رفتن به مطلب

مشکل این 5830 چیست؟

هادی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام به دوستان.

یه کارتی رو چند وقت پیش خریدم و مشکل دار در اومد .چند تا عکس قرار دادیم گفتن شما عکس را پینت در ست کردید اینا(در صورتی که تمام عکس ها با پرینت اسکرین گرفته شده بود) یه لقب کلاه بردار هم چسبوندن به ما و............. کاری ندارم خودش هم خوب میدونه.من واگذار کردم به کسه دیگه.

کارت فرستادیم گارانتی اعلام کردن کارت درست کردیم.هرچی من و بچه های شرکت نگاه کردیم تعمیر خبری نبود ولی دمای کارت حدود 10 درجه کم شده بود.

یه چند روزی مشکل نداشت اما از دیروز دوباره همون اش و همان کاسه .

مشکل اصلی این است که تصویر دائم پیکسل پیکسل میشه.(به رنگ های مختلف)

و بعضی وقت ها تصویر استپ میکنه وباید سیستم را ریست کنم.(سیستم داره کار خودش را میکنه اما گرافیک رو تصویر استپ میکنه اگر در حال پخش موزیک باشد موزیک پخش میشه اما تصویر استپ)

یه چند تا عکس همراه چند تا فیلم که با دوربین از صفحه گرفتم برای دوستان قرار میدم ببینن نظرشون چیه.(عکس با دستور پرینت اسکرین گرفه شده است)

اگر کارت مشکل داره که همین فیلم و عکس ها را رایت کنم بفرستم برای گارانتی که ببینن مشکل چیه.

از سالار عزیز هم می خوام بیاد یک راهنمایی کنید دیگه کلافه شدم.

46745598083869295918.jpg

85712244383519179205.jpg

فایل ها را فشرده کردم تا دوستان بتوانند راحت مشاهده کنند.

فیلم اول از مشکل کارت.

فیلم دوم از مشکل کارت.

فیلم سوم از مشکل کارت

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

مشخصات کامل سیستم:

CPU :AMD 965 BLACK

POWER:535 GREEN

RAM:2*2 ADATA

VGA:5830 GIGA

MAIN:M4A88TD-V EVO/USB3

CASE:X3

ورژن درایور گرافیک:11.8(فقط میتونم بگم از درایور نیست چون بالا تر از 10 ورژن دانلود کردم تست گرفتم)

لینک به دیدگاه

با عرض سلام به دوستان.

یه کارتی رو چند وقت پیش خریدم و مشکل دار در اومد .چند تا عکس قرار دادیم گفتن شما عکس را پینت در ست کردید اینا(در صورتی که تمام عکس ها با پرینت اسکرین گرفته شده بود) یه لقب کلاه بردار هم چسبوندن به ما و............. کاری ندارم خودش هم خوب میدونه.من واگذار کردم به کسه دیگه.

کارت فرستادیم گارانتی اعلام کردن کارت درست کردیم.هرچی من و بچه های شرکت نگاه کردیم تعمیر خبری نبود ولی دمای کارت حدود 10 درجه کم شده بود.

یه چند روزی مشکل نداشت اما از دیروز دوباره همون اش و همان کاسه .

مشکل اصلی این است که تصویر دائم پیکسل پیکسل میشه.(به رنگ های مختلف)

و بعضی وقت ها تصویر استپ میکنه وباید سیستم را ریست کنم.(سیستم داره کار خودش را میکنه اما گرافیک رو تصویر استپ میکنه اگر در حال پخش موزیک باشد موزیک پخش میشه اما تصویر استپ)

یه چند تا عکس همراه چند تا فیلم که با دوربین از صفحه گرفتم برای دوستان قرار میدم ببینن نظرشون چیه.(عکس با دستور پرینت اسکرین گرفه شده است)

اگر کارت مشکل داره که همین فیلم و عکس ها را رایت کنم بفرستم برای گارانتی که ببینن مشکل چیه.

از سالار عزیز هم می خوام بیاد یک راهنمایی کنید دیگه کلافه شدم.

46745598083869295918.jpg

85712244383519179205.jpg

فایل ها را فشرده کردم تا دوستان بتوانند راحت مشاهده کنند.

فیلم اول از مشکل کارت.

فیلم دوم از مشکل کارت.

فیلم سوم از مشکل کارت

عزیز من ، کارت شما به عقیده بنده نیاز به ریبال داره . اصلاً کاری ندارم چه اتفاقی برای شما افتاده و چه خواهد شد . اینجا فقط بحث فنی می کنیم ، در غیر این صورت مدیریت با خاطی برخورد خواهد کرد .

اگر مایلید می تونید کارت رو برای آقای حسینی ارسال کنید تا بنده از نزدیک کارت رو ببینم ، شاید بشه کاری کرد . اگر هم کارتتون درست بشه از نظر وجدانی درست نیست که بفروشیدش ، مگر اینکه هنگام فروش ، شرایط کارت رو به خریدار بگید .

با تشکر . :-j

لینک به دیدگاه

عزیز من ، کارت شما به عقیده بنده نیاز به ریبال داره . اصلاً کاری ندارم چه اتفاقی برای شما افتاده و چه خواهد شد . اینجا فقط بحث فنی می کنیم ، در غیر این صورت مدیریت با خاطی برخورد خواهد کرد .

اگر مایلید می تونید کارت رو برای آقای حسینی ارسال کنید تا بنده از نزدیک کارت رو ببینم ، شاید بشه کاری کرد . اگر هم کارتتون درست بشه از نظر وجدانی درست نیست که بفروشیدش ، مگر اینکه هنگام فروش ، شرایط کارت رو به خریدار بگید .

با تشکر . :-j

دوست عزیز فعلا قسط فروش کارت نیست.در ضمن بنده از این موضع کاملا اگاه هستم چند روز پیش هم که قسط فروش داشتم اعلام کردم که کارت توسط گارانتی تعمیر شده.

در ضمن اون تایپک را هم که دیدید به گفته خودم بسته شد.(تا افرادی که اطلاع کامل ندارن پست نزنن وگرنه من که از خودم اطمینان داشتم که کار نکردم هر کس هم تو هات اورکلاک نظر اشتباهی داد من میزارم به پای بی تجربگیش)

و باز نشد چون بعد از حل مشکل با اون اقا معلوم شد کارت هنوز مشکلش پا برجا است.و گارانتی کار خاصی انجام نداد.(جناب حسینی و mr pc کاملا از ماجرا خبر دارن)

در مورد موضوعی هم که اول تایپک اعلام کردم برای اطلاع دوستانی بود که فکر میکردن من با پینت اون عکس ها را درست کردم.و از من فیلم می خواستن ولی من کارت را به گارانتی تحویل داده بودم.(برای همین به من تهمت کلاهبرداری و .... زدن)

تنها به خاطر این هم اینجا پست زدم

چون بنده 90 در صد به پاور خودم شک دارم.

وگرنه من چیزی ناراحت نیستم چون گارانتی کارت هنوز 2 سال مونده و مسئول پاسخ گویی به بنده است.

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

چون بنده 90 در صد به پاور خودم شک دارم.

به نظر من مشکل از پاورتون نمی تونه باشه و این مشکل از GPU شماست .

لینک به دیدگاه

به نظر من مشکل از پاورتون نمی تونه باشه و این مشکل از GPU شماست .

پوریا جان شما نظری نداری که چه شکلی میشه که این پیکسل ها را تو لود نشون داد.

برای مثال تو بازی به راحتی نمیشه این پیکسل ها را نشون داد چون رو بعضی رنگ ها این پیکسل نمایان میشه.

اگر بتونم این پیکسل ها را تو لود یا با یک نرم افزاری نشون بدم میتونم این کارت را باگارانتی تعویض کنم چون این کارت موجود نیست .

و هنوز از گارنتیش هم بالاتر از 2 سال مونده .

اگر بتونم یک فیلم هم تو لود بگیرم که این مشکل پیش میاد میتونم این کارت را با 6850 تعویض کنم.

با تشکر.

هادی

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

خودتون که فیلم گرفتید ، عکس هم بگیرید و بهشون نشون بدید .

نرم افزار Fraps شاید بتونه پیکس ها رو بگیره . امتحان کنید و نتیجه رو بگید تا برای بنده هم یک تجربه ای بشه .

لینک به دیدگاه

خودتون که فیلم گرفتید ، عکس هم بگیرید و بهشون نشون بدید .

نرم افزار Fraps شاید بتونه پیکس ها رو بگیره . امتحان کنید و نتیجه رو بگید تا برای بنده هم یک تجربه ای بشه .

من منظورم را درست اعلام نکردم.

فیلم عکس که به اندازه کافی گرفتم.

با Camtasia هم فیلم گرفتم مشکلی نداره.و تمام این پیکس ها نمایش تو فیلم دیده می شود.(چون تو این نرم افزارها یک قسمت ادیت هست که میشه روی فیلم مثلا همون پیکسل ها را اضافه کرد این قیلم را قرار ندادم و گفتم برای روشن شدن مسئله دستی فیلم بگیرم با کیفیت بالا این فیلم هم میبینید کیفیتش کم هست به خاطر این هست که فیلم را تا جایی که امکان داشت کم حجم کردم)

این تصویری که گرفتم تو حالت بیکاری بود یعنی اصلا به گرافیک هیچ فشاری نبود.و چون بک گراند ابی روشن هست به راحتی تمام تصاویر را نشون میده.

یک نرم افزار را میخوام به من معرفی کنید که کارت رو ببره تو لود کامل ولی مثلا چیزی نمایش نده ومن رو همین صفحه ابی روشن فیلم بگیرم.چون بیشتر نرم افزارهای تست در حال لود کامل یک تصویر یا فیلم با کیفیت بالا را برای نمایش قرار میدهند.

این را هم در نظر داشته باشید این پیکسل ها به صورت دائم رو صفحه نیست هر چند دقیقه ای نمایان میشه که رفرش کنم از بین میره.بعضی وقت ها هم چشمک زن میشه انگار عروسی عمه اش هست.:-j :(

با تشکر.

هادی

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام برادر .

براي شركتي مثل ماتريكس و آوا‍ژنگ اينها عاديه و شما بايد مثل من عمل كنيد .

1- كارت را خوب بسته بندي كني.

2- نامه اي با توضيحات دقيق بنويسيد كه مشكل تون حل نشده .

3- عكس ها و فيلم ها رو رايت كنيد و براشون بفرستيد .

اميدوارم ايندفعه خوب كارتون رو بررسي كنند.

موفق باشي.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوست گرامی من هم تمام فیلمها رو دیدم

اول اینکه اگه میخوای دوباره ببری گارانتی یه فیلم بگیر که وقتی کارت داره کار میکنه داخل کیستون باشه و در ادامه فیلم رو قطع نکن و از مانیتور فیلم برداری کن تا جلوی هرگونه بهونه رو بگیری

بعد اینکه آیا شما تو بازی ها هم همین مشکل رو داری یا نه فقط تو محیط ویندوز هست دوست گرامی

حتماً برنامه فور مارک رو نصب کن و تست BURN گرافیک رو بزن و بزار حدود 30 دقیقه تا 1 ساعت بگذره شاید اونقدر داغ بشه که خودش اتوماتیک درست بشه

اگه خواستی بازم بری گارانتی میتنی 2 حالت رو پیگیر بشی

یکی اینکه خودت رو بزنی به اینکه هیچی از کامپیوتر نمی فهمی و

حالت دوم اینکه خیلی واردی و کاملاً مسلط هستی به سخت افزار و ... که اگه یوقتی خواست چرند تحویل بده حالشون رو بگیری

دیگه چیزی یادم نمیآد

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با تشکر از تمام دوستانی که بنده را راهنمایی کردن.

در تاریخ 10/07/90 کارتی که ارسال کرده بودم به دست گارانتی رسید.

در تاریخ 12/07/90 با کارت 5830 نو تعویض کردن.

در تاریخ 14/07/90 کارت جدید تحویل پست داده شد .

امروز هم دستم رسید.

فقط 2 تا سوال :

5000 هزینه پست شد اصلا با من تماس نگرفتن که پول بدم اصلا هم تماس نگرفتن که کارت را تعویض کردیم داریم میفرستیم؟

در ضمن متاسفانه کارت گارانتی برای من ارسال نکردن فقط روی پاک مشخصات کارت قبلی و مشخصات کارت جدید و تاریخ ومسئول تعویض را نوشته است؟

لینک به دیدگاه

باز هم از دوستان تشکر میکنم اواژنگ ایمیلی در جواب ایمیل بنده دادن که در اینجا قرار میدم که در جریان باشید.

حضور محترم دوست گرامی

با سلام

احتراما" کالای تعویضی که برای شما ارسال شده است دارای هولوگرام شرکت خدمات آواژنگ بوده که حکم کارت گارانتی را برای کالا دارد . گارانتی زمانی کالای مورد نظر تا ماه may سال 2013 میباشد .

با احترام،

-------------------------------------------------------------------------------------------------

I محمدرضا زنديان I مدير I واحد امور مشتريان شهرستان I

I شركت خدمات آواژنگ I mohammad.zandian@avajang.com I www.avajang.com I

I تلفن: 8790 8888 21 98+ - داخلي.443 I فكس: 8790 8888 21 98+ - داخلي.403 I

-------------------------------------------------------------------------------------------------

گروه شركت هاي آواژنگ

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...