رفتن به مطلب

مشکل صدا از پاور

Nsm1000
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عزیزان یه پاور corsair vs550 دارم، متاسفانه یه صدای غیر عادی ازش میاد ، عین صدای جریان برق، صداشم تقریبا خیلی بلنده به راحتی قابله شنیدنه

نمی دونم چند وقته اینجور شده اما امروز تازه متوجه شدم اول فکر کردم صدای خش خش اسپیکر اما بعد که سیستم رو خاموش کردم متوجه شدم از پاور

دوستان تا حالا همچین مشکلی داشتن؟ مشکله حادیه یا مهم نیست زیاد؟

لینک به دیدگاه

درود.

کابل برق پاور رو عوض کردین؟ 

صدا از داخل پاور هست؟ 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، derakulla گفته است :

درود.

کابل برق پاور رو عوض کردین؟ 

صدا از داخل پاور هست؟ 

درود

کابل برق خیر

بله از داخل پاور هست، موقع روشن کردن دکمه پاور این صدا میاد حالا چه کامپیوتر خاموش باشه چه روشن

لینک به دیدگاه

کابل رو عوض کنین. اگر مشکل حل نشد دکمه ی صفر و یک پاور رو تحت فشار با دست قرار بده ببین صدا قطع میشه یا نه

هر چی هست از قسمت ورودی برق 220. 

احتمال داره باعث شوک در قطعات سیستم و نهایت خرابی در سیستم بشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، derakulla گفته است :

کابل رو عوض کنین. اگر مشکل حل نشد دکمه ی صفر و یک پاور رو تحت فشار با دست قرار بده ببین صدا قطع میشه یا نه

هر چی هست از قسمت ورودی برق 220. 

احتمال داره باعث شوک در قطعات سیستم و نهایت خرابی در سیستم بشه

درود

video_2018-02-02_21-11-15.mp4

لینک به دیدگاه

احتمالا صدای از یکی از خازن ها پاور باید باشه ...من یه پاور ممونیکس داشتم همچین مشکلی داشت با اینکه کارم میکرد بردم برای تعمیر گفتن تعمیر نمیشه هزینش بالاست ! مواظب باشید به قطعات دیگتون آسیب نزنه ..جای شما بودم پاور رو سریع باز میکردم و تا درست شدنش کامپیوتر رو تعطیل میکردم ..ممکنه به  مادربردتون آسیب بزنه

لینک به دیدگاه

http://forum.corsair.com/v3/showthread.php?t=85166

f you believe that your PSU is louder than it should be there are a few things you should check before assuming that the PSU is faulty. First, you should be aware of what can cause the noise that you are hearing. If you are hearing a buzz or electrical type sound, then it’s likely due to a capacitor somewhere in your system that is vibrating at a frequency which is clashing with the rest of the components in the system. Usually this capacitor is either on the PSU, motherboard, or graphics card and you should be able to try a few things to narrow down the issue.

We have seen that the CPU power saving features in the BIOS can cause the PSU to emit the noise. Try disabling these features to see if there is any improvement. ERP, C1E and EIST (Enhanced Intel Speedstep Technology) are few examples of power saving settings, but your motherboard manufacturer should be able to tell you specifically which features your board supports.

این گزینه ببین تو بایاس مادربردت هست؟

اگر تو بایاس مادربردت همچین چیزی نیست احتمال زیاد مشکل از خازن ولتاژ بالا پاور هست در واقع بزرگترین خازن الکترولیت پاور از نظر سایز.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

وضعیتش اورژانسیه.

پاور باید باز بشه برای چکاپ. 

همونطور که دوستان هم گفتن با این وضع ازش استفاده نکن که بعدا پشیمونی برات میاره. 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

سلام عزیزان یه پاور corsair vs550 دارم، متاسفانه یه صدای غیر عادی ازش میاد ، عین صدای جریان برق، صداشم تقریبا خیلی بلنده به راحتی قابله شنیدنه

نمی دونم چند وقته اینجور شده اما امروز تازه متوجه شدم اول فکر کردم صدای خش خش اسپیکر اما بعد که سیستم رو خاموش کردم متوجه شدم از پاور

دوستان تا حالا همچین مشکلی داشتن؟ مشکله حادیه یا مهم نیست زیاد؟

وای چه بد موقع؟؟؟؟؟؟؟؟؟  میدونی الان قیمت یک پاور خوب چقدره؟؟  چقدر به لطف کسانیکه ۲۴ ساعته فقط دارن تبلیغ فروش ماین و گل الود کردن اب بازار میکنن تا ماهی بگیرن علاوه بر گرافیک پاور رو هم قیمتشو بالا بردن تا خودشون سود ببرن قیمت پاور هم بالا رفته؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام جناب

ان شاء الله مشکلتون حل بشه!

ولی اگه نشد یه GP550UK گرین بگیرید!

بنده دو تا گرفتم راضیم هستم!

قیمتشم نسبت قبل تغییر 20-30 تومنی داشته!(زیاد گرون نشده)

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم ممنون از کمک هاتون

والا به طرز عجیبی صدا کاملا قطع شد! امکان  داره اون لحظه مشکل برق باشه یا اینکه وسیله ای روشن بوده باشه، نمی دونم، سیستم هم محافظ

داره و تا به حال همچین مشکلی نداشتم، شاید ایراد واقعا از برق خونه بوده و از پاور نبوده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...