-مدل-43KU7970-سايز-43-اينچ#!/tab-techspecs/

دوستم اگه برات کیفیت مهمه فقط سونیی بخر فقط سونی من تو این چندسال 4 بار تلویزیون عوض کردم هیچی سونی نمیشه

ویرایش شده توسط 7alireza7
لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

دوستم اگه برات کیفیت مهمه فقط سونیی بخر فقط سونی من تو این چندسال 4 بار تلویزیون عوض کردم هیچی سونی نمیشه

سلام برام مهم است شما حداقل یک مدل معرفی کنی ببینم از لحاظ ظاهری و قیمت  در چه حدی است 

لینک به دیدگاه

فقط این دو مدل

43X8000E

49X9000E

9000 فقط 43 نداره ولی واقعا عالی هست

اولی حدود 2700تا2900

دومی حدود 4500

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

فقط این دو مدل

43X8000E

49X9000E

9000 فقط 43 نداره ولی واقعا عالی هست

اولی حدود 2700تا2900

دومی حدود 4500

بودجه من نزدیک 2000000 تومان است اینها برای من یک مقدا ر زیاد است

لینک به دیدگاه

خوب همون UJ الجی رو بگیرین در حد 1800 و اینا .

کیفیت فوق العاده بالا و ...

لینک به دیدگاه

راستش من تو خرید تلویزیون وارد نیستم اما یه سامسونگ 3D گرفتم بعضی وقتا فیلم خیلی سریع باشه تصویر رو اهسته و با لگ نشون میده

sony و LG بگیر بهتره اما بیشتر تعریف sony رو شنیدم

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، 7alireza7 گفته است :

اره خداییش کیفیت تصویر بالاتری داره ولی قیمتشم به همون اندازه بالاتره 

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، dotsis گفته است :

https://www.digikala.com/Product/DKP-312475/تلویزیون-ال-ای-دی-هوشمند-سامسونگ-مدل-43m6960-سایز-43-اینچ

انتخاب من برای خرید یکی از این دو مدل است به نظر شما کدام رو بگیرم بمتر است 7970 به قیمت 2050 

و43m6960  به قیمت 1850

43uj752v ال جی رو بخر، این تلویزیون با هیچ مدلی قابل مقایسه نیست ، حتی تلویزیون های سونی (که جدیدا ال جی پنل بعضی از مدلاشو تولید میکنه) این تلویزیون اسپیکرهای هارمن کاردن داره کیفیتش 4k هست و hdr هم پشتیبانی میکنه  اینم لینک تلویزیون https://kalagar.com/tvs/12-43uj752v-43-inch-4k-2017.html میتونی مشخصات کامش رو بخونی تا خودت  متوجه بشی. زیاد به اینکه میگن سونی کیفیتش بهتره یا کیفیتش ثابته توجه نکن. کافیه یه سری هم به وب سایت ها و فروم های خارجی بزنی متوجه میشی که ال جی با چند سال پیش خیلی فرق کرده و الان نزدیک به 50درصد بازار تلویزیون رو در احتیاد داره.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

من سامسونگ 43K6960 رو دارم و اصلاً راضی نیستم.

وقتی میخواین تلویزیون هوشمند سیستم عامل دار بخرید دیگه مثل قدیم صرفاً کیفیت تصویر ملاک نیست بلکه امکانات سیستم عاملم جزو معیار های مهمه.

البته بماند که مدل مال من تو سال 2016 از کیفیت Full HD هم به خوبی بر نیامده و نسبت به یه مانیتور Full HD که دارم خیلی غیرطبیعیه.

اما بزرگترین مشکلش به نظر من سیستم عامل تایزن هستش که کلاً شما اصلاً روش حساب نکن.

یعنی فکر کن اصلاً هوشمند نخریدی چون نه می تونی برنامه های درست و حسابی خوبی توش پیدا کنی (حتی یه مرورگر وب دیگه به جز مرورگر خود سامسونگ هم مثلاً فایرفاکسی چیزی نداره).

نه می تونی برنامه های تبلیغی سام سرویس رو حذف کنی مثلاً برنامه تلویزیون اینترنتی آیو به صورت System App توسط سام سرویس نصب شده و بخوای حذف کنی تلویزیون میگه "امکان حذف برنامه های سیستمی وجود ندارد"!!!

بعدش ببین استور برنامه هاش انقدر داغونه که من یه برنامه "ماشین حساب" توش پیدا نکردم یه بازی ساده "شطرنج" توش نیست.

ولی دوستان که میگن سونی بخر برای اینه که سونی از سیستم عامل اندروید استفاده میکنه.

یعنی شما علاوه بر اینکه می تونید از Google Play کلی برنامه و بازی دانلود کنید می تونید مثلاً تلگرام و اینستاگرام و... هم رو تلویزیون اجرا کنید کاری که تو سامسونگ ها فقط یه آرزوئه.

منم موقعی که این تلویزیون 43K6960 رو میگرفتم یه مدل سونی هم بود که 800 هزار تومان گرونتر بود طمع کردم که پول بیشتر ندم اگه فقط 800 تومن بیشتر جمع میکردم تا الان این همه حرس و پشیمونی به خاطر این تلویزیون نخورده بودم.

سلام نظر شما این است 7970رو بگیرم  سیستم عامل اصلا برام مهم نیست چون استفاده نمی کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...