رفتن به مطلب

مشکل کارت گرافیک در بازی ها

mahdiff
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

من یه مشکلی با کارت گرافیکم دارم اونم اینکه تو بازی ها (تو این بازی ها دیدم hitman 2016-battlefield 1-call of duty infinite warfare)در این بازی ها هر چی گرافیک رو بالا میبریم هیج تاثیری نداره یعنی مثلا تو حالت lowفریم50 میگریم تو ultra هم همون فریم ثابته گرافیکم تغییر نمیکنه فرقی هم نداره کردوم گزینه ی گرافیکی باشه مثل  texture -shadow-ambient  میخوام بدونم کارت گرافیک من قدرت لازم رو برای اجرای بازی های جدیدتر رو نداره یا اینکه مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری ؟؟قبلا بازی ها اگه هم فریم کمتر میگرفتم باز از لحاظ کیفیت بالا میرفت  

GTX 750TI-I5 4460 3.2G-12GRAM-ASROCK H97

ویرایش شده توسط mahdiff
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز امکان نداره با این بازیها  شما با این کارت گرافیک روی تنظیمات الترا 50 فریم بگیرید

لینک به دیدگاه

شاید فریم رو در تنظیمات بازی روی 50 قفل کردید و یا شاید در تنظیمات مانیتور رفرش ریت رو روی 50 هرتز گذاشتتید

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

دوست عزیز امکان نداره با این بازیها  شما با این کارت گرافیک روی تنظیمات الترا 50 فریم بگیرید

خب مشکل اینجاست که الترا نمیشه یعنی تو تنظیمات سیو میشه ولی از لحاظ گرافیک خود بازی همون low میمونه و کیفیت بافت ها و سایه های بازی ثابت هستش در حداقلکیفیت   . بازی های دیگه بوده که الترا نمیتونستم اجرا کنم ولیکیفیت گرافیکی بازی با تغییرات تنظمیات عوض میشد این سه بازی اصلا تغییر نمیکنن 

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، mahdiff گفته است :

خب مشکل اینجاست که الترا نمیشه یعنی تو تنظیمات سیو میشه ولی از لحاظ گرافیک خود بازی همون low میمونه و کیفیت بافت ها و سایه های بازی ثابت هستش در حداقلکیفیت   . بازی های دیگه بوده که الترا نمیتونستم اجرا کنم ولیکیفیت گرافیکی بازی با تغییرات تنظمیات عوض میشد این سه بازی اصلا تغییر نمیکنن 

با ddu درایور گرافیک و uninstall کنید و سپس مجدد اقدام به نصب درایور گرافیک کنید شاید حل شد

ویرایش شده توسط lvlEhRaN
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، mahdiff گفته است :

با سلام 

من یه مشکلی با کارت گرافیکم دارم اونم اینکه تو بازی ها (تو این بازی ها دیدم hitman 2016-battlefield 1-call of duty infinite warfare)در این بازی ها هر چی گرافیک رو بالا میبریم هیج تاثیری نداره یعنی مثلا تو حالت lowفریم50 میگریم تو ultra هم همون فریم ثابته گرافیکم تغییر نمیکنه فرقی هم نداره کردوم گزینه ی گرافیکی باشه مثل  texture -shadow-ambient  میخوام بدونم کارت گرافیک من قدرت لازم رو برای اجرای بازی های جدیدتر رو نداره یا اینکه مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری ؟؟قبلا بازی ها اگه هم فریم کمتر میگرفتم باز از لحاظ کیفیت بالا میرفت  

GTX 750TI-I5 4460 3.2G-12GRAM-ASROCK H97

من هم دقیقا همین مشکلو داشتم

در کمال ناباوری مربوط به پاورت هست

برق کافی تامین نمیشه و کارتت نمیره زیر لود

پاور رو تعویض کردم درست شد

به یکبارم این اتفاق افتاد

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

من هم دقیقا همین مشکلو داشتم

در کمال ناباوری مربوط به پاورت هست

برق کافی تامین نمیشه و کارتت نمیره زیر لود

پاور رو تعویض کردم درست شد

به یکبارم این اتفاق افتاد

پاور4ماه خریدم 600w هستش  درایور و ویندوز رو هم عوض کردم 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mahdiff گفته است :

پاور4ماه خریدم 600w هستش  درایور و ویندوز رو هم عوض کردم 

ربطی نداره چند ماهه خریدی

حتما پاورتو چک کن

لینک به دیدگاه

کرک های دیگه رو تست کردی ؟ اگر تست نکردی، بگرد ببین چه کرکی داری استفاده میکنی بعد یه کرک دیگه امتحان کن ببین تغییری ایجاد میشه یا نه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

ربطی نداره چند ماهه خریدی

حتما پاورتو چک کن

سیستم ایشون مصرفی نداره ، و 600 وات از سرش هم زیاده ، کارت 750ti ضعیف و کم مصرفی هستش و بازیهای امسال همون بتونه رو low نهایت مدیوم تو فول اچ دی بیاره ، اگر فقط مشکل از اون 3 تا بازی باشه و تو بازیهای دیگه مشکلی نباشه ایراد از کرک و دیتای بازیهاست

برای مطمئن شدن از لود کامل گرافیک میتونید با msi after burn نگاه کنید که تو بازی چقدر لود میشه و کلا ربطی به مشکل شما نداره ، مشکل شما ذخیره نشدن تنظیمات گرافیکی بازی هستش که میتونه از درایور گرافیک ، خود بازی ، کرک ، و یا حتی ویندوز و ... باشه

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...