رفتن به مطلب

فقط شماها شاهد باشید،پول برق 600 هزار تومن !!

☕Coffee Addicted
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ادار برق نوشهر بعد از تعویض کنتور پول برق رو 600 هزار تومان محاسبه کرد و هر چی پیگیری کردیم کسی رو نفرستادن برای تست کنتور و کنتور قبلی رو هم تست نکردن گفتند مصرف کردید !!!!!!!!!!!!

کارمندش یکبار گفت یه اشتباهی کردیم و دوباره بررسی کردیم دیدیم شده 600 تومن ! در ابتدا فکر کردیم 11 هزار تومنه ولی 600 تومن :/

یک دکل آتن رایتل تو حیاط بقلی همسایه است مصرف برقش هر ماه 250 تومنه ! مصرف هر ماه ما هم 30 تومن بوده !

تو سامانه توانیر شکایت کردم گفتن در حال پیگیری هستیم ! امروز اداره تمام و کمال از ما این پول رو گرفت این پول حرومه !

مواردی مثل برق دزدی و اینچیزا رو چک کردیم  مشکلی هم در ساختمان نداره چندتا برق کش هم آوردیم همه چی سالمه تمام این اشتباهات بخاطر محاسبات یک کارمند بوده

هزینه این ماه رو از روی کنتور دیجیتال یادداشت کردم و تو محاسبگر سایت توانیر وارد کردم که زده مبلغ این ماه 30 هزار تومن

2_LI.jpg

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

سلام ، عجب اوضاعی کنتور برق خونه پدربزرگم قطع شده بود و برقکار آوردیم نتونست مشکل رو پیدا کنه گفت فرق از تیر برق قطع زنگ زدیم اتفاقات اومد  بعد  چک کرد گنتور رو تکون داد درست شد کنتور هاشون چند تا در در می کنم مشکل داشته باشند روز جمعه گذشته ۲ ساعت گرفتار بودیم تا مشکل حل شد

لینک به دیدگاه

تازه توی تبلیغات�‌گفتند که این کنتورها مصرف برق و بهتر حساب میکنه تو ساعت های مختلف تعرفه های متفاوتی داره به نفع مشترکین هم هست الله اعلم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

تازه توی تبلیغات�‌گفتند که این کنتورها مصرف برق و بهتر حساب میکنه تو ساعت های مختلف تعرفه های متفاوتی داره به نفع مشترکین هم هست الله اعلم

حالا واسه ما موقعی این مشکل پیش اومد که کنتور عوض شد و مبلغش هم مربوط به کنتور قبلیه مربوط به جدید نیست ! میگفت اول دیدیم 11 هزارتومان پول برق اومده بعد بررسی کردیم 600 هزار تومن !

مگر اینکه ما باید بمب اتم درست کنیم همچین مبلغی برامون بیاد اصلا نا معقول هست

لینک به دیدگاه

خودشون هم  نمی دونن دارندچه کار می کنند خوشبختانه کنتور خونه ما هنوز تغییر نکرده هنوز 

شاید هزینه نصب کنتور  یا خودش رو گرفتن پیگیر باشید

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

خودشون هم  نمی دونن دارندچه کار می کنند خوشبختانه کنتور خونه ما هنوز تغییر نکرده هنوز 

شاید هزینه نصب کنتور  یا خودش رو گرفتن پیگیر باشید

میگم میگه مصرف کردید هزینه کنتور نیست ده بار تا حالا رفتیم اونجا

لینک به دیدگاه

بابا من چه میدونم اینچیزا رو:41_pensive: هر چقدر میگم اشتباه شده و به این رقم اعتراض دارم هی میره تو سیستم نگاه میکنه میگه مصرفتون همینقدر بوده کنتور الکی نمیدازه :/

این مبلغ مربوط به کنتور قبلی هست نه جدید

لینک به دیدگاه

یعنی کنتور رو مامور خونده بعدا قبل از اومدن قبض کنتور عوض شده؟! و بعد قبض اومده؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

یعنی کنتور رو مامور خونده بعدا قبل از اومدن قبض کنتور عوض شده؟! و بعد قبض اومده؟

قبض سه روز بعد از تعویض کنتور اومد و همون موقع هم مواردش رو یادداشت کردن و بعد تعویض کردن

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

قبض سه روز بعد از تعویض کنتور اومد و همون موقع هم مواردش رو یادداشت کردن و بعد تعویض کردن

خب اگه اینجوری باشه احتمال اینکه کنتور رو اشتباه خونده باشن هست..بنظرم باید قبضهای دوره ی قبل رو میبردین و تاکید میکردین کنتور رو اشتباه خوندین و میگفتین الان از طرف من مدرک هست که مصرف ما محدودش همیشه 30ت بوده و الان احتمال اینکه اشتباه از طرف شما بوده خیییلی بیشتره و مدرک که کنتور باشه هم کندین بردین:|..

حالا این مورد به کنار اما بنظرم خیلی از کنتورها مشکل دارن و عملا حق و ناحق میشه و اتفاقا فکر میکنم بیشتر کنتور اب و گاز استهلاک بالایی دارن..اگه بررسی و تحقیق و کارشناسی بشه یجورایی یه رسوایی بزرگه حکایت کنتورها.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

خب اگه اینجوری باشه احتمال اینکه کنتور رو اشتباه خونده باشن هست..بنظرم باید قبضهای دوره ی قبل رو میبردین و تاکید میکردین کنتور رو اشتباه خوندین و میگفتین الان از طرف من مدرک هست که مصرف ما محدودش همیشه 30ت بوده و الان احتمال اینکه اشتباه از طرف شما بوده خیییلی بیشتره و مدرک که کنتور باشه هم کندین بردین:|..

حالا این مورد به کنار اما بنظرم خیلی از کنتورها مشکل دارن و عملا حق و ناحق میشه و اتفاقا فکر میکنم بیشتر کنتور اب و گاز استهلاک بالایی دارن..اگه بررسی و تحقیق و کارشناسی بشه یجورایی یه رسوایی بزرگه حکایت کنتورها.

قبض ها رو هم برده بودم ،گفتم هزینه هر ماه ما الان 30 تومن چجوری این ماه شده 600 طرف اصلا زیر بار نمیرفت و  نمی خواست هم بررسی کنه

همین الانم قبض ها روی میزم هست

لینک به دیدگاه

یه دبه بنزین بخر برو جلوی اداره برق.....از این جا به بعدش دست خودته....

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

قبض ها رو هم برده بودم ،گفتم هزینه هر ماه ما الان 30 تومن چجوری این ماه شده 600 طرف اصلا زیر بار نمیرفت و  نمی خواست هم بررسی کنه

همین الانم قبض ها روی میزم هست

خب بعدش باید میرفتین پیش رئیس اداره..بنظرم بعععضی  از کارمندهای رده پایین چون راحت طلبن و دنبال دردسر نیستن کار یومیشون هم زوری انجام میدن اما رئیس بیشتر ممکنه به گمان اینکه بعدا دردسر نشه براش کار رو مصالحه امیز راه بندازه و البته خودش قرار نیست کار رو انجام بده یه دستور ناقابل به همون کارمندی که باید کار رو راه مینداخت میده^_^..دقیق نمیدونم ولی شاید از طریق 124 یا حل اختلاف هم نتیجه ای داشته باشه شکایتتون.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، coca cola گفته است :

یه دبه بنزین بخر برو جلوی اداره برق.....از این جا به بعدش دست خودته....

اینجا بنزین کبریتش به اندازه کرمانشاه خوب نیست

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

خب بعدش باید میرفتین پیش رئیس اداره..بنظرم بعععضی  از کارمندهای رده پایین چون راحت طلبن و دنبال دردسر نیستن کار یومیشون هم زوری انجام میدن اما رئیس بیشتر ممکنه به گمان اینکه بعدا دردسر نشه براش کار رو مصالحه امیز راه بندازه و البته خودش قرار نیست کار رو انجام بده یه دستور ناقابل به همون کارمندی که باید کار رو راه مینداخت میده^_^..دقیق نمیدونم ولی شاید از طریق 124 یا حل اختلاف هم نتیجه ای داشته باشه شکایتتون.

باید همین غلط رو میکردم که نکردم...ولی پیگیر ماجرا هستم شاید فرجی شد پولمون رو پس بدن

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

اینجا بنزین کبریتش به اندازه کرمانشاه خوب نیست

حالا چرا کرمانشاه......کرمانشاه چه خبره.......

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

برین دیوان عدالت اداری دستور موقت بگیرید و بررسی کنید خیالتون راحت مشکلتون حل میشه . همین که ببینن همچین کاری کردید خودشون متوجه میشن 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

باید همین غلط رو میکردم که نکردم...ولی پیگیر ماجرا هستم شاید فرجی شد پولمون رو پس بدن

اره حتما با اعتماد بنفس و حق بجانب برو پیش رئیس و منطقی بهش بگو حکایت ازین قرارهB|

بنظرم مبلغش ارزش پیگیری و زنده کردن پولتون رو داره..هزینه یکسال اینترنتت که هست حداقل^_^

امیدوارم موفق باشی و به حقتون برسین.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، coca cola گفته است :

حالا چرا کرمانشاه......کرمانشاه چه خبره.......

خبر نداری پس کلیپش پخش شده بود می خواست زن و بچشو با بنزین جلو دوربین گوشی آتیش بزنه:/

لینک به دیدگاه

از پولا تو این مملکت زیاد باید بدی......اعتراضت کار به هیچ جایی نمیره.....بدتر عصبانی تر میشی.......ما خودمون یه مدت گاز نداشتیم ....به خاطر نبود علمک گاز.....بخاری برقی روشن کردیم ۲ دوره یک و نیم میلیونقبض برق  اومد.......حتی نرفتم به همسایه رو بزنمگاز یرم......به در و دیوار نزن خودتو و بدبختی رو قبول کن

لینک به دیدگاه

من می خوام برم اونجا صدای طرفم ضبطش کنم xD

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، coca cola گفته است :

از پولا تو این مملکت زیاد باید بدی......اعتراضت کار به هیچ جایی نمیره.....بدتر عصبانی تر میشی.......ما خودمون یه مدت گاز نداشتیم ....به خاطر نبود علمک گاز.....بخاری برقی روشن کردیم ۲ دوره یک و نیم میلیونقبض برق  اومد.......حتی نرفتم به همسایه رو بزنمگاز یرم......به در و دیوار نزن خودتو و بدبختی رو قبول کن

حالا الان پدر من میگه صبح رفته بوده پیش رئیس گفته ارتباطی به من نداره !!! باز من خودم میرم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

ادار برق نوشهر بعد از تعویض کنتور پول برق رو 600 هزار تومان محاسبه کرد و هر چی پیگیری کردیم کسی رو نفرستادن برای تست کنتور و کنتور قبلی رو هم تست نکردن گفتند مصرف کردید !!!!!!!!!!!!

کارمندش یکبار گفت یه اشتباهی کردیم و دوباره بررسی کردیم دیدیم شده 600 تومن ! در ابتدا فکر کردیم 11 هزار تومنه ولی 600 تومن :/

یک دکل آتن رایتل تو حیاط بقلی همسایه است مصرف برقش هر ماه 250 تومنه ! مصرف هر ماه ما هم 30 تومن بوده !

تو سامانه توانیر شکایت کردم گفتن در حال پیگیری هستیم ! امروز اداره تمام و کمال از ما این پول رو گرفت این پول حرومه !

مواردی مثل برق دزدی و اینچیزا رو چک کردیم  مشکلی هم در ساختمان نداره چندتا برق کش هم آوردیم همه چی سالمه تمام این اشتباهات بخاطر محاسبات یک کارمند بوده

هزینه این ماه رو از روی کنتور دیجیتال یادداشت کردم و تو محاسبگر سایت توانیر وارد کردم که زده مبلغ این ماه 30 هزار تومن

2_LI.jpg

دقیقا همین داستانو سر من پیاده کردن .سه ماه رفتم اومدم تا ثابت کنم کارمندشون مشکل بینایی داشته .پولمو که ندادن گفتن تو قبضهای آینده لحاظ میکنیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...